FETÖ PKK’ya Operasyonları Önceden Haber Veriyor | ihvan forum – Özgür Düşünce ve Paylaşım Platformu!

FETÖ PKK’ya Operasyonları Önceden Haber Veriyor

Dua Nur

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Katılım
29 Nis 2007
Mesajlar
37,459
Puanları
63


Terör örgütü Paralel Yapı, emniyetin içine sızmış hücrelerini kullanarak PKK’ya yönelik operasyonları önceden haber vererek, hainlere zaman kazandırıyor.


Türkiye’yi kaosa sürüklemek için var gücünü kullanan Paralel Yapı, eli kanlı terör örgütlerine tüm imkanlarını seferber etti. Paralel hakim ve savcılar örgüt üyelerini birer birer saldı. Kanlı saldırılarla ilgili istihbarat bilgilerini saklayan Paralel polisler de, örgüte yapılacak operasyonları teröristlere önceden haber verdi.
TERÖRİSTLERİ SOKAĞA SALDILAR
PKK’nın kanlı saldırılarına hız vermesiyle birlikte tüm Türkiye’de teröristlere yönelik tarihin en büyük hava ve kara operasyonlarından biri başlatılmıştı. PKK’nın şehir yapılanmasına üye binlerce terörist, silahları ve bombalarıyla birlikte kıskıvrak yakalandı. Ancak Paralel Hakim ve Savcılar, operasyonlarda göz altına alınan binden fazla teröristin neredeyse 3’te 2’sini serbest bıraktı. Tutuklanan teröristlere temyiz yolunu gösteren Paralel hakim ve savcılar, yeniden yargılanmaları halinde tahliye edilmeleri yönünde çalışmalara başladı


İSTİHBARAT HAVUZU KURULDU
Hakim ve savcılar silahlarla yakalanan teröristleri bile serbest bırakırken, emniyet içindeki Paralel polisler de saldırı hazırlığındaki PKK’lılara bilgi ulaştırmak için bir istihbarat havuzu oluşturdu. Teröristlere, yapılacak operasyonlar önceden haber verilerek, kaçmaları ve silahlarını saklamaları için zaman kazandırıldı. Amirlerinden değil, abilerinden emir alan Paralel polisler, güvenlik güçlerini teröristlerin tuzak kurduğu noktalara çekerek, pusu kurulmasına yardım bile etti. Paralel yayın organları da yaptığı yayınlarla teröristlerin kirli manifestolarını yayacak haberlere imza attı.
PKK-PARALEL İŞBİRLİĞİ
Paralel Yapı ile PKK arasındaki iş birliğini, Ceylanpınar’da 2 polisin uykudayken şehit edilmesinin ardından Şanlıurfa İl Emniyet Müdürü Eyüp Pınarbaşı açıklamıştı. Emniyet Müdürlüğü’ne ait elektronik denetleme sisteminin Paralel Yapı tarafından pasif hale getirildiğini belirten Pınarbaşı, Paralel polislerin kanlı saldırılarla ilgili istihbarat bilgilerini nasıl gizlediğini birer birer gözler önüne sermişti.
OPERASYONLARI HABER VERDİ
Paralel Yapı’nın tetikçi gazetecisi Emre Uslu, PKK’nın yapacağı kanlı saldırıları “yeniyon” isimli internet sitesinden duyurarak, polisin saldırılar hakkında bilgisi olduğunu teröristlere haber vermişti. Ancak Emniyet, Uslu’nun yaptığı bu hainliğe karşı siteyi erişime kapattı. Paralel Yapı, Türkiye’yi karıştırmak için eli kanlı terör örgütlerine var gücüyle destek olmaya başladı. Paralel savcı ve hakimler teröristleri birer birer salarken, paralel polisler de aldıkları istihbarat bilgilerini örgüt üyelerine dağıttı.
YOLDAKİ MAYINLI TUZAK 4 POLİSİ ŞEHİT ETTİ
Şırnak’ın Silopi İlçesi’nde geçen Cuma günü PKK’nın gençlik yapılanması olan YDG-H üyelerinin güvenlik güçlerinin girişini engellemek için kazdığı hendekleri kapatmak için gittiği Başak ve Barbaros Mahallesi’nde, polislere ateş açılmasıyla çıkan olaylarda polis memuru Muhammet Onur Demir şehit olurken, Hamdi Ulaş, Kamuran Bilin ve Hıdır Tamboğa öldü. Olayların ardından bu sabah saatlerinde Başak Mahallesi’ne giden polis ekibine PKK’lılarca bombalı tuzak kuruldu.
KURTARILAMADILAR
Polis zırhlı aracının geçişi sırasında yola tuzaklanan mayın infilak ettirildi. Patlamada araçta bulunan 4 polis memuru ağır yaralandı. Yaralı polis memurları kaldırıldıkları hastanede yapılan tüm müdahaleye karşın şehit oldu. Polis ekipleri teröristlerin yakalanması için geniş çaplı operasyon başlattı. Mahalleden yer yer silah sesleri duyuldu.

http://www.medyagundem.com/fetulat-destekliyor-pkkli-hainler-vuruyor/
 

redyellow

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Katılım
20 Nis 2010
Mesajlar
2,168
Puanları
0
Web sitesi
redyellow.besaba.com
kendi beceriksizliklerini fetöye atmak da moda oldu.

Hani bunların inlerine girmiştiniz?

Nasıl haber veriyorlar?
 
Üst