Fetö elebaşısının 2008'de öldüğüne inananlar

ŞAKİROĞLU

Asistan
Web sitesi
www.hikayeler.net
Fethullah Gülen din değiştirmeye karar vermiş!..

Hakkat mi ya!..

Mezaristan yaratıklarının dini mi oluyormuş da din değiştirmeye karar vermiş?

Bu haberi veren gazeteci, Fethullah Gülen'in 2008 yılının Nisan ayında öldüğünü duymamış demek ki.

Bir de, ''11 Aralık 2017 tarihli son konuşması'' diyor...

Yuh artık!..

Bu lafı diyen gazeteci, onun mezarına (ya da ilaçlı tabutuna) kulağını koyup vızıltıları mı dinlemiş acaba? Yoksa, Fethullah Gülen'i yaşıyor gösterip Türkiye'de pis bir oyun mu oynuyor.

cemaliii

Kıdemli Üye
Şakiroğlu iyimisiniz ? Herhalde ironi falan yapmak istediniz?

ŞAKİROĞLU

Asistan
Web sitesi
www.hikayeler.net
İroni veya şaka değil.

Altı yedi ay öncesine kadar, ben de Gülen'i yaşıyor ve Pensilvanya'da ikamet ediyor biliyordum. Çünkü Erdoğan ve hükümeti durmadan onu ABD'den istiyordu.

Bandırmalı ülkücü bir gazeteci, sağlam istihbarat aldığını, Gülen'in 2008 yılının Nisan Ayında öldüğünü Facebook sayfasından duyurdu. Aslında bunu gazetesinde 2012 yılında duyurmuş. Ama inanan olmamış.

Evet. Durum bu.

cemaliii

Kıdemli Üye
İroni veya şaka değil.

Altı yedi ay öncesine kadar, ben de Gülen'i yaşıyor ve Pensilvanya'da ikamet ediyor biliyordum. Çünkü Erdoğan ve hükümeti durmadan onu ABD'den istiyordu.

Bandırmalı ülkücü bir gazeteci, sağlam istihbarat aldığını, Gülen'in 2008 yılının Nisan Ayında öldüğünü Facebook sayfasından duyurdu. Aslında bunu gazetesinde 2012 yılında duyurmuş. Ama inanan olmamış.

Evet. Durum bu.

Kesinlikle bu tür sağlam istihbarat alan abilere amcalara dayilara inanmıyorum. Genelde oltaci oluyorlar. At oltayi bekle felsefesini benimsemişlerdir bu tipler.

Bir diğer husus malesef muhafazakâr camianın hastalığı olan bir konudan bahsetmek istiyorum. Bu mahallede bazı kişiler için bu aslında o öldü,onun yerine filancayi geçirdiler bütün kötülükleri o yaptı hikâyesi hep anlatılır ve illa alıcısı çıkar. Bir arkadaşımla vakti zamanında atatürk hakkında tartıştık. Malum ben çok severim her yerde her zamanda bu sevgimi hep söylerim. Bu forumdada defaatle söyledim. Neyse bu arkadaş diyorki aslında atatürk trablusgarbta öldü onun yerine ona benzeyen bir yahudi geçti bütün kötülüğü o yaptı. Dedim git işine allasen. Bir insanı seviyor veya sevmiyor olabilirsiniz ama o öldü yalanını lütfen kullanmayın.

Muhafazakarimiz böylede solcumuz farklı mı? Değil onlara görede her faili meçhulü devlet yapmistir. Dış mihraka inanmaz. Vs vs

Peki mhp farklı mı ? Onlara gorede çatlı ölmedi hala operasyon yapıyor vuruşuyor vs.

Neyse bana müsade

Kaçak

Yeni
Forum resmen akıl sağlığını kaybetmiş gibi duruyor ...
noluyor yahu ...
bu kadar geyik sineye zarar vermiyor mu ?

ŞAKİROĞLU

Asistan
Web sitesi
www.hikayeler.net
Takvim gazetesinin yazarı Ergün Dilerin bir yazısında, Trump ile muhalefet arasında kavgayı okudum. Her iki grup da Fethullah Gülen'in Türkiye'ye iadesinde karar kılmışlar. Fakat, Trump ''öldürüp verelim'' diyormuş; muhalifler ise ''Hayır, canlı verelim'' diyormuş.

İadede anlaşmışlar ama, tipte anlaşamamışlar.

Trump, ''Öldürelim verelim'' demişse, Gülen zaten ölüdür.

Muhalefet ''Canlı verelim'' demişse, o işi Obama zamanında yaparlardı. Demek ki, Gülen ölü, muhalif Demokratlar, Trump'a tuzak kuruyorlar.

Bir şey daha: AK Partili Gazeteci Ergün Diler'in yazılarını takip edenler, FETÖ denen şeyin bizzat Amerika Birleşik Devletleri olduğunu anlarlar. Yani Fethullah Gülen uyduruk isimdir.

Her Gülen şikayeti eşittir Amerika Birleşik Devletlerine reddiyedir.

Bugün, hükümet, Fethullah Gülen adı altında Amerika Birleşik Devletleriyle savaşa hazır durumda.

Fuat Uğur adlı Türkiye yazarı, sanıyorum, Fethullah Gülen'i yaşıyor gösterip Trump'a tuzak kuranlara destek veriyor.

cemaliii

Kıdemli Üye
Şakiroğlu forumdaki yazılarını takip ederdim. Sevdiğim beğendiğim çok yazılarınız var. Fakat bu konudaki yazılarınızı bizimle alay veya şaka etmek amaçlı yazdığınızı düşünüyor bu konuda ciddi olduğunuzu sanmıyorum.

ŞAKİROĞLU

Asistan
Web sitesi
www.hikayeler.net
Bu konunun şakası mı olurmuş?

Burada, bilinenin yanlış bilindiğini belirtiyorum.

Amerika'ın CIA'i Fethullah Gülen'in yaşadığını zihinlere empoze etmişse benim günahım ne?

Onun yaşadığına inanan inansın. Ben ölü olduğunu kaniyim.

Hayır Gülen yaşıyor diyen, olaylara konusundaki konuşmasının videosunu gösterir. Bilmem ne radyosunu konuşmuş gibi palavra söz etmez.

Amerika Fethullah Gülen'i ÖLÜ OLDUĞU İÇİN Türkiye'ye veremiyor. Bu şartlarda da veremez. Tayyip Erdoğan'ın Gülen iadesi için AMERİKA'ya kafa tutması sebepsiz değil. O da biliyor Gülen'in ölü olduğunu.

Takvim Yazarı Ergün Diler'in yazılarını takip eden gizlenmiş çok şeyin farkına varabilir.

ŞAKİROĞLU

Asistan
Web sitesi
www.hikayeler.net
Bu konunun şakası mı olurmuş?

Burada, bilinenin yanlış bilindiğini belirtiyorum.

Amerika'ın CIA'i Fethullah Gülen'in yaşadığını zihinlere empoze etmişse benim günahım ne?

Onun yaşadığına inanan inansın. Ben ölü olduğunu kaniyim.

Hayır Gülen yaşıyor diyen, onun olaylar konusundaki konuşmasının videolarını gösterir. Bilmem ne radyosuna konuşmuş gibi palavra söz etmez.

Amerika Fethullah Gülen'i ÖLÜ OLDUĞU İÇİN Türkiye'ye veremiyor. Bu şartlarda da veremez. Tayyip Erdoğan'ın Gülen iadesi için AMERİKA'ya kafa tutması sebepsiz değil. O da biliyor Gülen'in ölü olduğunu.

Takvim Yazarı Ergün Diler'in yazılarını takip eden gizlenmiş çok şeyin farkına varabilir.

Kaçak

Yeni
Kardeş kaç yaşındasın zahmet olmazsa ??

ömerusta

Kıdemli Üye
böyle bir yahudi ölse tüm avrupa yas tutardı

ŞAKİROĞLU

Asistan
Web sitesi
www.hikayeler.net
Mehmet Arkadaş; ''FETÖ elebaşı; ne yer ne içer, öldümü, kaldı mı, muhabbetinin olduğu bir konu vardı. O konuyu bulursam, ŞAKİROĞLU'nun mesajları oraya'' diyor.

İyi de... FETÖ muhabbetini bu sayfada yeniden başlatan kendi değil mi?

Türkiye gazetesinin yazarı Fuat Uğur'un yazısını buraya alarak neyi amaçladı?

İlk yorumumda, ''Fethullah Gülen yaşıyor gösterilerek Türkiye'de pis bir oyun oynanıyor'' dedim. Ve onun ÖLÜ olduğunu anlatmaya çalıştım.

Fethullah Gülen, tebasının dinini değiştirmek için, adımını ta 1980'lerde attı. Türkiye'nin de dinini değiştirecekti.

Sonuca ulaştı mı?..

Ulaşamadı... 1999'da Amerikaya kaçtı. 2005 yılının Nisan ayında ÖL-DÜ.

Fethullah Gülen'in öldüğünü belirten ben mi, KOMPLO sayfasına layıkım? Yoksa o ÖLÜ'yü zorla yaşatmaya çabalayanlar mı?

2010 yılı referandumunda, Amerika'dan Türkiye'ye Fethullah Gülen adına talimat geldi. (Adına talimat geldi diyorum; onun talimatı değil. Adam zaten ölü) Talimatta, ''ölüler bile mezarından kaldırılsın Erdoğan için ''Evet' demeye gitsinler'' deniyordu. Tayyip Erdoğan da çok mutlu oluyordu.

Ben internetten bela gelecek diye yorum yaptıkça, müslüman bilinen birileri yorumlarımı sansür etti.

Mehmet Arkadaş'ın zombi oluşturucu gülen adına gelen talimattan haberi olmuş muydu acaba?

ŞAKİROĞLU

Asistan
Web sitesi
www.hikayeler.net
Bir şey daha: Ben, merak ettim bu Fuat Uğur kimdir diye...

GOOGLE'dan baktım...

Bu kişi Türkiye Cumhuriyeti Devleti için hayırlı birine benzemiyor.

Eğer, Gülen muhabbeti sayfasını bulursan, tavsiyen, Fuat Uğur yazılarını ve onu benimseyenlerin yorumlarını oraya at.

ŞAKİROĞLU

Asistan
Web sitesi
www.hikayeler.net
Son yorumumda 2008 yerine sehven 2005 yazıldı. Bu kafa karışıklığından değil zihin yorgunluğundan. Sadece buraya yorum yazmıyorum.

Hata düzeltme imkanı verilirse, harf veya rakam hataları düzeltilir.

ŞAKİROĞLU

Asistan
Web sitesi
www.hikayeler.net
İkincisi: Konuyu açana yorum hakkımı kullandım, Alıntı yazıda ölü Gülen'in sağ gösterilmesinin Türkiye için pis bir oyun olduğunu belirttim.

Evet. Fethullah Gülen'i zorla yaşıyor gösterenler, Amerika hesabını pis oyun içinde olanlardır.

Tayyip Erdoğan ve Binali Yıldırım, son günlerde konuşmalarını Fethullah Gülen'siz yapmaya çalışıyor. Mümkün oldukça ''FETÖ'' diyorlar. ''FETÖ elebaşısı'' diyorlar. Çünkü Fethullah Gülen ÖLÜ. Ölü adam elebaşı mı olurmuş?!.

Üçüncüsü; Fethullah Gülen adı ile, gerçekten birçok iğrençlikler gizleniyor.

Çocuklara tecavüz eden sapıkların durumu n'oldu?

Tayyip Erdoğan çocuklara tecavüz edenlerin hadım edilecekleri vaadini yapmıştı!..

Hükümet, namussuzların penislerini pasif edecek ilacı bulamadı mı?

Hadis öne sürüp 9 yaşındaki hatta 7 yaşındaki kız çocuklarının 30 - 40 yaşlarındaki heriflerle evlendirme fetması veren sakallı hocalar, fetva vermekten vaz mı geçtiler? Yoksa milletin zihnini ''Yaşayan Gülen'' adıyla buğulayıp, sübyancılığı alttan devam mı ettiriyorlar?

Allah'ın Lut kavmi'ne verdiği belayı, vicdansızlar, ölü Fethullah Gülen'i sağ gösterme masalıyla perdeleyip Türkiye'yi çöküşe sürüklüyorlar.

Bak bu son yorumum olsun. Anladın anladın. Anlamadıysan, vah sana!