FETÖ elebaşısı hasta

Dua Nur

Kıdemli Üye
Allah ıslah etsin. Değermiydi şu ahir ömründe? Her şeyi vardı. Aç gözlülük yaptı.

Dua Nur

Kıdemli Üye
Ama öyle anlaşılıyor ki Fetullah’ın en yakınındaki iki isim olan Şerif Ali Tekalan ile Mustafa Özcan şimdiden iktidar mücadelesine girmiş durumda ve fena hâlde kapışıyorlar.

Ve bu ikisinden biri HE’ye suikast hazırlığı içinde.

Hesap sahibi Mekanizeler, bunun çok yakınlarda olacağını ve Fetullah Gülen’e KALP KRİZİ süsü verilmiş bir suikastın çok yakında yapılabileceğini iddia ediyor.

http://www.turkiyegazetesi.com.tr/yazarlar/fuat-ugur/598758.aspx?utm_source=partners&utm_medium=gazeteoku.com&utm_campaign=feed

bu adam islam deccalidir.
mehdi kafasını keserek öldürecektir.

Enes

İhvan Forum Üye
bu kadar insanın kanına girdi, bir yığın insanın da beynine girdi ve kontrol etti - ediyor. onun yüzünden milyonlarca insan mağdur oldu. ona inananların ahireti dahi tehlikede. bizzat kulağımla duydum "hoca içki iç dese vardır bir bildiği der içerim" diyen taraftarı ile karşılaştım. Allah'ın emrinden üstün tutulan bir şarlatanın bize verdiği hem maddi hem manevi zararın haddi hesabı yok.

geberse ne olur yaşasa ne olur

bi husben

Kıdemli Üye
bu kadar insanın kanına girdi, bir yığın insanın da beynine girdi ve kontrol etti - ediyor. onun yüzünden milyonlarca insan mağdur oldu. ona inananların ahireti dahi tehlikede. bizzat kulağımla duydum "hoca içki iç dese vardır bir bildiği der içerim" diyen taraftarı ile karşılaştım. Allah'ın emrinden üstün tutulan bir şarlatanın bize verdiği hem maddi hem manevi zararın haddi hesabı yok.

geberse ne olur yaşasa ne olur

Sadece ununla sınırlayamayız
Tarikatlardada durum bundan ibaret
hangi şeyh muridine içki iç dese sorgulamadan içecek
ozellikle menzil sofileri bu konuda öncülük eder.

herşey şeyhin 2 dudagı arasından cıkacak lafa baglı