Fethullah Gülen'in İadesi

Dua Nur

Kıdemli Üye
Fethullah Gülen için hükümet düğmeye bastı iddiası. Ankara’da bu konuşuluyor. Metehan Demir güvenilir bir kaynaktan aktardı.. Hürriyet’in eski Ankara temsilcisi Metehan Demir kulislerden bomba bir haber aktardı.

Hükümet Fethullah Gülen için düğmeye basıyor. Gülen’i ABD’den istemek için yasal düzenleme yapılıyor.

GÜLEN ABD’DEN İSTENECEK

Metehan Demir günün bomba gelişmesini şu twitle duyurdu; *Güvenilir bir kaynak: Ankara, Fethullah Gülen’in Türkiye’ye dönmesi konusunda Amerika’dan talepte bulunmak için bir dizi hazırlığa başladı.

FETHULLAH GÜLEN İMRALI’YA KONACAK

Hükümete yakın yazarlardan Abdurrahman Dilipak da 2 gün önce benzer bir iddiayı gündeme getirmiş ve “”Erdoğan’ın Obama’ya Gülen’le ilgili rahatsızlığını ilettiği haberini bir kenara not edin” dedikten sonra şunları yazmıştı;

-”Pensilvanya’daki zat gelişmelerin ne kadar farkında bilmiyorum.. O mu Amerika’daki dostlarını kandırıyor, Amerikalı dostları mı onu kandırıyor, onu da bilmiyorum.. Ama görünen o ki, gelecek günler geçen günleri aratacak. Onu söyleyebilirim. Gülen’e alternatif bir yerleşim mekanı aranıyordu.

Eğer operasyon başarılı olsaydı, bir İstanbul’da Anadolu yakasında, bir de Ankara’da malikanesi hazırdı! Eğer uzun sürecek olursa ve Amerika’dan ayrılması gerekecek olursa, Güney Afrika olmayınca Avustralya alternatif merkez olabilirdi.. Ama artık bu hesapların tümü suya düştü..Artık Amerika’dan çıkarılacak olursa, Türkiye’ye teslim edilebilir.. O zaman Gülen’e İmralı, ona yardım edenlere de Silivri yolu gözükebilir.”

KIRMIZI BÜLTEN ÇIKARILACAK

Dün Taraf Gazetesi de manşetinden sarsıntı yaratan bir iddiada bulunmuş ve Fethullah Gülen için kırmızı bülten çıkarılacağını yazmıştı. İddiaya göre hükümet, Gülen hakkında, açılacak bir soruşturma kapsamında, kırmızı bülten çıkaracak ve ABD’den iadesini isteyecek.

medyagündem

ramazan_17

Yasaklı
aponun yanına koysunlar..beraber muhabbet etsinler...:D

Yetim

Kısıtlı Erişim
F.gülenin Ayakları ülkemiz topraklarına basmasın TÜRKİYEMİZE uğursuzluk getirir ülkemiz kurur adı anıldıkça dahi yağmur yağmıyor uğursuz bedduacı...

forumdayim

Profesör
fethullah hocanin meshur olmasi, verdigi vaazlarla aglamasiyla halki okadar etkilemistirki kimse ona toz kondurmak istemez , ancak gecmisde meshurlugu hicde az olmiyan biri vardi cemalettin efgani... bu kisinin ehlisünnet camiasi icin hic bir degeri harbiyesi yoktur, pekiyi fethullah gülenin bir degeri varmi , ehlisünnet olanlar icin asla yoktur ve olmazda ancak neyin ne oldugunu bilmiyenler icin cok önemli oldugunuda biliyoruz...

hk1978

Üye
Selamun aleykum eskşden bu forumda FG'nin itibarlı bi konumu vardı. Ama gel görki burdada cadı avı başlamış. Hey gidi günler...

Dua Nur

Kıdemli Üye
Selamun aleykum eskşden bu forumda FG'nin itibarlı bi konumu vardı. Ama gel görki burdada cadı avı başlamış. Hey gidi günler...

İtibar kazanması için henüz geç değil, özür dilesinler topluca, tövbe etsinler, sorun kalmaz.

hk1978

Üye
İtibar kazanması için henüz geç değil, özür dilesinler topluca, tövbe etsinler, sorun kalmaz.

Yoo o kadar seramoniye gerek yok. Seçim bittikten sonra bi sorun kalmaz. TR'de işler böyle döner. İktidarı kazanmanın yolu düşmanı hedef göstermekten geçer.

kebîkec

İhvan Forum Üye
Yoo o kadar seramoniye gerek yok. Seçim bittikten sonra bi sorun kalmaz. TR'de işler böyle döner. İktidarı kazanmanın yolu düşmanı hedef göstermekten geçer.

Düşmanı hedef göstermek ne demek ? Zaten hedefte olduğu için düşman değil mi ? Yoksa düşman olduğu için mi hedefteydi ?

Duşman kim, hedef kim , hedef gösterip iktidara gelmek isteyen kim ? Kaç bilinmeyenli denklemdi bu :D

Kaçak

Yeni
Gülen için bir şey diyemem haketti etmedi konu beni aşar da ....
Güleni isteyen istemesi karşılığı ne verecek ...
Eğer istendi ve verilirse Gülen neye üzülecek ?
velev verildi, ederi ne olacak...
velev ederi bulundu , bunu kim ödeyecek ?

hk1978

Üye
Düşmanı hedef göstermek ne demek ? Zaten hedefte olduğu için düşman değil mi ? Yoksa düşman olduğu için mi hedefteydi ?

Duşman kim, hedef kim , hedef gösterip iktidara gelmek isteyen kim ? Kaç bilinmeyenli denklemdi bu :D

Bu taktik 60ların küresel soğuk savaş stratejisidir. Kazanmak için düşman göstermek zorundasın. Yoksa düşman bulmak zorundasın. RTE'nin de yaptığı bu. 12 yıl boyunca semirte semirte iktidar ortağı yaptığı "the cemaat" şimdi düşman hatta terör örgütü haline geldi. 17 Aralık öncesi nerdeyse tüm AKPlilerin saygı duyduğu Gülen şimdi "örgüt başı" oldu.

hk1978

Üye
Gülen için bir şey diyemem haketti etmedi konu beni aşar da ....
Güleni isteyen istemesi karşılığı ne verecek ...
Eğer istendi ve verilirse Gülen neye üzülecek ?
velev verildi, ederi ne olacak...
velev ederi bulundu , bunu kim ödeyecek ?

Bu boyutta bir "projeyi" ne abd verir ne de akpnin almaya gücü yerter

kebîkec

İhvan Forum Üye
Bu taktik 60ların küresel soğuk savaş stratejisidir. Kazanmak için düşman göstermek zorundasın. Yoksa düşman bulmak zorundasın. RTE'nin de yaptığı bu. 12 yıl boyunca semirte semirte iktidar ortağı yaptığı "the cemaat" şimdi düşman hatta terör örgütü haline geldi. 17 Aralık öncesi nerdeyse tüm AKPlilerin saygı duyduğu Gülen şimdi "örgüt başı" oldu.

Gülen de iktidar olmak için mi Tayyib ERDOĞAN'ı düşman gösteriyor. :gl

Kimin iktidar olacağına halk karar veriyorsa bir şey kalmadı. Yarın 1 Mart. Kimi düşman gördüğünü seçimde ortaya koyar.:gl

ramazan_17

Yasaklı
17 Aralık öncesi nerdeyse tüm AKPlilerin saygı duyduğu Gülen şimdi "örgüt başı" oldu.

f.gülende dersane olayından sonra akp ye saygı duymuyormuydu?? dersaneler bu milletin bekasından dahamı önemliydi?? yoksa .f gülenin gizli ajandası mı var?????

hk1978

Üye
f.gülende dersane olayından sonra akp ye saygı duymuyormuydu?? dersaneler bu milletin bekasından dahamı önemliydi?? yoksa .f gülenin gizli ajandası mı var?????

FG'nin kendi doğrusundan başkasına saygı duyduğunu sanmam. benim tespitim AKPlilerin içine düştüğü ikilem konusunda oldu.

hk1978

Üye
Gülen de iktidar olmak için mi Tayyib ERDOĞAN'ı düşman gösteriyor. :gl

Kimin iktidar olacağına halk karar veriyorsa bir şey kalmadı. Yarın 1 Mart. Kimi düşman gördüğünü seçimde ortaya koyar.:gl

Sen "paraleli" devletin her kademesine yerleştirirsen tabiki kalkar iktidar mücadelesi verir. Millet sadece kendisine gösterilene göre karar verir. Zaten her seçimde o oluyor.

ramazan_17

Yasaklı
FG'nin kendi doğrusundan başkasına saygı duyduğunu sanmam. benim tespitim AKPlilerin içine düştüğü ikilem konusunda oldu.

yanlış yazdım..düzeltiyorum..f.gülen dersane olayından önce akp ye saygı duymuyormuydu?? tabiki duyuyordu..ama dersane meselesinden sonra birden ülkenin karışması birliğinin bozulması uğruna akp ile bir savaşa girdi.. dersaneler bu ülkenin birliğinden bekasından çok dahamı önemliydi??kusura bakma kardeş ama buda gösteriyorki.f. gülenin gizli bir ajandası var...

fakiri

Kıdemli Üye
tayyip bey ve akp ellerini uzattılar, kollarını geri almakta zorlanınca baltayı nasıl bir taşa vurduklarını çok geç te olsa anladılar ve kendilerine geldiler ! Ama, umarız iş-işten geçmemiştir!