Fethullah Gülen Hocaefendi - Genç Adam Siiri

A

ada

Guest
Allah Razı olsun güzel kardeşim
Bu davada ALLA'ın Razı olduğu gerçlerden oluruz inşAllah

kral_akrep

Üye
allah razı olsun kardeş ellerin dert görmesin...

Erhan

Profesör
Web sitesi
www.softajans.com
ada' Alıntı:
Allah Razı olsun güzel kardeşim
Bu davada ALLA'ın Razı olduğu gerçlerden oluruz inşAllah

Allah sizden razı olsun inşAlalh sağoluın Rabbim bu hizmette bizleri daim eylesin inşAllah amin...

selam ve dua ile...

sadulayev

Üye
sözler güzel amma velakin söyleyen vatikan ajanı bir soysuz dinler arsı diyalokçu islam düşmanı,cihat düşmanı,amerikan beslemesi.hangi aşamada islama sahip çıkmış.beyin uyuşturmaktan başka bir şey yapmamış yer yüzünde müslümanlar katledilirken ağlamaktan başka ne yamış

S

Sidar

Guest
sözler güzel amma velakin söyleyen vatikan ajanı bir soysuz dinler arsı diyalokçu islam düşmanı,cihat düşmanı,amerikan beslemesi.hangi aşamada islama sahip çıkmış.beyin uyuşturmaktan başka bir şey yapmamış yer yüzünde müslümanlar katledilirken ağlamaktan başka ne yamış

Peki sen hiç ağLadınmı ?

Allah seninde eLbet cezanı verecektir !

Erhan

Profesör
Web sitesi
www.softajans.com

islam düşmanı demişsin ilk önce sen islam dostumusun onu belirle iki Sidar abinin de dediği gibi sen hiç Allah için ağladınmı....

ifadelerinden anlaşılacagı gibi islam için bişey yapmamış diyorsun üstad bir yerde şöyle diyor Güneşin karşısında gözlerini kapatıp etrafı karanlık sanma......
SAİD NURSİ
PEKİ SEN NE YAPTINDA BÜYÜK Bİ CESARETLE mfg ne yapmış diyorsun....

zerefşan

sustum...

BAK KARDEŞ...YOLUNDA İYİ İLERLİYOSUN..AMACINI UYGULUYORSUN....
ÇOK AZİMLİ GÖRDÜM SENİ.....:wallbash[1]: :wallbash[1]:

SEN BİR İNSANA HAKARET EDİYORSUN...
SAYGISIZLIK YAPIYORSUN....
VE BU HAREKETLEE ALDIĞIN TERBİYEYİ SERGİLİYOSUN SANAL ALEMDE....

BİLMEM TASVİP ETTİĞİN DEĞERLİ İNSANLAR GÖRSE UTANIRDI SENDEEE.....

Erhan

Profesör
Web sitesi
www.softajans.com
evet Ruveyda ne güzel demiş ben o çirkin sözleri sarfeden kişiye saygılıyım anlıyorum mfg yi sevmiyorsun ama saygılı olmak zorundasın
EDEP YAHUUU