Fenerbahçe'ye coşkulu karşılama

DENİZKRTL

Ordinaryus
İhvan Üyesi
Katılım
14 Şub 2010
Mesajlar
2,267
Puanları
0
Turkcell Süper Lig'de deplasmanda Ankaragücü'nü 3-0 yenerek, 2009-2010 sezonunun bitimine bir hafta kala liderliğini sürdüren Fenerbahçe'yi, İstanbul'a dönüşünde taraftarları coşkuyla karşıladı.
Sarı-lacivertli ekibin başkent temsilcisi karşısında aldığı galibiyetin ardından Sabiha Gökçen Havalimanı'na gelen taraftarlar, tezahüratlar eşliğinde takımı bekledi.

Havalimanında gelen yolcu bölümündeki yoğunluk nedeniyle personel girişinden çıkarılan futbolcular, taraftarların sevgi gösterileri altında takım otobüsüne bindi.

Başkent deplasmanında alınan galibiyetin ardından taraftarların coşkulu karşılaması futbolcuları sevindirdi.

Sarı-lacivertlilerin çıkış yaptığı bölümün iki yanında oluşturulan güvenlik kordonunun arkasında bulunan taraftarlar, ''Şampiyon'' tezahüratları yapıp, futbolculara tek tek seslenerek sevgi gösterilerinde bulundular.

Bazı taraftarlar, takım otobüsünün alandan ayrılıp Can Bartu Tesisleri'ne gidişinde araçlarıyla konvoy yaparak sarı-lacivertlilere eşlik etti.

-TESİSLERDE YOĞUN GÜVENLİK-
Taraftarların Can Bartu Tesisleri'nde yoğunluk yaratacağı düşünülerek, takım otobüsünün tesislere girişinde sorun yaşanmaması için geniş güvenlik önlemleri alındı. Çok sayıda özel güvenlik elemanı tesislerin girişinde ve tesisin önündeki yolun bir bölümünde adeta etten duvar örerken, çok az sayıda taraftar geldiği için takım otobüsü rahat bir şekilde taraftarların alkışları arasında tesislere giriş yaptı. Zaman
10 Mayıs 2010, Pazartesi
 
Üst