Fatih Erbakan : Ak Partililer İnançlı Dindar Samimi Aynı Yolda Yürüdüğümüz İnsanlar

Dua Nur

Kıdemli Üye
Fatih Erbakan : Ak Partililer İnançlı Dindar Samimi Aynı Yolda Yürüdüğümüz İnsanlar

CNN Türk’te yayınlanan , Şirin Payzın'ın 360 derece programının konuğu Erbakan Vakfı Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan’dı.

Erbakan, Payzın’ın “Milli görüş yeniden meclise girmeli sözünüz bazı AK Partili vekilleri üzebilir” sözlerine karşılık, “Onlar gerçekten inançlı, dindar, samimi ve aynı yolda yürüdüğümüz insanlar.” diyerek cevap verdi.

PAYZIN ERBAKAN’IN ÜSTÜNE OYNADI, “KORKUYOR MUSUNUZ” DEDİ

Şirin Payzın’ın AK Parti’nin politikalarıyla ilgili sorularına yerinde cevaplar veren Fatih Erbakan’a “Korkuyor musunuz?” diye sorması sosyal medyada tepki çekti.

Öte yandan Payzın canlı yayında bir gafa imza atarak, “Müslümanlar için AK Parti’ye alternatif olabilecek misiniz?” demesinin ardından “Pardon Muhafazakarlar” sözleriyle düzeltti.

http://www.haber10.com/haber/586051/#.VNY3wLccRPM

maksut ibrahim

Kıdemli Üye
icon3.png
Bu sözleri Fatih Erbakan mi söylemis ?
Bu sözleri GERCEKTEN Fatih Erbakan söylemisse akpartiden aday olabilir.

KAFKAS

Kıdemli Üye
Erbakan, Payzın’ın “Milli görüş yeniden meclise girmeli sözünüz bazı AK Partili vekilleri üzebilir” sözlerine karşılık, “Onlar gerçekten inançlı, dindar, samimi ve aynı yolda yürüdüğümüz insanlar.” diyerek cevap verdi.:clap2::clap2::clap2:

abdullah birisi

Kıdemli Üye
aklıma, bir ilçeden zamanında sahil kesimden refah partisinden adaylığını açıklayan birinin hali geldi , aday, ilçede o kadar seviliyorduki, ne zaman refah partisinden adaylığını açıkladı, adam tu kaka oldu....

Fatih Erbakan, akplilerin hoşuna giden laflar ettiye , en akıllı adam oldu,,,ya Rahmetli Babasının dediklerini deseydi, yandı gülüm keten helva....

ey Büyük Allah ım....

Tahsin EMİN

Kıdemli Üye
aklıma, bir ilçeden zamanında sahil kesimden refah partisinden adaylığını açıklayan birinin hali geldi , aday, ilçede o kadar seviliyorduki, ne zaman refah partisinden adaylığını açıkladı, adam tu kaka oldu....

Fatih Erbakan, akplilerin hoşuna giden laflar ettiye , en akıllı adam oldu,,,ya Rahmetli Babasının dediklerini deseydi, yandı gülüm keten helva....

ey Büyük Allah ım....

ERBAKAN Fatih'in dediklerine katılıyor musun sen..?

Sen ne zaman AK Parti saflarına geçiyorsun..?

Yakın mı uzak mı?

abdullah birisi

Kıdemli Üye
ERBAKAN Fatih'in dediklerine katılıyor musun sen..?

Sen ne zaman AK Parti saflarına geçiyorsun..?

Yakın mı uzak mı?

ne zaman güneydoğuda bölünmeye doğru götüren siyasetten vazgeçer

ne zaman partinin bakan ve milletvekili düzeyindeki, Peygamber düşmanlarını ihraç eder

ne zaman bağımsız ülke olmak için çaba gösterir

işte o vakit akpartili olurum...

MÜTEŞEKKÜR

Kıdemli Üye
icon3.png

Bu sözleri Fatih Erbakan mi söylemis ?

Bu sözleri GERCEKTEN Fatih Erbakan söylemisse akpartiden aday olabilir.

Fatih Erbakan eksik ve yanlış konuşuyor.Eğer o AKP'ye yamanmak için bu sözleri söylemişse. mırın kırın etmeden direkt AKP'ye üye olsun ve orada siyaset yapsın.O, şimdi SP'nin MKYK 'da istediğini elde edemedi.Bu yüzden oradan kaçmak için bahane arıyor.

Bu SP'nin başına öyle bir mücahid lider geçmesi lazım ki gözünü budaktan esirgemeyip siyonizme karşı amansız bir mücadele edecekse ben her zaman onun arkasında olurum.Mırın kırın, ehüm ühümlerle siyaset yapanı hiç sevmem.Benim siyasetim adam gibidir.HAK İLE BÂTILI BİRBİRİNE KARIŞTIRACAK KADAR AKIL FUKARASI DA DEĞİLİM.PARTİCİLİK DE YAPMAM.OY KAZANACAĞIM VEYA KAYBEDECEĞİM DİYE BİR KORKUMDA YOKTUR.HAK VE ADALET NE İSE BEN ONU DESTEKLERİM.BANA NE FATİH ERBAKAN'IN AKP'LİLERİ METH ETMESİNDEN!.

BEN AKP'Yİ İYİ TANIRIM.ONLAR TIPKI ESKİ ANAP'IN YOLUNDALAR...BİZE KİMSE GAZEL OKUMASIN.SP'NİN KADROSU, AKSAÇLILARDAN TEMİZLENMEDİĞİ MÜDDETÇE ONLAR HEDEFİNE ULAŞAMAYACAKLARDIR.ONLARIN YERİNE; GENÇ, DİNAMİK, DENEYİMLİ, TECRÜBELİ, AKADEMİST,CESUR, İLİM SAHİBİ VE ŞECAATLİ GENÇ KADROLARA İHTİYAÇ VARDIR.BUNLAR OLMADIĞI MÜDDETÇE ONLAR YERİNDE SAYMAYA DEVAM EDECEKLERDİR.BENİM YOLUM PARTİCİLİK YOLU DEĞİLDİR.BENİM YOLUM SIRAT-İ MÜSTEKÎM YOLUDUR.

Dindarlığın ne olduğunu önce iyice tesbit edip öyle konuşsunlar.Dindarlık öyle ucuz bir vasıf değildir.Her namaz kılan, oruç tutan hacca gideni dindar sanarsanız, yanılırsınız.Dindar olmak için, öncelikle bütün tâğuti sistemleri red edecek ondan sonra dindar olacak.Yok öyle yağma!.Kim Allah'ın şeriatına samimi olarak gönül vermiş ise, asıl dindar odur.Gerisi çakma dindardır.

maksut ibrahim

Kıdemli Üye
Fatih Erbakan eksik ve yanlış konuşuyor.Eğer o AKP'ye yamanmak için bu sözleri söylemişse. mırın kırın etmeden direkt AKP'ye üye olsun ve orada siyaset yapsın.O, şimdi SP'nin MKYK 'da istediğini elde edemedi.Bu yüzden oradan kaçmak için bahane arıyor.

Bu SP'nin başına öyle bir mücahid lider geçmesi lazım ki gözünü budaktan esirgemeyip siyonizme karşı amansız bir mücadele edecekse ben her zaman onun arkasında olurum.Mırın kırın, ehüm ühümlerle siyaset yapanı hiç sevmem.Benim siyasetim adam gibidir.HAK İLE BÂTILI BİRBİRİNE KARIŞTIRACAK KADAR AKIL FUKARASI DA DEĞİLİM.PARTİCİLİK DE YAPMAM.OY KAZANACAĞIM VEYA KAYBEDECEĞİM DİYE BİR KORKUMDA YOKTUR.HAK VE ADALET NE İSE BEN ONU DESTEKLERİM.BANA NE FATİH ERBAKAN'IN AKP'LİLERİ METH ETMESİNDEN!.

BEN AKP'Yİ İYİ TANIRIM.ONLAR TIPKI ESKİ ANAP'IN YOLUNDALAR...BİZE KİMSE GAZEL OKUMASIN.SP'NİN KADROSU, AKSAÇLILARDAN TEMİZLENMEDİĞİ MÜDDETÇE ONLAR HEDEFİNE ULAŞAMAYACAKLARDIR.ONLARIN YERİNE; GENÇ, DİNAMİK, DENEYİMLİ, TECRÜBELİ, AKADEMİST,CESUR, İLİM SAHİBİ VE ŞECAATLİ GENÇ KADROLARA İHTİYAÇ VARDIR.BUNLAR OLMADIĞI MÜDDETÇE ONLAR YERİNDE SAYMAYA DEVAM EDECEKLERDİR.BENİM YOLUM PARTİCİLİK YOLU DEĞİLDİR.BENİM YOLUM SIRAT-İ MÜSTEKÎM YOLUDUR.

Dindarlığın ne olduğunu önce iyice tesbit edip öyle konuşsunlar.Dindarlık öyle ucuz bir vasıf değildir.Her namaz kılan, oruç tutan hacca gideni dindar sanarsanız, yanılırsınız.Dindar olmak için, öncelikle bütün tâğuti sistemleri red edecek ondan sonra dindar olacak.Yok öyle yağma!.Kim Allah'ın şeriatına samimi olarak gönül vermiş ise, asıl dindar odur.Gerisi çakma dindardır.
basbakan sana millet vekili teklifi yaparsa

sen kabul etmezmissin ?

hirahos

Kıdemli Üye
Fatih Erbakan, siyasette olgunluğa yürüyor. Maşallah. Gelecek vaad ediyor. Muhtemelen Ak Parti'de devam eder. Allahu alem.

Darul_Beka

Profesör
ne de olsa genlerinde var
her zaman derim akpartinin gerçek kurucusu ERBAKAN dır

Muminaga

Yeni
Fatih Erbakan AK partililer için olumsuz konuşsaydı zil takıp oynacaklardı.

İnançlı dindar ve samimi insanlar dediği için F.Erbakan' AK partiye yamanmakla suçluyorlar.

Bazı milli görüşçülerdeki politizelik hal makyavelistliği andırıyor.

Amel olarak müslümandırlar ama -siyasi- fikirleri ucube kalıyor amellerine nazaran.

DESIFRE

Yasaklı
[video]www.youtube.com/watch?v=Kor8DW70IyY[/video] Inancli insanlar diyor ve elestiriyor Dinleyin :)

Inancli olduklarini inkar edenmi var ???

Insan inancli olur Cahil olur

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
[video]www.youtube.com/watch?v=Kor8DW70IyY[/video]

Inancli insanlar diyor ve elestiriyor Dinleyin :)

Inancli olduklarini inkar edenmi var ???

Insan inancli olur Cahil olur

Yav niye adamların moralini bozuyorsun? ne güzel keyiflenmişler kendi kendilerine kırkırdıyorlardı, boşver sevinsinler :)