F.GÜLEN ve CEMEATİNİ KASETÇİLİK le suçlayanlar a AHİRETLERİ için DÜŞÜNMELERİ için BELGE

agbi

Yasaklı
F.GÜLEN ve CEMEATİNİ KASETÇİLİK le suçlayanlar a AHİRETLERİ için DÜŞÜNMELERİ için BELGE

10422522_10206237299472682_5883910013556268520_n.jpg

10842314_10206237300392705_9014317398679390757_o.jpg

___________ HEP KASET KASET DİYE F.GÜLEN i ve CEMEATİ SUÇLAYANLAR NE DERLER HEDİYEM OLSUN — AHİRETLERİNİ DÜŞÜNSÜNLER DİYE ______________

PERİNÇEK e burda bir hak vermek gerek AKILLI STAREJİ UYGULADI AK PARTİ ve CEMEATİ BİRBİRİNE DÜŞÜRDÜ İHVAN FORUM ÜYELERİDE BUNLARA ZEMİN HAZIRLADI

agbi

Yasaklı
Belgeye Bak

Doğu Perinçek

:) :) :)

Bence siz bunları demeden Şuan Tutuklu bulunan PARELEL TABİR EDİLEN Başta polis olmak üzere ( Delil kabul edilip tutuklanma nedenleri olarak kabul görülenler arasında PERİNÇEK in yayın organlarınında YAZILARI var ) ____ ARAŞTIRIN

Kadir Razlık

Kısıtlı Erişim
fettöş bitti bakalım said nursiye sıra gelir mi gelmez mi bilmem nurcuların en büyük kanadı fethullahçılık bitti bitiyor

menzil5453

Doçent
fettöş bitti bakalım said nursiye sıra gelir mi gelmez mi bilmem nurcuların en büyük kanadı fethullahçılık bitti bitiyor

İstersen elma ile armudu karıştırma. Fethullah güleni Nurcular 1975'li yıllardan itibaren zaten ayıklamışlardir. Kendilerine yakın görmemektedirler. Onun için burda biten aslında gerçek bir alim değil, bir devlet yönetimine taa o zamanlardan göz dikmiş, gözünü Dünya malı bürümüş biridir. Fakat Said Nursi hayatı boyunca davası adına çileler çekmiş bir gerçek alimdir. Said Nursi'ye savaş açan islama savaş açmış demektir.

Serasker

Yasaklı
Apo ve Perinçek bir numaralı kankaları oldu. Maşallah deyin tosuncuklara..
Ellerinde kala kala bir tek %50 kaldı
O da ellerinden gittiği zaman bakalım bu tosuncuklar ne yapacak hangi yana baş sallayacak merak ediyorum
Kendini Perinceğin kucağına mı atacak, Aponun kucağına mı atacak, cemaatin kucağına mı atacak hep birlikte göreceğiz

**Erdoğan Perinçek ve tayfasını salıverdiğinde "bir teşekkür bile etmediler" demişti. Perinçeğin teşekkür borcu kime unutmamak gerekir..

menzil5453

Doçent
Apo ve Perinçek bir numaralı kankaları oldu. Maşallah deyin tosuncuklara..
Ellerinde kala kala bir tek %50 kaldı
O da ellerinden gittiği zaman bakalım bu tosuncuklar ne yapacak hangi yana baş sallayacak merak ediyorum
Kendini Perinceğin kucağına mı atacak, Aponun kucağına mı atacak, cemaatin kucağına mı atacak hep birlikte göreceğiz

**Erdoğan Perinçek ve tayfasını salıverdiğinde "bir teşekkür bile etmediler" demişti. Perinçeğin teşekkür borcu kime unutmamak gerekir..

Hdp'nin kucağına oturanlar hdp'ye oy veren cemaatçiler yani sizlersiniz. Cemaat yazarları hdp'ye oy vermek lazım diye yazılar yazarken eyy haşhaşi sen neyin kafasını yaşıyorsun.

Serasker

Yasaklı
Hdp'nin kucağına oturanlar hdp'ye oy veren cemaatçiler yani sizlersiniz. Cemaat yazarları hdp'ye oy vermek lazım diye yazılar yazarken eyy haşhaşi sen neyin kafasını yaşıyorsun.

Ben HDP ye hiç oy vermedim HDP ile işim de olmaz ama Apoya terörist diyemeyen onunla ger gece zivafa girer gibi oturup kalkan kürt sorununu çözme bahanesi ile kürtlerle doğrudan diyalog kurmak yerine Apoyu meşrulaştıran Teörist olarak girdiği imralıda bir halk kahramanı haline getiren akepe rejimi er yada geç bütün bunların hesabını verir. Cahiller acele eder, zaman ağır ilerler ama ne yapacağını bilir.
Güneydoğu şehitlerini pkk'ya peşkeş çekenler başkalarına hdp çamuru atıyor bari insanda biraz utanma olur.

menzil5453

Doçent
Ben HDP ye hiç oy vermedim HDP ile işim de olmaz ama Apoya terörist diyemeyen onunla ger gece zivafa girer gibi oturup kalkan kürt sorununu çözme bahanesi ile kürtlerle doğrudan diyalog kurmak yerine Apoyu meşrulaştıran Teörist olarak girdiği imralıda bir halk kahramanı haline getiren akepe rejimi er yada geç bütün bunların hesabını verir. Cahiller acele eder, zaman ağır ilerler ama ne yapacağını bilir.
Güneydoğu şehitlerini pkk'ya peşkeş çekenler başkalarına hdp çamuru atıyor bari insanda biraz utanma olur.

Harbiden insanda biraz utanma olur. Dün yerden yere vurduğunuz islam düşmanı chp ile hem islam düşmanı hem hain hdp'ye oy verir hale geldiniz. Bu ne utanmazlık bu ne bitmişlik. Ak Parti düşmanı kim varsa izdivaç yapar oldunuz.