Eyvallah..

• Konbuyu başlatan Sadece benja
  • Başlangıç tarihi
A

ada

Guest
benja abimizin son 1 günü kalmış hayırla gidip hayırla gelirsin inş.abim güzel yürekli abim.:wave[1]:

hagiarif

Doçent
Web sitesi
www.uABilgi.com
bilobunyasqn4.jpg

hagiarifkralkucukvq4.jpg

pb282122oi8xl0.jpg

off ya..
ben siz olmasanız ne yaparım =(
6 ay gurbette ne yapacagım bılemıyorum..
ama en cok sızlerden uzak olmam koyacak..

herkese tesekkurler.....

........................

kızılkasırga

Profesör
ben gıttım geldım bısey olmadı.:O hem ben oooooooooooooooooon sekiz ay yaptım. hemde ne askerlık bahrıyeli komando ne tehlıkeler atlattıkbiz.( erdek sahillerinde)

allah' a emanet ol kardes allah yar ve yardımcın olsun.

ozti

Asistan
az zaman sonra bende geleceğim aranıza yolunuz açık olsun

Hasan

Kardeşiniz
Unutma nöbetlerde bolbol dua et makbul vakitlerden biridir selametle gidip gelirsin inşaallh.

M

M.T.

Guest
Abi bugün son günün...
Simdiye kadar yazmadim buraya hep yarine biraktim aha o yarin artik kalmadi bu gün son günün...Belki bugün foruma bile ugramazsin...ve
seninle vedalasamadan gidiceksin. Belki bana sitem ederek gidiceksin ama emin ol ki ins. geri döndügünde burda görüsürürüz..
Allah seni her türlü kötülüklerden korusun dualarimiz hep seninle ne dicemi bilemiyorum..:( off off..
Kendimi yine kötüü hissediyorum biliyormusun? Hani senin dogum gününü unuttmustum ya o zamandan beri kendimi affedememistim simdii aynii duygulari yeniden yasiyorum..Sana karsi mahcubum...
Yada hatirliyormusun sana son günlerde sitem etmistim simdii onlari yaptim diye kendime cok kiziyorum..Halbuki sen hakliyken ben sana kirilmistim nede olsa sen büyüktün..:( devam yazmak isterdim ama yazamiyorum sunu sakin unutma seni hic bir zaman unutmicaz yoklugun baya hissedilecek ama biliyorumkii gecicek bu günlerde...

TikKy

Üye
Selamın Aleyküm

Üzmeyin Kendinizi 15Dk Önce Bendeydi Ben Gerekli morali verdim ona :O ej ej ej .. Sağ Salim Gider Gelir İnşaAllah Allaha Emanet Ol Benja ..

Onada Dedim ! Sizede Diyoruuum Çok Paşa Askerlik yapacak Bende Orada Kısa Dönem askerlik yaptım ;) İnanın Oda Rahat yapacak Sadece ilk 2 Hafta Ve İlk Gün Dayansın gerisi Gelir ...

S

Sadece benja

Guest
tekrar tekrar herkesten Allah razi olsun. suraya yazilan her sey ne kadar moralimi yukseltti bilemesiniz. insanin yaninda bir kisi bile olsa ustesinden gelemeyecegi is yok, bunu daha iyi anladim. yarindan itibaren zorlu bir surec baslayacak. evet zorlu olacak ama herkes yapip bitirdigine gore ben de yaparim :) su anda moralim de cok iyi. kendime sasiriyorum dogrusu. ama yarin otobuse bindigim anda neler olur bilinmez tabi. insallah moralim bozulmaz ve boylelikle daha rahat ederim askeriyede. haber veremedigim kardeslerim oldu. hepsinden de ozur dilerim. ama su son 1 haftada kosturdugum kadar hayatim boyunca kosturmamistim. firsat bulamadim gercekten, kusura bakmasinlar.

daha once de yazdigim gibi yarin sabah 11:00 de haremden biniyorum insallah. kutahya havaci beni bekler diyip hepinizden de helallik istiyorum. gidip de donmemek var, bu yuzden herkes helal etsin hakkini.

hepiniz Allah'a emanet olun.

emmargah

Profesör
Rabbime emanetsin benja kardeş:)
Hak yolunu açık eylesin...
inşaallah çabucak geçecektir.dualarımız sizlerle:)

hagiarif

Doçent
Web sitesi
www.uABilgi.com
Ve bu iş burda biter..
Bünyası yolcu ettik.. Cok kotu oldum, canımdan bir parca gitmiş gibi oldum..
Erkek adam ağlamazmış, palavra, salya sümük gönderdik adamı =(
Bu yüzden her zaman böyle uğurlamalara karşıyım. İnsanı, şahsen beni daha kötü yapıyor çünkü..

Yolun açık olsun bünyas tekrar, sayılı gün çabuk geçer...

ibrahimi

Has Uşak
gelir inş. gelir ;)
Allahtan msnde helalleşmiştik :)
ömür bitiyo ustam 6 ay mı bitmeyecek :)

ibrahimi

Has Uşak
hı doğru o açık öğretimi bıraktı değil mi?
oohoo 6 ay geçiyosa 15 ay geçmezmi hagiarif abi :)

ArZu

GülenAy
Web sitesi
www.arzuzum.blogcu.com
15 ay dediğin nedir ki biter hemen bünyamin bende seni aradım sesin iyiydi.. görde bak bugün bindin gittin yarın olacakki bünyaminin askerliği bitmiş...hakkım varsa helal olsun...artık çarşı izinlerinde ziyaret edersin bizleri burda...dualarımız seninle Allah'a emanet ol hemşo.....