Eyvallah..

• Konbuyu başlatan Sadece benja
  • Başlangıç tarihi

hagiarif

Doçent
Web sitesi
www.uABilgi.com
Bu vatan bölünmez,
Bu böyle biline,
Bu vatan uğruna,
Hazırız ölmeye,
Apo'nun .......,
Sabrımız kalmadı,
Hagi-Benja geliyor,
....... ...........

* ben bunu koğuşta söylemez miyim be.. ben bunu her nöbetimde söylemez miyim bee..

hagiarif

Doçent
Web sitesi
www.uABilgi.com
TD Askerlik

Mutlu oluyor gerçekten insan böyle şeylerle.. Küçükte olsa, belkı cok zor seyler olmasa da bu yapılanlar..
Bir de çok kötü günlerde kendi kendine boğuşurken insan, bunlardan çok daha fazla guclu alıyor

untitledbv0.jpg

hagiarifaskeren5.jpg

benjagu8.jpg

bunyastb5.jpg

Dualarınızı unutmayın..

TikKy

Üye
TD Askerlik

Mutlu oluyor gerçekten insan böyle şeylerle.. Küçükte olsa, belkı cok zor seyler olmasa da bu yapılanlar..
Bir de çok kötü günlerde kendi kendine boğuşurken insan, bunlardan çok daha fazla guclu alıyor

untitledbv0.jpg

hagiarifaskeren5.jpg

benjagu8.jpg

bunyastb5.jpg

Dualarınızı unutmayın..

Abi Bu Akşam Buluşalım Sahilde İnşaAllah ... ej ej ej ... :friends: En Büyük Asker Bizim Çömezler :p ej ej ej ...

S

SaLtan

Guest
Allah sizi korusun. Hayirla gidin hayırlarla gelin inşallah. he bide harclık vermek

isterdim. ama ne mümkün (adettendir) :) sizleri seviyorum :shake2[1]:

TikKy

Üye
Bünyaminin işi zor ben im askerlik yaptığım yere gidiyor. Ben orda kısa dönem yaptım. Çok eğlendim:) Askerlik dışında herşeyi yaptım. Sadece bir defa koştum, o da sinemaya yetişmek için. Ama aynı şeyi uzun dönemler için söyleyemeyeceğim. :)

Bünyaminden tek istediğim, ilk bir-iki hafta dişini sıksın.

Not: Oğlum bünyamin, annem atletle, çoraplarını hazırladı. Gel de al, bekliyorum. ej ej ej ...

Enes

İhvan Forum Üye
kimse TikKy nin kusuruna bakmasın :O

onu biz iyi tanıyoz ama bazı kişilerde tanımıyor...

bizim mahallenin delisidir kendisi :O

arasıra kaybolur gözden :O

konudışı : nasılsın mücahit iyisin inş.

Nur Cennet

Profesör
Api Az Kaldı Valla:) İnş Hayırlı Teskereler Olur:) Seni Allaha Emanet Ediyorz Bizi Unutma Ha:O :dancing: :whistling[1]:

ArZu

GülenAy
Web sitesi
www.arzuzum.blogcu.com
ya bu gördüğüm bizim tikky mi:confused1[1]: :confused1[1]: aaaaaaa hoşgeldin onur kaybolma ya görelim seni burda :)

benja künyende süper olmuş ha ;)

hamide

Profesör
yeni duydum walla ilk defa asker

yolu bekleyecem desene

allaha emanet ol:uzgunum[1]: .

emmargah

Profesör
aa abi sen 30 kasımda mı gidecen daha erken değilmiydi ya:p şaka tabiki.RAbbim işlerini kolay getirsin.her halini kolay eylesin.sizin takımda emret komutanım varya bi dizi ordakiler gibi olursa ne keyiflidir yaaa:)inşaallah komutanınızda anlayışlı iyi birisi olur.ya başka bilmem ki askere gidene ne teselli verilir:thinking: abim gitti askere ama bittiğine pişman olmuştu.hayatımın en güzel,en kolay evresi askerlik der durur halen.inşaallah seninde öyle olur.
abicim beni iyi hatırla olurmu?aramızda nedensiz soğukluklar oldu bazen?hatta istemeden kırdım belkide seni özür diliyorum şimdi hepsi için:)hakkını helal et .

emmargah

Profesör
haa bak hayırlısıyla git ve gel demeyi unuttum.bi an önce geçecektir inşaallah.sayılı günler çabuk bitermiş;)hayırlı teskeleler:wave[1]:

:)zeynep(:

Hakve
Valla benja abi pek tanışıklığımz yok:( Ama inşAllah hayırlısıyla gider dönersin..Allah yar ve yardımcın olsun..

S

Sadece benja

Guest
Hepinize tekrar tekrar teşekkür ederim. Allah razı olsun :)

MEHMET EFE

Doçent
Web sitesi
www.serzenisler.com

abi biraz geç oldu ama... hayırlı tezkereler.. inşallah bir an evvel biter.. tabi seni şuan anlıyamayız... hani nasrettin hoca diyorya bana ağaçtan düşeni getirin diye... ABİ ALLAHIN izniyle rahat rahat yaparsın inşallah... Selamlarımızıda götür gittiğin yere tabi... Allay yolunu açık etsin....

Web sitesi
www.gladiomedya.com
dostlar kıraathanesigibi olmasın dostlar akşama meyhaneci misali kelimeler vari....

dostlar bu gün günlerden c.tesi işciler saat 13:30 u iple çekiyor.
bazıları tatilde c.tesi çalışmıyorlar

memur kesimi çayını yudumlarken sigarasını tüttürüyor bizim efe yine kovalıyor bir şeyleri malum iyi şeyler tabiii

ben yarının planlarını kuruyorum kafamda ayne beş sene öncesi gibi...

istanbul sessizliğini koruyor bu havalar bana çatıda kuşların neden sessiz bağırırlar hissini uyandırır.
erzurumdaki hoca ikindi vaktini beklemekte

ertuğrul yine köşesinde malzeme arıyor...
anlayacağınız herkes bir şeyler yapıyor veya yapmaya çalışıyor hayat her şeye rağmen devam ediyor bizler yaşıyoruz

demiştiya gardiyan ahh sülayman bu dünya sanada kalmaz
ecevite de kalmadı....