Ey Yüce Allahım

doğuhan

Profesör
Allahım bana layık olduğumla değil merhametinle muamele et.
Rabbim halimin Halıkısın,merhamet buyur.Amellerimi niyetlerime ulaştıracak güç ver.Ayaklarımı ve kalbimi senin dinin üzere sabit kıl.

Allahım insanların kötülerinden ve kötülüklerinden ,bütün kötü olanlardan ve kötülüklerden ,sana sığınıyorum.Yüce Rabbim iyi kullarınla karşılaştır YA Rabbim.İyiliklerle buluştur Allahım.Allahım senin yardımın olmazsa bir hiç olduğumu biliyorum.Allahım yardımını esirgeme bu aciz kulundan.
AMİN...

aHuZaR

Can kayıp can firarda
.•´¯`•.¸¸.•´¯`(((( tebessüm et ))))¸.•´¯`•.¸¸.•.•´¯
`•.¸¸.•´¯`(((( Tesekkür et ))))¸.•´¯`•.¸¸.•.•´¯`•.¸
•´¯`•.¸¸.•´¯ (((( sadakan olsun ))))¸.•´¯`•.¸¸.•.•´¯`•.¸

____________________.:**:..:** :._______
__________ .:**:..:**:ALLAH: ____ *___ ___
_________ : RAZI OLSUN________* _____
__________*. . . SENDEN:_____.*_______
___________ *. ______.*-::-*__________
______________*-::-*_______:_____________
________________:_____________________

AMiN! AMiN! AMiN!

berraksu

Aşafatlı
Allahim bana layik oldugumla degil merhametinle muamele et. amin
Allah razi olsun

doğuhan

Profesör
Ey Rabbimiz!!!

Ey Rabbimiz!
Bizleri kuranın hidayetiyle hidayet eyle.Bizleri kuranın kerametiyle atesten koru.Kuranın lütfuyla derecelerimizi yukselt.Ey buyuk lütuf ve ihsan sahibi! Kuranın tilavetiyle günahlarımızı bağısla.
Ey Rabbimiz!kalplerimizi temizle.ayıplarımızı ört.Hastalarmıza şifa ver.Yüzlermizi ak et derecelerimizi yükselt.Sınavlarımızda zihin açıklığı nasip et.Borclarımıza ödeme kolaylığı nasib et ,babalarımıza merhamet eyle annelerimizi bağısla dinimiz ve dünyamızı islah eyle ..Bizlere birlik halinde yaşamayı ve birlikte hareket etmeyi nasip eyle..Amin

nur_visal

Paylaşımcı
Ey Rabbimiz!
Bizleri kuranın hidayetiyle hidayet eyle.Bizleri kuranın kerametiyle atesten koru.Kuranın lütfuyla derecelerimizi yukselt.Ey buyuk lütuf ve ihsan sahibi! Kuranın tilavetiyle günahlarımızı bağısla.
Ey Rabbimiz!kalplerimizi temizle.ayıplarımızı ört.Hastalarmıza şifa ver.Yüzlermizi ak et derecelerimizi yükselt.Sınavlarımızda zihin açıklığı nasip et.Borclarımıza ödeme kolaylığı nasib et ,babalarımıza merhamet eyle annelerimizi bağısla dinimiz ve dünyamızı islah eyle ..Bizlere birlik halinde yaşamayı ve birlikte hareket etmeyi nasip eyle..Amin

AMİİN...