Evvabin namazı...

Bedrin_Aslanı

Profesör
akşam namazından sonra 2+2+2=6 rekat olan bir namaz. Efendimiz S.A.V her 2 rekatta bir aşağıda ki duayı ediyormuş. Bir çok kişi dinini son derece iyi yaşayıp sen nefeste imanını kaybetmişler. İnşa'Allah kalbimizi islam üzerinde sabit kılar Rabbim...

(Ya Mukallibel kulûb, sebbit kalbi alâ dinike = (Ey kalbleri çeviren Rabbim, kalbimi kendi dinin üzerine sabit kıl.) [Tirmizi]

Bedrin_Aslanı

Profesör
1 harf yüzünden eleştiriye mağzuz kaldım. :)
Allah razı olsun kardeşim. Yanlışımı düzelttiğin için...

Bedrin_Aslanı

Profesör
GÖNÜL İKLİMİ' Alıntı:
Eleştiri babında değil kardeşim estağfirullah..:) böyle anlayacağını tahmin etmemiştim...
Kardeş gülücük attım sonuna yanlış anladın beni. Vesilenle bir yanlışımı öğrenmiş oldum. Bundan daha güzel birşey olabilir mi? :friends:

AR_can

Üye
evvabin namazı sabahtan akşama kadar olan zamanda işlenen günahlara kefarettir.
akşamdan sabaha kadar olanlarada teheccüd namazı kefarettir.

Web sitesi
beysehiraktuel.blogcu.com
Limriemvrm' Alıntı:
Kardeş gülücük attım sonuna yanlış anladın beni. Vesilenle bir yanlışımı öğrenmiş oldum. Bundan daha güzel birşey olabilir mi? :friends:
Allah c.c. razı olsun..Sanal alem bizim duygularımızı tam anlatamıyor diyebilirim..:friends:

M

Murat Sâki

Guest
Allah razı olsun özellikle duası çok güzel nerdeyse her zaman dilimde olan bir dua teşekkürler.

€br@r

Paylaşımcı
Limriemvrm' Alıntı:

(Ya Mukallibel kulûb, sebbit kalbi alâ dinike = (Ey kalbleri çeviren Rabbim, kalbimi kendi dinin üzerine sabit kıl.) [Tirmizi]

Amin...

Allah razı olsun kardeş güzel bir paylaşım.