evli bir çiftin arasındaki konuşmalar

DJ MESNEVI

Doçent
Elbette!...:O

Haydi DjMesnevi!...:w00t2[1]:
Şeker yiyelim!...:w00t2[1]:
Her seneee bekâr gezeliimm
Her seneee de bekâr gezeliimm :O
QUOTE]

sizin bekar olmanizin sebebi..sizi hic bi kiz almiyo hahaha ay gülmekden ölcem :D :D

taam baska yazmıycam ama bunu yazmam lazım..

yigido kardesim bizim evde kaldıgımızı kim söyledi dimi aware hocam?

benim yasım daha 17 bize tav olan cok yani(H)

XaberDar

Profesör
hahaaa sen daha 17misin:D valla ben seni 30 felan saniyodum :D

Allah bilir beni kaç yaşında sanıyorsundur ablam!? Ama ben kendimi 453 yaşında hissediyom sadece!.:O;)

Tabiki!...:good[1]: Tav olan çok maalesef ama tek sorun benim karşı cinse alerjim var!:O

Efendim galiba kilidi çok yakında yicez!...:O Şimdiden hoşçakalın!...

uzAyli

İhvan Forum Üye

Allah bilir beni kaç yaşında sanıyorsundur ablam!? Ama ben kendimi 453 yaşında hissediyom sadece!.:O;)

Tabiki!...:good[1]: Tav olan çok maalesef ama tek sorun benim karşı cinse alerjim var!:O

Efendim galiba kilidi çok yakında yicez!...:O Şimdiden hoşçakalın!...

tabi böle devam ederseniz kilidi yiceksiniz...:eek:fftp: sen heral 20 yaslarindasindir..böle 20li bisey :D

M

M.T.

Guest
DjMesnevi' Alıntı:
taam baska yazmıycam ama bunu yazmam lazım..

Havaya bak yaaa gülmekten ölüyom (H) smiliyi yapincaa (o benim smiliym bida kullandinii görmim:O)

Dj mesnevi ekledigin konusmayi bir cok kadin yapiyor ama bunlari genelleme olarak yapmiyalim pleas;)

Kadinlar cok dir dir yaparr SIZE GÖRE napalim kardesim mecbursunuz katlanmayaa cekiceksiniz kardesim haa evlenmiyorum ben cekmek istemiyorum o dir diri diyorsaniz evlenmeyin sanki zorlaa kaciran var sizi:O

Alerjisi olanlari bir kac sene sonra görürüm ihvan-forum Duyurular bölümünde "ben evleniyorum dügünüme bekliyorum kardeslerim" yazican günleride görürüz INSALLAH

Kibarlik naziklik yine bizde kalsin alin cicekleriniziii
.

Bayanlar cicektir soldurmaya gelmez;) ona göre ayaklarinizi denk alin:)

mücella

Üye
s.a.ben sitede yeni sayılırım ama çok güzel siteya çok şakacısınız..çok hoşuma gidiyor bdostluklarınızben hepinizin ablasyım herhal..vede evliyim..evlilik o kdarda kötü değil.tabi kafa dengi birini bulursanız...Allah hepinize hayırlı kısmetler versin bekar kardeşlerimize...