Ev Hanımları Evde Ne Yapar ?, tıklayın bakalım ne yaparlarmış....

TuaNa MiNa

Paylaşımcı
Adam akşamleyin iş çıkışı eve geldiğinde evin bahçesinin karmakarışık olduğunu görmüş.
3 çocuk da bahçede çamurlar içinde oynuyormuş.Boş yemek kutuları ve içecekler etrafa saçılmış.
Karısının arabası garaj kapısının önünde, bir kapısı açık ve yamuk halde parkeder durumdaymış.

Evin içine girdiğinde durum daha vahim şekle dönüşmüş.Girişteki halının bir kenarı kıvrılmış, havaya kalkmış ve abajur sehpanın üzerine devrilmiş.Salondaki televizyonun sesi sonuna kadar açık halde çizgi film kanalındaymış, televizyonun üzerine bırakılan yarısı içilmiş meyve suyu ha döküldü ha dökülecek vaziyetteymiş.

Oturma odasında yerler oyuncaklar ve çocuk elbiseleriyle kaplıymış.Mutfağa girdiğinde lavabonun sabah kahvaltısı bulaşıklarıyla dolu olduğunu görmüş.Ayrıca kırılmış bir bardağın parçaları masanın altında duruyormuş.

Üst rafa yöneldiğinde merdivenlerdeki elbiseleri fark etmiş. Telaşla karısının başına kötü birşey gelmiş olabileceğini ya da hastalandığını düşünerek hızla koşmaya başlamış.Misafir odasına girdiğinde karısını uzanmış halde kitap okurken bulmuş.Karısı kocasını görünce okuduğu kitaptan başını kaldırmış, hafifçe gülümsemiş ve gününün nasıl geçtiğini sormuş.

Adam cevaplamış:'Her zaman ki gibi! ' Ardından şaşkınlıkla sormuş:'

Ne oldu bugün böyle?'

Karısı tekrar gülümseyerek ' Sen hergün eve geldiğinde bütün gün ne yaptın ki demez miydin

'Evet'

'Güzel... Bugün her gün yaptıklarımı yapmadım

tunahan

Asistan
Beğenmedim :pokey:

boş duruyoruz ya biz

erdemceerdem

Profesör
Anaların kıymetinin anlaşılması adına....

Örnek vari olabilecek, çok güzel bir anlatımdı....

Evin dört direğinden ikisini de kadın üstlenmektedir....

Teşekkürler okumamıza vesile olduğun için....

İsr@

hizmet erbabı
çok güzel kardeşim valla aynen öyle bir gün bırakalım bakalım evi ne hale geliyor:D
denesemmi acaba:O

yok denemeyim avukat falan gerekebilir sonra...

lamelif

Paylaşımcı
bravo bravo müthiş bir yazı :clap2: :clap2: asıl işe giitklrnde erkekeler bişey yapmıyomuş ben bu gün anladım;) ;)
bu gün ilk iş günüm ama hayatımda bu günkü kadar boş oturduğum başka bir günü hatırlamıyorum meğer annem beni ne kadar çok çalıştırıyomuş evde boşluğa düştüm birden ruh halıim bozuldu:O :O

ayşirin

Şairane
:clap2: çoooook güzel bir taktik akşam evine evde neyapıyorsun diye hesap soran:rtfm: erkeğe bu çok güzle bir yanıt olur denemekte fayda vardır evhanımlarına duyurulur:dancing: .....

zübeyde

Doçent
harbiden bu kadar daha ne diyelim

izem

Asistan
Aferiinn kadına. ben bunu bütün ev hanımlarına anlatacağım :D hemen denesinler:)

Tuncay ÖZ

Profesör
tamam biz biraz yükleniyoruz haklılar lakin o vaziyette de bırakılmaz ki ev

bizler anlaşıylı insanlarız ???

ama bize de onların değeri göstermek için başka yol göstermiyoruz ki (onlarda haklılar)

kolay gelsin ev hanımlarına