Eski hükümetler milletin malının yüzde 80'ini, AKP yüzde 20'sini yedi!!!

CENGİZHAN

Yasaklı
ha cevabınız inkar .. : )

anladım..

Evet....

% 20 NİN YENDİĞİNİ CÜMLE ALEM ANLADI VE BİLİYOR.....
% 80 İÇİN BEN BAZI BAŞBAKANLARI BİLDİRDİM....

Anlaşılan beğenmediniz....

ÖYLE İSE BUYURUNUZ HAKKINDA YOLSUZLUK YAPIP PARA YEDİ DENİLEN TÜM CUMHURİYET TARİHİNDEN 1 TEK BAŞBAKAN GÖSTERİVERİN....????????????

kebîkec

İhvan Forum Üye
Zenginin malı züğürdün çenesini yorar.

Cumhuriyet ilanından bu yana yapılanlardan fazlasını da AKP nin başbakanı yaptı. Kör gözünüze parmağım :D

CENGİZHAN

Yasaklı
Zenginin malı züğürdün çenesini yorar.

Cumhuriyet ilanından bu yana yapılanlardan fazlasını da AKP nin başbakanı yaptı. Kör gözünüze parmağım :D

Şöyle mi demek istemiştiniz...:

Cumhuriyet ilanından bu yana GÖTÜRÜLENLERDEN fazlasını da AKP nin başbakanı GÖTÜRDÜ. Kör gözünüze parmağım
:D

dostluk

Kıdemli Üye
http://www.hurbakis.net/content/turkiyenin-yolsuzluk-ve-rusvet-tarihi

Bakin link veriyorum orda yolsuzluk yapanlar nasil aklanmis az cezalarla nasil kurtulmuslar bir okuyun..gerci bu linkte yazilanlar daha devede kulakta..
Millet bir tek sayin erdogana inandi bir tek ona guvendi..iftira dedi..

Digerlerine ilk secimde haddini bildirdi..mesut yilmaz, tansu ciller, sahp , chp gibi..

Bidefa suanki chp nin genel baskani hirsizlikla yolsuzlukla suclanmis mahkum olmus rahsan affiylada kurtulmus..siz bu adamin basbakan olmasini istiyorsunuz..

Hani insan hirsizliga kizar eser girler hirsiz basbakan istifa der , anladim normalde ama sizin yaptiginiz , sizin hirsizinoz olmasin bizim hirsizimiz basbakan olsun demeye geliyor..hirsiz dediginize kaesin hiesiz olmayan durus bir basbakan adayinida desteklemiyoesunuz..

Digerle

kebîkec

İhvan Forum Üye

Şöyle mi demek istemiştiniz...:

Cumhuriyet ilanından bu yana GÖTÜRÜLENLERDEN fazlasını da AKP nin başbakanı GÖTÜRDÜ. Kör gözünüze parmağım
:D

Kavanozda yaşıyorsunuz.

10377532_547212275391198_1475032795824817559_n.jpg

Ebu Computer

Kıdemli Üye
AKP ANAP'laşırsa biter.

Ama Tayyip AKP'nin ANAP'laşmaması için sürekli kadroları yeniliyor.

Yinede arada ANAP zihniyetli yani malı götürelim zihniyetli insanlar çıkabilir.

Ama ben Tayyibe güveniyorum, Allah yardımcısı olsun.

dostluk

Kıdemli Üye
[video]► 1:20► 1:20www.youtube.com/watch?v=qmvylk5COVA  [/video]

cemaliii

Kıdemli Üye
artık yemede methedilerek sunulur oldu.dini siyasi sahaya sokarsanız,sonrasında böyle herşeyi tevil etmek zorunda kalırsınız.bütün yanlışlıkları din namına savunur dini kılıflar uydurmaya çalışırsınız.yedi ama az yedii he:) bizim biraderde rakı içmiş ama vallah az içmiş.%20 kadar içmiş.sarhoş olmamış.günahmıdır? ahmet akgündüz veya hayrettin karaman hocadan bu hususta fetva bekliyoruz.

bu soruya cevap verin bakalım.azıcık %20 rakı içsek haram olmaz dimi? iyi adamız neticede.içti ama azıcık içti dermisiniz? 2 duble mesela.

dostluk

Kıdemli Üye

bu soruya cevap verin bakalım.azıcık %20 rakı içsek haram olmaz dimi? iyi adamız neticede.içti ama azıcık içti dermisiniz? 2 duble mesela.
Aaa ayboluuor ama siz dini siyasete alet etmesenize..

hic icmesin isteriz ama akp ulkede yuzdw 80 icki icilirken bunu yizde 20 e dusurse derizki budefa ama onceden yuzde 80 tuketiliyordu alkol ama simdi yuzde yirmi , buna da sukur deriz..ve o yuzde yirmi icenleride bitirmesini bekleriz..derizki yuzde 60 azaltan bu yuzde 20 ide azaltir yok eder..

Oke?

; )