Eski Başbakanlardan Hangisi???

Eski başbakanlardan hangisi en çok hizmet eden ,en sevilen, en maneviyatlı liderdir?

• Süleyman Demirel

Oy: 0 0.0%
  • Tansu Çiller

• Yıldırım Akbulut

• Kullanılan toplam oy
    51

Ebu Zerr

Üye
Kıymetli Kardeşlerim...

Sizce eski başbakanlardan hangisi ülkeye en çok hizmeti geçmiş, en sevilen, en başarılı, en maneviyatlı ve en beğendiğinizdir..

Buyurun...

MiHRiMaH

Son gülen... :/
Turgut Özal(rahmetli) desem de aslında rahmetli Adnan Menderes'i de çok takdir ediyor ve kendisini mazlum olarak görüyorum... Her ikisine de Allah'tan rahmet dilerim...

Satuk Buğra

Profesör
Hepsinin canı cehenneme, bize ne onlardan.

abdullah sinan

Paylaşımcı
Hepsinin canı cehenneme, bize ne onlardan.

SANANE İSE NEDEN CEVAP YAZIYON....EDEPSİZLİĞİE GEREK YOK...

BU LAF SENİN KARŞINA ÇIKACAK...İNŞAALLAH BU LAF SENİ ADI GEÇEN YERE GÖTÜRMEZ....HADDİNİ BİL... YÖNETİMDE Kİ KARDEŞLERİM BU TÜR EDEPSİZLİKLERDE HASSAS OLMASI VE GEREKEN CEZAYI UYGULAMASI GEREKTİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM....

PortakaL

๑ஐ๑нαticє кüвяα๑ஐ๑
TURGUT OZAL!!!..

M

M.T.

Guest
AHAaaa şimdi milli görüs reytingleri arttırır:)

Yani varya zorla tartisma cikarmak istiyorsunuz
Ya birakin Allahinizi seviyorsaniz...Herkesin fikrine biraz hösgörü gösterseniz nasil olur?

Distan parazit yapmiyalim lütfen!
Oyunuzu verin, isteyen kime verdiginide yazar olup biter fazla söze gerek yok...;)

vesseLam...

okur

Doçent
şıkların arsında adnan menderesinde olması gerekmezmiydi???

Bu bir tarih bilinci meselesi.Olaylara 30 yıllık bir perspektiften bakan insanlar daha önceki başbakanları bilemezler.Maneviyatta önder olan başbakan ne demek?Türkiye laik değil mi?Laik devlette başbakan maneviyat önderi falan olamaz.Laik kanunların dışına çıkamaz.

Ebu Zerr

Üye
şıkların arsında adnan menderesinde olması gerekmezmiydi???

Kıymetli kardeşim...Merhum (inş. Şehid) Başbakanımız Adnan Menderesi yazmamamın sebebi onu kabul etmeyecek bir kardeşimizin olduğunu düşünmememdir...Her dindar vatandaşımız ona karşı bir vefa borcu hisseder yüreğinde...:good[1]:

Bir de günümüze yakın olanları yazdım...

Allah razi olsun uyarınızdan dolayı....:shake2[1]:

Ebu Zerr

Üye
Bu bir tarih bilinci meselesi.Olaylara 30 yıllık bir perspektiften bakan insanlar daha önceki başbakanları bilemezler.Maneviyatta önder olan başbakan ne demek?Türkiye laik değil mi?Laik devlette başbakan maneviyat önderi falan olamaz.Laik kanunların dışına çıkamaz.

Ben buna katılmıyorum kardeşim...Laik bir ülkede yaşıyor olmamız, laik kurallarla yönetilmemiz maneviyatta önder olan insanlara engel değildir..O insanlar her şartta ellerinden geldiğince siyaseti alet ederek asıl gayeye yani İslam'a hizmet ederler...Halihazırdaki şartlardan yararlanarak Müslümanca yaşamaya ortam hazırlarlar..

Sabr-el-Hayat

Profesör
Merhum Turgut Özal diyorum, fakat Necmeddin Erbakan hocamizi'da son zamanlarda takdir etmeden olmaz.. :thinking: