Eşinizin çalışmasına izin verir misiniz?

izin verirmisiniz

• Evet

Oy: 105 43.8%
  • hayır

Oy: 135 56.3%

• Kullanılan toplam oy
    240
  • Anket kapatılmış .

DostunDostu

Süper Moderatör
Yönetici
Evet veya Hayır seçenekleri eksik kalmış. Bir de ''kendisi karar verir'' seçeneği bulunmalıydı.

Mugalata

Kıdemli Üye
Evet veya Hayır seçenekleri eksik kalmış. Bir de ''kendisi karar verir'' seçeneği bulunmalıydı.

soru "izin vermek" şeklinde sorulduğu için bu iki şık yeterli. "kendisi karar verir" şıkkı da "evet" şıkkı içine girebilir.

eğer soru izin vermek olarak ele alınmasa ve "eşinizin çalışma isteğini nasıl karşılarsınız" şeklinde olsaydı, dediğiniz doğru olurdu.

Ahmet

Çöl Aslanı
Erkeklerle muhatap olmayacağı bir ortamda, eşi ve çocuklarını ihmal etmeyecekse çalışabilir.

Turkbeyi

Ordinaryus
Ne olursa olsun kadının iş yeri evidir. Kadın çalışmayacak başka birşey bilmiyorum.

Kaptan

Mecra Yazarı
Ne olursa olsun kadının iş yeri evidir. Kadın çalışmayacak başka birşey bilmiyorum.

Aynen katılıyorum. Ama benim gibi istisnai durumlar da yok değil. Şöyle ki bizim kendi iş yerimiz var. Yüzde 90 bayan üzerine. İç çamaşır başörtü,şal vs. Dükkanda ben durunca işler düşüyor ve bayan yok mu sorularıyla muhatap oluyorum. Bu durumda mecburen eşim çalışmak durumunda kalıyor. Bense dükkan önünde esnaflarla bol bol çay içiyor dedikodu yapıyoruz.

Ha bayan çalıştırsam hem uygun düşmez hem de hanım izin vermiyor.

Kaçak

Yeni
Minareyi çalan kılıfını itina ile dikermiş ...
full aksesuar ....