Eş değer konulaı sık sık gündeme getirmemden dolayı sitem eden kardeşlerime

agbi

Yasaklı
Eş değer konulaı sık sık gündeme getirmemden dolayı sitem eden kardeşlerime

Evet gerçekten bazı kendimce önemli konuları sık sık gündemde tutmak istiyorum bazı arkadaşlar yapıcı sitemlerde bulunuyorlar.

Bugünkü oluşumda inanın biraz cesaret alsalar Okullarda Dini dersleri yasaklayacaklar bunu direk değil dolaylı söylüyorlar (Tusiad raporu)

Ezanı yasaklayacaklar (İzmir CHP li milletvekili hoporlörler kaldırılsın dedi)

Ailenin temeli Bayanların İmam hatiplere gitmesi istenmiyor (Tusiat raporu)

Ünüversitelerde Hiristiyanlık anlatılmak isteniyor ( Muğla Ünü.Kılavuzunda İncil)

Müslüman idareci istenmiyor ( 9 Eylül Ünü.sitesi )

Mahmut efendi cemeatinin İkamet yeri ( 2 nci vatikan hayali)

BİRÇOK ÖRNEKLER GÖSTEREBİLİRİM BAŞARILI OLUYORLARMI EVET OLUYORLAR

KISACASI İSLAMİYETE TERS OLAN BÜTÜN OLUŞUMLARI BİZLERE ENPOZE ETTİLER.

BENİM İÇİN HA BENİM CEMAATİME YAPILMIŞ HAA MAHMUT EFENDİ , MUHAMMET RAŞİT HOCA CEMEATİNE HA SÜLEYMAN EFENDİ CEMEATİNE YAPILMIŞ YADA BAŞKA CEMEATE ÖNEMLİ DEĞİL BENİM İÇİN TÜM BUNLAR İSLAMİYETE YAPILMIŞTIR.

KİMSE KIZMASIN BEN HANGİ CEMEATE HANGİ SİYASİ OLUŞUMA HANGİ SOSYAL OLUŞUMA YAPILAN YAPTIRIMLARIN TEMELİNDE İSLAMİYETE KARŞI İSE .

BEN YİNE GÜNDEME GETİRİRİM.KİMSE KUSURUMA BAKMASIN

DaLokay

уüяєкℓєя∂є
Web sitesi
www.youtube.com
aslında durum şunu gösteriyor kimse ilgilenmek istemiyor yada canını sıkan olaylar olduğu için bakmıyor yada hayatlarının tadını çıkarmaya çalışıyorlar yada 'biz tokuz böyle şeylere sen geç bunları' yada yada 'çözüm yok ne yapalım' yada 'elimizden ne gelir ALLAH (C.C.) ıslah etsin onları' vs.vs.

sebepler çoğaltılabilir sayın agbimiz aslında ümitvar olmak lazım ama durum vahim...şöyle vahim bu forumdaki arkadaşlar için değil tüm çevre tüm insanlar hatta tüm müslümanlar...insanlar bi tuhaf biçimde hayattan bezmişler bu bezginliği sezmek zor değil sanırım..kendini açıkca belli ediyor..
ne diyelim çalışmak çalışmak çalışmak...

selametle...

B.ü.S.r.A

Doçent
Allah razi olsun agbi konuyu actigin icin, bence bu olaylar oldukca, gündemdede olmasi gerekir, cünkü cok önemli bir konu. Kim bilir daha neler cikaracaklar, güya Türkiye müslüman bir ülkeymis, neresi müslüman ülke yaa.

agbi

Yasaklı
Önce İlk mesajı okuyun sonra bu mesajı değerlendirin.

Buyrun bugünkü gündemdekilerden bazı başlıklar.

Gerekirse yeni Kubilayla roluruz diyen Prf.Adçı ihaleye çıkarmadan İş e başlatmış.

Gazi Ünü.Dolar düşmesine rağmen geçen seneden iki kat pahallı malzeme almış.

İletişim Prf Ali Atıf Asker gazetelere darbe yapsın.

Cumhuriyet gazetesi Soruşturmaya (Dink) Şeriatçı engel.

Daha devam edeyimmi ? Yukarıdaki kişiler kim bir araştırmak lazım bu kişiler hangi tarafa hucum ediyor tek yere hucum ediyor.

ŞİMDİ BAZI ARKADAŞLAR BUNLAR ÖNEMLİ DEĞİL DİYOR.DESİNLER AMA BENİM İÇİN ÖNEMLİ TABİKİ ANLAIYANA.

arşivist

Profesör
Web sitesi
www.smf123.net
kusura bakmayın ben kötümser gözle bakamıyorum. bu olaylar imtihan vesilesi olup elmasla kömürün ayrışması gibi birilerini diğerlerinden ayırıyor.

agbi

Yasaklı
kusura bakmayın ben kötümser gözle bakamıyorum. bu olaylar imtihan vesilesi olup elmasla kömürün ayrışması gibi birilerini diğerlerinden ayırıyor.

ÇOK DOĞRU BİR İMTİHAN BU İMTİHANDA İSLAMİ DEĞERLERİMİZE SAHİP ÇIKMAMIZ FAKAT İMTİHANI KAYBETMEK DE VAR.

BİR MÜSLÜMAN HİÇBİR ZAMAN YES E DÜŞMEZ BEN DÜŞMÜYORUM VE ELİMDEN GELDİĞİ KADARI DAHA DOĞRUSU NEFSİMİ YENEBİLDİĞİM KADARI İLE MÜCEDELE EDİYORUM.

arşivist

Profesör
Web sitesi
www.smf123.net
ÇOK DOĞRU BİR İMTİHAN BU İMTİHANDA İSLAMİ DEĞERLERİMİZE SAHİP ÇIKMAMIZ FAKAT İMTİHANI KAYBETMEK DE VAR.

BİR MÜSLÜMAN HİÇBİR ZAMAN YES E DÜŞMEZ BEN DÜŞMÜYORUM VE ELİMDEN GELDİĞİ KADARI DAHA DOĞRUSU NEFSİMİ YENEBİLDİĞİM KADARI İLE MÜCEDELE EDİYORUM.

kalbinizi kırdıysam özür dilerim. belki söylemek istediklerimi kısa olan mesajda tam anlatamadım söylediklerinizde tamamen haklısınız. lakin mü'min feraset sahibidir. bir kez ısırıldığı yerden bir daha ısırılmaz diye birşey duymuştum.

geçmişe bakalım
birisi

bakan eşi başörtülü olmaz demişlerdi oldu hatta şimdi işler tersine döndü.

istanbul'a belediye başkanı olamazsın çünkü eşin başörtülü dediler belediye aşkanı oldu.

başbakan olamazsın eşin başörtülü dendi, başbakan oldu

Cumhurbaşkanlığı için, eşi başörtülü olup olmaması önemli değil deniyor

biraz sabır la eminim Rabbim, Salihlerle diğerlerini ayırmak için bir imtihana tabi tutuyor diye düşünüyorum.

sanırım 1997-1998 yıllarındaki baskılar karşısında hizmetten ayrılan nice kişiyi hepimiz gördük.

Not: yeni konular açmanı bekliyorum vesilenle bilmediğimi öğreniyorum. ALLAH razı olsun.

agbi

Yasaklı
BEN HAYATIMDA HİÇBİR ZAMAN YES E DÜŞMEDİM BAŞIMA GELEN MÜSİBETLERDEN DE BELALARDANDA YAKINMADIM ÇÜNKÜ BİZLERİN GÖREMEDİĞİ ÇOK ŞEYLER VARDIR.

EVET DOĞRU OKULLARDA OKUTULAN BİR ŞİİR YÜZÜNDEN ÖNÜ KESİLMEK İSTENDİ AMA ŞİMDİ BAŞBAKAN VE CUMHURBAŞKANI ADAYI OLUR VEYA OLMAZ BENİM DEĞİNMEK İSTEDİĞİM KONU İSE ASIL HEDEFİN İSLAMİYET OLUŞU ERBAKAN MIŞ TAYİP MİŞ BUNLAR HEDEFİN ÖNÜNDEKİ KİŞİLER AMA ASIL HEDEF İSLAMİYET.

ALLAH A EMANET OL

agbi

Yasaklı
Evet gerçekten bazı kendimce önemli konuları sık sık gündemde tutmak istiyorum bazı arkadaşlar yapıcı sitemlerde bulunuyorlar.

Bugünkü oluşumda inanın biraz cesaret alsalar Okullarda Dini dersleri yasaklayacaklar bunu direk değil dolaylı söylüyorlar (Tusiad raporu)

Ezanı yasaklayacaklar (İzmir CHP li milletvekili hoporlörler kaldırılsın dedi)

Ailenin temeli Bayanların İmam hatiplere gitmesi istenmiyor (Tusiat raporu)

Ünüversitelerde Hiristiyanlık anlatılmak isteniyor ( Muğla Ünü.Kılavuzunda İncil)

Müslüman idareci istenmiyor ( 9 Eylül Ünü.sitesi )

Mahmut efendi cemeatinin İkamet yeri ( 2 nci vatikan hayali)

BİRÇOK ÖRNEKLER GÖSTEREBİLİRİM BAŞARILI OLUYORLARMI EVET OLUYORLAR

KISACASI İSLAMİYETE TERS OLAN BÜTÜN OLUŞUMLARI BİZLERE ENPOZE ETTİLER.

BENİM İÇİN HA BENİM CEMAATİME YAPILMIŞ HAA MAHMUT EFENDİ , MUHAMMET RAŞİT HOCA CEMEATİNE HA SÜLEYMAN EFENDİ CEMEATİNE YAPILMIŞ YADA BAŞKA CEMEATE ÖNEMLİ DEĞİL BENİM İÇİN TÜM BUNLAR İSLAMİYETE YAPILMIŞTIR.

KİMSE KIZMASIN BEN HANGİ CEMEATE HANGİ SİYASİ OLUŞUMA HANGİ SOSYAL OLUŞUMA YAPILAN YAPTIRIMLARIN TEMELİNDE İSLAMİYETE KARŞI İSE .

BEN YİNE GÜNDEME GETİRİRİM.KİMSE KUSURUMA BAKMASIN

PERŞENBENİN GELİŞİ ÇARŞANBADAN BELLİ OLUR.

Sofuoglu

Ordinaryus
agbi tamam,
sen
demisdin daha onceden,
persmbenin gelisini sen carsambadan bilmisdin,
sen anlatmisdin,
butun olanlari olacaklari daha onceden sen soylemisdin,
sensin agbi sensin

baydi artik yahu........................(!)

agbi

Yasaklı
Hiç bir zaman ben demedim.

Ben demekten Allah a sığınırım.

Ben yazlnızca Allah cc bana nimet olarak verdiği aklı KENDİ KAPASİTEM kadar NEFSİMİ yenebildiğim kadarı ile kullandım.

Konuları güncellemem ise.

Bu forumda her fikrime TARAFGİRLİK nedeni ile ÖNYARGI ile MUHALEFET eden
kişileri VİJCAN ları ile başbaşa bırakmak.Çünkü gerçekten ÇOK KIRILDIM.Evet iyi bir müslüman olsam bunları gündeme getirmem ama Allahım beni AFETSİN bende NEFİS taşıyorum
.

Ben KAPASİTEM kadar yazarım öneririm.