erkek beyni 5000 kadın beyni 200 euro

K

KeKe

Guest
Agir bir hasta hastanede.

Tüm ailesi bekleme odasinda doktorlardan haber bekliyor.
Yorgun ve umutsuz bakisli bir doktor çikiyor "Tek yasam sansi var o da beyin nakli.

Böyle bir ameliyati ilk olarak deneyecegiz, tabi masraflar hastanin ailesine ait."
Aile, saskin, yorgun, çaresiz...

Aralarindan biri "Peki ama fiyat nedir?" diyor.

Degişir diyor cerrah. 5000 Euro erkek beyni kullanirsak, 200 euro kadin beyni kullanirsak.
Uzun bir sessizlik olur.

Beyler gülmemeye çalisirlar.

Hanimlarla gözgöze gelmekten kaçınırlar.

Ama aralarindan biri merakini yenemez, "Peki doktor bu fiyat farkinin nedeni nedir?" diye sorar.
Cerrah gülümser :

"Eh tabi, ayni arabalar gibi, kadin beyinleri ucuz oluyor akillarini çok kullandiklari için.

Kullanilmis akil, kullanilmis beyin.

Erkek beyni hiç kullanilmamis sifir km araba gibi pahali oluyor." :whistling[1]: :clap2:

NehiR

mütebessim :)
konuyu kapatmaya geliyodum ki..neyse bayanların lehineymiş...kalsın baaari :D

Sabr-el-Hayat

Profesör
Erkeklere biraz hakaret edilmis gibi olmus mus.. baylar mizah bölümündeyiz; erkekler alinmaz yaa, yok alinmazlar bence.. :whistling[1]: :wave[1]:

hikayenin dogru dogru payida var yani.. Genelde kadinlar beyinlerini her seye cok yorarlar..:thinking: :wallbash[1]:

Erhan

Profesör
Web sitesi
www.softajans.com
Keke Gurban bi açıklama yap yav rahatlayalım baksana bayanlar hemen de böbürlenmeye başladılar :)

Nur Cennet

Profesör
Erkekler akıllarını kullanmıyor,kadınlar kullanıyor diyor bu yazıda öyle anladım:O
kadınlar o bakımdan zekii;)

K

KeKe

Guest
bayanlar herzamanki gibi olayı yanlış anlamış erkek beyni daha üstün onu demek istedim , bayanlar olayları hemen kendi lehlerine cevirmişler .keke derki üstünlük kimsede değil lakin fakat ama şayet erkekler daha bi zeki oluyor kanıt yine keke ve altın_nesil abimiz :D :O :O :O

Nur Cennet

Profesör
bayanlar herzamanki gibi olayı yanlış anlamış erkek beyni daha üstün onu demek istedim , bayanlar olayları hemen kendi lehlerine cevirmişler .keke derki üstünlük kimsede değil lakin fakat ama şayet erkekler daha bi zeki oluyor kanıt yine keke ve altın_nesil abimiz :D :O :O :O

Bence orda kadınları övmüş..Kadınlar akıllarını kullanıyo gerektiğinde..erkekler kullanmıyo işte..Kullanmadıkları için de akılları başka birine gidiyo ve o kişi de kullanmicağına göre?
ne anlamı kaldı ki...Saçma oldu ama saçmalamdım gliba ama Kadınları övmüştür:whistling[1]:

sword

flawless Victory
Keke erkekleri övüyo diyorsa erkekleri övüyordur. çok kurcalamayın:O (Keke çelişkili bir fıkra açmışsın bak kızlar üstün sanıyorlar kendilerini.:O:O:O:O)

K

KeKe

Guest
''benden duyma ama kadınlar luzumlu luzumsuz her konuya burunlarını soktukları ıcın onların beynı cabuk eskırde veya sulanır veya arızayapar veya balatayı sıyırır de barıde bızı kurtar''>>>>>>>> adını veremem bi arkadaş öyle diyor...

sworda katılıyorum fıkrayı ben actım ben bilirim ya ... :O :D

eğer bayanları aşağılayıcı bişeyse kapatacaktım demek..;) ;)

ya bayanlar heryeri istila etmiş yokmu burda erkeği savunan bir erkek mod..:whistling[1]: :whistling[1]:

NehiR

ya bayanlar heryeri istila etmiş yokmu burda erkeği savunan bir erkek mod..:whistling[1]: :whistling[1]:

sen varsın sayın süper moderatör :O

ayrıca flod yapmayalım lütfen, bişey eklemek istersen mesajına ne yapacağını biliyosun değil mi :) bilmiyosan bi erkek süper moderatöre sor anlatsın..

gül

Doçent
olayı uzatmayın yaw durum ortada ..kadın üstündür :O

K

KeKe

Guest
sen varsın sayın süper moderatör :O

ayrıca flod yapmayalım lütfen, bişey eklemek istersen mesajına ne yapacağını biliyosun değil mi :) bilmiyosan bi erkek süper moderatöre sor anlatsın..

ya yıktı yine ortalığı, flod ne demekki :O :D beni kıskandığın her yerinden belli ayrıca kadınlar cok kıskanç oluyor ... :whistling[1]: :whistling[1]:

NehiR

ya yıktı yine ortalığı, flod ne demekki :O :D beni kıskandığın her yerinden belli ayrıca kadınlar cok kıskanç oluyor ... :whistling[1]: :whistling[1]:

benim bayan olduğumu nerden çıkardın..flod arka arkaya araya başkası yazmadan mesaj yazmak demek...ben müslümanım... müslüman kardeşini kıskanmaz :)