Ergenekon ve balyoz bir darbedir...

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com

Kaynak

cx0klggz5gmb0nm9q.jpg

MHP Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan'ın yaptığı Ergenekon ve Balyoz için “Darbe hevesi” yorumu Devlet Bahçeli'ye soruldu. Bahçeli, “Ergenekon ve Balyoz birer darbedir” dedi. Adan’ın bu konuda doğru söylediğini belirtti.

Kaynak

celal_adan_in_sozleri_sorulan_bahceli_evet_dogru_soylemis_h53322_25d9f.png

Celal Adan'ın sözleri sorulan Bahçeli: Evet doğru söylemiş

MHP Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan’ın “Ergenekon ve Balyoz darbe hevesidir” sözlerine MHP lideri Bahçeli’den destek geldi. Partisinin Genel Merkezi'nde basın açıklaması yapan Devlet Bahçeli, Adan’ın sözleri için “Doğru demiş” ifadesini kullandı

Kaynak

Tahsin EMİN

Kıdemli Üye
Ergenekon, Balyoz, Ayışığı, Yakamoz, 28 Şubat, Eldiven, Sarıkız vs. tamamı elbet darbedir.

Lakin bunları Hükümet aleyhine oralardan çıkaranlar da, onları huzura kavuşturanlar da, Ergenekon'a vs. düşman olanlardır.

Netice şudur:

AK Parti ile beraber güzel şeyler olmuyor değil bunu kabul ediyoruz ama, "darbeler dönemi kapandı" asla diyemeyiz, çünkü, İslam Şeriati'ni kabullenmeyenler, halan hukuken üstün güçlü ve kuvvetli dahası,

Böyle niyette olanlar, bir taşla iki kuş vurduklarından daha da güçlüdürler, şu an bu güçlülüğün boyutlarını bilemiyoruz sebebi de,

ERDOĞAN merkezli halan AK Parti 100'de, 47, 50 oy alabiliyor!

Bu güç ve kuvvet ne kadar devam eder bilemiyoruz.

NOT:

Ben bir kurumun yanında memur olarak çalışıyorum. Oraya bir geldim, namazlı abdestli kim varsa onlar halan değişmedi, hatta birileri emekli oldu birileri başka yerlere ayrıldı namazlı abdestli insanlar azaldı ama AK Parti Dönemi'nin bu bağlamda bir güzelliğiyle de karşılaşmadım.

Yani AK Parti Dönemi, Allah'a kulluk bağlamında insanlara hiçbir şekilde hizmette bulunamamıştır. Çünkü bunları bulunduğum ortamda canlı yaşayanlardanım.

ERBAKAN siyasete atıldığından bu yana, AK Parti kadar oy alamamasına rağmen Allah'a kulluk bağlamında muhataplarına hizmet içersinde bulunmuştur.

AK Parti genel parti görümündedir. Bu olmamalıydı aslında...

Göreceksiniz bir gün "fosss" diye tamamen sönecektir.

AK Parti milletvekilliği seçimlerinde Allah'a kulluk bağlamında gayet samimi, İslam'ı fiil, kavil ve kalp üçlüsü ekseninde yaşayan kişileri tercih etmelidir...

Oy noktasında yapacağımız bir şey yoktur oyumuz gene onadır ama İslam caddelerden de kalplerden de kayboluyor bu da bir gerçektir...