Erdoğan'ın Oturuşuna Facebook'ta Övgü Yağdı

girdap

Ordinaryus
Doğallığı, karizması, kasmadan halkla iç içe olması Tayyip Erdoğan'a olan sevgiyi biraz daha arttırıyor..
Oturuşuna bile övgüler diziliyor evet, çünkü uzun zamandır hiç bu kadar mütevazi ve kendinden bir başbakan görmemişti Türkiye. Dolayısıyla seviyor, bağrına basıyor.

Dincsoy

Asistan
Doğallığı, karizması, kasmadan halkla iç içe olması Tayyip Erdoğan'a olan sevgiyi biraz daha arttırıyor..
Oturuşuna bile övgüler diziliyor evet, çünkü uzun zamandır hiç bu kadar mütevazi ve kendinden bir başbakan görmemişti Türkiye. Dolayısıyla seviyor, bağrına basıyor.
kusura bakma amma karizma sözkonusu oldugunda polat alemdar daha karizmatik,
madem karizmaya izraatlerden daha sok önem verilecekti Basbakanligi birakip Yesilcam a katilaydi.

Biz karizma dan cok dik durus,Tükürdügünü yalamayan sözünü yerine getiren ve madem kadir inanir a benzetiyorsunuz

kadir inanir Dansöz gibi kivirtmiyordu

Bu ara Allah askina Basbakanin geri adim atmadigi bir olay gösterebilirmisiniz???

hirahos

Kıdemli Üye
Bendenizin de hoşuna gitti. Tebessümle baktım. Allah razı olsun başbakanımızdan... :)

TakVa

Ordinaryus
madem karizmaya izraatlerden daha sok önem verilecekti Basbakanligi birakip Yesilcam a katilaydi.

Biz karizma dan cok dik durus,Tükürdügünü yalamayan sözünü yerine getiren ve madem kadir inanir a benzetiyorsunuz

Bu ara Allah askina Basbakanin geri adim atmadigi bir olay gösterebilirmisiniz???

Kemal kılıçdaroğluna uygun sıfatlarla başbakanı yaftalamaya çalışmanız komik oluyor.

Bir kolunda fatih, diğerinde elif, tekerlekli sandalyede Erbakan, orada o pozu verse inandırıcı olmazdı.

Sağında baykal, solunda Sav , Kılıçdaroğlu orada oturmaya kalksa ev halkı terlikle kovalardı onları.

Başbakan bu iş için yaratılmış, yakışıyor , kıskanmayın.

Ebu'l-Feth

Doçent

Kıymetli ihvanım bu kadar kindar olmayın... CHP yi de sollamaya kalkışmayın, size göre tükürdüğünü yalar, sözünü tutmaz, millete sahip çıkmaz, israile yağ çeker biri olsaydı başbakanımız sizin için daha değerli olurdu eminim, fakat bunları yapmadığı için elbetteki sözünüz çok olur hiç o mübarek ağzınızdan CHP ye MHP ye laf çıktığını duymadım... neden? çünkü onlarda kader arkadaşlarınız değil mi? Başbakana kendini bilmezin biri peygamber diye(haşa) laf atıyor siz bunu tümüne mal ediyorsunuz, fakat sizin liderinize Erbakan Hocaya herkes şeyh gibi bakıyor ve öyle inanıyor bu daha tehlikeli değilmi.... çünkü bizler biliyoruz herşey Mevla(C.C.)'dan sebep olarak da başbakanımızı vesile eylemiş Allah razı olsun deriz... Sizler Erbakan Hocanın kerameti diye yiyip yutuyorsunuz... Bu kadar mahmurluk yapmayın Allah aşkına, vesselam

redstorm

Üye
Benim bu resimde tek gördüğüm, dağ gibi adamın yıllar içerisinde "DEVLET ADAMI" sıfatına yakışmaya çalışarak ve de samimiyetle, Allah korkusu ile erimiş, gitmiş olduğu... Başbakan olmadan önceki veya ilk yıllardaki haline bakıyorum,,, sonra şu resme...

Allah senden razı olsun, sayende devlet olduk, millet olduk, hatırımız sayılır, sözümüz dinlenilir, krizler çekirdek çitlerken geçiştirilir hale geldi!.. Sayende, sürünüyorken yerlerde, emekledik ve şimdi ayaklarımızın üstüne basar halde geldik!.. Bunları da görmeyene,,, annemin tabiriyle "kör gözüne parmağım" diyorum!!!...

Elbette ki herşeye kadir olan ve de takdir edip de şu kalkınmayı nasib eden Rabbimizdir... Fakat vesileye de biraz saygı duymak lazım gelir!.. Hürmetler, sevgiler, saygılar canım Başbakanım benim!.. Rabbim, ömrüne bereket, vücuduna kuvvet, aklına sağlık, yoluna da hayırlı yardımcılar nasib etsin...

Amin

SeNoL

MUEYABYA
Ahmedi Necad'ın buna benzer fotoğraflarına övgüler yağdıranlar kendi başbakanlarına gelince sopa ellerinde bekliyorlar :)

Gülzar-ı İrfan

..............
Hoşunuza gider ya da gitmez,benim fotoğrafta gördüğüm aileden biriyle sohbet eden bir ERDOĞAN.....
Yanlışları odur budur tartışılır ama, bu fotoğraftaki içtenliği veren kaç tane başbakan gördü bu millet, sayın lütfen...
Yeri geldiğinde halkın içinde halk gibi olan bir başbakana sahip bu ülke.....
Benim hoşuma gitti bu fotoğraf vesselam...:)
Bakalım şimdi hangi lider önce verecek böyle bir fotoğafı:p

ALLAHA EMANET OLUN

.::zeynep::.

{MİLLİ GÖRÜŞ}
bu karizmaya oy verilir...Bu oturuş şekli benim karnımı doyurur nasıl olsa :)BAKIŞ abi benim oyumda Erdoğan'a ,gel sende oyunu ver bu karizma hepimize yeter:ıslık:

Gülzar-ı İrfan

..............
bize sürü mantığı ters... o sizin işiniz :)

ba ba ba lafa bak.....:p
ZEYNEP Kardeş bizi bilen bilir, tartışmalardan genelde uzak durmayı yeğlemişizdir,malum ilerisi için yatırım yapmak gerek....
Hele de böyle bir konuda hiç zayi edemem yatırımlarımı...:)
Sürü psikolojisine gelince o bize uymaz be güzelim....
Uymadığını da bilirsin aslında ama laf benden öte başkalarına herhal ...

ALLAHA EMANET OLUN

.::zeynep::.

{MİLLİ GÖRÜŞ}
ZEYNEP Kardeş bizi bilen bilir, tartışmalardan genelde uzak durmayı yeğlemişizdir,malum ilerisi için yatırım yapmak gerek....

ALLAHA EMANET OLUN

Ben sizi bilmediğim için...sizin yorumunuza göre size uygun gördüm...Allah uydurmasın ozaman:)

ummuhan

Kıdemli Üye

ALLAHA EMANET OLUN

:yn: mesaj tarafımdan düzenlenmiştir (ziruh)

Resme gelince Ülkesini seven her vatandaşın sevgiyle bakacağıu bir resim tarafgir ve kendi lideri sandalyeden başka yere oturamayanların hasedini de görmezden gelmek en iyisi :)

İçim coştu yorumlara bakınca ya yurt dışından ülkemize bakışlar ve yorumlar çok gururlandırıyor insanı... işte o baktığınız yer TÜRKİYE..... BENİM ÜLKEM diye coşasınız geliyor.... çok özlemişiz bu duyguları çoook....

bakış

Kıdemli Üye
Aslında başbakanların hepsi bu tür şeyler yapmıştır.Mesela ecevit kartal model bir arabayla başbakanlığa gelmişti.tabi biz yememiştik bu olayı.Şimdide tayyip erdoğan sözde halkın arasına karışarak halktan birii olduğunu söylemeye çalışıyor.Eminimki başbakanın bu tip görüntüleri çok fazladır.

ummuhan

Kıdemli Üye
Aslında başbakanların hepsi bu tür şeyler yapmıştır.Mesela ecevit kartal model bir arabayla başbakanlığa gelmişti.tabi biz yememiştik bu olayı.Şimdide tayyip erdoğan sözde halkın arasına karışarak halktan birii olduğunu söylemeye çalışıyor.Eminimki başbakanın bu tip görüntüleri çok fazladır.

Başbakanın diğerlerinden farkı zaten bu şekilde yetişmiş olması ve bunu hiç inkar edip gizlememesi... kozmopolit bir yapıdan gelerek bu şekilde oturmaya çalışsa çok iğreti dururdu inanın halk kendisi gibi olanı iyi tanır ve muhabbeti ile sarar... :)

Dua Nur

Kıdemli Üye
vah nasilda Gurulandirdi beni
heybetli heybetli otorosu karizmasi

keske bunu one Minuute sonrasi

keske bunu papa nin ziyareti de

keske bunu Rasmussen olayinda

keske bunu Atom Energie kurulunda israel aleyhinde verilmis önergede

keske bunu EOCD israel in alinmasi konusunda

keske bunu Füce kalkani konusunda v.s v.s

de dik durarak

sözünün arkasinda durarak

sözünden kivirtmayarak

Gösterebilseydi

Lideriniz tekerlekli sandalyede oturuyor diye, millet yere oturmasınmı.

Bir bağdaş için bu kadar iftira fazla olmuş.

reis

Kıdemli Üye
Bakıştan bakışa "fark var"!..

Mesela bu Resimlere;

- Kazma kazma bakanlar resimde sadece kazma görürler...
- Hayatları "istismar" olanlar orada bir istismar(!) görürler...
- Yarası olanlar baktığında yaraları depreşir...
- Önyargıyla bakanlar orada sadece oturan bir adam görürler...

- ADAM gibi bakanlar orada "halkının arasında oturan ağırbaşlı" bir (devlet) ADAM'ı görürler...

- Objektif bakanlar halkına yukarıdan bakmayan bir DEVLET (adamı) görürler...

İş bakana göre şekil alıyor vesselam...

(Bu arada bu resimlere Facebook da benim "vay ağam yine kurulmuşsun baş köşeye" şeklindeki yorumumu görmeyenleri kınım kınım kınıyorum...) :)