Erdoğan ikinci vatanı İran`da

Serasker

Yasaklı
Erdoğan yine İran`da
Bölgede zaten bir tek İran`a gidebiliyor
Öteki ülkeler ile Türkiye kanlı bıçaklı
Geriye kankası İran kalıyor [/url

Kaçak

Yeni
Erdoğandamı Ehli Sünnet diil ...

Mugalata

Kıdemli Üye
iran'la türkiye arasında çetin bir çekişme yaşanıyor. ama tweeter ahalisine göre "ikinci vatan"...

Mugalata

Kıdemli Üye
ikinci vatan kavramını twitter ahalisi çıkarmadı...bizzat erdoğan tarafından söylendi...ilk olarak...

erdoğan'ın söylemesiyle, tweeter'daki emre uslu'ların söylemesi arasında fark var ama. erdoğan diplomatik bir manevra olarak demiş olabilir. ama emre uslu'lar, bunu erdoğan ve ekibinin iran ajanlığı ve yandaşlığı anlamında söylüyorlardı.

can feda

Profesör
erdoğan'ın söylemesiyle, tweeter'daki emre uslu'ların söylemesi arasında fark var ama. erdoğan diplomatik bir manevra olarak demiş olabilir. ama emre uslu'lar, bunu erdoğan ve ekibinin iran ajanlığı ve yandaşlığı anlamında söylüyorlardı.

muhterem o zaman baştan isim verecektiniz...genel söylemeyecektiniz...sanki twitter da genel anlamda böyle bir algı oluşturuluyormuş gibi oldu...diplomatik manevra mı bilmem ama bu resim baya bir şey anlatıyor aslında...

screen-shot-1435-03-29-at-3.25.32-pm.png

tarihimiz boyunca bize ne zaman İan'dan fayda gelmiş ki şimdi gelsin...Hükümetin bu iran tavırlarını söylemlerini anlamak mümkün değil...

Mugalata

Kıdemli Üye
muhterem o zaman baştan isim verecektiniz...genel söylemeyecektiniz...sanki twitter da genel anlamda böyle bir algı oluşturuluyormuş gibi oldu...diplomatik manevra mı bilmem ama bu resim baya bir şey anlatıyor aslında...

screen-shot-1435-03-29-at-3.25.32-pm.png

ne anlatıyor? :) iki heyetin toplantısı var bu resimde. siz bayağı ne anladınız?

ben tweeter ve diğer sosyal araçlarla bir algı yaratılmak istendiğinden söz ediyorum. irancı bir yönetim var algısı. bunu da emre uslu'lar yapıyordu. ama yanlıştı bu algı. yanlışlığı açıkça ortada olan, ama kamuoyunu yanıltmayı amaçlayan bir manevra idi.

can feda

Profesör
ne anlatıyor? :) iki heyetin toplantısı var bu resimde. siz bayağı ne anladınız?

ben tweeter ve diğer sosyal araçlarla bir algı yaratılmak istendiğinden söz ediyorum. irancı bir yönetim var algısı. bunu da emre uslu'lar yapıyordu. ama yanlıştı bu algı. yanlışlığı açıkça ortada olan, ama kamuoyunu yanıltmayı amaçlayan bir manevra idi.

Resmi bir toplantı ise TÜRK bayrağı bayrağımız nerede...Ayrıca bakanların mevkidaşları nerede...benim derdim o algı oluşturma vs değil...İran hiçbir zaman bizim 2. evimiz stratejik ortağımız yada bir şey olmadı...olamaz...başbakan tabi ki bu sözleri seçerken özen göstermeli...Ayrıca hükümette Beşir Atalay iran kökenli...

Kaçak

Yeni
:)
Komik bu twet ehli ..
Atalay babamın orta-lise arkadaşı da ....
Babam ta o zaman dan sevmezmiş lakin yerli malı olduğunu kabul eder :)

can feda

Profesör
:)
Komik bu twet ehli ..
Atalay babamın orta-lise arkadaşı da ....
Babam ta o zaman dan sevmezmiş lakin yerli malı olduğunu kabul eder :)

Sizin peder okul arkadaşı olabilir...sözde bu adam hemşehrim benim...bu zat-ın dedeleri iran göçmeni...herhalde okul arkadaşı olmaktan daha yakın hemşehri olmak di mi...

Meryem

Komplike
Şaka mısınız ya hu? Ne kökenli olursa olsun, kime ne? İyice kayış koptu, inanılmaz. Ermeni de olabilir kökeni, Arap da olabilir. Bu nasıl iğrenç bir ırkçılık???

can feda

Profesör
Şaka mısınız ya hu? Ne kökenli olursa olsun, kime ne? İyice kayış koptu, inanılmaz. Ermeni de olabilir kökeni, Arap da olabilir. Bu nasıl iğrenç bir ırkçılık???

Mesele ırkçılık meselesi değil...ben burada hiç bir zaman da yapmadım...her konuya yorumda konuyu farklı yönlere çekmeyin...

Kaçak

Yeni
Kırıkkaleden cemaatci çıkarmı da ?
nerelisin sen ?

Meryem

Komplike
Mesele ırkçılık meselesi değil...ben burada hiç bir zaman da yapmadım...her konuya yorumda konuyu farklı yönlere çekmeyin...

Şurada yaptığınız şey, en basit ifadeyle ırkçılık. Dahasını söylemeye de haya ederim!

can feda

Profesör
Kırıkkaleden cemaatci çıkarmı da ?
nerelisin sen ?

Hemşehrim deyince ne anlıyorsunuz siz...hükümete yada icraatlara eleştri getiren...cemaatçi hain paralel değildir...değiştirin artık bu ağızları lütfen...tartışmaya evet yaftaya hayır...

Meryem

Komplike
Ah evet, küçük kardeşim de aynada kendini ilk kez gördüğünde çok şaşırmıştı. ^^