Erdoğan ikinci vatanı İran`da

hirahos

Kıdemli Üye
muhterem o zaman baştan isim verecektiniz...genel söylemeyecektiniz...sanki twitter da genel anlamda böyle bir algı oluşturuluyormuş gibi oldu...diplomatik manevra mı bilmem ama bu resim baya bir şey anlatıyor aslında...

screen-shot-1435-03-29-at-3.25.32-pm.png

tarihimiz boyunca bize ne zaman İan'dan fayda gelmiş ki şimdi gelsin...Hükümetin bu iran tavırlarını söylemlerini anlamak mümkün değil...

Bu resim, üzerinde oynanmış resim. Bayrağımızı fotoshopla silip resmi yaymışlar, yalan üzerine propaganda yapmaya kalkmıştılar. Çok oluyor. Resmin bayrağımız da bulunan orjinalini görmüştüm.

can feda

Profesör
Sayın Cumhurbaşkanımızın Facebook sayfasından . :gl

Verdiğiniz link çalışmıyor...ben facebook a baktım...cumhurbaşkanlığı sayfasında göremedim...
Ayrıca takdir edersiniz ki bayrak...bir milletin kutsal saydığı değerlerdendir...bir seferlik değil daimen sahip çıkmak gerekir...ben şahsen bir vatandaş olarak yukarı daki resmi içime sindiremedim...bayrağımız yok...bakanlar fln el pençe divan durmuş...bundan rahatsızım ben...

can feda

Profesör
Bu resim, üzerinde oynanmış resim. Bayrağımızı fotoshopla silip resmi yaymışlar, yalan üzerine propaganda yapmaya kalkmıştılar. Çok oluyor. Resmin bayrağımız da bulunan orjinalini görmüştüm.

Allah şahit ben hiçbir yerde görmedim...oynanmış resim diye hiç haberde okumadım...siz eğer bulursanız paylaşır mısınız...

kebîkec

İhvan Forum Üye
Sayın Cumhurbaşkanımızın Facebook sayfasından . :gl

Verdiğiniz link çalışmıyor...ben facebook a baktım...cumhurbaşkanlığı sayfasında göremedim...
Ayrıca takdir edersiniz ki bayrak...bir milletin kutsal saydığı değerlerdendir...bir seferlik değil daimen sahip çıkmak gerekir...ben şahsen bir vatandaş olarak yukarı daki resmi içime sindiremedim...bayrağımız yok...bakanlar fln el pençe divan durmuş...bundan rahatsızım ben...

Seni rahatsız eden şey normalde hepimizi rahatsız edecek şeylerdir. Ama o resim fotoshopla üzerinde oynanmış bir resim. Gerçeğini yine bu forumda paylaşmışlardı. Bak @Hirahoş hatırladı yukarda. Onun için haberin aslı yok ve basit ayak oyunlarından biri.

hirahos

Kıdemli Üye
Allah şahit ben hiçbir yerde görmedim...oynanmış resim diye hiç haberde okumadım...siz eğer bulursanız paylaşır mısınız...

Resmin orjinalini gördüğümden eminim.

Yazıyı yazmadan nette arattırdım zaten. Bulamadım. Yayılan resim bayraksız olan.

Kaçak

Yeni
Benide şahit yazın ...
Bu forumda bile döndü mevzu ...

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Bu resim, üzerinde oynanmış resim. .

Bayrak konusunu konuşutğunuz için yazmak istedim, bu resmi protokollere vs. çok fazla takılmam ben.

Üzerinde oynanmış bir görüntü var bu doğru.

Ama bu oynanma bayrağın silinmesi şeklinde değil, BAYRAK NİYE YOK eleştirileri üzerine SOL TARAFA BAYRAK EKLENEREK oynanmış resim!

Bütün haberlerde TÜRK BAYRAKSIZ olarak geçti bu görüntü:

turk-bakanlar-hamaney-karsisinda-tek-sira-oldu-5606787_3500_o.jpg

http://www.haberler.com/turk-bakanlar-hamaney-karsisinda-tek-sira-oldu-5606787-haberi/

300120141107392079602_3.jpg

300120141107512070528_3.jpg

http://www.milligazete.com.tr/haber/Turk_bakanlarin_Hamaney_pozu/307333#.VSWVHtysXXQ

hamaney.jpg

http://www.dunyabulteni.net/haber/288002/basbakan-erdogan-hamaney-ile-gorustu

020220141646005375053.jpg

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile İran'da dini lider Ali Hamaney'le görüşmesi sırasında Türk bayrağının olmaması konusunda yaptığı açıklamada, “Olması gereken her yerde bayrak vardı.” dedi. Zeybekçi Hamaney-Erdoğan görüşmesinde hiçbir bayrak olmadığını iddia etti ama fotoğraflardaki İran bayrağını unuttu...

http://www.rotahaber.com/guncel/bakan-zeybekci-olmasi-gereken-her-yerde-bayrak-vardi-h434316.html

Hatta bu görüntüde bayrak yok eleştirilerine cevap vermek isteyen bakan nihat zeybekci HİÇ BİR BAYRAK YOKTU dedi, tabi iran bayrağını unutarak:)

Dediğim gibi bu bayrak konusu eleştiri konusu olunca akp yandaşlarının bir kısmı PHOTOSHOP ile bayrak yerleştirdi. Bir kısmı da BAŞKA TOPLANTIDA olan bayrak resmi paylaştı. Ama bunlar bu toplantıda Türk bayrağının olmadığı gerçeğini değiştirmedi.