Erbakan'ın sürpriz Güniz Sokak hamlesi

agbi

Yasaklı
Aşağıdaki haber Haber VAKTİM den alınmadır.

Eğer DOĞRU ise yazıklar olsun

Eğer Yanlış sa SP bir an evvel açıklama yapmalı bu haberin yorumunu TEKSİP etmeli.

Habr vaktim de Konu başlığı ERBAKAN dan SÜPRİZ HAMLE.

Erbakan'ın sürpriz hamlesi
Saadet Partisi lideri Necmettin Erbakan uzun süre ara verdiği politik arenaya bir döndü pir döndü.

Demokrat Parti'de Süleyman Demirel, Hüsamettin Cindoruk ve Mesut Yılmaz'ın Güniz Sokak'ta bir araya gelerek durum değerlendirmesi yaptığı zirvenin perde arkasında SP Genel Başkanı Necmettin Erbakan'ın 'Çiller dönsün' mesajının etkili olduğu öğrenildi. 12 Haziran'da yapılacak seçimlerde DP,SP , BBP , TP ve YP'nin ittifak yapması planlanıyor. TP lideri Abdüllatif Şener bu ittifakı sağlamak için Erbakan ve Demirel arasında mekik dokuyor. İttifakın önündeki en büyük engel olarak ise DP lideri Hüsamettin Cindoruk gösteriliyor. Cindoruk, 28 Şubat sürecinde Erbakan'ın Başbakanlık koltuğundan kaybetmesinde büyük rolünün olması sebebiyle hem Erbakan hem de SP tabanında büyük tepki çekiyor. "Kendisini başbakanlıktan indiren Cindoruk ile ittifak yapıyor" eleştirilerin ortadan kaldırmak için Cindoruk'u DP'nin başında istemediği konuşulan Erbakan'ın "ittifak için DP'nin başına Tansu Çiller'in gelmesini istediği belirtiliyor. Erbakan ile Çiller 1996 yılında Refahyol Hükümeti'nde koalisyon ortaklığı yapmıştı.

Başkanlık yolu açıldı

DP'nin 15-16 Ocak'ta yeni genel başkanını seçmek için kurultaya gideceğini açıklayan Genel Başkanı Hüsamettin Cindoruk, bir gazetecinin, ''Genel başkanlık için gönlünüzden geçen isim nedir, Çiller'in adaylığı hakkında ne düşünüyorsunuz'' sorusu üzerine, ''Partinin genel başkanı olarak taraf tutmam. Ama Sayın Çiller benim eşimin sınıf arkadaşı, ayrıca bizim kuşağın kadın siyasetçilerinin en önemlisi. Tansu Çiller'in genel başkanlığına karşı çıkacağım dedikoduları yanlıştır, bizim kuşağın seçkin kadın temsilcisidir" dedi

BUGÜN GAZETESİ

ibrahimi

Has Uşak
yanlışta israr etmenin anlamı nedir ağbi
biz size çarşanbanın çarşamba olduğunu anlatamadık.daha yeni konu açmışsınız çarşanba,bomba.hep aynı...sarılmış kaset gibi al başa çal al başa çal.

veri

Yasaklı
erbakan ın gözü yemedi değil mi
ister tek ister se tüm partileri arkasına alsın
güya
talebeleri karşısında hezimet yaşıcak
tek başına çıkmıyor ki
kaybettiği zaman
çillere yaptıkları gibi
kabahati yüklücekler

yüzde 47 aldığında akp
il başkanıyla konuşmaya gittim.
muzipçe sorumu sordum
ne dese beğenirsiniz.
akp ayrılmasaydı biz yüzde elli alırdık

siyaseti palavra ile karıştırıyorlar sanırım.
ergenekon un son ümidi

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
ergenekonun son ümidi erbakan değildir veri: senin gibi ne yazdığını bilmeyen kişilerdir ergenekonun ümidi... Siz ne kadar böyel abuk subuk yazarsanız, ikilik yaparsanız ergenekon o kadar memnun olur.

Siz devam edin her fırsatta saldırmaya.

veri

Yasaklı
tabi tabi
sizin dediğiniz her zaman doğru ya:D
cebrail e selamlar

agbi

Yasaklı
ergenekonun son ümidi erbakan değildir veri: senin gibi ne yazdığını bilmeyen kişilerdir ergenekonun ümidi... Siz ne kadar böyel abuk subuk yazarsanız, ikilik yaparsanız ergenekon o kadar memnun olur.

Burda saldırmak yok.

Aşağıdaki yazdıklarım.

DÜNYEVİ düşünceler

Hangi aklın gelecek seçimde AK parti iktidar olmassa Şu veya Bu Parti diyebilir ?

Saçmalama bırakalım bir kenara SİZCE hangi parti tek başına iktidar olur ?

ki ben ERBAKAN ın % 3 ten fazla alacağına inanmıyorum varsayalım Barajı geçti SİZCE TEK BAŞINA İKTİDAR olabilirmi ?

Bir yede haklısınız saçmalamayı bırakalım AKIL BAZINDA düşüncelerimizi mesajlara aktaralım.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
hayır senin AKIL BAZIna emi:)

Bıktık artık bunun akıl bazına ya, senin yazıların eğer akıl bazında ise yazıklar olsun o akıl bazına:)

Baz istasyonu bile senin akıl baz'ından daha iyi baz'lıdır:)

agbi

Yasaklı
yanlışta israr etmenin anlamı nedir ağbi
biz size çarşanbanın çarşamba olduğunu anlatamadık.daha yeni konu açmışsınız çarşanba,bomba.hep aynı...sarılmış kaset gibi al başa çal al başa çal.

Hep aynı kaset konusundaki Hassasiyetinizi diğer konularda da gösterirseniz inanın sevinirim.

Erdem asla haklı olduğum konularda cevap veremeden duramam beni tanımışsındır.F.Gülen ve AK Parti alehine birbirinin tıpkısı KAÇ KONU açıldı ?

agbi

Yasaklı

Bıktık artık bunun akıl bazına ya, senin yazıların eğer akıl bazında ise yazıklar olsun o akıl bazına:)

Bu kadar Fevri olmayın lütfen.

Mesajınızda ERGENEKON a değinmiş ve cevap verdiğiniz kişiye SAÇAMALA diyen sizsiniz.

Başkası olsa benim aklımı BAZ İSTASYOSYONUNA dan daha az yeteknekli benzetmesini HAKARET kabul eder ama sizi tanıdığım kadarı ile SİZ ve SİZLER Konu altında kaldığınız zaman KONU yu sobete etmek ve kilitlemek için aynı OYUNU yapıyorsunuz.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
sen git BONBA'larınla uğraş:)

Konuyu sabote etmek istiyormuşum, yahu senin konun zaten başlı başına bir sabote yahu:)

ben ergenekona değinmeden önce değineni görmüyor beni görüyor:)

agbi

Yasaklı

sen git BONBA'larınla uğraş:)

Konuyu sabote etmek istiyormuşum, yahu senin konun zaten başlı başına bir sabote yahu:)

ben ergenekona değinmeden önce değineni görmüyor beni görüyor:)

Yukarıda bu konuda yazdığınız Üç mesaj

Üç mesaj da mesajına cevap verdiğiniz kişilerle kişisel çatışma ana fikirli.

Konu ile ilgili düşünceniz yok.

Evet Kualisyonda ismi geçenlerin çoğu ERGENEKON mahkemeleri ile direk veya dolaylı ilişkili ERBAKAN HARİÇ.

Üye de konu ile ilgili düşüncesini söylemiş.

Verdiğiniz cevaba bakın.

_sercan_

Doçent
madem muhterem Erbakan Hoca nın sözü demokrat partililere bu kadar geçiyor o zaman hiç ittifakada gerek yok seçime girmezler getirip oylarını Saadet Partisine verirler! öyle ya genel başkanlarını seçtirtecek kadar sözü geçiyorsa bu şekilde bir şeyde isteyebilir onlardan!
yani bazı arkadaşlarda bir Erbakan Hoca düşmanlığı varki daha bilmiyorlar nereden ne bulalımda ona biraz hakaret edelim!işte bu konuda o türlerden bir örnek..

agbi

Yasaklı
Ben dedikodular üzerine yazmıyorum. Dedikodular üzerine yazanlara da yakıştığı şekilde cevap veriyorum.

Şuan Bürodayım

Akşama Evde Dedikodu üzerine fikir yürüttüğün mesajları TEK TEK göstericem.

O zaman özür dilermisin.

Bulamassam ben Forum önünde sizden özür dilicem.

Kabul mü ?

agbi

Yasaklı
madem muhterem Erbakan Hoca nın sözü demokrat partililere bu kadar geçiyor o zaman hiç ittifakada gerek yok seçime girmezler getirip oylarını Saadet Partisine verirler! öyle ya genel başkanlarını seçtirtecek kadar sözü geçiyorsa bu şekilde bir şeyde isteyebilir onlardan!
yani bazı arkadaşlarda bir Erbakan Hoca düşmanlığı varki daha bilmiyorlar nereden ne bulalımda ona biraz hakaret edelim!işte bu konuda o türlerden bir örnek..

madem muhterem Erbakan Hoca nın sözü demokrat partililere bu kadar geçiyor o zaman hiç ittifakada gerek yok seçime girmezler getirip oylarını Saadet Partisine verirler Buraya kadar sizinle aynı düşüncedeyim.

YALNIZ

Madem ERBAKAN kendisi ve sizin dediğiniz gibi ALLAH cxc İSLAM a hizmet ediyorsa ve Tüm islam alimlerin Duyasını alıyorsa İTTİFAKA gerek varmıdır ? Bu ruhani düşüncem.

Şimdi ise dünyevi düşüncem TÜM İSLAM aleminin ŞİKAYETİ olan SİYONİZM sistemi ni ERBAKAN yıkacağınını iddia ediyor O ZAMAN BU HALK mı ERBAKAN ı anlamıyor veya eskiden anladı geçmişi bildiğindenmi OY VERMİYOR ?

Yanlış düşünebilirim yanlışım var ise lütfen düzeltin.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Şuan Bürodayım

Akşama Evde Dedikodu üzerine fikir yürüttüğün mesajları TEK TEK göstericem.

O zaman özür dilermisin.

Bulamassam ben Forum önünde sizden özür dilicem.

Kabul mü ?

büroda olunca bulamıyor musun?

Erbakana saldırırken büro olsan da farketmiyor maşaallah canavar gibi saldırıyorsun da konu aramaya gelince büroda oluyorsun öyle mi:)

yesinler senin taktiğini:)

BU BAŞLIK DEDİKODU.

RESMİ BİR BİLGİ DEĞİL.

Ve sen bu konuya mal bulmuş magribi gibi sarılmışsın.

Önce bu konu için özür dile sonra konuş.

Ha bu konudaki dedikodu resmileşirse o zaman yorum yaparım.