Erbakan'ın bu ülkeye faydaları nelerdir?

lafons7275

Kıdemli Üye
Erbakan bu ülke için ne yapmıştır? Söylemleri değil icraatlarını yazalım.

abdullah birisi

Kıdemli Üye
akademik kariyeri olanların, seslerini çıkartamadığı yerde, Allah ı açıkça zikreden, ben Müslümanım diyen, ilk Prof. unvanlı İnsan.....sayfalar dolusu varda, diğerlerini arkadaşlara bırakayım, eksik kalan yerde tamamlarız nasipse....

Son.Fedai

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.elibolyazilim.com
1. Erbakan sene 1980 lerden önce Türkiye yi bir uçtan bir uca fabrika ile donatmıştır.

Ama ne yazık ki sonraki iktidarlar Erbakan hocanın adını yükseltmemek adına bu fabrikaları hep birilerine peşkeş çektiler.

Ben 1989 da Konya Tümosan da staj yaptım. Hala şu an 2016 da bile tümosan ın o zamanki teknolojisinin şu anki başka fabrikada olduğunu tahmin etmiyorum

2. Erbakan Hoca HAVUZ SİSTEMİ ile devlet dairelerinin faiz giderlerini minumum düzeye çekmeye çalışmış bir yere kadar da başarılı olmuştur

3. Erbakan hoca bir çok vatan evladı yetiştirmiş, yetişmesine vesile olmuştur. Ör: Tayyip erdoğan

Günümüzde taş üstüne taş konuyorsa bunda Erbakan hocanın emeği vardır

islam ile siyaseti bütünleştirmiş.Ağır sanayinin gerekliliğini vurgulamış,gelişmenin smokin ,şapka giymekle olmayacağı gibi şalvar don ve sarıklada olmayacağını göstermiş bir mücedid.

KAFKAS

Kıdemli Üye
1433354562.jpg

175181_erbakan-erdogan.jpg

fft5_mf633699.Jpeg

FAYDASI ORTADA :)

abdullah birisi

Kıdemli Üye
Bunun bu ülkeye faydası nedir? Allah'ı zikretmiş ise ve ihlas ile zikretmiş ise her bir zikrine 10 sevap aldı.
müslümanın küçümsendiği, bir ortamda, Mazlum Müslüman halkların haklarını, Ben Müslümanım ve Müslümanlardanım, diyerek savunmanın, ülkeye faydası yoksa, vicdan muhasebesi yapmak gerek....

iqra

Asistan
Erbakan Hocanının zamanında düşüncelerini faaliyete geçirmesine elbetteki imkan verilmedi. Erbakanın en büyük faaliyeti Tayyip Erdoğanı bu günler için yetiştirmesi ve görüldüğü üzere Erbakanın birçok düşüncesinini Tayyip Erdoğan vasıtasıyla gerçekleşiyor olması elhamdülillah. baştan beri beraber çıktıkları bu yolda yaşanılanlara bakınca gördüklerim bunlar.

erbakan devletci ve kutsalcıydı.

özal serbest piyasacı ve kutsalcı

tayyip erdoğan ,serbest piyasacı ve liberal çağdaş ve kurancı

arifan yolcusu

Profesör
cennet mekan hocamızın milkoları bugün görevine devam etmekte....
o cihad şuurunu öğreten,Allah demenin yasak oldugu günlerde tbmm tutanaklarına besmele yazan lider
ve en önemlisi namaz kılan köleler olmamak için bize bıraktığı dava 'milli görüş' diğer icraatları hiç saymaya gerek yok.

ömerusta

Kıdemli Üye
1. Erbakan sene 1980 lerden önce Türkiye yi bir uçtan bir uca fabrika ile donatmıştır.

Ama ne yazık ki sonraki iktidarlar Erbakan hocanın adını yükseltmemek adına bu fabrikaları hep birilerine peşkeş çektiler.

Ben 1989 da Konya Tümosan da staj yaptım. Hala şu an 2016 da bile tümosan ın o zamanki teknolojisinin şu anki başka fabrikada olduğunu tahmin etmiyorum

2. Erbakan Hoca HAVUZ SİSTEMİ ile devlet dairelerinin faiz giderlerini minumum düzeye çekmeye çalışmış bir yere kadar da başarılı olmuştur

3. Erbakan hoca bir çok vatan evladı yetiştirmiş, yetişmesine vesile olmuştur. Ör: Tayyip erdoğan

Günümüzde taş üstüne taş konuyorsa bunda Erbakan hocanın emeği vardır

evet rahmetli erbakan hocam gelmiş geçmiş en iyi siyaset vede devlet adamı idi

hokucu

Üye
Mekanı cennet olsun.. tabiri caizse bizlerin üstün kişilere "dehşet bir insan" deriz. işte erbakan hocamda o kişilerden. Eğer erbakan hocam'a şans verilseydi bence bu ülkede sanayi ve teknoloji alanında çok ilerleme kaydedilecekti.