Erbakan'dan Ergenekon yorumları....

ukubat

Profesör
Web sitesi
www.ismailaga.org.tr
Erbakan'dan ŞOK Yorumlar
Erbakan, Ergenekon, Ulusalcılar, Mehmet Haberal, Susurluk ve 28 Şubat hakkında öyle değerlendirmeler yaptı ki pes ettirdi...

20090328_7545_2622644305.jpg
spacer.gif

http://www.keyifhaber.com/yonlendir.asp?id=27

- Ergenekon´un ne olduğunu bilmiyorum. Okuduğumuz şey (iddianame) roman gibi bir şey. Ne mana çıkaracaksınız? Siz alın okuyun çıkaracak manayı çıkarın.

- Ulusalcılar Milli Görüş´e yaklaştılar. Memleketini vatanını seven her insan doğru bir teşhis yaparsa Milli Görüş´e yaklaşır. Ulusalcılar dediğimiz arkadaşlarımız Türkiye´de teşhisleri görüyorlar.

- Mehmet Haberal dostumuzdur, çalışkandır. Her zaman takdir ederiz. Biz hükümetteyken onun çeşitli hastanelerini açmışızdır. Memlekete çok büyük hizmetler yapmıştır.
- Demirel benim sınıf arkadaşımdır. Şahsen dostumdur, kardeşimdir.

- 28 Şubat´ın baş aktörü Warren Christopher´dır.
- Askerle hiçbir sorunumuz yoktu

agbi

Yasaklı
Peki Asker neden ZİNKAFLI hitap etti ERBAKAN a

Haa ZİNKAFLI hitap edeb ayrı idi neden KOMUTAN ı o bizim Başbakanımıdı nasıl hitap edersin diye GÖREVDEN almadı ?

bakış

Kıdemli Üye
Ulusalcıların 28 şubatta hangi cemaatler ile aynı kulvarda buluştuklarını iyi biliyoruz.Ulusalcılar erbakanı sevmezlerdi.Yine sevmezlerde,erbakanın etrafında dolanıyorlarki,akpartiye oy gelsin diye.
Kız istemeye giden bir adamın yanında daha önceden bir şarapçı ve içkici ile bir diyaloğu görülse insanlar o kız isteyen adama şüphe ile bakarlar.Şimdide erbakana şüphe ile bakıyorlar ve akpartiye yönleniyorlar
aslında ulusalcılar ile akpartililer aynı yerden besleniyorlar.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Erbakan düşmanları iş başında:)

2 senelik haberlerle olmaz, biraz daha eskilere gidin 40 sene öncelere felan belki işinize yarayacak başka şeyler bulabilirsiniz:)

Yeni-OSMANLI

Yasaklı
Ulusalcıların 28 şubatta hangi cemaatler ile aynı kulvarda buluştuklarını iyi biliyoruz.

Neden destek olmadilar falan diye hep kizar durursunuz,oysa
28 subat döneminde koparilan irtica yaygarasi sonucu o bahsettiginiz cemaatler en büyük zarara ugrayan kesimdi...
Akil isin ucunu düsünmektir.
Bu cemaatler göz göre göre kendi kuyularini kazmak icin pusuda bekleyenlerin 28 subat tuzagina zemin hazirlayanlari neden desteklesinlerki???

bakış

Kıdemli Üye
Neden destek olmadilar falan diye hep kizar durursunuz,oysa
28 subat döneminde koparilan irtica yaygarasi sonucu o bahsettiginiz cemaatler en büyük zarara ugrayan kesimdi...
Akil isin ucunu düsünmektir.
Bu cemaatler göz göre göre kendi kuyularini kazmak icin pusuda bekleyenlerin 28 subat tuzagina zemin hazirlayanlari neden desteklesinlerki???
Şöyle bir etrafınıza bakın ve 28 şubattan sonra budanan veya zarara uğrayan bir cemaat söyleyin bana...Aczmendilerin dışında:)
........
ama olan erbakana oldu,11 yıl yasaklı kaldı.2 partisi kapatıldı...
ve hala daha üzerinde şer güçler menfi proje üretiyorlar.

Boşunamı adına bedel ödeyen adam,savunan adam diyorlar.
Erbakan gerçek bedeli öder,diğerleride yurt dışına kaçar.Abd ve almanya gibi...

:yn:
İhvan Forum'da hiç bir akıma, hiç bir mezhebe; bunların değerlerine, hiç bir âlim ve fâzıl bilinen kişiye, hiç bir tarîkâte, cemaate veya mensublarına aşağılayıcı, hakâret edici, alaya alıcı, tekfir edici, müşrik ve sapık ilân edici üslûb ve ithâm kullanılamaz.

agbi

Yasaklı
Ulusalcıların 28 şubatta hangi cemaatler ile aynı kulvarda buluştuklarını iyi biliyoruz.Ulusalcılar erbakanı sevmezlerdi.Yine sevmezlerde,erbakanın etrafında dolanıyorlarki,akpartiye oy gelsin diye.
Kız istemeye giden bir adamın yanında daha önceden bir şarapçı ve içkici ile bir diyaloğu görülse insanlar o kız isteyen adama şüphe ile bakarlar.Şimdide erbakana şüphe ile bakıyorlar ve akpartiye yönleniyorlar
aslında ulusalcılar ile akpartililer aynı yerden besleniyorlar.

28 ŞUBAT ı yapanların TİNİYETİ BELLİ DERLER.

28 Şubat ı yapanlar bir nevi toplum mühendisleridir.

28 ŞUBAT ı yaparak Tuzağa düşürdüklerinin den sonra alacaklarını verdiklerinden fazlası ile almakla kalmayıp

İYİ BİR TOPLUM MÜHENİSLİĞİ GÖSTERİP FİTNE ÜRETTİLER.

Bakış açısı siyasi tarafgirlikten dolayı ÇOK AMA ÇOK AZA olan BAKIŞ ve onun gibiler bu Fitne ye inandılar ve birde BAKIŞ ın düşüncelerine bakın Şimdide erbakana şüphe ile bakıyorlar ve akpartiye yönleniyorlar aslında ulusalcılar ile akpartililer aynı yerden besleniyorlar

ŞİMDİ BAKIŞ ı düşünce bazında rezil etmek vardı ya kendi mesajları ile Mübarek Cuma akşamı bugünlük geçelim.

Erbakan düşmanları iş başında:)

2 senelik haberlerle olmaz, biraz daha eskilere gidin 40 sene öncelere felan belki işinize yarayacak başka şeyler bulabilirsiniz:)

Şöyle bir etrafınıza bakın ve 28 şubattan sonra budanan veya zarara uğrayan bir cemaat söyleyin bana...Aczmendilerin dışında:)
.............

İSVİÇRE ye kaçtığını nasıl unuttunuz ki bana göre kaçmadı haklı olarak KENDİNİ GARANTİYE aldı verilen garantide dedikodu olduğu olup olmadığı resmiyet kazanmadığından değinmiyorum.

UTANMADAN ABD Kaçtı diyerek kimi ima ettiğini ÇOK İYİ ANLIYORUZ.Bu düşüncen yanlış ise BİLKİ AHİRETTE hesabını vereceksin

HALA BU ÜYE ANLAMAMIŞ ACZİMENDİ CEMEATİNİN ne olduğunu KAZAN bile söyledi ASİLTÜRK bile söyledi ne olduklarını BİLMİYORSAN SUSUN inanın DAHA İYİ OLUR sizin için NEMİŞ ACZİMENDİ ZARAR görmüş diğerleri görmemiş MAHMUD EFENDİ Cemeatide görmedi GÖREMEZDİ Çünkü ALLAH korudu ÖNEMLİ GÖREVLERİ vardı AMA SİZİN MANTIĞINIZLA bunuda sorgulamak gerekir. Bence önce kendinizi sorgulayın inanın çok faydasını göreceksiniz.

korakademik

Ordinaryus
..........

Allah aşkına sen hangi ülkede yaşıyordun
yurtdışına sürgüne gönderilen onlarca yüzlerce hocaefendiler
sürgün de yetmedi çeşitli yollarla öldürülmediler mi
erbakan ın ne bedeli ödedi Allah aşkına
trilyonları cebine attı
hapse bile girmemek için ona buna yalvardı durdu
hapse girmemek parayı vermemek için kimlere ne tavizler verdi.
hem suçlu hem güçlü psikolojisi bu erbakancı BAKIŞlarda ne güçlüymüş
Allah şerrinizden muhafaza etsin.

Yeni-OSMANLI

Yasaklı
Yahu 28 şubattan sonra cemaatler neredeyse şirketler gibi kurumsallaşmaya başladı.Mesela semerkand grubu mesela gülen cemaati.

Erbakan gerçek bedeli öder,diğerleride yurt dışına kaçar.Abd ve almanya gibi..
.

Bos bos konusuyorsun kardesim...28 subat döneminde Fethullah gülen cemaati hakkinda hazirlanan raporu sen okudunmu?Ben okudum ve kendilerine yapilanlarida takib ettim.Misal askeriyeden ihrac edilen o dindar askerlerin cogu cemaatin adamlariydi.Irtica yaygarasi zaten koparilacakti fakat bir sebeb araniyordu,tipki 11 eylül olaylari gibi,plan hazirdi altyapi hazirdi (medya...vs),sucu birinin üzerine atabilecekleri kesim bulunmaliydi...11 eylül olaylarinda ser güclerin ekmegine yag sürenler el kaida ve bin ladin oldu,28 subat baskilarina bahane erbakan ve refahyol oldu.

Yeni-OSMANLI

Yasaklı
Güc dengesi yoksa,altyapi hazir degilse sonuc böyle olur.Azmi uyarildi Milli-Görüscü "mücahidler" "suursuzluk" ve "korkaklikla" damgalananlar tarafindan???
Istisare yok,laf dinleyen yok,kendi kafalarina göre tutturmusklar bir yol,bunada cihad diyorlar,cok bilmis hal ve hareketleriyle bir adim atayim derken islami hizmetleri 10 adim geriletiyorlar...ondan sonra suclu yine cemaat suclu fethullah gülen.
Hadi ordan!

Bugün derin devlete karsi en büyük cihadi Fethullah Gülen cemaati yapiyor,siz neredesiniz bu savasta???
Kimin safindasiniz bu bile belli degil.N.Kurtulmus size göre belki gercek milli-görüscü degildi ama en azindan safini belli etmisti...

Baskalarini degerlendirirken hep bardagin bos kismina bakiyorsunuz,birazda dolu kismina bakinki samimi oldugunuzu anlayalim.
Iyilik kimden gelirse gelsin Allah razi olsun diyebilmeli bir insan.
"onu simdi översek destekleri artar,en iyisi hep kötülemeye devam edelim" mantigi ile hareket ederseniz kimsenin kalbini feth edemezsiniz.Bu dava islam davasidir,kimsenin tekelinde degildir.
Grubculuk hastaligi denir buna...

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Allah aşkına sen hangi ülkede yaşıyordun
yurtdışına sürgüne gönderilen onlarca yüzlerce hocaefendiler
sürgün de yetmedi çeşitli yollarla öldürülmediler mi
erbakan ın ne bedeli ödedi Allah aşkına
trilyonları cebine attı

hapse bile girmemek için ona buna yalvardı durdu
hapse girmemek parayı vermemek için kimlere ne tavizler verdi.
hem suçlu hem güçlü psikolojisi bu erbakancı BAKIŞlarda ne güçlüymüş
Allah şerrinizden muhafaza etsin.

Erbakanın TRİLYONLARI CEBİNE ATTIĞINI İSPATLAYIN!

CEBİNE ATTIGINI ispatlayamazsanız müfterisiniz, iftiracısınız.

bakış

Kıdemli Üye
Bos bos konusuyorsun kardesim...28 subat döneminde Fethullah gülen cemaati hakkinda hazirlanan raporu sen okudunmu?Ben okudum ve kendilerine yapilanlarida takib ettim.Misal askeriyeden ihrac edilen o dindar askerlerin cogu cemaatin adamlariydi.Irtica yaygarasi zaten koparilacakti fakat bir sebeb araniyordu,tipki 11 eylül olaylari gibi,plan hazirdi altyapi hazirdi (medya...vs),sucu birinin üzerine atabilecekleri kesim bulunmaliydi...11 eylül olaylarinda ser güclerin ekmegine yag sürenler el kaida ve bin ladin oldu,28 subat baskilarina bahane erbakan ve refahyol oldu.
Gülene rapor hazırlanmış.Sonra ne olmuş cemaati 15 senede 3 kat büyümüş.Eğer müspet manada ilerliyorsa rabbim birini bin yapsın.Ama 28 şubatta şu bedel ödedi,öbürü askerden atıldı gibi saçma şeyler söylerseniz.Orada dur derim.
Siz bedel ödeyen adama değilde zoru gördümü korkan adamlara değer veriyorsunuz.
Yerliler,türkiyede kalırlar,yersizler.................................
Bugün derin devlete karsi en büyük cihadi Fethullah Gülen cemaati yapiyor,siz neredesiniz bu savasta???
Demene göre cemaat bir örgüt.Silahlarıda vardır muhtemelen.Peki derin devletin içine nasıl sızmış bu cemaat.Bikaçtane cihad yönteminden bahsedermisin.

Yeni-OSMANLI

Yasaklı
Gülene rapor hazırlanmış.Sonra ne olmuş cemaati 15 senede 3 kat büyümüş.Eğer müspet manada ilerliyorsa rabbim birini bin yapsın.Ama 28 şubatta şu bedel ödedi,öbürü askerden atıldı gibi saçma şeyler söylerseniz.Orada dur derim.

Demene göre cemaat bir örgüt.Silahlarıda vardır muhtemelen.Peki derin devletin içine nasıl sızmış bu cemaat.Bikaçtane cihad yönteminden bahsedermisin.

Kardesim,bir ara bende bu cemaat hakkinda sui zanda bulunurdum...taaki iclerine girip nasil calistiklarini görenekadar.15 senede 3 kat büyüdüyseler emin ol bu basari azmin sonucudur.
Adamlar deli gibi haril haril calisiyorlar.Bunu yaparken takvadan eksik olmuyorlar.Ben milli-Görüsün icinde yetismis biriyim,kiyas yaptim,bunlarin biri milli-görüscüyüm diyen en az 10 una bedel.
Kiyas mümkün degil.

Erbakan trilyonlari cebine atti diye yazan kisiye hakli olarak ispatlamasini isteyen gibi bende sizden bu suclamalarinizi isbatlamanizi istiyorum,aksi halde sui zanda bulunbmus olursunuz,buda haramdir.

cemaatin calisma sistemini ögrenmek istiyorsaniz iclerine girmelisiniz,kapilari herkese aciktir.Yüzlerce okullari var,neredeyse her ülkeye yak basmislar,almanyada bile 22 tane yüksek lise actilar son yillarda.Bunlar bunu bizim destegimizle basariyorlar,ayrica yolunuda biliyorlar,bu islerin ehliler...Bu konu hakkinda ögrenmek istedigin birsey varsa sor söyleyeyim.
Bu okullarda yetisen ögrenciler sahibsiz birakilmiyor,güc merkezlerinde söz sahibi olmalari icin yönlendiriliyorlar.Türkiyede ögretmen,savci,polis,asker agirlikli yönlendirmeler yapildigini biliyorum.
Türkiyedeki güc merkezleri sadece siyaset degil.Islami kesim Siyasette zaten yeterince agirlik vermis durumda...ihmal edilen güc merkezlerinide bunlar doldurmaya calisiyor.tabiki sadece bunlar degil.Gülen cemaati disindada baska cemaat ve tarikatlarinda butür hizmetleri var fakat cemaat özel bir agirlik vermis bu konuya cünkü bir ülkede söz sahibi olmanin yolu güc merkezlerini ele gecirmektir,ayrica millet buna paralel olarak irsad edilmeli...

Bunlarin silahlari okullaridir ve gittikleri her yerde actiklari evleri...bu evlerde kuran okutuluyor,sohbetler yapiliyor,zikirler dualar...okul ve ev,ikisi birlikte olmali bunlara göre,sirf okul yetmiyor.Bu okullarda yetisen kabiliyetli olanlara özel ilgi gösteriliyor...vs...vs...ne bilmek istiyorsan tecrübelerimi paylasmaya hazirim.

(Not:ben kimseye körü körüne baglanmam,milli-görüscü kardeslerde oldugu gibi bu kardeslerdede elestirdigim yönleri var,hatasiz kul olmaz,benim amacim ehli-sünnet itikadini benimseyenlerin icraat ve amelleri söz konusu oldugunda bunlari ehli-sünnet süzgecinden gecirmek,hayida motor,serde fren olmaktir)

agbi

Yasaklı
...........

GERÇEKTEN SİYASİ TARAFGİRLİK liğiniz artık HADDİNİZİDE aşmaya başlamış.

Bu mesajınızla farkındamısınız MAHMUD Efendi cemeatinide & O.Nuri TOPBAŞ Efendi ve cemeatinide TÖHMET ALTINDA BIRAKIYOR VE DİĞER CEMEATLERİ de.

ŞİMDİ SİZE SORARIM

İslam a bakış açıları belli kartel , Sosyal dernekler NEDEN ŞİMDİ ERBAKAN alehine SP alehine bir haber negativ haber çıkarmıyorlar ?

Ateist Deist ve başka dinlere mensup olanların çoğunluk olduğu ULUSAL cılar neden ERBAKAN ve SP destekliyorlar İSLAM ı sevdiklerinden mi ? GERÇEKTEN NEDEN ?

BENCE haddinizi aştınız TÜRKİYE de hiç bir cemeati SİYASİ TARAFGİRLİK le 28 şubat çılarla İŞBİRLİĞİ SUÇLAMASI YAPAMAZSINIZ.

Demene göre cemaat bir örgüt.Silahlarıda vardır muhtemelen.Peki derin devletin içine nasıl sızmış bu cemaat.Bikaçtane cihad yönteminden bahsedermisin

GAZETELERDE okumuyormusun F.Gülen in yetişdirdikleri Oraya Buraya sızdı diye ve ŞERİATI GETİRECEK ler diye.sen kalkmışsın silahlı örgüt mü diye YORUMLARINA dikkat et

ERBAKAN yaptığı hatalar ile BU MİLLETİN SAYGISINI ve SEVGİSİNİ kaybetti ispatımı işte ALDIĞI OYLAR ve olacak seçimde göreceksiniz ALDIĞI OY u yaşarsak buradayız BUGÜNE KADAR YAPTIĞIM TAHMİNLER PEK ŞAŞMADI % 5 i bile zor görürsünüz.

SİYONİZSTLERE karşı 4 Siyasi YENİLGİ

Kendisine zinkaflı küfür eden TSK generaline ve saygısızlık yapan orkestra şefine bile cevap veremeyen BİR KİŞİ SİYONİZME ne yapabilir.

Kendisini bay pas yapıp israil pilotları anlaşması yapanlara BİR ŞEY DİYEMİYEN kişiye BU MİLLET nasıl güvenecek.

28 Şubat ın işaretçileri ( F.şahin , Aczimendi , Ali KALKANCI , SİNCAN DA Oynanan Tiyatro , Sincan da TANK yürüten komutan a BİR ŞEY YAPAMAYAN dan bu MİLLET NE BEKLEYEBİLİR ?

Başta metaliş olmak üzere Dört sendikanın , tusiadın TAM SAHİFE GAZETE ilanlarını anlamayan dan BU MİLLET ne bekler.

:yn: Lütfen mesaj yazarken puntonuzu en fazla 4 punto büyüklüğünde seçiniz...

agbi

Yasaklı
QUOTE]

Bu mesajım da şahsınıza ve sizin gibi düşünenlere.

DAHA GEÇENLERDE ERBAKAN sizleri fırçalamadımı ?

DAHA MAHALLE MECLİSLERİNİ BİLE TOPLAYAMIYORSUNUZ & GAZETE TRAJLARIZINIZIN YERLERDE SÜRÜNDÜĞÜNÜ

NERDE SİZDE F.Gülen cemeatinin şevki ruhu SİZLER TENKİT EDERSİNİZ onlar icraat yaparlar.

İNFAK bile yapamıyorsunuz İŞTE TV hali

Bir gazete bile almaktan ACİZ siniz

Bunları yapanları tenzih ediyorum ve saygı duyuyorum.

Dicen ben gazete alıyom ALLAH bilir

bakış

Kıdemli Üye
Adamlar deli gibi haril haril calisiyorlar.Bunu yaparken takvadan eksik olmuyorlar.Ben milli-Görüsün icinde yetismis biriyim,kiyas yaptim,bunlarin biri milli-görüscüyüm diyen en az 10 una bedel.
Kiyas mümkün degil.
Ya sen milli görüşe hizmet ettim filan diyordun.Şimdi yukarıdaki konuşma senin yalan söylediğini gösteriyor.DEmekki sen milli görüşe hizmet edememişsin.Baksana hiç adam yetişmemiş(!)
Konu zarardan açılmıştı.ben cemaatlerin zarar görmediğini açıklamaya çalışıyordum,sizde bunu kabul ettiniz.

Gülen cemaati hakkında söyledikleriniz klasik beyanlar.Benimde gülen cemaatinden arkadaşlarım var.Arkadaş ortamlarına katılmışlığım var.Şimdi gözlemlerimi açıklarsam tartışma iyice alevlenecek.
sözün özü:Gülen 28 şubatta erbakanın önüne engel olduğu için bugün patlama yapmıştır.Tıpp

Yeni-OSMANLI

Yasaklı
Bakis nickli kardes,Burkino-fasoyu bilirmisin?
Afrikada bir ülke,en fakir ülkelerden biri.Oradaki okulu kuzey almanyali türkler acti,yani biz actik mesela.

Afrikalilara yardim topluyoruz,gida yardimi,para yardimi...vs buda güzel fakat bunlar kalici yardim degil cünkü ülkeleri sömürülüyor,batililar hep sömürmüs ve yardimlarinida hristiyanligi yaymak icin istismar etmis,doktorlar bile disardan geliyorlar...yapilmasi gereken hizmet oralara okul acmak ve doktor yetistirmek,kendileri doktor olsunlar,okullarda mühendis,polis,tüccar,sanayici...vs yetisecek ve kendi kendilerini irade edecekler,ayrica bu okullar ve evler vesilesiyle yardimlar yapiyliror,müslümanlar sevdiriliyor,islami tebligde yapiliyor...yeni nesiller bu okullarda yetistiriliyor.

BiR MiLLETiN iHYASI kötülerin imhasiyla degil...
Genc neslin egitim ve terbiyesiyle mümkündür!

Yeni-OSMANLI

Yasaklı
Ya sen milli görüşe hizmet ettim filan diyordun.Şimdi yukarıdaki konuşma senin yalan söylediğini gösteriyor.DEmekki sen milli görüşe hizmet edememişsin.Baksana hiç adam yetişmemiş(!)
Konu zarardan açılmıştı.ben cemaatlerin zarar görmediğini açıklamaya çalışıyordum,sizde bunu kabul ettiniz.

Gülen cemaati hakkında söyledikleriniz klasik beyanlar.Benimde gülen cemaatinden arkadaşlarım var.Arkadaş ortamlarına katılmışlığım var.Şimdi gözlemlerimi açıklarsam tartışma iyice alevlenecek.
sözün özü:Gülen 28 şubatta erbakanın önüne engel olduğu için bugün patlama yapmıştır.Tıpp

Benim milli-görüse hizmetim kisitli.Sunulan hizmetleri destekledik,tv5 hissesi aldik,milli-gazeteye abone olduk,cami actik,kurban,sadaka ve zekat yardimlarimizin bir kismini verdik,yönetimin isteklerini uyguladik...vs...,baska ne yapabilirim?
Cemaat zarar görmemismis,bende bunu isbat etmisim...nerede isbat?
Adamlar haril haril calisiyor diyorum...

Gülen cemaatinin patlama yapmasinin sebebini belirtirken sui zanda bulunuyorsunuz,elinizde delil yok,herkesi kendiniz gibi zan ediyorsunuz oysa bunlarin calisma metoduyla digerlerininki farkli,adamlar isi kökten halletmeye calisiyor.
28 şubatta erbakanın önüne engel olduklari icin degil,engeli iyi teshis edip düsmana karsi nasil cihad edilmesi gerektigini bildikleri icin bugün patlama yapmistir.Sözün özü budur!

agbi

Yasaklı

Ya sen milli görüşe hizmet ettim filan diyordun.Şimdi yukarıdaki konuşma senin yalan söylediğini gösteriyor.DEmekki sen milli görüşe hizmet edememişsin.Baksana hiç adam yetişmemiş

Demişsiniz gerçekten doğru demişsiniz GERÇEK ten MİLLİ GÖRÜŞ ruhu taşıyanlar en son GÜL & KUTAN kongre seçiminden sonra PES dediler burada artık MİLLİ GÖRÜŞ ruh değil kişilere bazlı MİLL GÖRÜŞ var dediler ve TERK ettiler.

Kalanlar da oldu tabii ama bence artık % 5 bile yok HERKES MİLLİ GÖRÜŞ ü KİŞİYE PARTİ ye bazlı görmüş.Forumlarda görüldüğü üzere.

Demediğimi dedin deme ben zarar görmemiş demedim BİR TEK ACZİMENDİ ve kendinizi kıyaslama yaptığınız için bu kıyaslamanında Diğer cemeatleri TÖHMET altında bıraktığını bundan dolayı da HADDİNİZİ BİLİN DEDİM.

HİÇ DÜŞÜNDÜNMÜ

BU MİLLET ARTIK NEDEN SİZE GÜVENMİYOR

bakış

Kıdemli Üye
Fetullah gülene güven(e)miyorum.Çünkü 12 eylül ve 28 şubatta darbecilerin yanındaydı.

Ama tabandaki pırıl pırıl insanları görünce üzülüyorum.Eğer bilseler baştaki insanların kime hizmet ettiğini eminimki terkederler orayı.