Erbakan:İstifalarla Güçlendik,İktidar olacaz dedi...

Hikem

Kıdemli Üye
Bu söz söylenmişmi, bilmem, ama ''bir kafirin her sıfatının kafir olması gerekmediğini'' bilirim.

Cümle Mühendisi

Ordinaryus
Web sitesi
muhammedesad.blogcu.com
Ne demek istiyorsun açarmısın? Ne duası?

İkincisi sana bir sözüm var.
Yahyalılı Hacı Hasan Efendi r.a zamanında ÖZAL varken neden Erbakanı destekledi? Şimdi diyorsun ki devamındaki şeyh AKpyi destekliyor. Nasıl bir yöntemle bakıyorsun anlamıyorum ama Yahyalılı Hacı Hasan efendinin çizgisi Erbakan hocadan hiç ayrılmadı. Demircan gibi yapsaydı Özalı desteklerdi çünkü bugünün akpsi geçmişin özalıdır. bunu asla unutma. Demek ki sen şeyhini tam manada ne tanıyorsun nede izinden gidiyorsun. Bu sonuç ortaya çıkıyor ne zamandan beridir bu aklıma geliyor ama sana demeye fırsat bulamıyordum. Yahyalılı Hacı Hasan efendi 40 yıldır davasından ve inancından bir MİLİM sapmamış olan Erbakanı ne için desteklediği elbette açık cihad için desteklemiştir İslam hakim olsun için desteklemiştir eğer Erbakan hoca bozuk adam olsaydı Özalı desteklemezmiydi. Sen şeyhim cihad emirim dediğin Yahyalılı Hacı Hasan efendinin uğruna canını dahi verecek kadar sevdiği Erbakan hocayı gelmişsin Tuncay Özkan ile bağlantı kurmaya çalışıyorsun efendi efendi uyan uyanda günlerin aydın olsun.

1) Tuncay Özkan'ın Erbakan Hocam ile yaptığı röportajı izleyin, ondan sonra konuşalım...

2) "Güneş yok" demekle güneş yok olmadığı gibi, Yahyalılı Hacı Hasan Efendi Hazretleri'ni anlayamadığımı söylemen, Hazret'i anlamadığım ve yolundan gitmediğim anlamına gelmez...

Ercan Tekin

Kıdemli Üye
1) Tuncay Özkan'ın Erbakan Hocam ile yaptığı röportajı izleyin, ondan sonra konuşalım...

2) "Güneş yok" demekle güneş yok olmadığı için, Yahyalılı Hacı Hasan Efendi Hazretleri'ni anlayamadığımı söylemen, Hazret'i anlamadığım ve yolundan gitmediğim anlamına gelmez...

Özkan ile Hocanın videosunu artık neyse linkini verirseniz izleyelim düşüncemizi belirtelim.

Yolundan giden demek şeyhinin sevdiğini sevmek, sevmediğini ise sevmemekle olur. Sen Şeyhinin uğruna canını verecek kadar sevdiği dostu Erbakanı her fırsatta tenkit etmeye çalışıyorsun. Bu mu yolundan gitmek? Allah c.c. senin kalbini doğru yolundan ayırmasın.amin

Cümle Mühendisi

Ordinaryus
Web sitesi
muhammedesad.blogcu.com
Özkan ile Hocanın videosunu artık neyse linkini verirseniz izleyelim düşüncemizi belirtelim.

Yolundan giden demek şeyhinin sevdiğini sevmek, sevmediğini ise sevmemekle olur. Sen Şeyhinin uğruna canını verecek kadar sevdiği dostu Erbakanı her fırsatta tenkit etmeye çalışıyorsun. Bu mu yolundan gitmek? Allah c.c. senin kalbini doğru yolundan ayırmasın.amin

1) http://www.youtube.com/watch?v=Avh_0LrcF6g

2) O yüzden mi Ali Ramazan Efendi'nin AKP'yi desteklediğini öğrendiğinde Erbakan Hocam; "Onun bir bildiği vardır. Ona dokunmayın." dedi? AKP'yi desteklemek Yahyalılı Hacı Hasan Efendi'nin izinden gitmek değilse Ali Ramazan Efendi'nin hem maddi hem de manevi babasının izinden gitmeyeceği şeklinde bir fikir ortaya çıkar ki gülünç olmaktan ibarettir...

Ercan Tekin

Kıdemli Üye
1) http://www.youtube.com/watch?v=Avh_0LrcF6g

2) O yüzden mi Ali Ramazan Efendi'nin AKP'yi desteklediğini öğrendiğinde Erbakan Hocam; "Onun bir bildiği vardır. Ona dokunmayın." dedi? AKP'yi desteklemek Yahyalılı Hacı Hasan Efendi'nin izinden gitmek değilse Ali Ramazan Efendi'nin hem maddi hem de manevi babasının izinden gitmeyeceği şeklinde bir fikir ortaya çıkar ki gülünç olmaktan ibarettir...
Allah razı olsun ama bende youtube çalışmıyor google video varmı?

Erbakan hocanın öyle bir ibareyi kendi deyip demediğini bilmiyorum bu söylentiden ibaretse eklenir eksilir bir cümle olabilir. Ama şunu biliyorum Erbakan hocamıza bir takım dini liderlerin AKPyi desteklediklerini söylediklerinde ''onlara birşey demeyin biz onlara rahmet gözüyle bakıyoruz ALLAH hidayer versin.'' dediklerini birinci ağızlardan biliyoruz bu bahsettiğiniz cümlede bu bizim naklettiğimiz cümleye geliyor. Erbakan hoca hiçbir alimi tenkit ettiğini görmemişinizdir çünkü edep bunu gerektirir.

hirahos

Kıdemli Üye
Bizzat kulağımızla işittik: Ulusalcı (Darbeci) Tuncay Özkan'a Erbakan, "Gazanız mübarek olsun" dedi. Ulusalcılar cihad ediyorlar (!) Ulusalcılar, Akp'yi devirmek için uğraşıyorlar (!) Gaza, küffara karşı Müslümanların yaptığı cihaddır (savaştır). Bu durumda Akp.... dilim varmıyor... Onlar zaten Bizan'sın torunları... Hidayeti kararmışlar topluluğu... Helak olucular. Tevbe haşa...

Bu söylemlere sahip çıkanlar bu vesileyle bir kez daha muhasebe etsinler, nerdeler, ne yapıyorlar, nereye varacaklar? İnşallahu Teala.

Ercan Tekin

Kıdemli Üye
Bizzat kulağımızla işittik: Ulusalcı (Darbeci) Tuncay Özkan'a Erbakan, "Gazanız mübarek olsun" dedi. Ulusalcılar cihad ediyorlar (!) Ulusalcılar, Akp'yi devirmek için uğraşıyorlar (!) Gaza, küffara karşı Müslümanların yaptığı cihaddır (savaştır). Bu durumda Akp.... dilim varmıyor... Onlar zaten Bizan'sın torunları... Hidayeti kararmışlar topluluğu... Helak olucular. Tevbe haşa...

Bu söylemlere sahip çıkanlar bu vesileyle bir kez daha muhasebe etsinler, nerdeler, ne yapıyorlar, nereye varacaklar? İnşallahu Teala.

Yahu şu videonun kaçıncı dakikasında kaçıncı bölümünde deniyor bir izleyemedik izah ederseniz bakalım ne için denmiş. Niyeti gözetmeli.

Bugün ulusalcılarla Erbakanı ortak göstermeye çalışmak değil siyaseti hiçbirşeyi anlamamışlığın ta kendisidir. Ulusalcılık yapsaydı Erbakan hoca referanduma HAYIR derdi.

Erbakan hoca tek akpnin hatalarından dolayı uyardığı için yapılan zulümlere ortaklıklara da fırçalar attığı için nefsinize ağır geliyor. Halbuki Hocanın nazı Tayyiple Abdullah Gül'e geçebilir yıllarca çalıştığı isimler geçmişte talebeleri onlara fırça atabilirde sevebilirde siz kendiniz neden nefis yapıyorsunuz. Erbakan hoca tam 33 yıl uğraştığı hakkı hakim kılma mücadelesinde 33.yıl akp siyonistlerin etkileşimleriyle ortaya çıkarak milli görüşte büyük tefrika yaptı ve Türkiye'de hakkın hakim kılınması için Milli Görüşün tek başına iktidarının önü akp ile engellenmiştir. Akp çıkmasaydı fazilet partisi tek başına iktidar olacaktı ama bu engellendi kimler tarafından siyonistler tarafından. Erbakan hoca tırnaklarıyla getirdiği bu davayı 7 düvelle mücadele ederek taşıdı bu günlere ve tam hedefine ulaşacağı sırada talebesi kisvesindeki yanındaki insanlar Hocalarına hançeri dünyalık ihtiraslara karşılık sapladılar.

Aklıma Sultan II.Abdulhamid han cenneti mekan geliyor O da 33 yıl savaşsız götürdü tam Avrupayı birbirine katacak 1.dünya savaşını organize etti başarıp Osmanlı'yı ayağa dikecekti ittihakki terakki perverciler siyonistlerin etkileşimi ile Sultanı tahtan indirdi ve Osmanlı 1.dünya savaşına Almanların yanında sokularak mağlubiyete sürüklenerek daha da vahim çöküşe itildi Filistin başta olmak üzere balkanlarda dahil kuzey afrikada dahil çok büyük topraklarımızı kaybettik.
Bugün de Erbakan hocamız Abdulhamid han gibi bir ihanet yaşamıştır ama gelin size Hocaya küfrünüzü basın tatmin olacaksanız devam edin.. Tarihini bilmeyen milletler yok olmaya mahkumdur! Sizin derdiniz Erbakan ismini oraya buraya kendi nefsi arzularınıza göre çekiştirmek içinizdeki kinle beslenip salih müslümanlara atılan iftiralara ortak olmaktır. Erbakan ismini halen idrak edememiş insanlara diyorum ki kendilerine yazık ediyorlar HAK ve BATIL mücadelesinde halen siyonizmin en büyük düşmanı kabul edilen Erbakana buğz etmekle vakit geçiriyorlar ve siyonistleri sevindiriyorlar. Oyuna gelmeyin dediler geldiniz, ayet hadise sarılın dedik görmezden geldiniz, şimdi vücudu ile hayatta olmayan şeyhlerinizin yolunu terketmeyin dedik terkettiniz, cihad edin dedik etmediniz işbirlikçiliği seçtiniz, bari siyonist odakların iftiralarına tellallık etmeyin dedik onada meylettiniz daha ne diyelim?
Allah'ım şeyh Ahmed Yasin r.a'in Sana etmiş olduğu şikayeti bu vesile ile tekrar tekrar katılıyorum.
Allah'ım ahir zamanda zuhur edileceği haber verilmiş olan deccalin fitnesinden Sana sığınırız. Biz müslümanların imanlarını muhafaza eyle.amin
Ves'selam

ukubat

Profesör
Web sitesi
www.ismailaga.org.tr
Arkadaşlar tartıştığımız kişi tamamen kendine dayatılmış bir takım tabu ve ideolojilere gömülmüş ve olaylara objektif olarak bakma yeteneğini kaybetmiş birisidir...
Kendilerini ayet ve hadislerle süsleyip,birisi kendilerini eleştirdiğinde hemen o kişileri ayet ve hadislerin karşısına geçirmeye çalışıyorlar...
Beyinleri yıkanmış kişilere ne anlatabilirsin ki....
Erbakan ne yapsa illa bir kılıf bulurlar emin olabilirsiniz....
Ama aslında putlaştırılan erbakan hoca değildir...onun suçu yok...
Asıl putlaştırılan kendi nefisleri...
Yani islamı ve cihadı kendi tekellerinde gören ve kendilerinin gayrısını tenkid etme özgürlüğünü kendinde bularak güya cenneti tekellerine alan,nefislerini putlaştırmış bir avuç gürühtan bahsediyoruz...
Bu nefis emmare öyle bencildir ki...
Sadece dünyevi değil uhrevi olan her nimetide tekeline almak ister...
Cennet,cihad,islami mücadele,şehitlik,gazilik....vb...vb....
Bu dediklerimin doğruluk payı düne kadar can ciğer kuzu sarması olan insanların bir anda düşman olmalarıdır...
Düne kadar beraber siyonizme karşı mücadele edenler şimdi birbirlerini işbirlikçi olmakla suçluyorlar...
Ne kadar kolay...
Ne kadar basit...
Kendilerine oy veren müslümandır...mücahiddir...antisyonisttir....
Ama onlara oy vermediğin anda işbirlikçi olursun....emperyalist olursun...herşeyi olursun...
Birde utanmadan iman ehLine bu sıfatları yakıştırmaktan haya etmezler...
Mevlam gözü kör olmaktan....
Kulağı sağır olmaktan...
Kalbi mühürlenmiş olmaktan muhafaza etsin...
AMİN...

Ercan Tekin

Kıdemli Üye
Arkadaşlar tartıştığımız kişi tamamen kendine dayatılmış bir takım tabu ve ideolojilere gömülmüş ve olaylara objektif olarak bakma yeteneğini kaybetmiş birisidir...
Kendilerini ayet ve hadislerle süsleyip,birisi kendilerini eleştirdiğinde hemen o kişileri ayet ve hadislerin karşısına geçirmeye çalışıyorlar...
Beyinleri yıkanmış kişilere ne anlatabilirsin ki....
Erbakan ne yapsa illa bir kılıf bulurlar emin olabilirsiniz....
Ama aslında putlaştırılan erbakan hoca değildir...onun suçu yok...
Asıl putlaştırılan kendi nefisleri...
Yani islamı ve cihadı kendi tekellerinde gören ve kendilerinin gayrısını tenkid etme özgürlüğünü kendinde bularak güya cenneti tekellerine alan,nefislerini putlaştırmış bir avuç gürühtan bahsediyoruz...
Bu nefis emmare öyle bencildir ki...
Sadece dünyevi değil uhrevi olan her nimetide tekeline almak ister...
Cennet,cihad,islami mücadele,şehitlik,gazilik....vb...vb....
Bu dediklerimin doğruluk payı düne kadar can ciğer kuzu sarması olan insanların bir anda düşman olmalarıdır...
Düne kadar beraber siyonizme karşı mücadele edenler şimdi birbirlerini işbirlikçi olmakla suçluyorlar...
Ne kadar kolay...
Ne kadar basit...
Kendilerine oy veren müslümandır...mücahiddir...antisyonisttir....
Ama onlara oy vermediğin anda işbirlikçi olursun....emperyalist olursun...herşeyi olursun...
Birde utanmadan iman ehLine bu sıfatları yakıştırmaktan haya etmezler...
Mevlam gözü kör olmaktan....
Kulağı sağır olmaktan...
Kalbi mühürlenmiş olmaktan muhafaza etsin...
AMİN...

Sen bu söylediklerine inanıyormusun? Bir tane ayet hadis ile görüşünün tutarlı olup olmadığını gösterecek halin yok. Sen neye dayanıyorsun? Nasıl cihad ediyorsun? Bunların dahi cevabını veremezsin çünkü sende hiçbirşey yok sadece boş laflar!

hirahos

Kıdemli Üye
Bizzat kulağımızla duyduk diyoruz. Şahidlik ediyoruz. Hayırdır kesmedi mi?

Ercan Tekin

Kıdemli Üye

Ben size yalancı demiyorum ki nasıl algılıyorsunuz anlamıyorum iletişim probleminiz mi var? Videonun hangi dakikasında bende ona göre açıcam videoyu bahsettiğiniz yeri dinleyeceğim. Buyrun yardımcı olunuz.

ukubat

Profesör
Web sitesi
www.ismailaga.org.tr

Hirahos kardeşim...
Boşuna kürek çekme bence...
Bu insanlar erbakanı hadislerle müjdeleyecek kadar ileri gitmişken...
Hiç hatasını kabul ederler mi...
Önder Sav işini bile milletin gözünün içine baka baka sahip çıkmadılar mı?
Emin ol Ariel Şaron bile olsa bu kişi...
Ona bile öyle bir kılıf bulurlar ki
Şaşıp kalırız...
Beyinler yıkanmış artık...
Kulaklar duymaz olmuş...
Gözler görmez olmuş...
Tek yapacağımız hayır duası etmek...
ALLAH ISLAH ETSİN..
AMİN...

Ercan Tekin

Kıdemli Üye
Hirahos kardeşim...
Boşuna kürek çekme bence...
Bu insanlar erbakanı hadislerle müjdeleyecek kadar ileri gitmişken...
Hiç hatasını kabul ederler mi...
Önder Sav işini bile milletin gözünün içine baka baka sahip çıkmadılar mı?
Emin ol Ariel Şaron bile olsa bu kişi...
Ona bile öyle bir kılıf bulurlar ki
Şaşıp kalırız...
Beyinler yıkanmış artık...
Kulaklar duymaz olmuş...
Gözler görmez olmuş...
Tek yapacağımız hayır duası etmek...
ALLAH ISLAH ETSİN..
AMİN...

Ne güzel ifade ediyorsun insan kendi halini bu kadar net ifade edemezdi.
Allah c.c. kalbine hidayet nurunu versin.amin
Bu cum'a efendiyi görelim sonra Erbakan hocanın emirel müminliğine şahit olanlardan Cübbeli Ahmed hocanın hocası Resül hocamızla görüşelim. Samimiysen gel gerçeği gör ama gelmezsen yine bu resimleri boşuna kullanma çünkü Bayram hocanın nasıl milli görüşçü olduğunu bilmiyorsan saygısızlık etmemelisin. Kendi görüşüne uygun resimler koymalısın.
ves'selam

ukubat

Profesör
Web sitesi
www.ismailaga.org.tr
Bu cum'a efendiyi görelim sonra Erbakan hocanın emirel müminliğine şahit olanlardan Cübbeli Ahmed hocanın hocası Resül hocamızla görüşelim. Samimiysen gel gerçeği gör ama gelmezsen yine bu resimleri boşuna kullanma çünkü Bayram hocanın nasıl milli görüşçü olduğunu bilmiyorsan saygısızlık etmemelisin. Kendi görüşüne uygun resimler koymalısın.
ves'selam

Yazık çok yazık....
Bayram hocam hükümeti eleştirirdi...
Ama hayattayken kendisine bir grup olarak gidildi seçimlerden önce...
Nereye oy verelim diye soruldu...
Cevabını tam söylemeyeceğim...
Ama şunu söyleyim...
size değil...
:)

hirahos

Kıdemli Üye
Ben size yalancı demiyorum ki nasıl algılıyorsunuz anlamıyorum iletişim probleminiz mi var? Videonun hangi dakikasında bende ona göre açıcam videoyu bahsettiğiniz yeri dinleyeceğim. Buyrun yardımcı olunuz.

O linke bakmadım. Bakmam da...

Biz şahid olduk. Bizzat işittik. Bu forumda en az 10 kişi de şahit oldular ve hatırlarlar. Yalan yere şahitlik Alllah korusun günahtır. Vebaldir. Azaptır.

Ercan Tekin

Kıdemli Üye
Yazık çok yazık....
Bayram hocam hükümeti eleştirirdi...
Ama hayattayken kendisine bir grup olarak gidildi seçimlerden önce...
Nereye oy verelim diye soruldu...
Cevabını tam söylemeyeceğim...
Ama şunu söyleyim...
size değil...
:)
İftira ediyorsun kendini bundan sakındır şehittir o bilmeden hakkında hüküm verme! bizden daha iyi Bayram hocayı tanıyamazsın evladı ve sırdaşı olan arkadaşıyla irtibatlıyız sen birileri şöyle dedi böyle dedilerle besleniyorsun ama biz birinci ağızlardan biliyoruz birilerinden değil! O yüzden sana diyorum herşeye inanma. Gel hakikat neymiş birinci ağızlardan duy ama sen halen kaçıyorsun gel diyorum gerçek burada sen gelmiyorsun ama samimiysen diyorum gelirsin samimimisin onu bana söyle!

Ercan Tekin

Kıdemli Üye
O linke bakmadım. Bakmam da...

Biz şahid olduk. Bizzat işittik. Bu forumda en az 10 kişi de şahit oldular ve hatırlarlar. Yalan yere şahitlik Alllah korusun günahtır. Vebaldir. Azaptır.

Yahu bana da göstersenize nerede video banane şahitliğinizden ben videoyu izlemek istiyorum kaçıncı dakikasında bakalım ona göre yorum yaparız. O bahsettiğiniz duanın öncesi ve sonrası önemli. Kırpma olup olmadığına bakacağız yani niyet ne ki amelin ismi birşey olsun!

bakış

Kıdemli Üye
ves'selam
Ercan kardeşim ukubat,ya ihaleci takımından yada gizli servisten....İsmailağadan erbakana oy vermeyen gördüm ama bunun gibi kinlisini görmedim.