Erbakan ın yanındaki kendini akıllı zanneden ler DAVA ya zarar verdiler

agbi

Yasaklı
Erbakan ın yanındaki kendini akıllı zanneden ler DAVA ya zarar verdiler

KOTKU Hz leri SİSTEMİ GÖRMÜŞ ve reçetesini hazırlamıştır ALLAH cc ebeden razı olsun.

Bu sistem için başta Erbakan Hoca ve Turgut ÖZAL ı yetiştirmiştir yanlarınada güvendikleri kişileri vermiştir.

ZAMAN Geçtikçe SİYASİ NEFİS ve TARAFGİRLİK ler neticesinde ERBAKAN ın çevresinde oluşanlar KAZAN ın itiraf ettiği gibi DANIŞMANLARIMIZ bizleri yanlış yönlendirdi 28 şubat ın gelişini tespit edemedik.

Partiden ilerisi için umut veren çok kişi küstürülüp parti dışı bırakılmıştır.

Hatta içeri sızan bazı kişiler ilk hizipleşmeyi var edip NURCU lar ve tarikat a gönül verenler arasında HİZİPLEŞMELERE neden olup NUR cemeatlerinin Partiden uzaklaşmasına neden olmuşlardır.

ŞEH UÇMAZ MÜRİD ŞEH UÇURUR gerçeği malesefön plana çıkmış ve yanlış kararlar neticesi PARTİ nin oyu oldukça düşmüştür.

Şuan bile hala bu zihniyet devam etmektedir.

İŞTE İHVAN Forum a bakın hala ERBAKAN ve Geçmişten bahsediyorlar

BIRAKIN BUNLARI

ERBAKAN ı meth etmeyin ERBAKAN a saygı göstererek ERBAKAN ın MİLLİ GÖRÜŞ ün en büyükdüşmanı SİYONİZM NASIL PASİFİZE EDİLİR bunlariçin DÜŞÜNÜN.

agbi

Yasaklı
BIRAKIN GEÇMİŞİ de

Görelim sizleri

ERBAKAN ı ne kadar anlamışsınız ?

Neler yapacaklarınız ?

YOKSA bazıların yaptığı gibi İşte bir zamanlar OSMAN lı vardı.

veya

GS Bir zamanlar AVRUPADA şanpiYon olmuş diye AVUNAN lardanmı olacaksınız.

hıfz-ı lisan

perekli..

Ya hu Agbi siz hala bu yolda devam mı ediyor sunuz? :D Daha öncede belirtmiştim başbakan olmalısınız, destek forumdan. :p

agbi

Yasaklı

Ya hu Agbi siz hala bu yolda devam mı ediyor sunuz? :D Daha öncede belirtmiştim başbakan olmalısınız, destek forumdan. :p

Evet yeğen devam ediyorum

ÇÜNKÜ hala ERBAKAN ın mirsası yiyerek kendilerine bu toplumda BİR YER EDİNMEK isteyenler var

Daha öncede ERBAKAN ı yanlış yönlendirdiler ki

KAZAN 28 şubat ile beyanında bizleri YANLIŞ YÖNLENDİRDİLER diye beyanı var.

türkü

Kıdemli Üye
debreli abimiz ne güzel sabah namazına teşvik ediyor forum ahalisini yapma agbi, kıyma :)

hıfz-ı lisan

perekli..

Bırakın lütfen Agbi işiniz gücünüz Erbakan Hoca ve ahalisi olmuş. Nereden ne çıkartacağınız hiç belli olmuyor. Size önceden kızıyordum, sonra şaşırıyordum, sonra hayret etmeye başladım, şimdi sadece gülüyorum. :D

agbi

Yasaklı
debreli abimiz ne güzel sabah namazına teşvik ediyor forum ahalisini yapma agbi, kıyma :)

Bırakın lütfen Agbi işiniz gücünüz Erbakan Hoca ve ahalisi olmuş. Nereden ne çıkartacağınız hiç belli olmuyor. Size önceden kızıyordum, sonra şaşırıyordum, sonra hayret etmeye başladım, şimdi sadece gülüyorum. :D

NAMAZ bizim borcumuzdur.

Fakat NAMAZ düşmanları ile de mücadele etmek te borcumuzdur.

Bana kızma , şaşırma hele hele hiç gülme YALNIZ ca yazdıklarımı düşün ve mücadelende STAREJİ BENİMSE hedefle ki GEÇMİŞ dönemlere düşmeyelim Ezan ın Türkçeleştirilmesine , Kuran okunurken 3 kişinin birlikte olduğunun suç sayıldığı zamanıda UNUTMAYALIM.

cemaliii

Kıdemli Üye
erbakan ve milli görüşten başka işiniz yokmu sizin.

kebîkec

İhvan Forum Üye
Kadayıfın altı kızardı galiba....:agla:

agbi

Yasaklı

Ercan Tekin

Kıdemli Üye
Erbakan hocamız rahmetli oldu halen daha kendisiyle uğraşıyorlar. Bunlar birde göz göre göre yalan yazıp biz Erbakan ve Milli Görüş aleyhine tek kelime yazmayız derler.
Oysaki her açtıkları konuda inceden kalından her yönden Milli Görüşe saldırdıklarını taraflı tarafsız herkes görüyor. Bunlar ruh hastası olmuş artık ne yaptıklarını dahi göremiyorlar.
Çok ciddi yazıyorum bunlar tam tamına ruh hastası olmuş. Foruma girip çıkıyorlar işleri güçleri Milli Görüş ve Erbakanı karalamak kötülemek. Yahu ne işiniz var sizin halen %1 kalmış bir hareketten ne istiyorsunuz?
Ne biliyormusunuz bunların istediği Milli Görüş sıfır oluncaya kadar uğraşmak kavga etmek ve karalayıp hakkı gizlemektir. Ama muvaffak olamayacaklar elhamdulillah.

Bakın bu agbinin ne kadar iki yüzle yazdığını tekrar ispat ediyorum.
Burada kendini bilmez biri Erbakan hocayı aylarca şirkle suçlayıp durdu ve Milli Görüşçüleri budistlikle suçlayıp durdu ama nedense yeni osmanlı adındaki küfürbaz üyeyi savunacam diyerekten iman avukatlığına girişen Agbi neden Erbakana o saygısızlığı yapan kendini bilmezlere neden karşı gelmemiştir?
Bunu cevaplayamazlar.

İkinci ispatıma geliyorum. Agbi beni hep Mahmud efendiyi siyasete alet etmekle suçluyor değilmi peki o aynı Agbi neden Ukubat adındaki kişinin Mahmud efendi hakkında Akpye oy verdi demesine en ufak bir tenkitte bulunmadı?
Oysa bende bu Ukubatın yalan yazdığını ispat ede ede bir hal oldum. Bu halimi Mahmud efendiyi siyasete alet etmek olarak beni suçlamaya çalışanda agbidir. Ama yandaşı Ukubat Mahmud efendi için Akpye oy verdi deyince Agbi Ukubata hiç karşı gelmiyor. Ama bizde Mahmud efendinin gerçek halini birebir bildiğimizden Ukubatın yalan yazdığını belirttiğimizde Agbi beni Mahmud efendiyi siyasete alet etmekle suçluyor.

Bunların kaç tane iki yüzlü davranışlarını iyi analizlerle bulabilirsiniz. Sözde bu ufak numaralarınla insanları particlik yaparak Allah dostlarını dahi bu uğurda istismar ederekten nefsi menfaatler edinecekler.
Vay ihlas fukaraları vayy.... Allah c.c. bunlara imkan vermesin.amin

Mahmud efendi hz'lerinin en yakınlarıyla irtibatım olmasaydı ben net yazmazdım. Lakin Mahmud efendiyle hiçbir alakaları olmadığı kesinleşmiş ne idüğü belirsizlerin Mahmud efendi hz'leri hakkında iftiralar atmasına elbette göz yumamazdık.
Rabbime hamd olsun ki bu ihlas fukaralarının vaziyeti oldu rezalet. Kimse bunları kaale almıyor. Çünkü artık maskeler düştü hamd olsun.

O yüzden bu ruh hastalarını muhattap almayıp kendi hastalıklarınla başbaşa bırakmak en doğru davranış olur.

Yönetimin bu tür fitne fesad konularına müsade etmemesi erdemli bir davranış olur.
Ves'selam

maksut ibrahim

Kıdemli Üye
Erbakan hocamız rahmetli oldu halen daha kendisiyle uğraşıyorlar. Bunlar birde göz göre göre yalan yazıp biz Erbakan ve Milli Görüş aleyhine tek kelime yazmayız derler.
Oysaki her açtıkları konuda inceden kalından her yönden Milli Görüşe saldırdıklarını taraflı tarafsız herkes görüyor. Bunlar ruh hastası olmuş artık ne yaptıklarını dahi göremiyorlar.
Çok ciddi yazıyorum bunlar tam tamına ruh hastası olmuş. Foruma girip çıkıyorlar işleri güçleri Milli Görüş ve Erbakanı karalamak kötülemek. Yahu ne işiniz var sizin halen %1 kalmış bir hareketten ne istiyorsunuz?
Ne biliyormusunuz bunların istediği Milli Görüş sıfır oluncaya kadar uğraşmak kavga etmek ve karalayıp hakkı gizlemektir. Ama muvaffak olamayacaklar elhamdulillah.

Burada kendini bilmez biri Erbakan hocayı aylarca şirkle suçlayıp durdu ve Milli Görüşçüleri budistlikle suçlayıp durdu ama nedense yeni osmanlı adındaki küfürbaz üyeyi savunacam diyerekten iman avukatlığına girişen Agbi neden Erbakana o saygısızlığı yapan kendini bilmezlere neden karşı gelmemiştir?
Bunu cevaplayamazlar.

İkinci ispatıma geliyorum. Agbi beni hep Mahmud efendiyi siyasete alet etmekle suçluyor değilmi peki o aynı Agbi neden Ukubat adındaki kişinin Mahmud efendi hakkında Akpye oy verdi demesine en ufak bir tenkitte bulunmadı?
Oysa bende bu Ukubatın yalan yazdığını ispat ede ede bir hal oldum. Bu halimi Mahmud efendiyi siyasete alet etmek olarak beni suçlamaya çalışanda agbidir. Ama yandaşı Ukubat Mahmud efendi için Akpye oy verdi deyince Agbi Ukubata hiç karşı gelmiyor. Ama bizde Mahmud efendinin gerçek halini birebir bildiğimizden Ukubatın yalan yazdığını belirttiğimizde Agbi beni Mahmud efendiyi siyasete alet etmekle suçluyor.

Bunların kaç tane iki yüzlü davranışlarını iyi analizlerle bulabilirsiniz. Sözde bu ufak numaralarınla insanları particlik yaparak Allah dostlarını dahi bu uğurda istismar ederekten nefsi menfaatler edinecekler.

Mahmud efendi hz'lerinin en yakınlarıyla irtibatım olmasaydı ben net yazmazdım. Lakin Mahmud efendiyle hiçbir alakaları olmadığı kesinleşmiş ne idüğü belirsizlerin Mahmud efendi hz'leri hakkında iftiralar atmasına elbette göz yumamazdık.
Rabbime hamd olsun ki bu ihlas fukaralarının vaziyeti oldu rezalet. Kimse bunları kaale almıyor. Çünkü artık maskeler düştü hamd olsun.

O yüzden bu ruh hastalarını muhattap almayıp kendi hastalıklarınla başbaşa bırakmak en doğru davranış olur.

Yönetimin bu tür fitne fesad konularına müsade etmemesi erdemli bir davranış olur.
Ves'selam

Sakla samani gelir zamani

agbi

Yasaklı

Bunu cevaplayamazlar.

Ves'selam

Size ne kadar cevap versem siz SANAL ORTAMIN avantajından faydalanıp SAKLANIYORSUNUZ.

Burada kendini bilmez biri Erbakan hocayı aylarca şirkle suçlayıp durdu ve Milli Görüşçüleri budistlikle suçlayıp durdu ama nedense yeni osmanlı adındaki küfürbaz üyeyi

Bak Forumda ERBAKAN ı savunan Co ve Putlıran var Bunizm ile tasavvuf u aynı kefeye koymuşlar BİRBİRLERİ İLE ÖRTÜŞÜYOR diye fikir öne sürüyorlar O ZAMAN NEREDE SİN Tabii Erbakan ı savundular ya Saliha KALEM bile yanlarında oldu.

Çok ciddi yazıyorum bunlar tam tamına ruh hastası olmuş.

Ciddiyete bak yaa KENDİ ÇIKARLARINA CİDDİ Hakaret için YÖNETİM e başvurur herfırsatta kendisi bana ve bizlere RUH hastası der ama bunu hakaretten saymaz.

Agbi beni Mahmud efendiyi siyasete alet etmekle suçluyor.

Bunları yazarken ALLAH tan KORK Mahmud efendi benim için özel bir Allah kuludur çünkü hizmetlerini bilirim.BAK BU FORUM un eskileri bilir ben Forum a geldiğimde belki İlk Beş mesajımdan biri Mahmud efendi cemeatine yapılan saldırıları irdelemek bilgilendirmekti.O zaman lar ne AK parti vardı nede Cemeatim.

SİZ insnları yaftalamak yalanlarla kişileri ŞAİBELİ veya Suçlu duruma düşürmek istiyorsunuz AMA YEMEEZLER avam deyimle.

Hadi Kaç konu açtın Mahmud efendi ile ilgili SİYASET DIŞI veya kaç mesaj a değindin.

Mahmud efendi hz'lerinin en yakınlarıyla irtibatım olmasaydı ben net yazmazdım. Mahmud efendinin oğlunun söyldiği doğru mu yanlış mı diye sizden teyid istedim CEVAPLAMADINIZ Birde Yakınları ile irtibatı iyimiş HADİ BEEE Daha mahmud efendinin Torununu bilmiyorsun.

Ves'selam

Hadi bana bu konun fidne fesat bir konu olduğunu ispat et.

CEVAPLAYAMADIĞIN AMAN AKLIN TABAN OLUNCA BU STREJİ yi kullanma.

Ercan Tekin

Kıdemli Üye
Yalan yazma agbi Putkıranla biz özel ilgileniyoruz kendisi bizim sitemize üye oldu ve hocaefendiler gözetiminde istişare halindedir. Ayrıca saliha kalemde Putkıranın yanlış görüşlerini savunmadığı gibi kendisini bu konuda uyardığına tüm forum şahitken neden iftira atıyorsun?

Diğerlerinin hallerini takip etmedim çünkü ehl-i sünnet çalışmalarımız meşguliyetlerinde sadece bu sitede meşgul değiliz. Gördüğümüz an cevap yazanlarız. Lütfen provakatörlük yapma bu konuda hakka girmeye çalışma!

Ehl-i sünnet dışı her söylemin karşısındayız.

Diğer safsatalarınla eğlenmen için seni kendinle başbaşa bırakıyorum.

Yanlış yazmadığımı herkes biliyor ve agbi artık bu forumda gittikçe yalnızlaşıyorsun çünkü hakkaniyetle hiçbir alakan olmadığı gibi taassubunundan insanları kendinden bıktırdın.

Yaşına başına yakışmayan çocuksu bu tavırlarınla forumu kendinden uzaklaştırdın.
Zigzag çizerek yaptığın davranışlarınla tutarsızlıkların sebebiyle kimseyi ikna edemiyorsun. Neysen o olacaksın bir öyle bir öyle değil.

Erbakan hocamız rahmetlik oldu halen daha kendisini tenkit etmeye uğraşıp duruyorsun. Milli Görüş aleyhine hiçbir söylemimi bulamazsın diyerek kendine kargaları güldürtüyorsun.
Neden böylesin sen?
Sana daha önce bu hatalarından dönmen üzere kaç senedir nasihatlerde bulundum hatta sabırla uzun süre bu hadsizliklerine katlandım. Ama hiçbir ilerleme kaydedemediğin gibi hastalığının kalıtsal olduğunu ortaya koydun.

Ruh hastası nitelemem hakaretmi şimdik? Provakatörlükte ileri düzeyde olmanı artık yadırgamıyorum. Gerçek yüzünü gösteriyorum ki herkes senden bu siyasi taassuplarından sakınsın diye!
Çünkü bu forumda çekişme ve münakaşa bitmiyorsa tek sorumlusu sensin.
Doğrusu bu forum için büyük zararsın.

Oysa böyle olmana gerek yok. Hakkaniyetli davransan herkes seni sever sayar. Hergün hayır dualarına mazhar olursun. Bak hakkaniyet sahibi forumda çok Akparti taraftarı üyeler var. Neden hiçbiri senin gibi tepki toplamıyor?
Çünkü onlar senin gibi fanatik veda zigzagçı değiller. Çünkü onlar yatıp kalkıp Erbakan hocaya ve Milli Görüşe saldırıp durmuyorlar. Şimdilerde Duanur adında kendine bir çırak bulmuşsun onu yetiştiriyorsun ama istersen onlarca adam yetiştir biz bu forumda olduğumuz sürece foruma taassup hastalığını bulaştıramayacaksın.

Allah c.c. seni bu taassup hastalığından kurtarsın ve hidayetine erdirsin.amin
Bu duam seni müslüman oluşundan sevdiğim içindir sana karşı kişisel kin veya nefretim yok sadece siyasi taassubundan razı olmadığım için seni Allah için uyarıyorum.

Son olarak Mahmud efendi hz'lerini çok fazla istismar ediyorsun. Senin gibi diyalogçulardan razı olmayan Efendi hz'lerini kötü niyetlerine alet etmeyi kes Allah'tan kork O veli zatı daha fazla rahatsız edip durma!
ves'selam

agbi

Yasaklı
Yalan yazma agbi Putkıranla biz özel ilgileniyoruz kendisi bizim sitemize üye oldu ve hocaefendiler gözetiminde istişare halindedir. Ayrıca saliha kalemde Putkıranın yanlış görüşlerini savunmadığı gibi kendisini bu konuda uyardığına tüm forum şahitken neden iftira atıyorsun?

Diğerlerinin hallerini takip etmedim çünkü ehl-i sünnet çalışmalarımız meşguliyetlerinde sadece bu sitede meşgul değiliz. Gördüğümüz an cevap yazanlarız. Lütfen provakatörlük yapma bu konuda hakka girmeye çalışma!

Ehl-i sünnet dışı her söylemin karşısındayız.

Diğer safsatalarınla eğlenmen için seni kendinle başbaşa bırakıyorum.

Yanlış yazmadığımı herkes biliyor ve agbi artık bu forumda gittikçe yalnızlaşıyorsun çünkü hakkaniyetle hiçbir alakan olmadığı gibi taassubunundan insanları kendinden bıktırdın.

Yaşına başına yakışmayan çocuksu bu tavırlarınla forumu kendinden uzaklaştırdın.
Zigzag çizerek yaptığın davranışlarınla tutarsızlıkların sebebiyle kimseyi ikna edemiyorsun. Neysen o olacaksın bir öyle bir öyle değil.

Erbakan hocamız rahmetlik oldu halen daha kendisini tenkit etmeye uğraşıp duruyorsun. Milli Görüş aleyhine hiçbir söylemimi bulamazsın diyerek kendine kargaları güldürtüyorsun.
Neden böylesin sen?
Sana daha önce bu hatalarından dönmen üzere kaç senedir nasihatlerde bulundum hatta sabırla uzun süre bu hadsizliklerine katlandım. Ama hiçbir ilerleme kaydedemediğin gibi hastalığının kalıtsal olduğunu ortaya koydun.

Ruh hastası nitelemem hakaretmi şimdik? Provakatörlükte ileri düzeyde olmanı artık yadırgamıyorum. Gerçek yüzünü gösteriyorum ki herkes senden bu siyasi taassuplarından sakınsın diye!
Çünkü bu forumda çekişme ve münakaşa bitmiyorsa tek sorumlusu sensin.
Doğrusu bu forum için büyük zararsın.

Oysa böyle olmana gerek yok. Hakkaniyetli davransan herkes seni sever sayar. Hergün hayır dualarına mazhar olursun. Bak hakkaniyet sahibi forumda çok Akparti taraftarı üyeler var. Neden hiçbiri senin gibi tepki toplamıyor?
Çünkü onlar senin gibi fanatik veda zigzagçı değiller. Çünkü onlar yatıp kalkıp Erbakan hocaya ve Milli Görüşe saldırıp durmuyorlar. Şimdilerde Duanur adında kendine bir çırak bulmuşsun onu yetiştiriyorsun ama istersen onlarca adam yetiştir biz bu forumda olduğumuz sürece foruma taassup hastalığını bulaştıramayacaksın.

Allah c.c. seni bu taassup hastalığından kurtarsın ve hidayetine erdirsin.amin
Bu duam seni müslüman oluşundan sevdiğim içindir sana karşı kişisel kin veya nefretim yok sadece siyasi taassubundan razı olmadığım için seni Allah için uyarıyorum.

Son olarak Mahmud efendi hz'lerini çok fazla istismar ediyorsun. Senin gibi diyalogçulardan razı olmayan Efendi hz'lerini kötü niyetlerine alet etmeyi kes Allah'tan kork O veli zatı daha fazla rahatsız edip durma!
ves'selam

Benmi yalan yazıyom YAPMA ercan TEKİN

http://www.ihvanforum.org/showthread.php?t=106802&p=983443&viewfull=1#post983443

Tıkladınızmı ?

Şimdi ilk mesajdan itibaren okuyun bakalım.

Hani dediniz yaaa

Putkıranla biz özel ilgileniyoruz kendisi bizim sitemize üye oldu ve hocaefendiler gözetiminde istişare halindedir

Belli oluyor sonra ben KAHİN miyim başka Forum da ilgilendiğinizi bileyim.

Birde Son olarak Mahmud efendi hz'lerini çok fazla istismar ediyorsun. Senin gibi diyalogçulardan razı olmayan Efendi hz'lerini kötü niyetlerine alet etmeyi kes Allah'tan kork O veli zatı daha fazla rahatsız edip durma! DEMİŞSİN.

Daha AK parti ortada yokken ilk açtığım konulardan biridir yapılan saldırılar konusunda toplumu bilgilendirme niyetim YANİ SİYASET YOKTU ama sen ne yaptın avam deyimle Torunu ( Öz ) olmuyan birini KAKALAMAYA çalıştın Forum da