Erbakan ile tanışma..N-F-K....

agbi

Yasaklı
Savunma pozisyonundayız, çünkü siz sürekli saldırıyorsunuz, saldırı pozisyonundasınız, bunlar da müslüman, bizim kardeşlerimiz deyip sulh ilan etmeyi düşünmüyorsunuz.

Bunu önce kendinize söyleyin NE DERSİNİZ ?

Ercan TEKİN

N.F.K in Türkeşle ilişkisini yazmışsın o zaman bende sana sorarım ki ( Türkeş ile Bahçeli SİYAH BEYAZ kadar sıttır )

Cübbeli Ahmet Hoca nın MHP ile irtibatı diyeceksiniz Misafir gelmişler misafiri kabul etmek gerek GERÇEKTEN BÖYLEMİ ?

Hem karşınızdaki ni FİTNE cilikle suçluyorsunuz kendiniz ME YAPIYORSUNUZ ? Söyleyeyim ÇİFTE SATANDARTLIK yapıyorsunuz.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Bunlarda bizim kardeslerimiz deyip sulh ilan edilmesi gerek...Sürekli akp ye,cemaate karsi saldiranlar kimler?
erbakan bu firkanin lideri,emirül müminin,cihad emiri,kim secmis?kendi kendini secmis,istisare varmi yok...Numan kurtulmusu hain ilan eden kimdi,ona düsman muamelesi yapan kimdi,iftar baskini,kongre baskini yapan kimdi???
Bunlarida gecelim,nerede tasavvuf?
Tarikatlara ve cemaatlere neden bu kadar mesafelisiniz?
Iran hayranliginiz neyin nesi?
Almanyaya gel gör milli-görüsün halini,milli-görüscülük adina vahabilik yapan dengesizler var burada,türkiyedede var bunlar...bunlari temizleyin.
tasavvufa yönelin, yaralari sarin....

Kardesim,okdara cok doluyumki bu konuda...Fitneye sebeb oluyorsunuz,farkinda degilsiniz...

akpye cemaate vs. saldırı varsa gidersiniz o başlıkta yazılarınızı yazarsınız, gereken cevapları verirsiniz, hem de bunu yaparkan o konuyu açan kişiyi hedef alırsınız.

Bir kişi gelmiş cemaate laf söylüyor diyelim, siz tutup ona yazarken MİLLİ GÖRÜŞÇÜLER ŞÖYLE, BÖYLE, ERBAKAN BÖYEL VS. dersen bu yanlış olur, senin hedefin o kişi olmalı.

benim ne suçum var mesela o konudan dolayı?

Erbakanın zaten haberi bile olmaz o başlıktan.

Benim kullandığım uslup MÜMİN USLUBU DEĞİLMİŞ!!

Hristiyan uslubu mu?

yahudi uslubu mu?

Söyleyin söyleyin içinizdeki kini tam olarak KUSUN!

Bu nasıl bir itham Allah aşkına! ne yazdığınızın farkında bile değilsiniz, gözünüz kararmış sizin!

Almanyaya gelecekmişim vs.vs.

ben redyellow'um, ne almanya beni bağlar ne başka bir yer.

beni benim yazılarım bağlar.

Az önce MÜMİN USLUBU DEĞİL diyerek bana çamur atan kişiye bakın: ERBAKANA YALAKALIK YAPACAĞINIZA!!!

Bu mu tasavvuf? siz tasavvufdan sadece hakaret etmeyi mi öğrendiniz?

Sen benim numan kurtulmuşun iftar yemeğini basanlarla ilgili olarak tek kelime olumlu yazımı gördünüz mü ki bu edepsizliği yapıyorsun? ben hep eleştirdim o olayı, hatta bu eleştirilerimi mili görüş forumlarında yaptım.

benim ne zaman tarikatlara, cemaatlere ilişkin olumsuz yazımı gördünüz?

Terbiyenizi takının ve edepsizleşmeyin.

Başkalarının yazdıklarıyla bana hesap sormaya kalkmayın, ben de size başkalarının yazdıklarıyla hesap sormaya kalkarsam altından kalkamazsınız.

Ben size uslubumu bozmadım ama siz haddinizi aşıyorsunuz.

Eğer adam gibi insan gibi yazacaksanız devam edin, yok yazamayacaksanız sadece kusacaksanız buyrun yine siz devam edin ama ben kusura bakmayın bu şekilde iğrençliğe müsade etmem.

Yeni-OSMANLI

Yasaklı
akpye cemaate vs. saldırı varsa gidersiniz o başlıkta yazılarınızı yazarsınız, gereken cevapları verirsiniz, hem de bunu yaparkan o konuyu açan kişiyi hedef alırsınız.

Bir kişi gelmiş cemaate laf söylüyor diyelim, siz tutup ona yazarken MİLLİ GÖRÜŞÇÜLER ŞÖYLE, BÖYLE, ERBAKAN BÖYEL VS. dersen bu yanlış olur, senin hedefin o kişi olmalı.

benim ne suçum var mesela o konudan dolayı?

Erbakanın zaten haberi bile olmaz o başlıktan.

Benim kullandığım uslup MÜMİN USLUBU DEĞİLMİŞ!!

Hristiyan uslubu mu?

yahudi uslubu mu?

Söyleyin söyleyin içinizdeki kini tam olarak KUSUN!

Bu nasıl bir itham Allah aşkına! ne yazdığınızın farkında bile değilsiniz, gözünüz kararmış sizin!

beni benim yazılarım bağlar.

Az önce MÜMİN USLUBU DEĞİL diyerek bana çamur atan kişiye bakın: ERBAKANA YALAKALIK YAPACAĞINIZA!!!

Bu mu tasavvuf? siz tasavvufdan sadece hakaret etmeyi mi öğrendiniz?

Sen benim numan kurtulmuşun iftar yemeğini basanlarla ilgili olarak tek kelime olumlu yazımı gördünüz mü ki bu edepsizliği yapıyorsun? ben hep eleştirdim o olayı, hatta bu eleştirilerimi mili görüş forumlarında yaptım.

benim ne zaman tarikatlara, cemaatlere ilişkin olumsuz yazımı gördünüz?

Terbiyenizi takının ve edepsizleşmeyin.

Başkalarının yazdıklarıyla bana hesap sormaya kalkmayın, ben de size başkalarının yazdıklarıyla hesap sormaya kalkarsam altından kalkamazsınız.

Ben size uslubumu bozmadım ama siz haddinizi aşıyorsunuz.

Eğer adam gibi insan gibi yazacaksanız devam edin, yok yazamayacaksanız sadece kusacaksanız buyrun yine siz devam edin ama ben kusura bakmayın bu şekilde iğrençliğe müsade etmem.

Ben size yönelik yazmadim yazilarimi.
gercekleri yaziyorum,bu gercekleri bundan sonra cok konusacagiz...
Hedefim milli-görüscülük taslayan fakat milli-görüsün ruhunu anlamamis milli-dövüscülerdir.
Ayrica milli-görüs adina cikarilan fitneleride konusacagiz...
Milli-Görüs adini tasiyan forumlarda cok var bu milli-dövüscülerden,adamlar cihad adina mümin kardesine düsman muamelesi yapiyor,bu mümin uslubu degildir.
Saadet partisi olaylarindada gördük sarlatanlari...kimlerden yüz bulduklarinida gördük...

neyse kardesim,simdilik vaktim yok,bunlar bence cok önemli konular,Ercan Tekin kardesimede vaktim olursa güzel bir cevab yazacagim insaAllah...

Yeni-OSMANLI

Yasaklı

.

kardesim,madem milli-görüscüsün ve erbakani savunuyorsun ozaman milli-görüs ve erbakan adina yapilan her sey seni baglar...baglamasini istemiyorsan körü körüne savunmayacaksin.

Almanyadaki igmg nasilsa tr deki parti ve agd de öyledir.
Yöneticiler secilirken isin ehli aranmiyor,erbakanci ol yeter,yalakaci olmalisin,istersen vahabi ol,istersen islamoglucu,istersen itikaden yamuk oglu yamuk ol,erbakanciysan iyisin...takva ölcüsü yok,bizdensen iyisin,bizden degilsen kötüsün...bizim buralarda durum bu,tarikat düsmani bunlar,sorunca milli-görüscü olduklarini söylüorlar...türkiydede durum farkli oldugunu düsünmüyorum...ercan tekin tarikat ehli kisiler kurdu diyor bu hareketi,bu konuda cevabimi müsaid oldugum bir zaman verecegim fakat simdilik sunu sormak istiyorum:Erbakan Hoca hangi tarikata bagli???

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
MİLLİ GÖRÜŞ VE ERBAKAN ADINA YAPILAN HER ŞEY BENİ BAĞLAMAZ!

Bu kadar saçma sapar bir iddia ilk kez duyuyorum.

Ben mili görüşçüysem, Erbakancıysam erbakanın yaptığı seni bağlar desen belik bi parça olurdu ama ONUN ADINA YAPILAN beni niye bağlasın be arkadaş?

kaldı ki ben erbakancıyım ama erbakının hatasını görürsem erbakan hatalı derim.

Erbakanın hatasını ben hata olarak görüyorsam niye beni bağlasın?

seni partiye bakış açınla benim partiye bakış açım farklı, ben partimin yanlışına yanlış derim ve yanlışı beni bağlamaz.

görünen o ki sen akplisin, akpnin yaptığı her şey seni bağlıyor mu?

körü körüne savunmayacaksın demişsin:) herhalde kendini tarif ediyorsun, burda körü körüne oraya buraya saldıran sensin ben değilim, ben hiç bir zaman körü körüne he kimseye saldırırım ne de kimseyi savunurum! kendinizle karıştırmayın insanları.

başkalarına şarlatan diyorsun ama sen onlardan daha çok şarlatanlık yapıyorsun hiç kusura bakma.

İki de bir kullandığın YALAKA kelimesi de sana çok yakışıyorki ağzından düşürmüyorsun!

ha bir de iki de bir MİLLİ DÖGÜŞ diyorsun ya bence sen nickini değiştir, YENİ OSMANLI değil YENİ MÜFTERİ olabilir, YENİ TERBİYESİZ olabilir ama asla osmanlı olmaz, senin yazılarındaki çirkin uslup osmanlıya hakarettir.

ukubat

Profesör
Web sitesi
www.ismailaga.org.tr
gercekleri yaziyorum,bu gercekleri bundan sonra cok konusacagiz...
Ayrica milli-görüs adina cikarilan fitneleride konusacagiz

Eğer niyetin buysa üzerine bir sel gibi inecek hakaret ve iftiralara karşı kendini hazırla kardeşim...
Çelik gibi bir irade ile soğukkanlı davranman lazım...
Benim gibi bir efsane olmak istiyorsan tabi...

:)

Yeni-OSMANLI

Yasaklı
Ben akp ci,nurcu,m-görüscü,sucu bucu degilim...Grubculuk osmanli torunlarini ne hale getirdigini gördük.Bir cemaate bagli olabilirsin,cemaatci olmamalisin,bir tarikata baglan fakat tarikatcilik yapma,bir partiye oy ver fakat futbol takimi tutar gibi parti tutma,körü körüne hoca haci savunma,onlarda insan,hata edebilir.
Bu grubculuk hastaligi sebebiyle afganlar birbirlerini yediler.Birlik beraberlik icindeyken koca rusyayi dize getirmislerdi,sonra BENlik ve iktidar hirsi sebebiyle birbirlerini yediler,önce "Allah ve islam" derlerdi,birlik beraberlik kardeslik öncelikliydi sonra "benim grubum,benim hocam" öncelikli duruma geldi,iktidar ve koltuk sehveti sebebyle vatani bölüsemediler.Islam dinini temsil etme hastaligi denir buna.
"sadece ben anlarim bu dinden,siz anlamazsiniz,siz batilsiniz,birlik olacaksa benim catim altinda olur,lideri ben olmaliyim,ben olmayacaksam bu is olmaz...milli-görüsü sadece ben temsil ediyorum,ben ben ben"...Ben merkezcilik hastaligi sebebiyle fitneler dogdu,bölünmeler oldu,mümin mümine karsi düsman oldu...

ukubat

Profesör
Web sitesi
www.ismailaga.org.tr
http://www.dailymotion.com/video/xf4...mbed&start=123

Kadir Mısıroğlu, Tv Netteki programında (yukarıdaki videoda) söyledi:

"Erbakan, ilgiyle herkesi dinler. Fevkalade. Ama icraata (tatbikata) gelince kendi bildiğini okur, kimsenin dediğine bakmaz."

"Erbakan, kendi inancına itibar eden eşkıyayı, kendi inancına itibar etmeyen Evliyadan üstün tutar."

"Erbakan, bazı zaafiyeti yüzünden ekip çalışmasına müsait biri değildir... Karşısındakine at verir, meydan vermez"

"Erbakan'ın bugüne kadar harcadığı adamın haddi hesabı yoktur. O harcananları toplasan Sp bugün en kalabalık Parti olurdu. Erbakan'ın ak dediğine kara desen sana çarpıyı koyar, bittin; hemen seni harcar."

"Parti kurulduğundan beridir çevresindeki keçelenmiş adamlar değişmez. Neden, dereler dağa akıyor dese 'Erbakan Hocam sen isabet buyurdun!' diyecek adamlardır da ondan. Numan'ın kabahati de isabet buyurdun dememesi..."

"Mhp kadrosu derin devletle teşrik-i mesai yapan bir partidir. Mhp'nin ırkçılığı seçmen nezdinde sökmez. Halk Partisi de ebediyyen seçilerek gelemez..."

saliha kalem

Profesör
Ben akp ci,nurcu,m-görüscü,sucu bucu degilim...Grubculuk osmanli torunlarini ne hale getirdigini gördük.Bir cemaate bagli olabilirsin,cemaatci olmamalisin,bir tarikata baglan fakat tarikatcilik yapma,bir partiye oy ver fakat futbol takimi tutar gibi parti tutma,körü körüne hoca haci savunma,onlarda insan,hata edebilir.
Bu grubculuk hastaligi sebebiyle afganlar birbirlerini yediler.Birlik beraberlik icindeyken koca rusyayi dize getirmislerdi,sonra BENlik ve iktidar hirsi sebebiyle birbirlerini yediler,önce "Allah ve islam" derlerdi,birlik beraberlik kardeslik öncelikliydi sonra "benim grubum,benim hocam" öncelikli duruma geldi,iktidar ve koltuk sehveti sebebyle vatani bölüsemediler.Islam dinini temsil etme hastaligi denir buna.
"sadece ben anlarim bu dinden,siz anlamazsiniz,siz batilsiniz,birlik olacaksa benim catim altinda olur,lideri ben olmaliyim,ben olmayacaksam bu is olmaz...milli-görüsü sadece ben temsil ediyorum,ben ben ben"...Ben merkezcilik hastaligi sebebiyle fitneler dogdu,bölünmeler oldu,mümin mümine karsi düsman oldu...
benim babam Erbakan hocanın Ankaradaki teşkilat toplantısına katıldığında Erbakan hoca toplantı başında şunu demiş:
''Kim Erbakancı ise toplantıyı terketsin dışarıya çıksın, kim Milli Görüşçüyse burada kalsın.''
babam dahil herkes donup kalmış kimse hareket edememiş.Sonra Erbakan hoca şöyle devam etmiş: ''bu dava kişilerin davası değildir, herkes Allah rızası için buraya gelecek isimler için değil.''
bu yaşanan hadiseyi babam hep bize Erbakan hoca ile olan hatıratlarından anlatır.Sizde gelmişsiniz hocayı benlikle suçluyorsunuz dikkat ediyorum her milli görüşle alakalı yorumlarınız sadece zandan ibaret. yakışmıyor bu kadar Allah'ın salih alim bir kuluna böyle asılısız çirkin yakıştırmaları yakıştıramıyorum

agbi

Yasaklı
benim babam Erbakan hocanın Ankaradaki teşkilat toplantısına katıldığında Erbakan hoca toplantı başında şunu demiş:
''Kim Erbakancı ise toplantıyı terketsin dışarıya çıksın, kim Milli Görüşçüyse burada kalsın.''
babam dahil herkes donup kalmış kimse hareket edememiş.Sonra Erbakan hoca şöyle devam etmiş: ''bu dava kişilerin davası değildir, herkes Allah rızası için buraya gelecek isimler için değil.''
bu yaşanan hadiseyi babam hep bize Erbakan hoca ile olan hatıratlarından anlatır.Sizde gelmişsiniz hocayı benlikle suçluyorsunuz dikkat ediyorum her milli görüşle alakalı yorumlarınız sadece zandan ibaret. yakışmıyor bu kadar Allah'ın salih alim bir kuluna böyle asılısız çirkin yakıştırmaları yakıştıramıyorum

Allah razı olsun eğer dedi ise ama.

''bu dava kişilerin davası değildir, herkes Allah rızası için buraya gelecek isimler için değil.''

Son kongrede oluşan olaylar aklıma geldi de ve Gül Erdoğan ın dışlanması aklıma geldi de ONLAR ALLAH RIZASI için gelmemişlermi ve Yüzlerce diskalifiye edilenler.

KAZAN ALLAH rızası için mi Önder SAV a akıl danışmış demişmi acaba Kazan Önder Bey e

" Gerçi sen Peygamberimize hakaret edensin ama ALLAH rızası için akıl verde KURTULMUŞ u SP nin içinden atalım.

Sonra Mahkeme dilekçesinin başında ALLAH rızası için yetkili makamınıza baş vuruyoruz Hakenm Heyetini bize yakın isimlerden kurun diye.