ERBAKAN Çok iyi bidiğini iddia ettiği SİYONİZM karşısında neden başarılı olamıyor ?

agbi

Yasaklı
ERBAKAN Çok iyi bidiğini iddia ettiği SİYONİZM karşısında neden başarılı olamıyor ?

Öncelikle belirteyim BU KONU SİYASİ bir konu değildir.

ERBAKAN ın geçmişte ve bugünlerde yaprığı beyanlarla SİYONİZMİ çok iyi bildiğini ve oyunlarınıda bildiğini İDDİA ediyor TEORİ olarak ERBAKAN ın bu görüşleri DOĞRU

Fakat

BU TEORİLERİ neden PRATİĞE geçiremiyor ve Dört SİYASAL YENİLGİ aldı ?

ALLAH cc mu yardım etmiyor ?

HALK mı yardım etmiyor ?

veya

TEORİYİ çok iyi bilmesine rağmen PRATİĞE çevirmek için STAREJİSİ mi yok.

Yoksa

Bilmediğimiz bir şey mi var ?

Yada benim aklıma gelmeyen sizlerin tespit ettiği bir nedenmi var ?

LÜTFEN Konum ERBAKAN ı kötülemek değil AMACIM İrdeleyerek , Analiz ederek BİZLERE ileriki zaman da STAREJİ bulmamız için bir düşünce açılımı ?

Not : Aslında konu müazara konusu ama ben ilk defa gördüm Münazarada söyleyeceklerini önce Yönetim okuyacak sonra yayınlayacak bu MÜNAZARANIN devamına ENGELLEME dir.

bakış

Kıdemli Üye
Ne oldu maç bittimi?Yenen,yenilen takım maç biterse belli olur.

Sana bir örnek sayın ağbi:Thedorl herz 113 yıl önce birtakım yahudilerle yaptığı siyonist kongrede,yani 1897'de,yahudilerle şu karara varırlar.
50 yıl sonra israil 100 yıl sonra büyük israil kurulacaktır.

Gerçekten 50 yıl sonra israil kurulmuş ve bu siyonist kongreden sonraki 100 senede.Cenabı Allahın lütfu ile 1997'de erbakan başa geçmiştir.
İşin bir diğer tarafı ise 1897 de baseldeki toplantı salonuna katılan yahudilere nispet, erbakan 100 sene sonra aynı salonda islam birliği konferansı veriyordu

İşte siyonizmin yara aldığı yıl 1997.Yahudilerce gizemli bulunan 1997 yılını erbakan karşı atakla yahudilere,müslümanların lehine gol olarak attı.Ve 13 yıl geçti.Hala ortalıkta büyük israil yok.
erbakan yasaklandı.Ama onun sözünden çıkmayan sivil toplum örgütleri bu işi sürdürdü.

Sn agbi israil yenilmedimi.Elbette yenilldi.Ama devamlı milli görüşe faul yaparak maçı kazanmaya çalışıyor.
Hanslar anladı,hasanlarda anlasa maçı kazanacaz.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
"BU KONU SİYASİ BİR KONU DEĞİLDİR"

smiling%20child.JPG

TakVa

Ordinaryus
Şahane bir soru, ve konu tebrik ederim abi. Bu sorunun cevabını bekliyorm taraftarlardan.

agbi

Yasaklı
Ne oldu maç bittimi?Yenen,yenilen takım maç biterse belli olur.

Sana bir örnek sayın ağbi:Thedorl herz 113 yıl önce birtakım yahudilerle yaptığı siyonist kongrede,yani 1897'de,yahudilerle şu karara varırlar.
50 yıl sonra israil 100 yıl sonra büyük israil kurulacaktır.

Gerçekten 50 yıl sonra israil kurulmuş ve bu siyonist kongreden sonraki 100 senede.Cenabı Allahın lütfu ile 1997'de erbakan başa geçmiştir.
İşin bir diğer tarafı ise 1897 de baseldeki toplantı salonuna katılan yahudilere nispet, erbakan 100 sene sonra aynı salonda islam birliği konferansı veriyordu

İşte siyonizmin yara aldığı yıl 1997.Yahudilerce gizemli bulunan 1997 yılını erbakan karşı atakla yahudilere,müslümanların lehine gol olarak attı.Ve 13 yıl geçti.Hala ortalıkta büyük israil yok.
erbakan yasaklandı.Ama onun sözünden çıkmayan sivil toplum örgütleri bu işi sürdürdü.

Sn agbi israil yenilmedimi.Elbette yenilldi.Ama devamlı milli görüşe faul yaparak maçı kazanmaya çalışıyor.
Hanslar anladı,hasanlarda anlasa maçı kazanacaz.

Öncelikle BAKIŞ a teşekkür ederim AKIL BAZINDA yazmış ve yazdıkları DOĞRU dur.

Aşağıdaki iki mesaja bakın AKIL BAZINDA yeni bir jenerasyon hele biri var ki KENDİSİNDE SAPLANTI olmuş DİŞ GÖSTERMESİ daha evvelde DİŞ ÖZÜRLÜ yü göstermişti GÖZ ZEVKİ ve HAFIZAMIZ hasara uğramıştı.

Evet Bakış güzel bir başlangıç daha sonra devam ettireceğim.

Yalnız şunu bilmeni isterim.

Ben Hiç bir zaman ERBAKAN ın anlatıklarını , Hedeflerini , Fikirlerini eleştirmedim eleştirdiğim TEORİLERİN PRATİĞE GEÇME zamanlamaları.

+++++++++++++++++++

Yeni bir akıl yürütme AKIL ÜRÜNÜ CEVAP mı ?

Çok merak ettim.

"BU KONU SİYASİ BİR KONU DEĞİLDİR"

smiling%20child.JPG

Galiba bu üye de diş gösterme SAPLANTI olmuş gülümsemede.

Geçenlerde yine bir konumda DİŞ ÖZÜRLÜ birinin fotorafını koymuş.

Ne diyeyim KAPASİTE ve DİŞ gösterme HOBİ si Bir şey diyemem.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
yüzde yüz haklısın arkadaşım. senin yazılarını görünce ben de diş gösterme bir saplantı oldu:)

BU KONU SİYASİ BİR KONU DEĞİLDİR cümlesini görünce gene aynı saplantı oluştu:)

.::zeynep::.

{MİLLİ GÖRÜŞ}
Erbakan İddia etmiyor zaten siyonizmi çok iyi tanıyor :) birde neye göre başarısız... ? Agbi Erbakan hocama sor sana bu soruları ? :)

agbi

Yasaklı
yüzde yüz haklısın arkadaşım. senin yazılarını görünce ben de diş gösterme bir saplantı oldu:)

BU KONU SİYASİ BİR KONU DEĞİLDİR cümlesini görünce gene aynı saplantı oluştu:)

ALLAH cc seni bu saplantıdan kurtarsın AKIL ile cevap vermeyi nasip etsin.AMİN.

Konuyu saptırma saplantılarınla.

Konu ile ilgili aklının ürünü varsa.

İşte Forum faydalanalım.

agbi

Yasaklı
Erbakan İddia etmiyor zaten siyonizmi çok iyi tanıyor :) birde neye göre başarısız... ? Agbi Erbakan hocama sor sana bu soruları ? :)

Siz Nasıl ERBAKAN a gönül veriyorsunuz anlıyamadım.

Konuyu saptırmayın.

DAHA SONRA DEĞİNECEĞİM.

D 8 Fikri ve ORTAK Havuz Harika fikirler ALLAH razı olsun ama devam ettimi hayır şimdi D 8 lerde bir kıpırdanma var.ORTAK HAVUZ konusuna gelince

Uluslararası SİYONİZMİN çıkarlarına vurulan BÜYÜK DARBE ama ne oldu o imza atan D 8 üyelerine.

Biraz bekleyin konu gelince açacağım.

Konu hakkında varsa bildikleriniz buyrun bizlerde faydalanalım BELKİ BİLMEDİKLERİMİZ vardır.

iffet ikbal

Asistan
Ben Hiç bir zaman ERBAKAN ın anlatıklarını , Hedeflerini , Fikirlerini eleştirmedim eleştirdiğim TEORİLERİN PRATİĞE GEÇME zamanlamaları.
http://www.ihvanforum.org/showthread.php?t=92476

ağbi bu konuda sorduğun sorunun cevabı mevcut.

Sonuç kesin olmamakla birlikte RP büyük ihtimalle seçimlerden eskisinden daha güçlü olarak çıkacaktır.

ASKERE GÖREV

Özetle denmek isteniyor ki: RP düşmanca hareket ediyor, DYP ise bunu frenleyebilecek güce sahip değil, seçim de çare olmayacak. O halde? Türkiye’yi hizaya çekebilmek için hükümetin dövülüp hırpalanması, iktidar ortaklarının yerde süründüğü ve güçsüz kaldığı ortamda seçimlere gidilmesi lazım!
dışarıdan talimat geliyor,ordu göreve çağırılıyor,
o gün haklılığımıza inanan ve her şekilde yanımızda olan taban tankları görünce korkuya kapılıp suçlu arayışına çıkıyor.
Eee bu durumda tanklar suçlu olacak değilya
Radikal olan, nerde ne konuşacağını bilmeyen.otoriteye diklenen... gibibir sürü sebeb bulup medya sayesinde ak olan kara gösterilerek, mağdur olan suçlu ilan eddilerek vatan millet bu utancı görmezden geliyor.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
ALLAH cc seni bu saplantıdan kurtarsın AKIL ile cevap vermeyi nasip etsin.AMİN.

Konuyu saptırma saplantılarınla.

Konu ile ilgili aklının ürünü varsa.

İşte Forum faydalanalım.

Yok arkadaşım benim senin kadar BU KONU SİYASİ BİR KONU DEĞİLDİR diyecek kadar akıl ürünüm yok itiraf ediyorum:)

.::zeynep::.

{MİLLİ GÖRÜŞ}
Siz Nasıl ERBAKAN a gönül veriyorsunuz anlıyamadım.

Konuyu saptırmayın.

DAHA SONRA DEĞİNECEĞİM.

D 8 Fikri ve ORTAK Havuz Harika fikirler ALLAH razı olsun ama devam ettimi hayır şimdi D 8 lerde bir kıpırdanma var.ORTAK HAVUZ konusuna gelince

Uluslararası SİYONİZMİN çıkarlarına vurulan BÜYÜK DARBE ama ne oldu o imza atan D 8 üyelerine.

Biraz bekleyin konu gelince açacağım.

Konu hakkında varsa bildikleriniz buyrun bizlerde faydalanalım BELKİ BİLMEDİKLERİMİZ vardır.

Hangi konu ortada konumu var fikrimi beyan edeyim:)
Erbakan hocama bu soruyu bizzzat sormanızı isterim... bununla ilgili çalışma yaparız isterseniz...:)

agbi

Yasaklı

o gün haklılığımıza inanan ve her şekilde yanımızda olan taban tankları görünce korkuya kapılıp suçlu arayışına çıkıyor.
Radikal olan, nerde ne konuşacağını bilmeyen.otoriteye diklenen... gibibir sürü sebeb bulup medya sayesinde ak olan kara gösterilerek, mağdur olan suçlu ilan eddilerek vatan millet bu utancı görmezden geliyor.

bENDEN ALINTI YAPMIŞSINIZ.

ADRESİNİ VERDİĞİM KONUDA MESAJIM YOK.

Ne yapmak istiyorsunuz ?

KONUYU SAPTIRMAK mı ?

agbi

Yasaklı

bENDEN ALINTI YAPMIŞSINIZ.

ADRESİNİ VERDİĞİM KONUDA MESAJIM YOK.

Ne yapmak istiyorsunuz ?

KONUYU SAPTIRMAK mı ?

Anlıyamıyorum sizleri

İsterseniz SİNCAN KUDÜS gecesi ni tertip eden Bekir yıldız ın bir beyanını getireyim

RP'yi zaten indireceklerdi
Nursel Dilek
Sayı: 637 / Tarih : 19-02-2007

28 Şubat'ta tankların yürüdüğü Sincan'ın eski belediye başkanı Bekir Yıldız, "RP zaten iktidardan gönderilecekti. Erbakan'ı nasıl başbakan yaptıklarına şaşıyorum." diyor.

Aksiyon Etkileşim Kutusu

Video Foto Ses

Yazdır Arkadaşıma Gönder

Yorum yazın

Yorum Ekle

28Şubat'ı tetikleyen olaylardan biri Kudüs Gecesi; sürecin en önemli aktörlerinden biri ise Sincan eski Belediye Başkanı Bekir Yıldız'dı. 31 Ocak 1997'de düzenlenen Kudüs Gecesi'nin ardından Sincan'da yürütülen tanklar 'balans ayarı' yaptı; Bekir Yıldız da görevinden alındı. 2001 yılına kadar hapis ve kaçışlarla dolu bir hayat yaşadı. Şimdilerde Çankaya'da halı saha işletmeciliği ve müteahhitlik yapan eski başkan, hâlâ Sincan'da oturuyor. Siyasete dönmeyi düşünmüyor Bekir Yıldız. Kudüs Gecesi'nin dönemin konjonktüründe işlenen bir hata olduğunu dile getiren Yıldız, yine de pişman olmadığını vurguluyor ısrarla. 28 Şubat'la toplumun değiştirilmek istendiğine dikkat çekerek, "28 Şubat'ta dolaylı veya doğrudan yer alanların kamu vicdanında yeri yoktur." diyor.

Konuyu SAPTIRMAYIN lütfen

DEMEDİĞİMİ de dedim olarak ENPOZE ETMEYİN.

agbi

Yasaklı
Gelelim konumuza

ERBAKAN SİYONİZM le mücadelede BAŞARILI olmadı.

Fakat

TOPLUMU uyardı toplumu bilgilendirdi.

BAŞARILI olmamasına rağmen SİYONİZM le mücadelede kapı açtı & Talebelerini yetiştirdi bundan dolayı ALLAH razı olsun.

agbi

Yasaklı
*T.B.M.M. TUTANAK DERGİSİ 78 inci Birleşim 4.4.1997 Cuma Dönem : 20 Yasama Yılı : 2 TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ Türkiye Cumhuriyeti ile İsrail Devleti Arasında Serbest Ticaret Alanı Anlaşması ve İlgili Notaların Onaylanmasının Uygun Bulunduğuna Dair Kanun, Tasarısı ve Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji ve Dışişleri Komisyonları Raporları (1/570) T.C. Başbakanlık Kanunlar ve Kararlar Genel Müdürlüğü Sayı : B.02.0.KKG/101-1124/358 TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ BAŞKANLIĞINA Dışişleri Bakanlığınca hazırlanan ve Başkanlığınıza arzı Bakanlar Kurulunca 27.12.1996 tarihinde kararlaştırılan “Türkiye Cumhuriyeti ile İsrail Devletleri arasında Serbest Ticaret Alanı anlaşması ve İlgili notaların onaylanmasının uygun bulunduğuna dair kanun tasarısı” ile gerekçesi ilişikte gönderilmiştir. Genel Kurulda ve komisyonlarda öncelik ve ivedilikle görüşülmesini arz ederim. Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN Başbakan GEREKÇE Türkiye ile İsrail arasında 14 Mart 1996 tarihinde Kudüs’te imzalanan Anlaşma “Dünya Ticaret Örgütü (DTÖ) ve Ticaret ve Tarifeler Genel Anlaşması’nın (GATT 1994) prensipleri doğrultusunda aktolunmuş ve taraflar arasında 2000 yılına kadar serbest ticaret alanı yaratılmasını öngören tercihli bir ticaret anlaşmasıdır.

Burada asla ERBAKAN I SUÇLAMIYORUM.öNCEDEN YAPILAN BİR ANLAŞMA GEREĞİ YAPMAK ZORUNDA.

FAKAT bu gibi konularda AK partiyi suçlayanlar için KAPAK GİBİ TUTANAK