ERBAKAN Çok iyi bidiğini iddia ettiği SİYONİZM karşısında neden başarılı olamıyor ?

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
agbi nickli üyeye kim milli görüş düşmanı derse ayıp eder, o acaip milli görüş dostudur:) her yerde, her mekanda mili görüşü savunur, mili görüş lideri erbakan hocayı savunur:) inkar edenin kaşığı kırılsın:)

Ercan Tekin

Kıdemli Üye
Ayrıca

Bana çok mesajında benim için MİLLİ GÖRÜŞ düşmanı ilan ettin İFTİRA attın İSPATet benim MİLLİ GÖRÜŞ düşmanı olduğumu edemezsen İFTİRACI sizi ilan edicem.

Ben hala cevap bekliyorum.

Ben yazdıklarımda herzaman edep e dikkat ederim.

Siz yalnızca SİYASİ konularda Mahmud efendi konularına giriyorsunuz.Deki bu konuda bana iftira atıyorsun o zaman göster açtığın konuları mesajları

Size daha evvelce bu cevap verilmişti neden cevap bu yazılanlara cevap veremediniz?
konunuzda milli görüş iktidarını bir futbol takımına Erbakan hocayıda antronöre benzetmeniz alayvari bir yaklaşım olarak göze çarpıyor.bu kadar ciddi bir olayı mizahen ele almaya çalışmanız yadırganacak bir olay.
M.Zahit Kotku r.a siyasette ulema / umera ilişkisi ile Erbakan hocaya yol verdi.M.Zahit Kotkuyu teknik direktör Erbakanıda yardımcı antronör olarak yorumlamanız ayıptır ayıp.

Bu Milli Görüşçülere hakarettir.Milli Görüşçüler o hükümetlerde asla milletine zulüm etmedi ispatlayamazsınızda eyyy agbii beyy'!!!

Milli Görüşçülere Milli Görüşün partilerinin bu millete ihanet ettiği iddiası ağır bir sözdür.

Şu konuya bakıp insanları sen şusun sen busun sen öyle değilsin sen böyle değilsin deyip çıkıp toplum içinde insanları kategorize etmeniz doğru bir davranışmı.fakat kendinizle konu içinde tartışanın düşüncelerini yorumlayabilirsiniz fakat böyle durup dururken fitne çıkartması söz konusu olan konularla sürekli muhattap olup forumda ayrımcılıkların başı olmanız doğrumu?

Agbi bey size birisi bu konunuzda ilginç cevap vermiş eklemeden duramayacağım:

Erbakan hocaya bundan daha ağır bir söz olabilirmi yani Erbakan hoca saptı sapkınlığa mı düştüde aynı Erbakan değil diyebiliyorsunuz?

Erbakan hoca sapsaydı yolundan halen sağ olan şeyhimiz Mahmud efendi babamız ve sadık ulema heyeti Erbakan hocamızı desteklermiydi? Erbakan hocamız 1969 yılında ne söylüyorsa yine aynısını söylüyor.dündür bugün bugündür diyenlerden asla olmadı,asla gömlek değişmedi daima milli kaldı bunun aksini iddia etmeniz sizin aleyhinizedir.

Fethullah Gülenin otorite sözünü Erbakan hocanın bir haberindeki teknoloji analiziyle bağlayıp Erbakan da Gülenin otorite sözünü dolaylı yoldan desteklediğini söylemeniz Erbakan hocaya haksız yakıştırmadır.
Milli Görüş hükümetlerinin icraatlarını size sunduklarında ''bırakın bu hikayeleri'' demeniz büyük bir aşağılamadır.

demiştiniz.
Size faizi indirdiği belge gösterdiğinde o belgeyi kabullenmemiştiniz.

ukubat sözde dediğinde
neden o ukubata efendi hz'lerini siyasete alet etmeyin diyemediniz.

sözünüz siyasi temelle yetişmiş milli görüşçülere haksızlık olmazmı? Siyaset dinimizin kurumlarından birisidir. Osmanlıda ulema ve umera olarak iki sınıfda millet yönetilmiştir.ulema hocalar alimlerdir, umerada alim kıvamında siyasetle meşgul olanlardır.bu konu uzun gider ama böyle yanlış sözleriniz zaman zaman oluyor.

iddia etmenizde o kadar haksızlıktır milli görüşçülere. Tayyip Erdoğan defalarca milli görüş gömleğini çıkardık dediği halde ve icraatlarının milli görüşle alakası olmadığı halde böyle yakıştırmalar kesinlikle milli görüşçüler için olumsuz ve haksız bir yaklaşımdır.

Milli Görüş hakkında en ufak olumsuz yazım yoktur iddianız için kıymetli vaktimden 1saati bu yazıları bulmaya harcadım estağfirullahı bugün bol çekmem gerekicek.

Sizin belkide daha neleriniz çıkacak bilmiyorum daha fazla vaktimi böyle saçma şeylere ayırmak istemiyorum ama şunu gördüm bu forumda sizin için siyasi konularda itibarınız pek kalmamış gibi birşey.üyelerin forumdaki konularınıza yaklaşımları gayet ilginç.dikkatimi çekti birçok üye size uzun süreli cevap vermeyi tercih etmiyor yani haklıyım galiba sizle tartışmamak en doğru seçimmiş.çünkü siz neyi savunduğunuzu dahi inkar edebilecek birisiniz.belgeleri kabullenmeyen birisiniz.

içinizde samimiyetler varsa onu Allah bilir.şahsınıza saygım sonsuz ama siyasi konulardaki bilgisi az olan teşhislerinizi gözünüz kapalı savunmaya çalışmanız ve sürekli ben bilirim havasında olmanız sizinle kimsenin anlaşamamasına yol açmaktadır.

En ufak olumsuz birşey yazmadım bugüne kadar dediğiniz iddianızı bu cevabımla bitirmiş olduğuma inanıyorum.

gününüz hayırlı ve bereketli olsun

Sizin bu forumda Milli Görüşe ve Erbakan hocaya karşı taassup içinde olduğunuzu saygı duyduğum AKPLİ kardeşlerim bile biliyorlar.
Ama bu halinizi inkar ediyorsunuz ve kötüleme amaçlı paylaşımlarınıza devam ediyorsunuz.
Bunun en büyük ispatı MİLLİ GÖRÜŞÜN EKONOMİK ANLAMDAKİ BAŞARILARINI BİLE İNKAR ETMENİZ olmuştur.

Herkes olduğu gibi görünse ve göründüğü gibi yaşasa problem yok. Meselemiz iki taraflı olunulmamasıdır.
Herkes istediği düşüncede olabilir buna itirazımız yok. Ama ben Erbakanın fikirlerine daima saygı duyuyorum diyerekten bir tarafdanda Erbakan hocayı her konuda tenkite başvurmak iki taraflı olmaktır bu ise rahatsızlık veriyor. Hemde ileri gidip bizi iftira atmakla suçluyorsunuz. Sizin yaptıklarınızı belirtmemiz iftiraysa bunun hükmünü forum ehline havale ediyorum.

fi emanillah

agbi

Yasaklı
Size daha evvelce bu cevap verilmişti neden cevap bu yazılanlara cevap veremediniz?

Sizin bu forumda Milli Görüşe ve Erbakan hocaya karşı taassup içinde olduğunuzu saygı duyduğum AKPLİ kardeşlerim bile biliyorlar.
Ama bu halinizi inkar ediyorsunuz ve kötüleme amaçlı paylaşımlarınıza devam ediyorsunuz.
Bunun en büyük ispatı MİLLİ GÖRÜŞÜN EKONOMİK ANLAMDAKİ BAŞARILARINI BİLE İNKAR ETMENİZ olmuştur.

Herkes olduğu gibi görünse ve göründüğü gibi yaşasa problem yok. Meselemiz iki taraflı olunulmamasıdır.
Herkes istediği düşüncede olabilir buna itirazımız yok. Ama ben Erbakanın fikirlerine daima saygı duyuyorum diyerekten bir tarafdanda Erbakan hocayı her konuda tenkite başvurmak iki taraflı olmaktır bu ise rahatsızlık veriyor. Hemde ileri gidip bizi iftira atmakla suçluyorsunuz. Sizin yaptıklarınızı belirtmemiz iftiraysa bunun hükmünü forum ehline havale ediyorum.

fi emanillah

MİLLİ GÖRÜŞ ile

SP partisini ayrı kefelere koy o zaman istişare edelim.

defacto

Paylaşımcı
ERBAKAN Çok iyi bidiğini iddia ettiği SİYONİZM karşısında neden başarılı olamıyor ?

Aslında çok kere başarılı oldu. Ama tam olamamasının nedeni bu milletin siyonizm oyunlarını tam bilelemesi olsa gerek.
Erbakan Hoca geçenlerde anlatmıştı.
2007 seçimlerinde bir cemaatin hocaları ile biraraya gelinmiş kendilerinden oy desteği istenmişti. Ama seçim sonrası birde baktılarki yine oylar AKP'de toplanmış.
Hoca hani söz vermiştiniz demiş?
Hocam cumhuriyet mitinglerinden ürktük CHP gelir diye AKP'ye yüklendik dediler.
Yani bu tür oyunlarla millet korkutuluyor AKP seçtiriliyor.
Ondan sonra da AKP ABD'ye köprü olup Irak, Afganistan işgallerinde etkin rol oynuyor.
Alınteri her hafta milyar dolarlarla rantiyeye peşkeş çekiliyor.
Milletin yasalarını çıkartmak yerine kkokuşmuş AB'nin istediği yasalar çıkartılıyor.
Bunları CHP değil AKP yapıyor dikkat edin.

agbi

Yasaklı

Aslında çok kere başarılı oldu. Ama tam olamamasının nedeni bu milletin siyonizm oyunlarını tam bilelemesi olsa gerek.
Erbakan Hoca geçenlerde anlatmıştı.
2007 seçimlerinde bir cemaatin hocaları ile biraraya gelinmiş kendilerinden oy desteği istenmişti. Ama seçim sonrası birde baktılarki yine oylar AKP'de toplanmış.
Hoca hani söz vermiştiniz demiş?
Hocam cumhuriyet mitinglerinden ürktük CHP gelir diye AKP'ye yüklendik dediler.
Yani bu tür oyunlarla millet korkutuluyor AKP seçtiriliyor.
Ondan sonra da AKP ABD'ye köprü olup Irak, Afganistan işgallerinde etkin rol oynuyor.
Alınteri her hafta milyar dolarlarla rantiyeye peşkeş çekiliyor.
Milletin yasalarını çıkartmak yerine kkokuşmuş AB'nin istediği yasalar çıkartılıyor.
Bunları CHP değil AKP yapıyor dikkat edin.

EVET ERBAKAN SİYONİZMİN oyunlarını çok iyi biliyor.

Burda kimse birşey diyemez

hatta tahmin de ediyor

Bunada kimsenin itirazı olamaz.

FAKAT NEDEN SİONİZM den 4 Siyasi yenilgi aldı hemde TSK Maaşlarına Memurdan İşçiden daha fazla maaş vermesine rağmen.

Neden 93 senesinde tahmin ettiği ve doğru tespite bile biel LADES oldu.

Ercan Tekin

Kıdemli Üye

hatta tahmin de ediyor

FAKAT NEDEN SİONİZM den 4 Siyasi yenilgi aldı hemde TSK Maaşlarına Memurdan İşçiden daha fazla maaş vermesine rağmen.

4 partinin kapatılması mağlubiyet değil zaferdir.
Neden mi çünkü o 4 partide sistemin partisi olmadığı için davasında dik durduğu için siyonist odaklarca kapatıldı. Ama devam ediyor SAADET PARTİSİ son partidir. Bunu 1969 İzmir mitinginde Erbakan hocamız söylemiştir.
Siz zahirle yol alıyorsunuz. Halbuki tarikat ehliyim dediğinizi hatırlıyorum tasavvuf ehli olanlar batıni yolları iyi kavramaları lazımdır. Davasında dik durmak, taviz vermemek, Amerikaya boyun eğmemek partimizin kapatılmasıyla sonuçlanıyorsa ELHAMDULİLLAH KELLEMİZİDE VERMEYE HAZIRIZ. Biz ALLAH'DAN BAŞKASININ ÖNÜNDE EĞİLMEYECEĞİMİZE MÜSLÜMAN OLARAK LA İLAHE İLLALLAH DİYEREK SÖZ VERDİK. TEVHİDE GÖRE ALLAH'DAN BAŞKASININ ÖNÜNDE EĞİLMEK MEN EDİLMİŞTİR. AMA ŞİMDİ AMERİKASIZ AVRUPASIZ İLERLEYEMEYİZ VE YAPAMAYIZ DİYENLER VAR. Bunların tevhidde dediği ile bu söylemi tutmuyor! Şirk var şirk! Timurtaş hocamız r.a ne diyordu ''şimdi amerika ile ALLAH kaldı. YA ALLAH YA AMERİKA! AMERİKA YIKILACAKTIR ÇÜNKÜ ZAFER İNANANLARINDIR!''
Biz amerikaya mecbur değiliz avrupaya mecbur değiliz ama ALLAH'IMIZA MECBURUZ.
Gevurdan dost domuzdan post olmaz!
Demokrasiye karşıyım.
Demokrasi kulun kulu idaresidir.
Ben şeriatçıyım.
Şeriat ise ALLAH'ın kulu idaresine denir.

Allah'tan başkasının önünde eğilmeyen sadık müslümanlara selam olsun.

defacto

Paylaşımcı

hatta tahmin de ediyor

TSK mensupları bu milletin bireyleri değilmi?
Bir grup dabeci içlerine tünedi diye tamamını harcayıp ABD ve işbirlikçileri ile aynı düşünecek değiliz. Elbette hansa coniye giden hortumlar kısılıp TSK mensuplarına da verilecekti.
Tutturmuşsun Erbakan yenilgi aldı diye.
Sen kendine bak önce. Siyonist seni elinde sağa sola çeviriyor. İstediğini söyletiyor. Söylediklerin tamda siyonistin istediği şeyler.
Yok Erbakan yenilmiş, yok teoriden uygulamaya geçememiş!
Afrikanın glu glu dansı yapan yerlileri bile Erbakanın hizmetlerini görüp saygı gösterirken sen Türkiyede bundan bihabersin.

agbi

Yasaklı
4 partinin kapatılması mağlubiyet değil zaferdir.
Neden mi çünkü o 4 partide sistemin partisi olmadığı için davasında dik durduğu için siyonist odaklarca kapatıldı. Ama devam ediyor SAADET PARTİSİ son partidir. Bunu 1969 İzmir mitinginde Erbakan hocamız söylemiştir.
Siz zahirle yol alıyorsunuz. Halbuki tarikat ehliyim dediğinizi hatırlıyorum tasavvuf ehli olanlar batıni yolları iyi kavramaları lazımdır. Davasında dik durmak, taviz vermemek, Amerikaya boyun eğmemek partimizin kapatılmasıyla sonuçlanıyorsa ELHAMDULİLLAH KELLEMİZİDE VERMEYE HAZIRIZ. Biz ALLAH'DAN BAŞKASININ ÖNÜNDE EĞİLMEYECEĞİMİZE MÜSLÜMAN OLARAK LA İLAHE İLLALLAH DİYEREK SÖZ VERDİK. TEVHİDE GÖRE ALLAH'DAN BAŞKASININ ÖNÜNDE EĞİLMEK MEN EDİLMİŞTİR. AMA ŞİMDİ AMERİKASIZ AVRUPASIZ İLERLEYEMEYİZ VE YAPAMAYIZ DİYENLER VAR. Bunların tevhidde dediği ile bu söylemi tutmuyor! Şirk var şirk! Timurtaş hocamız r.a ne diyordu ''şimdi amerika ile ALLAH kaldı. YA ALLAH YA AMERİKA! AMERİKA YIKILACAKTIR ÇÜNKÜ ZAFER İNANANLARINDIR!''
Biz amerikaya mecbur değiliz avrupaya mecbur değiliz ama ALLAH'IMIZA MECBURUZ.
Gevurdan dost domuzdan post olmaz!
Demokrasiye karşıyım.
Demokrasi kulun kulu idaresidir.
Ben şeriatçıyım.
Şeriat ise ALLAH'ın kulu idaresine denir.

Allah'tan başkasının önünde eğilmeyen sadık müslümanlara selam olsun.

SANAL KAHRAMANLAR

Madem YENİLGİ değil ZAFER di

O zaman neden KAPATILMALARA karşı isyan ettiniz.

O zaman ADAM a derler.

AK parti nin kapatılması için bir çok girişimler oldu ama ALLAH cc izni ile KAPATILAMADI

Ne diyordu BAYKAL

Bu Hükümete biz Namaz kılan eşi tesettürlü CUMHURBAŞKANI SEÇTİRMEYİZ ilk hamlelerinde başarı oldular yaa sonrası.

NEFSİNİZLE TARAFGİRLİĞİNİZLE DEĞİL AKLINIZCA YAZIN.

Ercan Tekin

Kıdemli Üye
SANAL KAHRAMANLAR

Madem YENİLGİ değil ZAFER di

O zaman neden KAPATILMALARA karşı isyan ettiniz.

O zaman ADAM a derler.

AK parti nin kapatılması için bir çok girişimler oldu ama ALLAH cc izni ile KAPATILAMADI

Ne diyordu BAYKAL

Bu Hükümete biz Namaz kılan eşi tesettürlü CUMHURBAŞKANI SEÇTİRMEYİZ ilk hamlelerinde başarı oldular yaa sonrası.

NEFSİNİZLE TARAFGİRLİĞİNİZLE DEĞİL AKLINIZCA YAZIN.

Anlamıyorsun değilmi? Milli Görüş haksızlıklara uğratıldı ve davasından taviz vermediği için partileri kapatıldı hatta yetmedi içeriden parçalanmak istendi. Unutma unutmaaaa! Ecevit meclisde ne demişti:
''bu milli görüşü bire değil üç dörde bölmek lazım'' bunu kafasına göre demedi çünkü bu bölme işlemi siyonizmin hedefiydi! Çünkü Milli Görüş diğer partilerden farklıydı bunu Kıbrıs harekatında ABD başkanı Jim Carter anlamıştı. O günden bugüne milli görüş üzerine oynanan oyunlar bitmedi. Bugün emin ol Erbakanı yaşından dolayı partinin başına geçmesinden dolayı eleştirenler siyonistlerin istediği söylemleri söylemektedirler.

Agbi sen acaba söylediklerine inanıyormusun?
Soruyorum sana Ecevit hükümetinden Akp hükümetinin ne farkı var?
Akp sistemin partisi olduğu için kapatılmıyor!
Kapatılma girişiminden bahsediyorsun oysaki o girişimler senin gibileri kandırmak için yapılan girişimlerdir. Bak geçmiş seçimlerde saadetli sandık müşahiti ne diyor chp gelmesin diye akpye oy verdim diyor. Bunun anlamı nedir biliyormusun? Saadet gelmesin diye yahudi chpyi mhpyi kullanarak akpye oy kazandırıyor, bu oyunun diğer adıda HOROZ DÖVÜŞÜ!
e-muhtıradan sonra akpnin oylarının ne kadar arttığını bilmiyormuyuz sanıyorsun agbi efendiiiiii!
YAŞAR BÜYÜKANIT'a neden başbakanlık madalya verdi? Halbuki e-muhtıra yapan genelkurmay başkanına madalya vermek biraz komik bir çağrışım oluşturmuyor mu?
Sende bu numaraları oyunları yutuyorsun agbi. Sadece sen değil akpye vatanın selametini düşünen nice insanlar bu oyunlara kanarak saadet partisi yerine akpye oy veriyorlar. Ama akp artık kredilerini tüketti. İnsanlarımız mutsuz ve ümitsiz yaşam sürüyor!

İnşaALLAH uyanış olacak.
O yüzden kimse ileride pişman olacağı sözlerin eylemlerin peşine düşmesin.
Milli Görüş dediğimiz iş müslümanların selametini ilgilendiren bir harekettir. Hiçbir şuurlu müslüman bu harekete karşı çıkamaz!

agbi

Yasaklı
Anlamıyorsun değilmi? Milli Görüş haksızlıklara uğratıldı ve davasından taviz vermediği için partileri kapatıldı hatta yetmedi içeriden parçalanmak istendi. Unutma unutmaaaa! Ecevit meclisde ne demişti:
''bu milli görüşü bire değil üç dörde bölmek lazım'' bunu kafasına göre demedi çünkü bu bölme işlemi siyonizmin hedefiydi! Çünkü Milli Görüş diğer partilerden farklıydı bunu Kıbrıs harekatında ABD başkanı Jim Carter anlamıştı. O günden bugüne milli görüş üzerine oynanan oyunlar bitmedi. Bugün emin ol Erbakanı yaşından dolayı partinin başına geçmesinden dolayı eleştirenler siyonistlerin istediği söylemleri söylemektedirler.

Agbi sen acaba söylediklerine inanıyormusun?
Soruyorum sana Ecevit hükümetinden Akp hükümetinin ne farkı var?
Akp sistemin partisi olduğu için kapatılmıyor!
Kapatılma girişiminden bahsediyorsun oysaki o girişimler senin gibileri kandırmak için yapılan girişimlerdir. Bak geçmiş seçimlerde saadetli sandık müşahiti ne diyor chp gelmesin diye akpye oy verdim diyor. Bunun anlamı nedir biliyormusun? Saadet gelmesin diye yahudi chpyi mhpyi kullanarak akpye oy kazandırıyor, bu oyunun diğer adıda HOROZ DÖVÜŞÜ!
e-muhtıradan sonra akpnin oylarının ne kadar arttığını bilmiyormuyuz sanıyorsun agbi efendiiiiii!
YAŞAR BÜYÜKANIT'a neden başbakanlık madalya verdi? Halbuki e-muhtıra yapan genelkurmay başkanına madalya vermek biraz komik bir çağrışım oluşturmuyor mu?
Sende bu numaraları oyunları yutuyorsun agbi. Sadece sen değil akpye vatanın selametini düşünen nice insanlar bu oyunlara kanarak saadet partisi yerine akpye oy veriyorlar. Ama akp artık kredilerini tüketti. İnsanlarımız mutsuz ve ümitsiz yaşam sürüyor!

İnşaALLAH uyanış olacak.
O yüzden kimse ileride pişman olacağı sözlerin eylemlerin peşine düşmesin.
Milli Görüş dediğimiz iş müslümanların selametini ilgilendiren bir harekettir. Hiçbir şuurlu müslüman bu harekete karşı çıkamaz!

Peki ERBAKAN ın partisi neden oy alamıyor.

ECEVİT mi verditmiyor ?

Eğer ECEVİT ile AK parti hükümetlerini kıyaslıyorsan önce neden Ortaklık kurdun onu düşün sonra Düşün SİYASİ TARAFGİRLİK yapmadan AK Partinin FARKLARINI.

HALK mı anlamıyor ERBAKAN ı

NEDEN OY ALAMIYOR.

Acaba geçmişteki hatalarından mı ?

Ercan Tekin

Kıdemli Üye
Peki ERBAKAN ın partisi neden oy alamıyor.

ECEVİT mi verditmiyor ?

Eğer ECEVİT ile AK parti hükümetlerini kıyaslıyorsan önce neden Ortaklık kurdun onu düşün sonra Düşün SİYASİ TARAFGİRLİK yapmadan AK Partinin FARKLARINI.

HALK mı anlamıyor ERBAKAN ı

NEDEN OY ALAMIYOR.

Acaba geçmişteki hatalarından mı ?

Demokratür terimi incelersen elbette anlarsın neden yeterli oyların alınamadığını. TABİ EN BÜYÜK SİLAH MEDYADIR. Yönlendirmesi iktidarları belirler..
Ama Milli Görüş kapı kapı gezip çalışma yaparak iktidarları zorlamıştır hiçbirzaman medya Milli Görüşün partilerini desteklemedi. Unutma agbi akpnin ilk döneminde 28şubatçı doğan grubu bile AKPYE çalıştı. Daha sonraki ikinci dönemde chpye geçiş yapsalarda medyanın büyük çoğunluğu bugün akpye çalışıyor! Medya gücünü gözarda etmeyeceksin. Peki medyanın patronu dünyada kim?
Siyonizm!

agbi

Yasaklı
Demokratür terimi incelersen elbette anlarsın neden yeterli oyların alınamadığını. TABİ EN BÜYÜK SİLAH MEDYADIR. Yönlendirmesi iktidarları belirler..
Ama Milli Görüş kapı kapı gezip çalışma yaparak iktidarları zorlamıştır hiçbirzaman medya Milli Görüşün partilerini desteklemedi. Unutma agbi akpnin ilk döneminde 28şubatçı doğan grubu bile AKPYE çalıştı. Daha sonraki ikinci dönemde chpye geçiş yapsalarda medyanın büyük çoğunluğu bugün akpye çalışıyor! Medya gücünü gözarda etmeyeceksin. Peki medyanın patronu dünyada kim?
Siyonizm!

MEDYA

O zaman neden zamanınızı MEDYA nızın gelişmesine harcamıyorsunuz.

Neden Milli gazeteyi okumuş gibi Belediye otobüslerinde bırakmıyorsunuz başkası okusun diye.

NEDEN GAZETENİZİN Trajını artıramıyorsunuz

Yine Erbakan ın dediği gibi NEDEN MAHALLE MECLİSLERİNİ toplayamıyorsunuz.

YAPAMADIKLARINIZI ÖRTBAS ETMEK için neden başkalarına saldırıyorsunuz ?

Ercan Tekin

Kıdemli Üye
MEDYA

O zaman neden zamanınızı MEDYA nızın gelişmesine harcamıyorsunuz.

Neden Milli gazeteyi okumuş gibi Belediye otobüslerinde bırakmıyorsunuz başkası okusun diye.

NEDEN GAZETENİZİN Trajını artıramıyorsunuz

Yine Erbakan ın dediği gibi NEDEN MAHALLE MECLİSLERİNİ toplayamıyorsunuz.

YAPAMADIKLARINIZI ÖRTBAS ETMEK için neden başkalarına saldırıyorsunuz ?

Milli Gazete için çabalamadığımızı nereden çıkarttınız?
Biz bir medyayınız karşımızda 100 medya var. Bu işler maddiyatla oluyor. Haliyle Milli Görüşçülerde müteahhitler azdır :)
Müteahhitlerin çok olduğu tarafların medya gücüde elbette çok olur.
Anlaşılması çok zor bir konudan bahsetmiyoruz kabul etmeniz lazım. Milli Görüş, Türkiyede siyonis kesim tarafından istenmeyen harekettir. 61 partiye uygulanmayan her usulsüzlük Milli Görüş partilerine engelleme amaçlı uygulanmıştır. Demek ki doğru yoldayız hamd olsun. Bizle uğraşmasaydılar kendimizden şüphe etmemiz gerekirdi.

agbi

Yasaklı
Milli Gazete için çabalamadığımızı nereden çıkarttınız?
Biz bir medyayınız karşımızda 100 medya var. Bu işler maddiyatla oluyor. Haliyle Milli Görüşçülerde müteahhitler azdır :)
Müteahhitlerin çok olduğu tarafların medya gücüde elbette çok olur.
Anlaşılması çok zor bir konudan bahsetmiyoruz kabul etmeniz lazım. Milli Görüş, Türkiyede siyonis kesim tarafından istenmeyen harekettir. 61 partiye uygulanmayan her usulsüzlük Milli Görüş partilerine engelleme amaçlı uygulanmıştır. Demek ki doğru yoldayız hamd olsun. Bizle uğraşmasaydılar kendimizden şüphe etmemiz gerekirdi.

Bırak bahaneler üretmeyi.

NEMİŞ ONLAR KARŞIMIŞ BUNLAR KARŞIMIŞ.

ERBAKAN kaç senedir SİYASETTE

MİLLİ GAZETE Kaç senedir yayınlanılıyor.

ERBAKAN sizlerin kulağını çekmedimi

DAHA MAHALLE MECLİSLERİNİ TOPLAYAMIYOR GAZETENİN TRAJINI ARTIRAMIYORSUNUZ DİYE

Bunu ben demiyorum sizlere

ERBAKAN diyor.

Yeni-OSMANLI

Yasaklı
hiçbirzaman medya Milli Görüşün partilerini desteklemedi. ?
Siyonizm!

sanki medya uzaydan inme birseymis gibi...madem desteklemediler ozaman kendi medyani kur.madem medyanin öneminin farkindasin,ozaman atini bagla,baglamadan Allaha tevekkül etme.
Medya tedbirdir,medyasiz yola cikmak,tedbirsiz tevekküldür.Medya silahdir,sen silahsiz düsmanin karsisina cikarmisin???

Ercan Tekin

Kıdemli Üye
sanki medya uzaydan inme birseymis gibi...madem desteklemediler ozaman kendi medyani kur.madem medyanin öneminin farkindasin,ozaman atini bagla,baglamadan Allaha tevekkül etme.
Medya tedbirdir,medyasiz yola cikmak,tedbirsiz tevekküldür.Medya silahdir,sen silahsiz düsmanin karsisina cikarmisin???

Boş yazıyorsun! Kendi medyamız var. Gücümüz yettiğince var. Ama maddi güç gerekli ki büyük güçlü medyan olsun. Bizim müteahhitlerimiz çok olsa elbette güçlü medyamız olurdu. Bugün siyonistlerin istediği sistemin partisi olsaydık medya bizi severdi. Ama hiç sevemedi çünkü siyonistlerin tek düşmanı biziz.

Yeni Osmanlı bilgi hazneni ilmini bilmiyorum ama Milli Görüşün siyonizme piyon olduğu iddiasına alkış tutman senin siyasette hiçbir ilmin bilginin olmadığını ispatlamış oldu. Çünkü benim bildiğim siyonizme piyon olmak demek amerikancı ve avrupa birlikçi olmaktır, imfci olmaktır, faizci olmaktır hatta ve hatta Irak'taki müslümanın kafasına bomba yağmasına destek olmaktır.
Milli Görüş hangisini yaparak siyonizme piyon oldu? Milli Görüş D-8leri kurarak İslam birliğinin temellerini atarak mı siyonizme piyon oldu?
Yazık bende sizi birşey biliyorsunuz diye izliyorum ama ilmi siyasette şuurunuz yeterli değil.
Siz talep edin anlatalım ama bilmeden biliyormuş gibi yazmanızda bir o kadar anlamsız!

Ercan Tekin

Kıdemli Üye
Bırak bahaneler üretmeyi.

NEMİŞ ONLAR KARŞIMIŞ BUNLAR KARŞIMIŞ.

ERBAKAN kaç senedir SİYASETTE

MİLLİ GAZETE Kaç senedir yayınlanılıyor.

ERBAKAN sizlerin kulağını çekmedimi

DAHA MAHALLE MECLİSLERİNİ TOPLAYAMIYOR GAZETENİN TRAJINI ARTIRAMIYORSUNUZ DİYE

Bunu ben demiyorum sizlere

ERBAKAN diyor.
Sen daha Milli Görüş nedir ne yapmıştır onları öğrenmen lazım.
Benim yaşadığım şehir Milli Görüşün kalesidir boş yazıyorsun.
Senin sıkıntıların var. Buna binaeyn çok zorlamıyorum seni çünkü taassup halindesin.
Allah şifalar versin

Yeni-OSMANLI

Yasaklı
medyadan kastettigim sey ajan5 gibi fitneci yalanci medya degil...medyanin altyapisi saglam olacak,partiyi yönettigin gibi "BANA itaat etsin" mantigi ile yönetilmeyecek,is basina isin ehli insanlar getirilecek,is basina getirilen insanlarda aranan "suurluluk" erbakana itaat ölcüsüyle degil islama tasavvufa baglilik ölcüsüyle secilecek...vs yoksa parti gibi yerinde saymaktan baska ise yaramaz.Samimiyet ve Ihlas sart,dürüstlük sart,olaylari carpitmamak sart,gercekci olmak sart.Medya particilik yapan medya degil insanlari suurlandiran medya olmali.Yani objektiv olmali,grubcu degil,insanlara inandirici bir metodla gercekleri anlatmali,sadece siyasi meseleleri degil,islami,Allahi ahireti,tasavvufu teblig etmeli.
Suur nefis terbiyesiyle yakindan ilgilidir.
Misal akraba ziyaretini kesenlere Allah bugz eder,kaza ve belalar o toplumda artar,ekonomi cöker...dolayisiyla silahi rahimin önemini anlatacaksin...
Insanlar suurlanirsa suurlu sekilde yasarlar,basiret ve feraset gözleri acilir ve bu vasiflari tasiyan samimi ihlasli suurlu insanlari desteklerler.

"nasil yasarsaniz öyle yönetilirsiniz"

Ercan Tekin

Kıdemli Üye
medyadan kastettigim sey ajan5 gibi fitneci yalanci medya degil...medyanin altyapisi saglam olacak,partiyi yönettigin gibi "BANA itaat etsin" mantigi ile yönetilmeyecek,is basina isin ehli insanlar getirilecek,is basina getirilen insanlarda aranan "suurluluk" erbakana itaat ölcüsüyle degil islama tasavvufa baglilik ölcüsüyle secilecek...vs yoksa parti gibi yerinde saymaktan baska ise yaramaz.Samimiyet ve Ihlas sart,dürüstlük sart,olaylari carpitmamak sart,gercekci olmak sart.Medya particilik yapan medya degil insanlari suurlandiran medya olmali.Insanlar suurlanirsa suurlu sekilde yasarlar,basiret ve feraset gözleri acilir ve bu vasiflari tasiyan samimi ihlasli suurlu insanlari desteklerler.

"nasil yasarsaniz öyle yönetilirsiniz"
Sözlerinize ajans5 hariç katılıyorum. Fitneci medya tabiri yeni şafak için geçerlidir.
Evet akp medyasının önde gelenlerinden biri olan yeni şafak gibi Mahmud efendiye ve Cübbeli Ahmed hocaya iftira atmayacak bir medya olacak.
Elhamdulillah Milli Gazetede ehli sünnet ilmi var keza TV5'de öyle hamd olsun. Bizim medyamız noel kutlamaz, programlarında dansöz oynatmaz ve itikadı bozuk hocalara düzgünlermiş gibi muamele etmez!
Medya konusu aslında biraz konudan saptı farkındasınız sanırım.
İmtihan ağır arkadaşım bu zorluklardan hakkın safında olmakta zor. Medya dünyada çoğunluk olaraksiyonizmin elindedir. Bunu bilmeyen insanlarla birşey konuşamayız yazışamayızda. Herhalde biliyorsunuz diye yazıyorum. MİLLİ GÖRÜŞÜ HAMD OLSUN SİYONİSTLER ENGELLEMEYE ÇALIŞIYOR Kİ DÜŞMAN OLDUĞUMUZ BELLİDİR.