Erbakan Cindoruk Şener'in Seçim İttifakı

TakVa

Ordinaryus
bu adamlardan biri ak partiye geçse seve seve kabul edersiniz :) bugün önder sav akpye geçse öpüp başınıza koyarsınız yahu ...sallamayın boşuna :O

Bir şartla öper başımıza koyarız. Önce bir tövbe namazı kılsızn. Başörtülülerden özür dilesin. Hacca gitsin, peygamberimizden özür dilesin. Gelsin öper başımızda taşırız.

agbi

Yasaklı
sN SERHEN ağbinin 93 roportajı oltasına takılma sakın.1 milyon kez olayın açıklamasını yaptık ama yine soruyor.

Şu açıklamanızı gösterin tıklayayım.

BEN GÖRMEDİM bu konuda akıl bazında açıklamanızı

LÜTFEN nerede akıl bazında açıklama yapılmış ?

.::zeynep::.

{MİLLİ GÖRÜŞ}
Bir şartla öper başımıza koyarız. Önce bir tövbe namazı kılsızn. Başörtülülerden özür dilesin. Hacca gitsin, peygamberimizden özür dilesin. Gelsin öper başımızda taşırız.

hepsi namaz kılıyomuki sizinkilerin ? Mehmet Ali şahininde başörtülülerden özür dilemesi lazım onu niye barındırıyorsunuz:)
dün Cumhurbaşkanı ile eşi ÇANLAR eşliğinde karşılında bir müslüman olarak sizede itici gelmedimi bu olay...:)

agbi

Yasaklı

hepsi namaz kılıyomuki sizinkilerin ? Mehmet Ali şahininde başörtülülerden özür dilemesi lazım onu niye barındırıyorsunuz:)
dün Cumhurbaşkanı ile eşi ÇANLAR eşliğinde karşılında bir müslüman olarak sizede itici gelmedimi bu olay...:)

BİREY e Namaz ı nasip edecek olan ALLAH cc dür bunu unutmamak gerek.Bu konuda kişileri tenkit edecek YETKİNİN ALLAH cc tarafında bizlere verildiğini duymadım , Okumadım BİZLERE DÜŞEN YALNIZCA NAMAZ KILMASI İÇİN DUA İLE VESİLE OLMAKTIR.

GÜL Türkiyede mi ÇAN larla karşılaşmış Yoksa siz GÜL ün İMANINDAN mı şüphe ediyorsunuz ?

M.Ali ŞAHİN in özür dilemesinide anlıyamadım özür dilemesi gerekn sözlerini buraya getirimisiniz YALNIZCA TÜMÜNÜ CINBIZLA aldıklarınız değil.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Saadet partiliyim, saadet partisinin cindorukun partisiyle, abdullatif şenerin partisiyle ittifak yapmasına şiddetle karşıyım. Bu haberler doğru değildir diye umuyorum.

Dedikodular üzerinden yorum yapmanın da doğru olmadığını düşünüyorum. Önyargı ile haraket etmeyin.

bakış

Kıdemli Üye
Saadet partiliyim, saadet partisinin cindorukun partisiyle, abdullatif şenerin partisiyle ittifak yapmasına şiddetle karşıyım. Bu haberler doğru değildir diye umuyorum.

Dedikodular üzerinden yorum yapmanın da doğru olmadığını düşünüyorum. Önyargı ile haraket etmeyin.
Abi sende saadet partisinin herşeyini eleştiriyorsun.Hani diyorum biraz agbiden farkın olsun.
bak ittifak kulağa hoş geliyor,niye istemiyorsun anlamadım.Akpartinin tahribatına karşılıkböyle bir ittifak güzel olur.Biran önce bu çocukların elinden almak lazım bu ülkeyi...

.::zeynep::.

{MİLLİ GÖRÜŞ}
BİREY e Namaz ı nasip edecek olan ALLAH cc dür bunu unutmamak gerek.Bu konuda kişileri tenkit edecek YETKİNİN ALLAH cc tarafında bizlere verildiğini duymadım , Okumadım BİZLERE DÜŞEN YALNIZCA NAMAZ KILMASI İÇİN DUA İLE VESİLE OLMAKTIR.

GÜL Türkiyede mi ÇAN larla karşılaşmış Yoksa siz GÜL ün İMANINDAN mı şüphe ediyorsunuz ?

M.Ali ŞAHİN in özür dilemesinide anlıyamadım özür dilemesi gerekn sözlerini buraya getirimisiniz YALNIZCA TÜMÜNÜ CINBIZLA aldıklarınız değil.

Namazla ilgili meseleyi ben söyledim zaten alıntı yaptığım arkadaş söyledi :)
evet Gül ve eşi Hatayda çanlar eşliğinde karşılandı... haberleri izlemediniz sanırım...

Mehmet Ali Şahin Başörtüsü yüzde iki buçuğun sorunu diyerek , başörtüsü sorununu önemsememiş yıllardır bu uğurda mücadele eden kardeşlerimizi hafife almıştır...

reis

Kıdemli Üye
Biz şahsen Erbakan'ın ülkeyi en az 10 yıl yönetmesini gönülden arzu ederdik..
Refah-Yol yıkılmasaydı ve Erbakan ülkeyi en az 10 yıl idare etseydi şimdi aya çıkardı Türkiye. İçeridekiler ve dışarıdakiler zaten bu yüzden devirdiler Erbakan'ı.
Bu ülkeyi mevcutların içerisinde Erbakan'dan daha iyi yönetebilecek kimse yoktu(r). Hepsini toplasan bir Erbakan etmez(di).
Yine de yoktur da, maalesef yaşlandı Erbakan Hoca'm.
Türkiye halkı Erbakan konusunda nasipsizmiş...

Azimli

Ordinaryus
Refah-Yol yıkılmasaydı ve Erbakan ülkeyi en az 10 yıl idare etseydi şimdi aya çıkardı Türkiye. İçeridekiler ve dışarıdakiler zaten bu yüzden devirdiler Erbakan'ı.
Bu ülkeyi mevcutların içerisinde Erbakan'dan daha iyi yönetebilecek kimse yoktu(r). Hepsini toplasan bir Erbakan etmez(di).

Türkiyenin hÂlâ bir şansı var
zararın neresinden dönülürse kârdır
hocanın yaşı olabilir ama fikirleri herkesten genç
yönetim içinde fikirlere ihtiyaç var maraton koşması gerekmiyor
maraton koşulması gerekirse! kabinesindeki hazır bekleyen maratonculara koşturur.
Allah rahmet eylesin şeyh Ahmet Yasin hocam kadarda hareket edemiyordu ama fikirleriyle, azmiyle kafirin kâbusu olmuştu

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Abi sende saadet partisinin herşeyini eleştiriyorsun.Hani diyorum biraz agbiden farkın olsun.
bak ittifak kulağa hoş geliyor,niye istemiyorsun anlamadım.Akpartinin tahribatına karşılıkböyle bir ittifak güzel olur.Biran önce bu çocukların elinden almak lazım bu ülkeyi...

Allah aşkına "akpartinin tahribatına karşılık böyle bir ittifak güzel olur" diyorsun, buna gerçekten inanıyor musun?

Hadi diyelim ki akp tahribat yaptı.

Ya Allah aşkına bu ülkeye 28 şubatta dinamit koyan bu cindoruk denen adam değil miydi?

Nasıl bunu yazabiliyorsunuz anlamıyorum.

Bunlar değil miydi refah yol hükümetinde Erbakan hocaya karşı başkaldıran, her gün istifa eden bu alçaklar değil miydi?

Yapmayın lütfen.

Bu edepsizler olmasaydı refah yol hükümeti yıkılmazdı, o paşaların maşaların konuşmaları erbakan hocaya vız gelirdi, sırf dypdeki istifaların önüne geçebilmek için istifa etmedi mi erbakan hoca?

Cindorukun babası demirel de bu istifayı fırsat bildi, 285 imza olduğu halde hükümeti kurma görevini tansu çillere değil gitti mesut yılmaza vermedi mi?

Bu adamlardan hala bu ülkeye nokta kadar fayda geleceğini umuyorsanız hakkaten size acırım!

Hemen her konuda erbakan hocayı, saadeti eleştirmek, saldırmak için uğraşan birisiyle beni aynı mı görüyorsun?

Eğer öyle ise kendi adıma değil senin adına üzülürüm.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com

İMZA: Redyellow

TakVa

Ordinaryus

Türkiyede çanların çalındığı mekanlara devlet büyüğü giderse çanla karşılanır tabiki bir sakıncası yok.

ukubat

Profesör
Web sitesi
www.ismailaga.org.tr
bu adamlardan biri ak partiye geçse seve seve kabul edersiniz :) bugün önder sav akpye geçse öpüp başınıza koyarsınız yahu ...sallamayın boşuna :O

Peygamber düşmanları ile kolkola gezmek size mahsustur...
Onlardan akıl danışmakta...
Boşuna kendinize ortak aramayın...
(iyiki biraz boş bıraktık forumu...:) )

maksut ibrahim

Kıdemli Üye
.Biran önce bu çocukların elinden almak lazım bu ülkeyi...

Cocuk dediginiz Insanlarin yaptigi anayasaya evet demedinizmi?

Siz Cocuk dediginiz Insanlardan daha fazla cocuksunuz

Partinizde Adam bulamadiginiz icin ayakta duramayan

hocanizi Partinin basina gecirdiniz

Ondan sonrada 2011 de iktidariz diyorsunuz

Gelecegi cok iyi biliyorsunuz

Allah size akil ve fikir versin

maksut ibrahim

Kıdemli Üye

Türkiyenin hÂlâ bir şansı var
zararın neresinden dönülürse kârdır
hocanın yaşı olabilir ama fikirleri herkesten genç
yönetim içinde fikirlere ihtiyaç var maraton koşması gerekmiyor
maraton koşulması gerekirse! kabinesindeki hazır bekleyen maratonculara koşturur.
Allah rahmet eylesin şeyh Ahmet Yasin hocam kadarda hareket edemiyordu ama fikirleriyle, azmiyle kafirin kâbusu olmuştu

Hoca Mezara girince sizde arkasindan Mezara girerseniz

bizim icin süpriz olmaz

ukubat

Profesör
Web sitesi
www.ismailaga.org.tr
Cocuk dediginiz Insanlarin yaptigi anayasaya evet demedinizmi?

Siz Cocuk dediginiz Insanlardan daha fazla cocuksunuz

Partinizde Adam bulamadiginiz icin ayakta duramayan

hocanizi Partinin basina gecirdiniz

Ondan sonrada 2011 de iktidariz diyorsunuz

Gelecegi cok iyi biliyorsunuz

Allah size akil ve fikir versin

Biraz zor ama...
Amin...
Gözleri fanatizmden kör olmuş çünkü...
maalesef...

saliha kalem

Profesör
bu forumda neden sürekli bazı insanlar milligörüş düşmanlığına kendilerini adamışlar?Onların dostu yoksa siyonizm'mi?çünkü Milli Görüşün en büyük düşmanı siyonizmdir.Herkes dostunu düşmanını ayırt etsin yoksa mahşerde sancakları karıştırmayasınız

herhalde siyasetten zerre kadar anlamayanların bu forumda en büyük siyasetçi gibi yorumlar hükümler vermelerinin zarar ve ziyanlarına, kişisel hakları da hiçe sayan tavırlara meyilden ötürü siyaset bu foruma hiç hayırlı gelmiyor.Herkes anladığı, bildiği ile amel etse sorun çıkmazdı. Ama çok kimse şadırvan müftüsü gibi herşeyi biliyor maaşallah.

ukubat

Profesör
Web sitesi
www.ismailaga.org.tr
bu forumda neden sürekli bazı insanlar milligörüş düşmanlığına kendilerini adamışlar?Onların dostu yoksa siyonizm'mi?çünkü Milli Görüşün en büyük düşmanı siyonizmdir.Herkes dostunu düşmanını ayırt etsin yoksa mahşerde sancakları karıştırmayasınız

herhalde siyasetten zerre kadar anlamayanların bu forumda en büyük siyasetçi gibi yorumlar hükümler vermelerinin zarar ve ziyanlarına, kişisel hakları da hiçe sayan tavırlara meyilden ötürü siyaset bu foruma hiç hayırlı gelmiyor.Herkes anladığı, bildiği ile amel etse sorun çıkmazdı. Ama çok kimse şadırvan müftüsü gibi herşeyi biliyor maaşallah.

Milli görüş'ün düşmanı kimdir tartışılır...
Ama bizim düşmanımız bu ülkedeki ergenekon ve cuntacılardır...
Milli görüşte bularla çok sıkı fıkı olduğuna göre...
Hangi sancak altında olduğunuza dikkat edin...
Tuncay Özkan gibi adamlarla gazalara çıkıp...Peygamber düşmanlarından alınan akılla siyonizme düşmanlık değil ancak dostluk edersiniz...

Hikem

Kıdemli Üye
Ukubat, almış başını gidiyor da, dile getirdiğim ''ÜSTÜN HİZMET ÖDÜLÜ''nü Erbakan mı aldı, bu konuya bir türlü gelmiyor, es geçiyor! Aceb neden!!

<siyasete giripte, paçasına çamur bulaşmamış varmıki? İşin tabiatında bu var..Ukubat galiba bunu anlamıyor!