Erbakan Akp'yi Kurduran Siyonizmdir!

Yahayy

Kıdemli Üye
Karamurat: Karamuratı konuşturan Siyonizmdir.
Ona göre zaten Siyonizm olmasa konuşulacak bir şey yoktu bu konuda, demek ki bu konuda atıl cengaver Karamuratın konuşmasının sebebi Siyonism dir

maksut ibrahim

Kıdemli Üye
Bir parti kendi yenilgisini baska partiye yüklüyorsa

​YAZIKLAR OLSUN

Ahter

Kıdemli Üye
AKP nin ilk kuruluş yıllarında batıya bazı güvenceler verdiğini bende kabul ediyorum..lakin şimdi Mısırda mursiyi hala desteklemesinden, diğer bir çok noktalarda(suriye dahil) batıyla(ABD ve AB) aynı çizgide olmadığı da gerçektir...AKPnin cemaat tarafından önce desteklenmesi ve sonra tenkid edilmesi söylediğim gerçeği de teyid ediyor...Her şeyi akve kara olarak nitelemek yanlıştır...AKP, saadet göre ittihadı islama daha yakın politika güttüğü(en azından 3-4 senedir)bir hakikattir...

abdullah birisi

Kıdemli Üye
bade harabul basra... İhh başkanının, mısırın sorumlusu bu hükümettir sözünün hiç bir açıklayacı tarafı yoktur değilmi.... 14 yıldır basiretsiz, her şeyi eline yüzüne bulaştıran, berbat ettikten sonra, ben ne yapayım, olaylar böyle gelişti, bak bende buna itiraz ediyorum, mazlumu savunuyorum demenin kime ne faydası var....her şey bir hikaye,,, eskinin mücahid şevki yılmazı, şimdinin demokrat şevkisi, yıllar evvel şöyle demişti,,,, amerika kendi çıkarları için, hanımı başı kapalı, kendi namaz kılan birilerini dahi getirir diye... yeterki abd yani siyonizm çıkarlarına halel gelmesin... ve gelişen olaylar, bu çıkarlara hizmet ediyor.... bir olay gösterinki, bu siyonizmin çıkarına hizmet etmemiş olsun...

menzil5453

Doçent
Erbakan: Siyonizm siyonizm de siyonizm. Siyonizm siyonizm. Tayyipmi bizden ayrıldı siyonizm uşağı. Numan o zaten baş siyonizmci. Dediğim gibi siyonizm siyonizm.

Teşekkür ederim beni dinlediğiniz için.

fakiri

Kıdemli Üye
Bu politik konuları anlamakta ne kadar da zorlanıyorsunuz değil mi ?!?
Aslında olay çok basit ! Açıklayalım :
Bizim kayığımıza bindiniz-bindiniz;
Binmediniz siz, vatan haini ve siyonistsiniz !

Tahsin EMİN

Kıdemli Üye
Partinin kayığı önemli değildir.
Partinin söylemi ve neler yapmak istemesinin bir önemi vardır.
ERBAKAN'ın siyasetle iştigal ettiği dönemlerde, diğer partilerin hemen hemen tamamı, İslami değerlerin düşmanı idiler.
ERBAKAN o dönem içersinde elbet bu siyasilerden farklıydı.
Senin rahmetli Ömer'in sağ iken bunları görememiş ve anlayamamış ise biz ne yapalım!!!

menzil5453

Doçent
Yanarım yanarım erbakan cennetten tapu dağıtırken yetişemedim ya ona yanarım.

Yahayy

Kıdemli Üye
Yanarım yanarım erbakan cennetten tapu dağıtırken yetişemedim ya ona yanarım.
Cübbeliden al o da veriyor, bir şey kaybetmiş değilsin. Kabri kefenle garabti altına alırsın, vakfa bol miktarda maddi yardımla da cenneti garantilersin, geç kalma o da gitmeden

menzil5453

Doçent
Cübbeliden al o da veriyor, bir şey kaybetmiş değilsin. Kabri kefenle garabti altına alırsın, vakfa bol miktarda maddi yardımla da cenneti garantilersin, geç kalma o da gitmeden

Doğru cübbeli de yanmaz kefen vardı unutmuşum. Ama sonra inkâr etti o başka.

nabukadnezar

Kısıtlı Erişim
Bu Siyonistleri nedense saadet partililerden başkası göremiyor.çoğunluklada cübbeli Ahmet hocaya bağlılar.. Hacda karşılmışdım kendisiyle ... 3.havalimanı siynist oyunu. tüp geçit Siyonist oyunu. gazlı arabalar bile Siyonist oyunu......

maksut ibrahim

Kıdemli Üye
ERBAKAN Akp'yi Kurduran Siyonizmdir!

Diyanet İşleri : Sana ne iyilik gelirse Allah'tandır, sana ne kötülük dokunursa kendindendir. Seni insanlara peygamber gönderdik, şahid olarak Allah yeter. (nisa 79)

KARAMURAT erbakan i ben hata yaptim dedigini gördünmü ?

BEN GÖRMEDIM

kaybettigi zaman sucu kendinde bulmaz onda bunda bulur.

KARAMURAT-3

Kıdemli Üye
Web sitesi
mazlumlarvezalimler.blogcu.com
Diyanet İşleri : Sana ne iyilik gelirse Allah'tandır, sana ne kötülük dokunursa kendindendir. Seni insanlara peygamber gönderdik, şahid olarak Allah yeter. (nisa 79)

KARAMURAT erbakan i ben hata yaptim dedigini gördünmü ?

BEN GÖRMEDIM

kaybettigi zaman sucu kendinde bulmaz onda bunda bulur.

Erdoğan'ın hata yaptım dediğini gördünmü veya duydunmu? Çünkü o hata yapmaz o sarayda yaşayan hatasız padişah öyle değilmi? :)

Erbakan Hoca kimleri suçlamış?

nefahtü

Kıdemli Üye
Herkes siyonist peki insanlar nerede?
Herkes elalem peki biz nerede?

KARAMURAT-3

Kıdemli Üye
Web sitesi
mazlumlarvezalimler.blogcu.com
Bu Siyonistleri nedense saadet partililerden başkası göremiyor.çoğunluklada cübbeli Ahmet hocaya bağlılar.. Hacda karşılmışdım kendisiyle ... 3.havalimanı siynist oyunu. tüp geçit Siyonist oyunu. gazlı arabalar bile Siyonist oyunu......

Sizden öncede bir çok havalimanı yollar yapıldı. Siz 12 senedir iktidardasınız bir tane fabrika kurdunuzmu? Cevap yok.

Bırakın fabrikayı,develetin elindekilerinide ucuza ona buna peşkeş çektiniz. Herşeyi sattınız. Yakında vatanıda satarsınız. Zaten Doğuda Ermenilere,Güney Doğuda Yahıdilere,toprak satmaya başlamışsınız bile.

Siyonizmi hafife alıyorsun. Peki senin liderin Merkez Bankası başkanıyla niye faiz kavgası yapıyor? Ona niye sen kimlere bağlısın? Kimlerden emir ve talimat alıyorsun diyor?

Hakperest

Kıdemli Üye
ya hu o gün erbakan kurdu diyordu birileri
karar verin siz de :p
yoksa rahmetli erbakanın da arkasında siyonistler vardı