Erbakan 28 Şubat'ı Anlattı : Çiller Çürük Çıktı

TakVa

Ordinaryus
Allah'ın rızası
halkın rızası içinde gizlidir.

Allah'ın sizden razı olup olmadığını anlamak için çevrenizin size bakışından ortaya çıkar

Sözlerinize katılıyorum.

Allah bir kulunu severse onu herkese sevdirir ve bu kişi siyaset ehli olursa olursa oy oranıda yüzde 46 -50 olur.

Allah rızası için attığı her adımda, her işte sevap alır, Allah utandırmaz.

Ulaşılmaz, erişilmez ülkelerin liderlerine bile dinletir sözünü.

saliha kalem

Profesör
güle güle, umarım sözünde durursun gelmezsin, elini tutan mı var, işine geliyorsa
zorla yazdıran yok,

bu üslubu bırakın

sizin forumlarınızda medyanızda hocaefendi hakkında onca olumsuz beyanlar varken
siz burda hangi yüzle erbakan birşey demedi diyebiliyorsunuz.

Bu sözler bizemi hitaben?eğer bize hitabense Erbakan hoca nezaman F.Gülen ve diğer hocalar hakkında kötüleme girişiminde bulunmuş buyrun yazın.tabanda tahammül sınırları herkesin geniş değil.aynı şekilde sn.Başbakanın Erbakan hocası hakkında neden akpartililerin büyük kısmı gibi hocayı yerden yere vurmuyor orasınıda düşünün.

gayri resmi sitelerde gırla giden hakaretleri görmüyorum bile
resmi sitelerinizden bahsediyorum
burda hala erbakan birşey demedi demeyin

sizi iktidar şımarttı
rakip olarak chp yi değil bizi görüyorsunuz.

Bu sözlerde bize hitabense eğer şunu iyice belleyin.
ehli sünnet dışı kim görüş beyan ediyorsa alimlerimizin önderliğinde reddiyeleri heryerde paylaşırız.çünkü insanların itikadlarının ifsad altına almaya çalışılırken bunun için yurtdışından özellikle yoğun paralar akıtılırken devlet destekleri ile mezhepsizlik akımları yapılırken biz bunu görmezden gelemeyiz.bu particilikde değil.ehli sünnet hassasiyeti olan kimselerin işidir.nitekim akplisi olsun başka partilisi olsun her kim ehli sünnet itikadına sahip çıkan bir görüşe sahipse bu ehli sünnet dışı akımların ifsadlarına asla razı gelemez.bu reddiye çalışmaları ehli sünnet dışında kalmış eleştiri odağımız hocaların alimlerin asla şahıslarına yönelik de değil tam tersine bozuk itikadi görüşlerine hitabendir.bunu böylece açıklamış bulunuyorum

iktidarda kim varsa ve o iktidar bu memleketi doğru yönetmiyorsa ona herzaman muhalefetimizi Allah rızası için yaparız.bu çıkışınızın yanlış olduğunu nasıl ispatlarız derseniz bakın akp öncesindeki diğer parti iktidarlarının yanlış yönetimlerine en çok hangi parti eleştiri yapmış muhalefet etmiş görürseniz anlarsınız.bugün akp var diye akpye eleştiriler yoğun.yarın chp olsun chp mesuliyet içinde olduğu için onlarla uyarı yapılır veya başka partiler içinde öyledir.bunu particilik olarak değerlendirmeniz ayrı bir hata oluyor.

korakademik

Ordinaryus
size ve sizin gibi düşüncede olanlara hitaben yazılan kısmı nedense üzerinize alınmamışsınız.

neyse erbakan ın hocaefendi hakkında konuşmadığını söylüyorsunuz
bizim kulağımıza hiç öyle gelmiyor
tekzip edildiğini duymadığımız yayınlar mevcut
özel toplantılarda neler söylendiğini biliyoruz.

ehli sünnet dışı kim görüş beyan ediyorsa alimlerimizin önderliğinde reddiyeleri heryerde paylaşırız.çünkü insanların itikadlarının ifsad altına almaya çalışılırken bunun için yurtdışından özellikle yoğun paralar akıtılırken devlet destekleri ile mezhepsizlik akımları yapılırken biz bunu görmezden gelemeyiz.bu particilikde değil.ehli sünnet hassasiyeti olan kimselerin işidir.
bu kısmı açar mısın?
bu forumu baz alarak söyleyebilirim ki
her üye, diğer üyelerin tamamını ehli sünnet dışı ilan ediyor zaten.
din benim diye sadece milli görüşü baz alırsak, sizin içinizdeki çürükleri de ayıklarsak
birkaç yüz adet müslüman kalıyor geriye

tekelci anlayıştan vazgeçelim lütfen
herkes kendi güzelliklerini yaşar yaşatmaya çalışır

yurtdışından hangi paralar geliyor biz biliyoruz
iran dan gelen paraların partinize nasıl geldiğini ne amaçla geldiğini de biliyoruz
bu paralar ehli sünnet büyüsün diye mi veriliyor
lütfen ehli sünnete en büyük zararı milli görüş vermiştir.

chp kelimesinin geçtiği satırı bile anlamamışsınız.
biz cemaat mensupları parti değiliz
neden rakip gördüğünüzü anlamıyoruz

saliha kalem

Profesör
Erbakan hoca asla hiçbir hocaya alime söz etmedi hatta Erbakan hocamıza bunu söylediklerinde ''onlara rahmet gözüyle bakmak lazım'' diye ifadeleri var.
Yani zan ediyorsunuz hocamız asla laf etmedi gösteremezsinizde.

ehli sünnet dışı kabul etmek bize kalmaz.ilmi olan ehli sünnet itikadı sağlam alimlerimizin tespitlerine kalır.kimse kimseyi durup dururken tekfir edemez, ilmi olmayan bu konuda laf edemez.herşey ulemanın ehli sünnet çizgisinde olduğu kesin olan alimlerimizin yönlendirmesiyle tespit edilir.

akp vs. diğer partileri rakip görmek farklı birşey..milli görüş partisinin dışındaki tüm partilerin amerikancı abci ve israilci olduğunu bildiğimizden dolayı rakiplikten öte işler var.

irandan saadet partisine para geldiğini ispat edemezseniz altında ezilirsiniz.zanla görüş bildirmeyin.
hayırlı geceler

korakademik

Ordinaryus
cemaat, milli görüşe göre:D
nerde ehli sünnet dışında mı içinde mi:)

ben partiden değil
cemaati niye rakip gördünüz 54. hükümet zamanı ve sonrasında onu sordum hala cevap alamadım
yok öyle şey demeyin...

iran dan olsun ülkemizdeki şii üyelerinizden olsun paranın geldiğini cümle alem biliyor
akp nin kuruluşunda da maddi anlamda şiilerin destekleri oldu
bunun ispat edilecek tarafı da yok. malum u ayan

maksut ibrahim

Kıdemli Üye
Erbakan hoca asla hiçbir hocaya alime söz etmedi hatta Erbakan hocamıza bunu söylediklerinde ''onlara rahmet gözüyle bakmak lazım'' diye ifadeleri var.
Yani zan ediyorsunuz hocamız asla laf etmedi gösteremezsinizde.

Siz Erbakanin 24 saat yanindasiniz ve ne söyledigini

biliyorsunuz.

TakVa

Ordinaryus
Erbakan'ın Büyük Komplosu!

Necmettin Erbakan öyle bir komplo teörisi ortaya attı ki; AK Parti'ye oy veren her iki vatandaştan biri, bu komplonun bir parçası oluyor.

Bir tezin saçmalığını göstermenin en kolay yolu alabildiğince abartmaktır. :good:

İyi ki Erbakan Hoca var.

İnce zekâsı ve yaratıcı benzetmeleri ile imdada yetişiyor:

'İsrail bunlara kendi ordusunda askerlik yaptırıyor, bunlar farkında değil' diyor.

'Bunlar' dediği Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve Başbakan Tayyip Erdoğan başta olmak üzere Türkiye'nin bugünkü iktidarı.

AK Parti 'Siyonizmin Başbakan Tayyip Erdoğan ve Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ü başbakanlık, bakanlık, mevki, makam vererek aldatması sonucu' kurularak iktidara getirilmiş.

Ne komplo ama değil mi?

Üstelik AK Parti'ye oy veren her iki vatandaştan biri, bu komplonun bir parçası oluyor.

Biz yine de niyetimizi bozmayalım; Erbakan Hoca'nın abartılı komplo teorisini AK Parti hükümetine üstü kapalı destek olarak görelim.

Aksi takdirde bu açıklamayı, dev sorunların altından kalkamayan İsrail hükümetine çok şık bir destek olarak yorumlamamız gerekecek.

Politika bu kadar ucuz ve kolay bir iş olmamalı.

mümtazer türköne

agbi

Yasaklı
BAKIŞ

Bir mesajında 28 Şubat tan ERBAKAN ile aczimendi lerin zarar gördüğü belirtmişti.

Hala ERBAKAN ı bile anlamayan BAKIŞ a düşüncelerini genişletmesi için hediyem olsun ERBAKAN ın sözleri.

Bu kararları neden reddetmediklerini ise şöyle açıklıyor: "Müslüman birinin bunları yazamayacağını düşündük. 5 saat konuştular. Biri bırakıp biri alıyor. Aczimendi'yi televizyona koyup, 'görmüyor musun efendim' diyorlar. Neyi göreceğim, sizin oyununuz bu. Gerçeği biliyoruz da, her şey söylenmiyor. Demirel, onlarla beraber. Çiller, susuyor. Ben tek başımayım. DYP'deki 50 kişi, "Hepinizi Yassıada'ya götüreceğiz" diye tehdit edildi. Ordunun geneli işin içinde değildi, cuntacılar vardı. Ben tek başıma iktidar mıyım, ortağımı tanımam mı? Tek başına iktidar olsam, hiç şüphesiz ilgililer kimlerse bir saniye bekletmezdim, görevden alırdım."

SP liderine göre, asker amacına ulaşamayınca 4 ay boyunca başka taktikleri devreye soktu. Hükümet çekilmeseydi darbe olmayacaktı ama başka oyunlar oynanacaktı. Erbakan, Türkiye'nin 28 Şubat yüzünden 14 yıl kaybettiğine, sürecin 2011 seçimlerinde biteceğine inanıyor. Zaman zaman bayramlaşmak için görüştüğü Demirel'in yanlış yerde durmasının hesabının ayrı olduğunu söylüyor. Necmettin Erbakan, 12 Eylül darbesine gerekçe yapılan meşhur Konya mitinginde yaşananların da tertip olduğunu savunarak, "Cuntacılar, ihtilal yapabilmek için bu tertibi hazırladı." iddiasında bulunuyor. Yaşanan bütün bu süreç hatırlatılarak, "Hakkınızı helal eder misiniz?" sorusuna cevap verirken Abdullah Gül, Tayyip Erdoğan ve Numan Kurtulmuş'u da ekleyerek, "Herkese ederim." diyor.

TakVa

Ordinaryus
50 civarındaki iktidar mensubu korkak milletvekili yüzünden yenik düştük

ERBAKAN Cumhurbaşkanına, başbakana hülasa iktidardaki tüm eski öğrencilerine milli görüşten ayrılıp söz dinlemedikleri için kırgındı, kızgındı, sitemkardı.

Laf dönüp dolaşıp 28 Şubat post modern darbeye geldi. Darbezede bir başbakan olarak söyleyecekleri vardı. Siyonistlerin, dar anlamda ABD ve İsrail’in darbe planına, 50 civarındaki iktidar mensubu korkak milletvekili yüzünden yenik düştüklerini anlattı.

Sonra 30 Ekim 1996 tarihli tercüme edilmiş gizli belgeyi arşivden çıkardı. Belge, Wikileaks yayınları gibi Ankara’dan Washington’a gönderilen ve dedikodulara dayalı ham istihbarat notu değil, Washington’da karara dönüştürülmüş ulusal güvenlik belgesiydi.

İkisi arasındaki farkı son yazımda tarif etmiştim. Biri (Wikileaks gibi) pek gizli olmayan ve mahcubiyetten öte sonuç doğurmayan metin, diğeri ölümüne hesaplaşmaya yol açabilen ulusal güvenlik belgesidir.

Darbe kriptosu

Belgede dönemin ABD Dışişleri Bakanı Warren Cristopher’in imzası var. Ankara büyükelçiliğine gönderilmiş. Bilgi olarak Atina, Beyrut, Moskova, Sofya elçilikleri ile Geneva, NATO ve BM Amerikan misyonlarına da ulaştırılmış.

Refahyol hükümetiyle ilgili değerlendirme ve iktidardan düşürme yöntemine yer verilen belgede, ilk yorum koalisyonun büyük ortağı RP ile ilgili olarak yapılıyor:

- Türk hükümetinin milli eğilimlerinden ve Başbakan Erbakan’ın ideolojisinden ilham alarak dış politikayı batıdan ayırıp Arap ve Müslüman dünyasına doğru yeniden yönlendirilmesinden dolayı derin endişe içerisindedir. Kanaatimizce Türkiye’nin İran, Irak, Libya, Nijerya ve Sudan ile bağlarını kuvvetlendirmek konusundaki mevcut tutumu, bizim milli menfaatlerimize aykırıdır, düşmancadır.

İkinci yorum, koalisyonun küçük ortağı DYP ile ilgili...

- DYP, Erbakan’ın radikal İslami söylemlerini ılımlaştırmada başarılı olamadığına göre, kendisinin RP ile koalisyonu verimsiz görünmektedir. Biz inanıyoruz ki, Tansu Çiller’in koalisyondan çekilmesi Erbakan’ı düşürür ve ülkeyi genel seçimlere götürür. Sonuç kesin olmamakla birlikte RP büyük ihtimalle seçimlerden eskisinden daha güçlü olarak çıkacaktır.

ASKERE GÖREV

Özetle denmek isteniyor ki: RP düşmanca hareket ediyor, DYP ise bunu frenleyebilecek güce sahip değil, seçim de çare olmayacak. O halde? Türkiye’yi hizaya çekebilmek için hükümetin dövülüp hırpalanması, iktidar ortaklarının yerde süründüğü ve güçsüz kaldığı ortamda seçimlere gidilmesi lazım!

Peki kim dövecek?

Belgeden okuyalım:

- Türkiye, birleşik devletlerin anahtar stratejik ortağı olarak kalmak mecburiyetindedir ve onun bu pozisyonunu gerçekleştirip sürdürmedeki başarımız, bizim milli menfaatlerimizi doğrudan etkileyecektir. Türk askeriyesi, bu sonucu elde etmeye doğru daha büyük çaba sarf etmesi için harekete geçmeye zorlanmalıdır. Bu konudaki aksiyon planlarınızı ve yorumlarınızı bekliyorum.

Anlaşılıyor ki, ABD, 15 Ekim 1996 tarihinde post modern darbe için düğmeye basmış, TSK’ya da görev biçmiş.

ANAHTAR SÖZCÜKLER

Bu iddiayı, ilk olarak eski Başbakanlık Müsteşarı Yaşar Yazıcıoğlu, 11 Şubat 2007 tarihli Vakit Gazetesi’ne yaptığı açıklamada dile getirmiş, “28 Şubat’ın startı ABD Dışişleri Bakanlığı’nın gönderdiği çok gizli bir yazıyla verilmiştir” demişti.

Ancak belge sırdı.

Erbakan’ın masasında ilk defa gördüğümüz bu belge, 28 Şubat’ın nasıl tezgahlandığını göstermesi bakımından çok önemlidir. Bir yerde darbe emrinin belgesidir. Üstelik Wikileaks dedikodusu değil...

Bu belge, 14 yıl öncesine ışık tutarken, içinde bulunduğumuz yakın dönemin anahtar sözcüklerini verecek ölçekte ciddi bir belgedir.

1 Mart 2003 tezkeresinden sonra Balyoz, Sarıkız, Ayışığı, Yakamoz ve Eldiven gibi darbe senaryolarının nasıl pişirildiği sorularına cevap ararken önemli ipuçları verecektir. Ergenekon sürecinde 2007 ve 2009 darbe senaryolarının, Türk dış politikasına yönelik eksen kayması tartışmalarının ve Wikileaks dedikodularının ortalığı saçılmasının nedenlerine ilişkin analizlerimiz karşısında bize “komplocu” diyenlere “kapak” olacaktır.

Maalesef gerçeğin bir gün ortaya çıkmak gibi kötü bir huyu vardır.

101214115635p1k.jpg

şamil tayyar

agbi

Yasaklı
BAKIŞ

Bir mesajında 28 Şubat tan ERBAKAN ile aczimendi lerin zarar gördüğü belirtmişti.

Hala ERBAKAN ı bile anlamayan BAKIŞ a düşüncelerini genişletmesi için hediyem olsun ERBAKAN ın sözleri.

Bu kararları neden reddetmediklerini ise şöyle açıklıyor: "Müslüman birinin bunları yazamayacağını düşündük. 5 saat konuştular. Biri bırakıp biri alıyor. Aczimendi'yi televizyona koyup, 'görmüyor musun efendim' diyorlar. Neyi göreceğim, sizin oyununuz bu. Gerçeği biliyoruz da, her şey söylenmiyor. Demirel, onlarla beraber. Çiller, susuyor. Ben tek başımayım. DYP'deki 50 kişi, "Hepinizi Yassıada'ya götüreceğiz" diye tehdit edildi. Ordunun geneli işin içinde değildi, cuntacılar vardı. Ben tek başıma iktidar mıyım, ortağımı tanımam mı? Tek başına iktidar olsam, hiç şüphesiz ilgililer kimlerse bir saniye bekletmezdim, görevden alırdım."

SP liderine göre, asker amacına ulaşamayınca 4 ay boyunca başka taktikleri devreye soktu. Hükümet çekilmeseydi darbe olmayacaktı ama başka oyunlar oynanacaktı. Erbakan, Türkiye'nin 28 Şubat yüzünden 14 yıl kaybettiğine, sürecin 2011 seçimlerinde biteceğine inanıyor. Zaman zaman bayramlaşmak için görüştüğü Demirel'in yanlış yerde durmasının hesabının ayrı olduğunu söylüyor. Necmettin Erbakan, 12 Eylül darbesine gerekçe yapılan meşhur Konya mitinginde yaşananların da tertip olduğunu savunarak, "Cuntacılar, ihtilal yapabilmek için bu tertibi hazırladı." iddiasında bulunuyor. Yaşanan bütün bu süreç hatırlatılarak, "Hakkınızı helal eder misiniz?" sorusuna cevap verirken Abdullah Gül, Tayyip Erdoğan ve Numan Kurtulmuş'u da ekleyerek, "Herkese ederim." diyor.

Maalesef gerçeğin bir gün ortaya çıkmak gibi kötü bir huyu vardır.

TakVa

Ordinaryus
Erbakan fenomeni

Erbakan ile güncel konuları konuşmak istedik ama o kendi gündemini anlatmayı tercih etti ve bir buçuk saat sürecek bir 'Siyonizm' dersine başladı.

Gerçi söylemleri değme komplo teorilerine taş çıkaracak cinstendi ama anlattıklarına olan inancı dikkate değer.

Ayrıca siyaseti de bir 'ibadet' hatta 'cihat' olarak görüyor.

Açıkçası Erbakan'ın 'Siyonist dünya' tezini anlayamadım.

Öyle bir denklem kurdu ki sonuçta 'AK Parti'yi İsrail kurdurdu, Tayyip Erdoğan ve Abdullah Gül Siyonistlerin hizmetkârı' gibi bir sonuç çıktı. Hatta yanlış mı anladım mealli sorduğumda aynı şeyleri tekrar etti.

AB yerine 'İslam Birliği'ni önerdi.

'AB'nin Türkiye'den sonra İsrail'i de alacağını, ardından İsrail ile Türkiye'yi ayıracağını, böylece büyük İsrail'in kurulacağını' iddia etti.

Numan Kurtulmuş ile ilgili sorulara cevap vermek istemedi, Abdullah Gül ve Tayyip Erdoğan için ise "Onlar arka kapıdan kaçıp top oynayan çocuklar. Keşke söylediklerimi dinleselerdi. Ben onlara kızgın değilim. Hepsi evladım. Fakat bir şey yaptık zannediyorlar" dedi.

Ona göre tercihi 'koltuk hırsı' değil bir nevi görev: "Çünkü söz nasihat dinlemediler. Görevi almak milli bir vazifedir" diyor.

Bugünkü koşullarda nasıl miting yapacak, nasıl kampanya yürütecek bilmiyoruz ama Erbakan 6 ay sonra tek başına iktidar olacağını savunuyor.

Hatta 'Sultan Fatih de tahta iki kez çıktı' diyor.

Uzun sohbetin kısa özeti şu: Erbakan bir fenomen.

Kamuoyu aktif siyasete dönüşünü 'koltuk hırsı' olarak görse de o kendini inandığı dava uğruna son nefesine kadar çalışan bir nefer olarak görüyor. Takipçileri de öyle.

Açıkçası söylediklerinin birçoğu bana pek mantıklı gelmiyor.

adem yavuz aslan

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Ama hakkını teslim etmek lazım ki Erbakan Türkiye tarihinde önemli bir aktör. Yarım yüzyıl boyunca da aynı dava uğrunda ömrünü tüketmesi en azından saygıyı hak ediyor.

Sayın takva:

İlgili yazarın yazısının sonundaki bu cümlesini her nedense atlamışsınız, sehvendir sanıyorum:)

manifesto

Yasaklı
300’ler Kulübü bugün şifreli internetle devamlı konferans yapıyorlar. Bu “Tayyip’i muhafaza edelim mi etmeyelim mi?” Buna kim karar verir Rockefeller verir, 300’ler Meclisi karar verir.

* Cumhurbaşkanı, Başbakan ve arkadaşları sizin öğrencileriniz. 300’ler’in kararıyla mı iktidara geldiler diyorsunuz yani

Evet.
Bu adam cidden süper.300 ler kulübü getirmiş iktirada..bizim oylarımız ne ki?
Adamı bir SİON paranoyasıdır sarmış..Tamam da artık kabak tadı verdi..
Masonlar şimonu paylasın diye mi yada israile katil israil desin diye mi erdoğanı iktidara getirdi
İnsanda azıcık ŞUUR olacak..
Türkiye İsrail ilişkileri israil kurulduğundan beri bukadar kötü oldu mu? hatırlayan varsa yazsın..

TakVa

Ordinaryus
Masonlar şimonu paylasın diye mi yada israile katil israil desin diye mi erdoğanı iktidara getirdi
Türkiye İsrail ilişkileri israil kurulduğundan beri bukadar kötü oldu mu? hatırlayan varsa yazsın..

Erbakan'ın elinde bir tek siyonist tehlike söylemleri kaldı BAZI KİŞİLERİ inandıracağı.

Kısıtlı sayısı olan bir kitle inanır ve coşar ama zamanın ruhu başka şeyler anlatıyor ve bu söylemleri uçurup gönderiyor. Dünya gerçekleri çok farklı.

agbi

Yasaklı
* Her zaman siyonizmin dünyayı yönettiğini iddia edersiniz...

Şimdi ben sizin yüzünüzü görüyorum. Yüzünüzün derisini kazıdığımda altından adale, kemik, sinir çıkar. Buna vücudun anatomisi denir. Dünya haritasını orta yere koydum.

Çeşitli ülkeler çeşitli renklere boyanmış, zannediyoruz. Boyalı sayfayı açtık mı, yüzün derisini kaldırmış gibi altından dünyanın anatomisi çıkıyor. Bakıyorsun nerede para varsa Siyonizm havuzunu, hortumunu kurmuş sömürüyor. Piramit siyonizmin ikinci gücüdür.

Dünyayı nasıl idare ettiklerinin şemasıdır, 13 katlıdır. Dünya nasıl idare ediliyor? En alttaki bölüm açık kuruluşlar. Rotary, lions klüpler. Sorsanız hayır kurumlarıdır. Asıl vazifesi acemi erat muayene istasyonudur. En tepede 300’ler kulübü vardır. Kararı 300’ler Kulübü verir.

* Her kararı onlar mı alıyor?

300’ler Kulübü bugün şifreli internetle devamlı konferans yapıyorlar. Bu “Tayyip’i muhafaza edelim mi etmeyelim mi?” Buna kim karar verir Rockefeller verir, 300’ler Meclisi karar verir.

* Cumhurbaşkanı, Başbakan ve arkadaşları sizin öğrencileriniz. 300’ler’in kararıyla mı iktidara geldiler diyorsunuz yani
Evet.

* Yüzde 47 oya kadar çıktılar...

Demokrasi nerede? Bunun adına “Demokraturg” derler. Demokrasi halkın kendi kendini idaresidir. Demokraturg halkın idareye alet edilmesidir. “Sen seçiyorsun” sanatıdır. Sana sen seçiyorsun gibi gösterir kendi istediğini seçtirir. Siyonizmin geliştirdiği bir metottur. Dünyayı 300’ler Meclisi yönetiyor.

En alttaki bölüm açık kuruluşlar. Rotary, lions klüpler. Sorsanız hayır kurumlarıdır. Asıl vazifesi acemi erat muayene istasyonudur. En tepede 300’ler kulübü vardır. Kararı 300’ler Kulübü verir

Bunlar Erbakan ın sözlerimi.

O zaman bu gerçek ise NEDEN İKTİDAR istiyor 300 ler tekrar 28 ŞUBAT benzerinimi yapsınlar diye ?

Evet.

* Yüzde 47 oya kadar çıktılar...

Şimdi meşhur 93 Roportajı aklıma geldi demekki 300 ler istedi HÜKÜMET kurdu ÇİLLER e emir verdiler ERBAKAN la HÜKÜMET kurdu MADEM BİLİYORDUN NEDEN KURDUN Hükümeti be ERBAKAN.

iŞTE AŞAĞIDA ÖNEMLİ BİR NOKTA erbakan IN DEĞİNDİĞİ NOKTA VE erbakan A GÖNÜL VERENLER bakın bunları bilmiyorlar çÜNKÜ BUNLARIN KONULARINI AÇTM HİÇ BİRİ KATILMADI.

Dünyayı nasıl idare ettiklerinin şemasıdır, 13 katlıdır. Dünya nasıl idare ediliyor? En alttaki bölüm açık kuruluşlar. Rotary, lions klüpler. Sorsanız hayır kurumlarıdır. Asıl vazifesi acemi erat muayene istasyonudur. En tepede 300’ler kulübü vardır. Kararı 300’ler Kulübü verir

Anladınızmı İhvan Forum da ERBAKAN ı lider olarak görenler SİZLER daha ERBAKANI tanımamışsınız ne dediğini bilmiyorsunuz Güncellesem Lions vari Kulüpler için açtığım konular hemen İTİRAZ da bulunacaksınız.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
hay 93 ropörtajına senin ya, arkadaş foruma üye olduğum günden bu yana sakız gibi aynı şeyi söylüyorsun yahu, bi de değişik bir şey söyle be arkadaş.

Erbakana gönül verenler bilmiyorlarmış, erbakan düşmanları biliyor öyle mi?

:)

Plağın bi de öbür yüzünü tak yahu:)

agbi

Yasaklı
hay 93 ropörtajına senin ya, arkadaş foruma üye olduğum günden bu yana sakız gibi aynı şeyi söylüyorsun yahu, bi de değişik bir şey söyle be arkadaş.

Erbakana gönül verenler bilmiyorlarmış, erbakan düşmanları biliyor öyle mi?

:)

Plağın bi de öbür yüzünü tak yahu:)

PLAĞIN önce bu yüzünü öğrenelimki

İkinci yüzünde Neden 28 şubat oldu ve 28 şubat sonrasını DİNLEYELİM.

Çokmu zoruna gidiyor GERÇEK

ZAMAN bir yerde kötüdür GERÇEKLERİ YÜZÜNE VURDUĞU ZAMAN.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Ya ne gerçeği, senin hüsnü kuruntun o. 93 ropörtajı 93 roportajı diye diye iyice ezberledik yahu:) gerçi o ropörtajın tamamını da göremedik ama olsun sen yazdıysan doğrudur:)

Plagın bu yüzünü öğrendik yeter artık, biraz da öbür tarafını çevir de o kıymetli gerçeklerinden daha fazla öğrenelim diyoruz:)

Yeni-OSMANLI

Yasaklı

erbakan yaparsa cihad...baskalari yaparsa horoz dövüsü...

agbi

Yasaklı
Ya ne gerçeği, senin hüsnü kuruntun o. 93 ropörtajı 93 roportajı diye diye iyice ezberledik yahu:) gerçi o ropörtajın tamamını da göremedik ama olsun sen yazdıysan doğrudur:)

Plagın bu yüzünü öğrendik yeter artık, biraz da öbür tarafını çevir de o kıymetli gerçeklerinden daha fazla öğrenelim diyoruz:)

Size düşünce bazında samimi bir soru.

Lütfen aynı niyetle aynı temelle cevap verin.

ERBAKAN Hoca çok iyi bidiği SİYONİZM ve oyunları karşısında NEDEN BAŞARILI OLAMADI ?

Halk mı yardım etmedi ?

Allah mı yardım etmedi ?

Yoksa

Kendi Hatasımı ?

Veya bilmediğimi bir şeymi var ?