Erbakan: 2011'de İktidarız

agbi

Yasaklı
Bu bir itiraf olmalı.

28 şubatta erbakana kim karşı gelmişse islami cenahtan,hepsi kuvvetlenmiştir.Bu bir gerçek zaten.Bunu sizin dillendirmeniz dahada bir gerçek oldu..

ÖNCE Şu 28 ŞUBAT a getiren gelişmeleri bir irdele de sonra fikir yürüt.

ANLAMAKTA zorluk çekiyorum sizi ve sizleri

Ya 93 Senesin de ne dedi erbeken

BİZLERE BUGÜNE KADAR ENGEL KOYANLAR ENGELLERİ KALDIRIP İKTİDAR OLMAMIZI İSTİYOR ve sonra önümüze ENGELELER KOYACAK BAKIN "MÜSLÜMANLAR BECEREMEDİ BAŞARISIZ OLACAKLAR " diyecekler

E eee ERBAKAN bunu biliyordun bu Tuzağı sezdin de NEDEN REFAH YOL u kurdun demezlermi adama ?

Evet şimdi de hazırlanıyor böyle bir senaryo İŞTE ULUSAL kanalların ve İSLAM a bakışaçısı belli olan MEDYA sizleri destekliyor.

Bak bir yerde haklısın BAKIŞ Mekanı cennet olsun ÖZAL & ERDOĞAN & GÜL talebeleri idi CUMHURBAŞKANI oldular ALLAH ın izni ile

ERBAKAN ın REFAHYOL HÜKÜMETİ ni KURMASI BÜYÜK SİYASİ BİR HATADIR.Bu benim iddiam eğer aksi iddan varsa beklerim belgeler ışığında.

ıtri

Üye
2011 de iktidar...
Daha delegelere bile söz geçiremiyorsun.
Saadet te bile iktidar değilsin, 600 kusur imza topayıp kongereyi yenileyemedin.
Peki nasıl olacak o zaman?

Önce iç çekişmeleri bir bırakın.
İftarlarda adam dövmeyi bir bırakın, ondan sonra belki...

"%40 lara çıkma ustası.." bilmiyorum.
Ama % 03 lere düşme ustalığından niye bahsetmiyorsunuz?

Bence Hoca yı yaş olarak artık ciddiye almamak gerekir.
O bir hedef belirler, olmadı mı hedefi ileriye atar.
2011, olmadı 2015, olmadı 2019.....

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Milli görüş son dönemlerdeki gibi devam ederse çok zor bu söylenen. Gönlüm tabiki inşaallah iktidar olsun diyor ama görünen köy kılavuz istemez. Erbakan hoca adına yapılan, yapıldığı söylenen bazı hareketler milli görüş davasına, erbakan hocaya zarar veriyor.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
2011 de iktidar...
Daha delegelere bile söz geçiremiyorsun.
Saadet te bile iktidar değilsin, 600 kusur imza topayıp kongereyi yenileyemedin.
Peki nasıl olacak o zaman?

Önce iç çekişmeleri bir bırakın.
İftarlarda adam dövmeyi bir bırakın, ondan sonra belki...

"%40 lara çıkma ustası.." bilmiyorum.
Ama % 03 lere düşme ustalığından niye bahsetmiyorsunuz?

Bence Hoca yı yaş olarak artık ciddiye almamak gerekir.
O bir hedef belirler, olmadı mı hedefi ileriye atar.
2011, olmadı 2015, olmadı 2019.....

akıl yaşta değil baştadır dost.

Kişi vardır 25-30 yaşındadır ama fostur, kişi vardır 90 yaşındadır dop doludur.

yaş konusundaki uslubunuza dikkat etmenizi tavsiye ederim.

Ciddiye almazsanız ciddiye alınmazsınız.

muhabbetle.

Azimli

Ordinaryus
zenginin malı züğürtün çenesini yorar diye bir ata sözümüz vardı değilmi?
iyiki böyle akıllı atalarımız varmış
ne güzel sözler söylemişler
şu yorumları okudukca Erbakan isminin bile ne kadar zengin olduğunu düşünüyorum

agbi

Yasaklı
zenginin malı züğürtün çenesini yorar diye bir ata sözümüz vardı değilmi?
iyiki böyle akıllı atalarımız varmış
ne güzel sözler söylemişler
şu yorumları okudukca Erbakan isminin bile ne kadar zengin olduğunu düşünüyorum

Çok haklısınız.

Birde bu sözü kendinize yönlendirin.

F.Gülen için Erdoğan için söylediklerinizi hatırladınızmı.

GELELİM KONUMUZA

Gerçekten ERBAKAN bugün bile iktidarda YETİŞTİRDİĞİ TALEBELERİ kimler Biri C.Başkanı , Biri BAŞBAKAN tabiki ÖğretmenİNDE BURDA OLMAYA HAKKI VARDIR.

Tüm Forum üyelerinin Mübarek bayramını kutlarım Allah cc bu Mübarek bayramın tüm Müslümanlara HAYIRLARA vesile etmesini dilerim.

Azimli

Ordinaryus
Çok haklısınız.

Birde bu sözü kendinize yönlendirin.

F.Gülen için Erdoğan için söylediklerinizi hatırladınızmı.

GELELİM KONUMUZA

Gerçekten ERBAKAN bugün bile iktidarda YETİŞTİRDİĞİ TALEBELERİ kimler Biri C.Başkanı , Biri BAŞBAKAN tabiki ÖğretmenİNDE BURDA OLMAYA HAKKI VARDIR.

Tüm Forum üyelerinin Mübarek bayramını kutlarım Allah cc bu Mübarek bayramın tüm Müslümanlara HAYIRLARA vesile etmesini dilerim.
avukatları unutmuşsunuz

hıfz-ı lisan

perekli..
Erbakan Hoca'nın namazı, niyazı size kaldı değil mi? Seceresini tutanlar epey kalabalık.. Hoca inancını ifade etmiştir. Ve bu inancı Milli Nîzam Partisi'nden bugüne kadar değişmemiştir. Ulan 40 yıl öncede konuşuyordu millet şimdide konuşuyor Erbakan Hoca'yı..

Benim partimin meselelerini, olayların iç yüzünü bizden çok bilenler gibi atıp tutmuyorlar mı birde! Yaşlandı gitsin evinde tesbih çeksin o çekmiyor siz gençsiniz buyrun ibadete.. Akşama kadar o forum senin, bu forum benim diye dolaşmak marifet.. Tv, internet, radyo sağlam yayıncılık yapıyor nasılsa baktın mı bir iki al eline çeneni konuş konuşabildiğin kadar!

Hakaret, saygısızlık, hakk'a girmek, boş konuşmak müslümanın işi buyrun devam edin..

Numan Kurtulmuş hala genel başkanımızdır. Onunla veya onsuz yola devam edeceksek ederiz. Kimse Erbakan Hoca'nında, Numan Kurtulmuş'unda bizden iyi arkasında duramaz.

Bu dava bâkidir, kişiler gelip geçicidir.

agbi

Yasaklı
Erbakan Hoca'nın namazı, niyazı size kaldı değil mi? Seceresini tutanlar epey kalabalık.. Hoca inancını ifade etmiştir. Ve bu inancı Milli Nîzam Partisi'nden bugüne kadar değişmemiştir. Ulan 40 yıl öncede konuşuyordu millet şimdide konuşuyor Erbakan Hoca'yı..

Benim partimin meselelerini, olayların iç yüzünü bizden çok bilenler gibi atıp tutmuyorlar mı birde! Yaşlandı gitsin evinde tesbih çeksin o çekmiyor siz gençsiniz buyrun ibadete.. Akşama kadar o forum senin, bu forum benim diye dolaşmak marifet.. Tv, internet, radyo sağlam yayıncılık yapıyor nasılsa baktın mı bir iki al eline çeneni konuş konuşabildiğin kadar!

Hakaret, saygısızlık, hakk'a girmek, boş konuşmak müslümanın işi buyrun devam edin..

Numan Kurtulmuş hala genel başkanımızdır. Onunla veya onsuz yola devam edeceksek ederiz. Kimse Erbakan Hoca'nında, Numan Kurtulmuş'unda bizden iyi arkasında duramaz.

Bu dava bâkidir, kişiler gelip geçicidir.

Bu ne şiddet bu nasıl celallenme.

Kim Erbakanın Namzı ile N,yazı ile NEGATİV yazmış veya düşünmüş.

Numan Bey in arkasındamısınız

Lütfen

bakın Forumdaki

Sp lilere

Bakın Milli görüş Forumlarına.

hıfz-ı lisan

perekli..
Bu ne şiddet bu nasıl celallenme.

Kim Erbakanın Namzı ile N,yazı ile NEGATİV yazmış veya düşünmüş.

Numan Bey in arkasındamısınız

Lütfen

bakın Forumdaki

Sp lilere

Bakın Milli görüş Forumlarına.

Söylenen lafların akıbetinde bu celallenme bile az..

Ve siz sayın Agbi; akşama kadar Milli Görüş ile ilgili konu açıp konuşanlardan biride sizsiniz..

Numan Kurtulmuş aleyhinde kızgınlıkla söylenmiş ifadeler hiçbir şeyi değiştirmez. Bu belki bir hatadır. Ancak Erbakan Hoca devam dediğinde biz devam ederiz. Tekrarlıyorum Numan Kurtulmuş genel başkanımızdır.

Siz takip edin forumları oralarda böyle aktif misiniz?

ukubat

Profesör
Web sitesi
www.ismailaga.org.tr
İşte sorun bu celalli uslupta ve zihniyette zaten...
Bu uslup ve zihniyet iftarda basıyor...
Peygamberimize hakaret edenlerin ayağınada gidiyor...
Havalimanınıda basıyor...
Kendinden olmayana cehennem biletide kesiyor...
Bütün suç bu celalli uslup ve zihniyette zaten...

hıfz-ı lisan

perekli..
Sayın Ukubat; Ben ne çok yazarım, ne çok bilmişlik yaparım ne de hakaret ederim.. Cevabınıza cevap veririm.

Ancak bir uslupsuzluk oldu ise demek ki sizde bir uslupsuzluk oldu. Yazdıklarım yazdıklarınızın cevabıdır. Biz cehennem bileti kesmiyoruz ama anlaşılan siz cennetten yer dağıtıyorsunuz?

İftarı basmışlar, gazeteciler gelmiş falan filan.. Ne biliyorda ne söylüyorsunuz cidden merak içerisindeyim..

Düşüncenizi ifade etmek ile hakareti, emin olmak ile zannı ayırt ediniz öyle konuşunuz. Birde Allah'a dua ediniz yaşlandığınızda mantıklı ve insanların gülüp geçmediği biri olmak için.. :)

Ve sayın Ubeyd_el_turki; Şu halde siz İsrail'in biz Erbakan Hoca'yı gömdük, üzerine beton dökeceğiz lafını tasdik ediyorsunuz.. Ne âlâ, ne âlâ..

ukubat

Profesör
Web sitesi
www.ismailaga.org.tr
Ve sayın Ubeyd_el_turki; Şu halde siz İsrail'in biz Erbakan Hoca'yı gömdük, üzerine beton dökeceğiz lafını tasdik ediyorsunuz.. Ne âlâ, ne âlâ..

Gene olmadı kardeşim...Gene aynı hataya düştük...
Sizin gibi düşünmeyenleri hemen yahudilere ve din düşmanlarına atfetme hastalığına yenik düştük...
SP li olmadan veya spyi eleştirerekte müslüman olunabilir...Yahudilere buğz edilebilir...Din düşmanlarına buğz edilebilir...
İslamcılık kimsenin tekelinde değil...

hıfz-ı lisan

perekli..
Gene olmadı kardeşim...Gene aynı hataya düştük...
Sizin gibi düşünmeyenleri hemen yahudilere ve din düşmanlarına atfetme hastalığına yenik düştük...
SP li olmadan veya spyi eleştirerekte müslüman olunabilir...Yahudilere buğz edilebilir...Din düşmanlarına buğz edilebilir...
İslamcılık kimsenin tekelinde değil...

Ben ortada bir hata göremiyorum. Kişinin söylediğini İsrail tarafındanda söylendiğini söylüyorum. Biri Yahudi, diğeri müslüman.. İki söylemde aynı kapıya çıkıyor. Niye bu kardeşim böyle birşey söylüyor acaba?

:) Yok ya demek bir takım hastalıklara yenik düştüm.. Bak sen ee sonra? Zat-ı aliniz müslümana yakışır kelimeler kullanmış gibi eleştirmiyor musunuz hayret ediyorum.. Yazdıklarınıza dönüp bir daha bakınız, okuyunuz, düşününüz..

Ve tekrarlıyorum yazdıklarınızın cevabını alıyorsunuz. Hoplamaya, zıplamaya gerek yok.

agbi

Yasaklı
Söylenen lafların akıbetinde bu celallenme bile az..

Ve siz sayın Agbi; akşama kadar Milli Görüş ile ilgili konu açıp konuşanlardan biride sizsiniz..

Numan Kurtulmuş aleyhinde kızgınlıkla söylenmiş ifadeler hiçbir şeyi değiştirmez. Bu belki bir hatadır. Ancak Erbakan Hoca devam dediğinde biz devam ederiz. Tekrarlıyorum Numan Kurtulmuş genel başkanımızdır.

Siz takip edin forumları oralarda böyle aktif misiniz?

Ben girdiğim her Forum da agbi nicimikullanırım.

Bir başka Forum da başka nic diğerindede ayrı değildir.

MİLLİ GÖRÜŞ ü RUH olarak kabul ederim SİYASİ TARAFGİRLİK görenlerede her zaman karşıyımdır.

ERBAKAN ı yakından tanırım kendisi ile 4,5 kere yakın çerçevede birlikte olmuşumdur 94 Öncesi

Numan bey i ise yalnızca bana anlatılanlarla tanıdım ve gerçekten tanımışım bana gelen bilgiler doğruumuş Bu Forum da numan bey başkan olunca ileride neler yapabilir diye fikirler yürütmüştüm çoğundada yanılmadım.

girdap

Ordinaryus
Gelip geçecek siyasi davaları İslam davası gibi baki zannedenler, ellerinde yüceltecekleri bir hareket kalmayınca ne yapacaklar, çok merak ediyorum..