Engin Ardıç - Solculuğu da bu hükümet yapıyor

agbi

Yasaklı
Tayyip Cumhuriyeti kuruldu bile :)

Taşeronları görünce insanın içi kan ağlıyor. Burda birisi var, tekelden geldi. işten çıkarılıyor bir ay maaş vermemek için, ertesi ay geri alınıyor. artık köleleştirme sistemi bu hale geldi. yine pendik belediyesine bağlı taşeronlarda her sene isim değiştiriyor ki, çalışanların tazminat hakkı olmasın, hiç bir güvenceye sahip olmasınlar. Bunu yapan dindar! tayyipçiler.. haydaaa!

Benim işime gelmedi mesela agbi. Allah muhafaza! ya şeriat, İslam gelirse ülkeye ben ne ederim :) Nurcu sülüman gelsin başımıza, bize risale okusun :)

İşin latifesi bir yana, ne demek bazlarının işine gelmedi. Yazıyı okumadım bile. AKP'de yapsa yanlış yanlıştır. Tapınmaya gerek yok bir partiye. Kraldan fala kralcı olmaya lüzum yok. Burası zaten dini bir forum, burada kimi kimden korursunuz ya da burada AKP'yi yağlama ballamanın kime ne faydası var?

Okumadığın bir yazıya YORUM yapmak nın açlılımını yaparmısın.

ALINTI YAPTIĞIM mesajında bile bir TUTAR YOK.

Başta dedim ya SAYGISIZ sınız çünkü yapamadıklarınızı yaptıklarını gördüğünüzde içinize sindiremiyorsunuz.

agbi

Yasaklı
Osmanlı gelmesin agbi, aman aman. Nurcu süleymanla, ecevit gelsin :)

Konuyu okumadım derken mesaj yazmışsınız. Ben emekçiden yanayım, devletten değil. Devlet insan için vardır. Siz ezileni umursamayabilirsiniz, AKP'nin pek çok tuzu kuru adamı umursamayabilir ama biz umursuyoruz. AKP'de şaklaban çok, menfaatçi çok, hatta peşinden koşulan pek çokları öyle. Ama bu demek değil ki, partinin karşısındayız. Lakin bunu anlayacak kafa nerede. Biz de takım tutar gibi parti tutulur. Rab edinmiyoruz partiyi. Pek çok doğrular yaptı parti desteklenmelidir. Şartlar onu gerektirir ama önce insan gelir deriz biz. Milletin ahını alırsa ki çok yerden alıyor, Allah başkalarını getirmeye muktedirdir.

Buradaki belediye başkanlarını biliyorum yani AKP'nin, milletvekili olanlarını filan. İşin ucu maalesef menfaate, paraya geliyor son noktada. Müslüman mağlup oldu bu konuda.

KONU ne ise ana fikri onunla ilgili yaz.

SAYGISIZLIK ETME

Haa AK Partinin yanlışlarını görüyorsan o zaman o konu hakkında konu aç ve yaz.

Daha evvel çok yazıştık karşılıklı aç konu istişare edelim ama DOĞRU bir atılımı sobete edecek SAYGISIZLIK yapma.

AÇ KONULARI BEKLİYORUM

Haa işsizliğe değinmiştim br ara Yüzde bayağı düştü.

Ercan Tekin

Kıdemli Üye
Arkadaslar kalipsallasmis huylara meyletmemeliyiz. Anlamalisiniz artik bazi insanlar bu foruma nefislerini doyurmaya geliyor hep polemik hep cekisme istiyorlar muhattap alinmamalari onlar icinde yararli olur
Ves'selam

agbi

Yasaklı
Arkadaslar kalipsallasmis huylara meyletmemeliyiz. Anlamalisiniz artik bazi insanlar bu foruma nefislerini doyurmaya geliyor hep polemik hep cekisme istiyorlar muhattap alinmamalari onlar icinde yararli olur
Ves'selam

Galiba bir başka mesajın vardı ya silinmiş yada sildin ama mesaj kutumda var.

AKILLA la mücadele edemediğin kişilere iftira atmak sizde KALITSAL bir hastalık olmuş.

Aklınca kendine göre iyi bir stareji geliştirmişsin cevap veremediğin kişileri çeşitli yaftalamalarla topluma empoze edip değişik bir şekilde mücadele etmek.

ACIYORUM size nedenmi ? Yok acımıyorum acımak ALLAH a ait size üzülüyorum nedenmi ? SİYASİ ZAAFINIZ AMA NEGATİV OLARAK.

Size üzülüyorum HALA ERBAKAN ın geçmişi den kurtulamadınız madem ERBAKAN a hayransınız onun gösterdiği yolda hedefler belirin ba AK Parti KOTKU Hz lerinin gösterdiği HEDEF e adım adım yaklaşıyor.

agbi

Yasaklı
Benim işime gelmedi mesela agbi. Allah muhafaza! ya şeriat, İslam gelirse ülkeye ben ne ederim :) Nurcu sülüman gelsin başımıza, bize risale okusun :)

İşin latifesi bir yana, ne demek bazlarının işine gelmedi. Yazıyı okumadım bile. AKP'de yapsa yanlış yanlıştır. Tapınmaya gerek yok bir partiye. Kraldan fala kralcı olmaya lüzum yok. Burası zaten dini bir forum, burada kimi kimden korursunuz ya da burada AKP'yi yağlama ballamanın kime ne faydası var?

AKP'de yapsa yanlış yanlıştır.

Demişsiniz.Konu hakkında fikir yürütmüşsünüz.

BAK TALİB SİZİN GİBİ RAHATSIZ OLAN YANLIŞ diyen biri aşağıda oku.

Abdülmecit sempozyumu rahatsız etti

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Genel Başkanı Tansel Çölaşan, Sultan Abdülmecid için TBMM tarafından düzenlenen anma sempozyumunun, bilimin siyasallaşmasının bir örneği olduğunu söyledi.

Atatürkçü Düşünce Derneği Sinop Şubesi'nce, Halk Eğitim Merkezi salonunda düzenlenen "Bağımsızlık ve Toplumsal Eşitlik için Ulusal Yönetim, Enerji Politikaları Ulusal Yönetimi ve Anayasa" konulu konferansta konuşan Tansel Çölaşan, Osmanlı Devleti padişahlarından Sultan Abdülmecid için düzenlenen anma sempozyumunu eleştirdi. TBMM'nin, tarihinde ilk kez bir padişah için anma günü düzenlemesinin, Türkiye'nin içinde bulunduğu siyasal, ekonomik ve toplumsal ortam nedeniyle üzerinde durulması gereken bir olay olduğunu söyleyen Çölaşan, "Öncelikle Sultan Abdülmecit'in dönemini bilimsel olarak ele alan, inceleyen bir akademik etkinliğin düzenlenmesinde herhangi bir sakınca olmadığını belirtmek isteriz. Ancak sempozyumun mekanı ve zamanı işin içerisine girdiğinde, söz konusu anma ile ilgili bazı kuşkular belirdiği bir gerçektir. Hatırlatalım, 12 Haziran seçimleri öncesinde, iktidarın seçim yatırımı olarak ortaya attığı İstanbul'da kanal projesini tanıtırken Başbakan; 'Bu proje Marmaray'la birlikte Dedem Abdülmecit'e aittir. Bunu benim dedem istedi. Onun için yapıldı bu proje' demişti. Anlaşılan, Osmanlı imparatorluğunu Batı'nın sömürüsüne açan son dönem borçlanma politikalarının da mimarı olan padişah Abdülmecit'i anmak için bir sempozyum düzenlenmesi, sadece akademik bir yaklaşım olsaydı, gündemdeki bazı tartışmalara da gerek olmayacaktı. Ancak söz konusu yaklaşım her yönüyle belli bir siyasal düşüncenin yansıması olarak görünmektedir. Bilimin siyasete alet olmasının ya da bilimin siyasallaşmasının bir başka örneği olarak karşımıza çıkmaktadır" şeklinde konuştu.

TBMM, Osmanlı İmparatorluğu padişahlarından Sultan 1. Abdülmecid'i ölümünün 150. yıldönümünde, 17-19 Kasım tarihleri arasında düzenlediği Sultan Abdülmecid'i Anma Sempozyumu'yla anmıştı.

Konferansa Çölaşan'ın yanı sıra CHP Sinop İl başkanı Mustafa Acun, Dr. Necdet Pamir, Cihan Sancak ve Sinop A.D.D. Başkanı Yalçın Oğuz ile davetliler katıldı.

Ercan Tekin

Kıdemli Üye
Agbi senin akıl bazına biz ulaşamadık ne yapalım senin kadar herkes akıllı olamıyor.
Senin aklın sana bizim aklımızda bizedir diyelimde işin içinden çıkalım :)
Sana aslında uzun yazdım ama yine polemik yaparsın diyerekten vazgeçtim kaldırdım bunu dahi malzeme ediniyorsun.
Sana vermediğimiz cevapmı kaldı. Sana her konuda belgeli hüccetli cevaplar verdik peki sen ne yaptın kendi nefsi davranıp bunları görmezden geldin sonra akıl oyunları oynamaya kalktın.
Şimdi sana cevap versek ne olacak? Yine polemik çekişme yapacaksın çünkü bunu istiyorsun. Hak hakikat derdin olsaydı o kadar hüccetten illa nasiplendiklerin olurdu. Nitekim derdin bu değil derdin nefsinle foruma gelip siyasi polemik çekişme arzu etmendir.

Seninle şu halinle yazışmak vakit kaybından başka birşey değil.
Sürekli insanlarla polemik çekişme arzu ediyorsun. Artık insanları bıktırdın kendinden kendini biraz değiştir şu siyasi taassup belasından bir kurtul.
Akıl bazında siyasi tarafgir agbi yerine sevecen babacan gerçek abilik yapan bir karakterle gel şu foruma!
Erbakan hocamızı sevmemiz zoruna gidiyor biliyorum ama zoruna gitsede biz Erbakan hocamızı seviyoruz.
Sende sevilmek istiyorsan siyasi çekişme huyundan kurtul artık..Yoksa senin bana kişiselleştirdiğin takıntıların gibi benim sana karşı kişisel takıntılarım yok. Senin bana karşı yürüttüğün tahrik çalışmaların hesaplaşma güdülerine yanaşmamam seni üzmüş olabilir ama emin ol senin ruh ve beden sağlığın için bu iyiliği sana yapıyorum kendini strese sokup kendini üzme diye....
Lütfen anlayış içerisinde konularda saygı ve sevgiyi ön planda tut böylece geçmisaygıyı sevgiyi yeniden kazan

agbi

Yasaklı

Agbi senin akıl bazına biz ulaşamadık ne yapalım senin kadar herkes akıllı olamıyor.

Sürekli insanlarla polemik çekişme arzu ediyorsun. Artık insanları bıktırdın kendinden kendini biraz değiştir şu siyasi taassup belasından bir kurtul.
Akıl bazında siyasi tarafgir agbi yerine sevecen babacan gerçek abilik yapan bir karakterle gel şu foruma!
Erbakan hocamızı sevmemiz zoruna gidiyor biliyorum ama zoruna gitsede biz Erbakan hocamızı seviyoruz.
Sende sevilmek istiyorsan siyasi çekişme huyundan kurtul artık ..

Siz ve sizin gibilerin ERBAKAN ı sevmeleri ZORUMA gitmiyor ama gerçekten üzüyor.

Nedeni çok basit

Kotku Hz lerinbaşlattığı zamanın haydar Efendi si , M.Sami efendinin ve diğer Allah cc sevdiği kulların desteklediği bu hareketi bud duruma düşürdüğünüz beni ÜZÜYOR.

Siz ve sizin gibilerin ERBAKAN ı yanlış yönlendirmesi beni ÜZÜYOR ( KAZAN BEYAN ETMEDİMİ 28 ŞUBAT ÖNCESİ BİZİ YANLIŞ YÖNLENDİRDİLER DİYE )

Siz ve sizin gibiler yüzünden GÜL ün ERDOĞAN ın ARINÇ ın ve diğer lerin partiden ayrılması beni ÜZÜYOR.

Siz ve sizin gibiler yüzünden MAHALLE MECLİSİNİ bile TOPLAYAMAZ hale gelmeniz beni ÜZÜYOR.

Siz ve sizin gibiler yüzünden gerek yazılı gerekse görsel medyada bir etki kalmadığından dolayı ÜZÜLÜYORUM.

agbi

Yasaklı

Sende sevilmek istiyorsan siyasi çekişme huyundan kurtul artık ..

Siz ve sizin gibilerin ERBAKAN ı sevmeleri ZORUMA gitmiyor ama gerçekten üzüyor.

Nedeni çok basit

Kotku Hz lerinbaşlattığı zamanın haydar Efendi si , M.Sami efendinin ve diğer Allah cc sevdiği kulların desteklediği bu hareketi bud duruma düşürdüğünüz beni ÜZÜYOR.

Siz ve sizin gibilerin ERBAKAN ı yanlış yönlendirmesi beni ÜZÜYOR ( KAZAN BEYAN ETMEDİMİ 28 ŞUBAT ÖNCESİ BİZİ YANLIŞ YÖNLENDİRDİLER DİYE )

Siz ve sizin gibiler yüzünden GÜL ün ERDOĞAN ın ARINÇ ın ve diğer lerin partiden ayrılması beni ÜZÜYOR.

Siz ve sizin gibiler yüzünden MAHALLE MECLİSİNİ bile TOPLAYAMAZ hale gelmeniz beni ÜZÜYOR.

Siz ve sizin gibiler yüzünden gerek yazılı gerekse görsel medyada bir etki kalmadığından dolayı ÜZÜLÜYORUM.

Siz ve sizin gibilerin ZENGİN vefatına bile AHTIVEFASIZLIĞINIZA ÜZÜLÜYORUM.

Siz ve sizin gibilerin TAHTACININ şehid olma nedenini bile bilmemenize ÜZÜLÜYORUM.

Siz ve sizin gibilerin bu mesaj yazdığınız konunun ana fikrine bile SAYGI GÖSTERMEYİŞİNİZE ÜZÜLÜYORUM.

Siz ve sizin gibilerin siyasi rant için SEÇİM ZAMANI hizipleşmelere neden olmanıza üzülüyorum.

Siz ve sizin gibilerin bağlı olduğunuz dini oluşumların hizmetlerinden daha çok SİYASİ ÇALIŞMALARA EMEK VERMENİZE ÜZÜLÜYORUM.

Ercan Tekin

Kıdemli Üye
Şov yapmakta üstünede yok he...
Yaşına göre davranmayı öğrenemedin.

Agbi senin siyasi görüşlerin sanadır, bizimki bizedir.
Senin üzüntün hiç inandırıcıda değildir.
Samimide değildir. Görmüyormusun kimse seni ciddiye bile almıyor neden mi çünkü taassuplarından insanlar bıktı artık. Seçim bitmiş geçmiş halen seçimdeki açtığın konuları güncelleyip güya hesaplaşmayı deniyorsun. Doğrusu sen övülmeyi, kendini övdürmeyi, yaptıklarınla övünmeyi çok istiyorsun gündemde kalmayı istiyorsun. O yüzden diyorum ya ihlasla yazmıyorsun bu yüzden taraftarında olmuyor. İhlasla yaz ki insanlar senden istifade etsinler. Ama nerede!!!!!

Milli Görüşle Erbakan hocamızla uğraştığın yeter git kendine başka oyuncaklar bul insanları bezdirdin artık .
Derdin halen %1'lik hareketle.
Herzaman Milli Görüşü bölen parçalayanların yanında oluyorsun sonrada Milli Görüşü bu hallere düşürenleri Milli Görüşe sadık kalmış bağlı kalmış insanları suçluyorsun.
Bu bir eve hırsız giriyor suçlanması gereken hırsızken ev sahibini suçlamaya benziyor. Hırsızın hiçmi suçu yok?
Zaten cevap yazmam hataydı kime ne yazıyoruz?
Allah affetsin beni bu malayaniden dolayı.

Ben seninle yazışmama kararı aldım bana yaptığın tüm tahriklerine karşı tepkisizim. Çünkü sen iyi niyetli yazmıyorsun polemik ve çekişme arzu edenin nefsinden korkarım. Sen bizi nefsinden korkutuyorsun. İhlas samimiyet olsa seninle yıllarca yazışsak doymayız. Ama öyle değil durumun. Büyükler cahillerden kaçın uzaklaşın diyor bende seni siyasette cahillerden görüyorum o yüzden uzak durmayı doğru sayıyorum. Kişisel değil yanlış anlama ama siyasette tavrım budur. Saygı göstermeni beklerim.

agbi

Yasaklı
Agbi senin siyasi görüşlerin sanadır, bizimki bizedir.
Senin üzüntün hiç inandırıcıda değildir.
Samimide değildir. Görmüyormusun kimse seni ciddiye bile almıyor neden mi çünkü taassuplarından insanlar bıktı artık. Seçim bitmiş geçmiş halen seçimdeki açtığın konuları güncelleyip güya hesaplaşmayı deniyorsun. Doğrusu sen övülmeyi, kendini övdürmeyi, yaptıklarınla övünmeyi çok istiyorsun gündemde kalmayı istiyorsun. O yüzden diyorum ya ihlasla yazmıyorsun bu yüzden taraftarında olmuyor. İhlasla yaz ki insanlar senden istifade etsinler. Ama nerede!!!!!

Milli Görüşle Erbakan hocamızla uğraştığın yeter git kendine başka oyuncaklar bul insanları bezdirdin artık .
Derdin halen %1'lik hareketle.
Herzaman Milli Görüşü bölen parçalayanların yanında oluyorsun sonrada Milli Görüşü bu hallere düşürenleri Milli Görüşe sadık kalmış bağlı kalmış insanları suçluyorsun.
Bu bir eve hırsız giriyor suçlanması gereken hırsızken ev sahibini suçlamaya benziyor. Hırsızın hiçmi suçu yok?
Zaten cevap yazmam hataydı kime ne yazıyoruz?
Allah affetsin beni bu malayaniden dolayı.

SİZ kendinizi ne uzmanı zannediyorsunuz da Forum üyelerin benim hakkımda görüşlerini TESPİT gibi enpoze etmeye çalışyorsunuz.

ÜZÜNTÜLERİM ortada gerçekliği İŞTE ALDIĞINIZ SON SEÇİM SONUÇLARI & İşte mekanı cennet olsun ERBAKAN ın son D( ler toplantısında söyledikleri ve seçim öncesi sizlerin KULAĞINI çekmesi.

SİZLER KİM ERBAKAN ı anlamak kim.

SİZLER kim KOTKU Hz lerin hayalini amacını hedefini anlamak kim.

Ercan Tekin

Kıdemli Üye
Arkadaşlar agbinin durumu anlaşılan iyi değil kendisine iyiliği için dua edelim.

agbi

Yasaklı

Nedeni çok basit

Siz ve sizin gibilerin ZENGİN vefatına bile AHTIVEFASIZLIĞINIZA ÜZÜLÜYORUM.

Siz ve sizin gibilerin TAHTACININ şehid olma nedenini bile bilmemenize ÜZÜLÜYORUM.

Siz ve sizin gibilerin bu mesaj yazdığınız konunun ana fikrine bile SAYGI GÖSTERMEYİŞİNİZE ÜZÜLÜYORUM.

Siz ve sizin gibilerin siyasi rant için SEÇİM ZAMANI hizipleşmelere neden olmanıza üzülüyorum.

Siz ve sizin gibilerin bağlı olduğunuz dini oluşumların hizmetlerinden daha çok SİYASİ ÇALIŞMALARA EMEK VERMENİZE ÜZÜLÜYORUM.

SİZ kendinizi ne uzmanı zannediyorsunuz da Forum üyelerin benim hakkımda görüşlerini TESPİT gibi enpoze etmeye çalışyorsunuz.

ÜZÜNTÜLERİM ortada gerçekliği İŞTE ALDIĞINIZ SON SEÇİM SONUÇLARI & İşte mekanı cennet olsun ERBAKAN ın son D( ler toplantısında söyledikleri ve seçim öncesi sizlerin KULAĞINI çekmesi.

SİZLER KİM ERBAKAN ı anlamak kim.

SİZLER kim KOTKU Hz lerin hayalini amacını hedefini anlamak kim.

SİZLER

İslam a Hizmet Vatan a hizmet ruhunu SİYASAL SLOGAN & SİYASAL RANT aracı yaptınız MİLLİ GÖRÜŞ ruhuna İHANET ETTİNİZ.

bEN fORUM DAN ÇIKIYOM YOKSA DAHA AĞIR ŞEYLER YAZICAM BUDA BENİ ÜZER

ALLAH a emanet ol.

Bak ikindi ezanı kainatta ses veriyor bu ezan hürmetine ALLAH cc sana Sitasi tarafgirlikten yoksun DÜŞÜNME kabiliyeti versin.AMİN.

talib

Kıdemli Üye
AKP'de yapsa yanlış yanlıştır.

Demişsiniz.Konu hakkında fikir yürütmüşsünüz.

BAK TALİB SİZİN GİBİ RAHATSIZ OLAN YANLIŞ diyen biri aşağıda oku.

Abdülmecit sempozyumu rahatsız etti

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Genel Başkanı Tansel Çölaşan, Sultan Abdülmecid için TBMM tarafından düzenlenen anma sempozyumunun, bilimin siyasallaşmasının bir örneği olduğunu söyledi.

Dini şüpheli olan biri ile bizi aynı kefeye koydu agbi :) Bunu yapan kim? Kafirlerle dinler arası diyalog yapan bir cemaatin müntesibi. Dediği kim, tüm din düşmanlarının canı cehenneme diyen birisi. Yine bunu yapan kim? Haklı ya da haksız Ecevit ile anılan bir cemaatin müntesibi. Dediği kim, her zaman müslümanları desteklemiş birisi :)

agbi yazabiliyorsan yaz, yoksa git bir yerden akıl al ;)

İşin ahireye bakan yönü. Sen bir müslümanı, dini belirsiz bir kadınla bir tuttun. O eleştirmiş ben de eleştirmişim, o zaman biz bir mişiz gibi bir çocukluk ettin. Çocukluk etmen ahiret vebaline engel değildir hatırlatırım sana.

AKP'yi kutsayacağım diye ahiretini heba etme bence. AKP doğruları ile birlikte yanlışları olan bir partidir. Şak şakçılık bizim işimiz değil. Öyle olmak isteyen buyursun.

Burası dini bir forum. Burada AKP'nin şakşakçılığından ziyade hataları eleştirilmeli ki doğrucu olduğumuz belli olsun. CHP'lilerin meclisinde olsa idik eğer, orada yanlışları görmezden gelir AKP savunması yapar idik.

bakış

Kıdemli Üye

Nedeni çok basit

ağbi sloganlara başladın yine.Slogan atınca insan ister istemez saçma laflarda edebiliyor.Gül,arınnç ve tayyip erdoğan ayrılmışsa milli görüşün suçu nedir.yani ayrılanlar haklı diyorsun.Tabi buna senin tarafgir tavırların neden oluyor.

yani erbakan arkadaşlarına şunu demeliydi öylemi ."arkadaşlar bu adamlar yeni bir parti kuruyor,bizde onlarla beraber olalım":D

medyada fazla yer vermiyorlarmış,milli görüşçülerin suçu değilki bu .1,5 milyonluk peygambere sevgi,papaya lanet mitingini sizin televizyon 50 bin kişi demedimi.

hareket bu duruma düştü diye ağbi çok üzülüyormuş:DBen üzülmüyorum.Çünkü bu davayı ben bu hale getirmedim.
Demekki agbi suçunu anlamışki,üzülüyor...
Birde zaferin geleceğinden hiiç şüphem yok.İmanım gibi ben bu davaya inanmışım.neye üzülecem

agbi

Yasaklı

ağbi sloganlara başladın yine.Slogan atınca insan ister istemez saçma laflarda edebiliyor.Gül,arınnç ve tayyip erdoğan ayrılmışsa milli görüşün suçu nedir.yani ayrılanlar haklı diyorsun.Tabi buna senin tarafgir tavırların neden oluyor.

yani erbakan arkadaşlarına şunu demeliydi öylemi ."arkadaşlar bu adamlar yeni bir parti kuruyor,bizde onlarla beraber olalım":D

medyada fazla yer vermiyorlarmış,milli görüşçülerin suçu değilki bu .1,5 milyonluk peygambere sevgi,papaya lanet mitingini sizin televizyon 50 bin kişi demedimi.

hareket bu duruma düştü diye ağbi çok üzülüyormuş:DBen üzülmüyorum.Çünkü bu davayı ben bu hale getirmedim.
Birde zaferin geleceğinden hiiç şüphem yok.İmanım gibi ben bu davaya inanmışım.neye üzülecem

GERÇEKTEN cik cik bir milli görüşçüsünüz.

Ben burda yani forum da ( zamanı tespit et bu örnekle) iken ERBAKAN bana demedi MAHALLE MECLİSLERİNİZ BİLE TOPLAMAKTAN ACİZSİNİZ.

Ercan Tekin

Kıdemli Üye

Güzel tespitlerine katılmamak elde değil.
Allah razı olsun inşaAllah anlaşılırsın

agbi

Yasaklı
Güzel tespitlerine katılmamak elde değil.
Allah razı olsun inşaAllah anlaşılırsın

KONUN ÖZÜNE GELELİM

ALLAH cc razı olsun AK partiden
Bir orkestra şefinin BAŞBAKAN a hakareti geliyorda aklıma geçmişte NERDEN NEREYE değilmi Ercan TEKİN Kendisine hakaret eden osmanlı düşmanı orkestra şefine cevap veremeyn BİR BAŞBAKAN ve şimdi MECLİS te OSMANLI PADİŞAHINI anan BAŞBAKAN.

KISKANMA NE OLUR ÇALIŞ SENİN de olur.

NAZAR ETME NE OLUR çalış seninde olur.

Ercan Tekin

Kıdemli Üye
Akl-i bazındaki Akp-tarafgiri ehli taassubi el-Agbi :)

hani diyordun ya siyasi tarafgir olma diye bende sana bu künyeyi taktım
ne diyorsun ediyorsun gerçekten komiksin...
Tayyip Erdoğan konusuna girersek çıkamazsın zira senin gibi ehli taassupla hiçbirşey görüşülmez o yüzden seni azad ediyorum .

bakış

Kıdemli Üye
GERÇEKTEN cik cik bir milli görüşçüsünüz.

Ben burda yani forum da ( zamanı tespit et bu örnekle) iken ERBAKAN bana demedi MAHALLE MECLİSLERİNİZ BİLE TOPLAMAKTAN ACİZSİNİZ.
Hocamın o lafı "daha fazla hizmet yapın"anlamındadır.Tabi teşklatı olmayan mahalleler var onlara söylüyor.Bizim pendikte 31 mahalle var.saaddet partisinin 20 mahalle temsilcisi var.11 mahalle eksiğimiz var.rahmetli hocamda bu eksiklere söylüyor.
pendikte akpartinin sadece ilçe teşkilatı var.mahallelerde teşkilat yok.Zaten olmaması onlar için daha iyi.Nitelikli eleman bulamadıkları için ters tepkide yapabilir.Birde mahalle temsilciliği açtığı zaman direk halka inmiş olacak,halkdan gelen tepkilere cevap veremezler diye açmıyorlar.

Ağbide milli görüş çivisi omadığı için,hocamın o lafını eleştiri olarak görüyor.

agbi

Yasaklı
Hocamın o lafı "daha fazla hizmet yapın"anlamındadır.Tabi teşklatı olmayan mahalleler var onlara söylüyor.Bizim pendikte 31 mahalle var.saaddet partisinin 20 mahalle temsilcisi var.11 mahalle eksiğimiz var.rahmetli hocamda bu eksiklere söylüyor.
pendikte akpartinin sadece ilçe teşkilatı var.mahallelerde teşkilat yok.Zaten olmaması onlar için daha iyi.Nitelikli eleman bulamadıkları için ters tepkide yapabilir.Birde mahalle temsilciliği açtığı zaman direk halka inmiş olacak,halkdan gelen tepkilere cevap veremezler diye açmıyorlar.

Ağbide milli görüş çivisi omadığı için,hocamın o lafını eleştiri olarak görüyor.

EĞER mahhalleye inmiyorsan o zaman HİÇSİN

Kendini AK parti ile karşılaştırma SEÇİM SONUÇLARI ortada