En Son Yada Suanda Okudugun Kitab Nedir

ALI25

Kıdemli Üye
Suanda okudugum kitabin ismi Islam Hukukuna Giris/Prof.Dr. Abdulkerim Zeydan.

ALI25

Kıdemli Üye
Suanda okudugum kitabin ismi Erenlerin Kalb Gözü/Haci Osman Akfirat.

ALI25

Kıdemli Üye
Basiretus Salikin/Medineli Haci Osman Akfirat.

ALI25

Kıdemli Üye
Suanda okuyacagim kitabin ismi Resulallah´in davet metodu/Prof.Dr.Ahmet Önkal.

spesifik

آزادی قید و بند
en son Agatha Cristine okudum sanırım .. ))
Elimde ki kitap Eywah çocuğumu şeytan mı eğitiyor .. (Ummu Reyhane)
Belâm (Ahmed Kalkan)
Bir de islamoğlunun meâli elimde geziyor ne zaman biter bilmiyorum çok ağır gidiyor...

ALI25

Kıdemli Üye
en son Agatha Cristine okudum sanırım.)Elimde ki kitap Eywah çocuğumu şeytan mı eğitiyor.(Ummu Reyhane)Belâm(Ahmed Kalkan)Bir de islamoğlunun meâli elimde geziyor ne zaman biter bilmiyorum çok ağır gidiyor.
Böyle kitab okunmaz ki benim bildigim kitab da sira ile tek olarak okunur biri bitir digerine gecilir seklinde olur.

spesifik

آزادی قید و بند
Böyle kitab okunmaz ki benim bildigim kitab da sira ile tek olarak okunur biri bitir digerine gecilir seklinde olur.
Genellikle roman tarzı hikaye tarzı bir iki kalın ise üç günde biter
ama fikir kitabında derinlik olduğu için sürer
çocuklardan dolayı da eğitime yönelik okumak gerekiyor
yani ilim dalı çok ..
meal de başucu kitabı zaten ..
hep böyle okurum kitapları ... ))

ALI25

Kıdemli Üye
Genellikle roman tarzı hikaye tarzı bir iki kalın ise üç günde biter ama fikir kitabında derinlik olduğu için sürer çocuklardan dolayı da eğitime yönelik okumak gerekiyor yani ilim dalı çok.meal de başucu kitabı zaten.hep böyle okurum kitapları.)
Sende gel böyle yapma bu gibi seylere okuyacagina okuma desem ve sonra o senin zamaninda kiymetli iken okuman gereken ve sanada lazim gelen ilmi eser okusan nasil olur diyorum.

spesifik

آزادی قید و بند
Sende gel böyle yapma bu gibi seylere okuyacagina okuma desem ve sonra o senin zamaninda kiymetli iken okuman gereken ve sanada lazim gelen ilmi eser okusan nasil olur diyorum.
Abicim ben çakma yazarım unuttun mu
Basılı bir adet kitabım var şükür
umarım kalıcı bir eser olur amel defterine
bu kitabı yazıya dökmede roman ve hikayelerin büyük rolü var hakkını yiyemem
senelerdir dini bir kalıba koymaktan yol alamıyoruz
aynı tarz okumayı sevmiyorum
tavsiye için sağolasın ...

ALI25

Kıdemli Üye
Abicim ben çakma yazarım unuttun mu Basılı bir adet kitabım var şükür umarım kalıcı bir eser olur amel defterine bu kitabı yazıya dökmede roman ve hikayelerin büyük rolü var hakkını yiyemem senelerdir dini bir kalıba koymaktan yol alamıyoruz aynı tarz okumayı sevmiyorum tavsiye için sağolasın.
Bak ne yazmis cakma da nedir onuda da anlamam bu ne sahte der gibi insanin da sahtesi mi olur. O kitabinida alip okumak isterdim ali abisi alir ve de ayni zamanda tetkik de etmis olur idi. Bizim hazirlamis oldugumuz telif olarak cok seyler var insallah nasib olursa türkiye de ilerde bastirmak isterdim hayirlisi ile de. Sende sag ol benim ki tek bir tavsiye idi ve teklif bizden karar ve uygulamak da kisiden misali olur.

spesifik

آزادی قید و بند
Bak ne yazmis cakma da nedir onuda da anlamam bu ne sahte der gibi insanin da sahtesi mi olur. O kitabinida alip okumak isterdim ali abisi alir ve de ayni zamanda tetkik de etmis olur idi. Bizim hazirlamis oldugumuz telif olarak cok seyler var insallah nasib olursa türkiye de ilerde bastirmak isterdim hayirlisi ile de. Sende sag ol benim ki tek bir tavsiye idi ve teklif bizden karar ve uygulamak da kisiden misali olur.
Yok abi sahte demek değil
Profesyonel olmayan demek
sonuçta kaliteli bir yazar olabilmek için statü ve fazla eser sahibi olmak gerekebilir
benim sadece bir tane basılı kitabım var
ama yazarlar birliğine alındım şükür ..
devam edeceğim yazılara abi nasip dua buyrun

ALI25

Kıdemli Üye
Yok abi sahte demek değil Profesyonel olmayan demek sonuçta kaliteli bir yazar olabilmek için statü ve fazla eser sahibi olmak gerekebilir benim sadece bir tane basılı kitabım var ama yazarlar birliğine alındım şükür.devam edeceğim yazılara abi nasip dua buyrun
Eline saglik vermis oldugun bu bilgi icin sen sag ol Büsra kardesim.Bilmiyorum cok eser olsa yada az eser olsa ne olur sorun degil saglik olsun ve senin adina sevindim yazarlar birligine alinmissin.

Yüce rabbim senin yar ve yardimcin olmasini sana dilerim ve insallah güzel bir seyler yazip ortaya koyarsin.

ALI25

Kıdemli Üye
En son okudugum kitabin ismi Rasulullah´in Islam´a Davet Metodu/Prof.Dr. Ahmet Önkal.

hikemiyat

Profesör
Şerhul Mevakıf / Mevakıf şerhi /seyyid şerif Curcani / türkiye yazma eserler kurumu Yay. 1.cilt;

26. söz Kader Risalesinin şerhi /Tahşiye yay.

NOT: Bu kitablar bitmedi , okuma devam ediyor.

Mevakif.jpg

ALI25

Kıdemli Üye
Suanda okumakta oldugum kitabin ismi Peygamberimizin Risaleti Ve Sahsiyeti/Muhammed Numan Sibli.

ALI25

Kıdemli Üye
En Son okudugum kitabin ismi Peygamberimizin Risaleti Ve Sahsiyeti/Muhammed Numan Sibli.

ALI25

Kıdemli Üye
Suanda okudugum kitabin ismi Fikih Usulu/Hasan Karakaya.