EN PRESTİJLİ "BARIŞ ÖDÜLÜ" HOCAEFENDİ'YE VERİLİRKEN Kİ SEVİNCİM - Ahmet Alp HAN

ahze21

Yasaklı
cıvık mahluk
hocaefendi dediğin yahudisever feto darbeci dediğin şahısların arasına suçlu-suçsuz herkesi kattı.
Sahte delillerle bazı insanların hayatlarını kararttı
Gerçekten suçlu, gerçekten darbe hevesinde olanların dışarıya salıverilmelerine (albay veli küçük vd.) ön ayak oldu.
Çoğunluğu albay binbaşı yüzbaşı rütbesinde paralel örgüt mensuplarının önünü açmak için şeytanca kumpaslar kurdu.
Feto denilen yahudisever fitneci balyoz ve ergenekon davası sanıklarını kast ederek "yaşlı başlı adamlar mahkemelerde hesap veriyor olmaları karşısında ciğerim yanıyor" diyecek kadar ikiyüzlü biri.

Ortada darbe marbe yok.
Sahte oldukları çok sonra anlaşılan kumpas belgelerden de anlaşılıyor ki darbe girişimi yok.
Ne var peki?
TSK kadrolarını boşaltıp yerine fetonun adamlarını doldurmak
Sizi ikiyüzlü şeytancıklar sizi..

Hollywood film sektöründe senin gibi hayal gücü çok güçlü tuhaf insanlara ihtiyaç varmış. Az çalış çok para kazan. :) Yahuu sen, arkadaşlarının içtiğinden daha çok içmişsin be güzelim. Biraz tut kendini. Mahluk sözüne hiç alınmadım. Bilakis mahluğuz hepimiz. Mühim olan yaratılanı sevmek yaradandan ötürü. Bak ben seni de seviyorum. Beni bu kadar güldüren ikinci bir kimse olmadı.

Maşallah, maşallah. Yolun uzun da olsa açık. Harry potter gibi Yüzüklerin efendisi gibi eserler bekliyorum senden. tamam mı güzelim.

Yalnız, yine tekrar etmek zorundayım. ne içiyorsan biraz az iç. Dokunuyor gibi. :) :) :)

:laugh:

NOT: Bu arada, "şahısa ve bir topluluğa hakaretlerde" hakaret davası açılacak kadar oldunuz. İp numarası meselesi yani :) Birisi çıkıp dava açmasın :) Bu arada "Hocaefendi ve feto" diye isimlendirdiğiniz kişinin tam adını alabilir miyim? Hala anlamadım :)

38gayseri

Paylaşımcı
Yüzsüzsünüz..
Bunca ahlaksızlık, hainlik, kumpas, şeytani oyunlar ve hırsızlıktan sonra toplum içine çıkabiliyorsunuz,
çıkmak bir tarafa pişmiş kele sırıtabiliyor ve cıvıklaşabiliyorsunuz.

Halk dilinde bu gülme isine sucunu bastirma piskolojisi derler...

KAFKAS

Kıdemli Üye
NOT: Bu arada, "şahısa ve bir topluluğa hakaretlerde" hakaret davası açılacak kadar oldunuz. İp numarası meselesi yani :) Birisi çıkıp dava açmasın :) Bu arada "Hocaefendi ve feto" diye isimlendirdiğiniz kişinin tam adını alabilir miyim? Hala anlamadım :)
Arife tarif gerekmez:) Yoksa gerekir mi:)

Dava !Adamısınız vesselam!Ah,bir de şöyle yazarken aynaya baksalar!Bidoncunuzun keyfi nasıl,muhabbette mi bari
smile[2].gif

Biri nerede çıkıp dava açacak :)Abd de mi?İsrail demi?Yoksa özgür dünyanın sesi olan avrupa ülkeleri mahkemelerinde mi?Hani yargı güdüm altında dersiniz ya,burada açmak bu aralar size göre pek mümkün olmasa gerek:)

hirahos

Kıdemli Üye
Mahkemeler neticelendiğinde "casus" "kumpasçı" hırsız" "darbeci" bir terör örgütü üyesi ya da yardakçısı konumuna düşeceksin. İhvan forumdan ip numaralarınızı isteyen ya da şikayet edenler olacak. Takibata uğrayacaksınız. Yazılarınız delil olacak.

Şimdi pişkince sırıtmaya, bik bik konuşmaya devam edin.

hirahos

Kıdemli Üye
Biz okumamıştık, meğer biz yazmadan bizi mahkemeyle tehdid etmiş... :)

Savcıyı hakimi ayarla, teknik nakavt yap döneminde sanıyor galiba kendini.. Alooo, uyan, sabah oldu.

Dua Nur

Kıdemli Üye
Cevdet Akbay @cevdetAkbay · 10 Nis

Atlanta'daki 2300 ogrencili Morehouse Koleji'nin verdiği ödülü "dünyaca ünlü" yaptınız. Helal size; reklamı iyi yapıyorsunuz!

Gandhi Barış Ödülü'nü Hindistan devleti veriyor; F. Gülen'e verilen ödül küçük bir kolejden. işleri güçleri entrika.

Bu "Gandi Barış Ödülü" komedisi F. Gülen'in bilgisi dışında olamaz. Bir cemaat lideri neden kendi reklamını yaptırır?

Atlanta'nın en büyük gazetesi AJC bile Zaman'ın "Dünyanın en önemli barış ödülleri arasında" dediği ödülden bihaber!

menzil5453

Doçent
"Menzil"ini sapıtmış bir "top" güllesi gibi girdin be kardeş. Söylediklerinin aslı astarı olsa ve verilmiş kesin bir ceza olsa sana bile cevap vermeye tenezzül ederdim. Lakin burası Türkiye. Daha dün "ben bu davanın savcısıyım" diyenlerin "ergenekon" ve "balyoz"u hapisten apAK çıkardığı bir yer burası. Elbet onların yerine konulacak bir düşman gerekiyordu. Yolsuzluk çetin mesele. İnsana, darbecilere bile el açtırıyor. Neyse... senin yüzünden gülme krizim yeniden başladı. :)

Bir daha da foruma gelmem. :) :laugh:

Öptüm seni..

Himmet paraları ile havuz partilerine sende katıldınmı?

Discovery cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

levent48

Kıdemli Üye
Hollywood film sektöründe senin gibi hayal gücü çok güçlü tuhaf insanlara ihtiyaç varmış. Az çalış çok para kazan. :) Yahuu sen, arkadaşlarının içtiğinden daha çok içmişsin be güzelim. Biraz tut kendini. Mahluk sözüne hiç alınmadım. Bilakis mahluğuz hepimiz. Mühim olan yaratılanı sevmek yaradandan ötürü. Bak ben seni de seviyorum. Beni bu kadar güldüren ikinci bir kimse olmadı.

Maşallah, maşallah. Yolun uzun da olsa açık. Harry potter gibi Yüzüklerin efendisi gibi eserler bekliyorum senden. tamam mı güzelim.

Yalnız, yine tekrar etmek zorundayım. ne içiyorsan biraz az iç. Dokunuyor gibi. :) :) :)

:laugh:

Hocana ve arkadaşlarına selam söyle...Sonra bu yazdıklarımı tane tane aktar...

Şimdi bu Ak Parti varya bu Ak Parti....Dua edin iktidardan gitmesin....

Silivride kumpaslarınızla yatırdığınız o generaller (Aziz cem Çakmak) "Buradan bir kurtulursak onları 7 göbek sülalesine varıncaya kadar kurutacağız "diyerek senin güruhun ve Hocan için intikam yeminleri ediyorlardı...

Güzel haber ....Şimdi dışarıdalar

kötü haber...Halen Erdoğan'dan çekiniyorlar...

Çünki sizin Beşir Atalay'ın Muta oğlu ,İrancı Hakan Fidan ve ekibi Erdoğan'ın emri ile adamların ensesinde soluk alıyor....

Hadi güzelim daha sıkı çalışın BBP-Saadetçiler-Hdp elinizden ne geliyorsa şu Erdoğan'ı bir an önce indirin....İndirdiğiniz gün akşam ezanı okunmadan alayınızın alnına para koyacaklar...Hiç şüpheniz olmasın...O gün aksak semai usulünde iyi kıvırırsınız artık...28 şubatta olduğu gibi.....

ahze21

Yasaklı

Silivride kumpaslarınızla yatırdığınız o generaller (Aziz cem Çakmak) "Buradan bir kurtulursak onları 7 göbek sülalesine varıncaya kadar kurutacağız "diyerek senin güruhun ve Hocan için intikam yeminleri ediyorlardı...

Çünki sizin Beşir Atalay'ın Muta oğlu ,İrancı Hakan Fidan ve ekibi Erdoğan'ın emri ile adamların ensesinde soluk alıyor....

Hadi güzelim daha sıkı çalışın BBP-Saadetçiler-Hdp elinizden ne geliyorsa şu Erdoğan'ı bir an önce indirin....İndirdiğiniz gün akşam ezanı okunmadan alayınızın alnına para koyacaklar...Hiç şüpheniz olmasın...O gün aksak semai usulünde iyi kıvırırsınız artık...28 şubatta olduğu gibi.....
Biz

Güldüren adamlar çoğalmış. :) yav siz yok musunuz! Bi alemsiniz. Partileri falan bilmem de siz bir yere gitmeyin. milletin gülmek için hala birilerine ihtiyacı olabilir. İsim bile vermekten acizsiniz. Fuat Avni denilen bir adam var. şöyle diyordu galiba: Korkma, Titre!

Nerede kalmıştık? hah, tamam... Gülme vakti :)

:)

Muminaga

Yeni

Biz
Keşke
ben bunlara kazık sokulduğunu göreyim de
her yerde şunu söylüyorum.
Bir kıstas, bir karşılaştırma, bir kıyas
faraza siyonist israilde mossad'a ait bir tırı durdurup ve aratan kişileri
siyonist israil devleti ne yaparsa T.C devleti aynen o işlemi yapmalıdır.

Takiyüddin

Yasaklı
Aynı batı celaleddini rumiyi de öve öve bitiremiyor ayrıca 2007 yılında unesco dunya mevlana yılı olmuştu

şimdi aynı soruyu ben size soracam batı hz muhammed için o savaştan başka bir şey getirmedi diye beyanatlar verirken celaleddini rumiyi tüm benliğiyle benimsemesini kucaklamasını nasıl görüyorsunuz

din aynı dinse neden hz muhammedi red edip rumiyi kucaklıyorlar ?
Çok apsaragastan bir basitliği var ama, mevlana mesnevisinde eflatunu girizgahında anar. Neredeyse tüm romantik bağ bununla esas gücünü kazanmıştır fikrimce... Başka şey arama...

İnsanları, çoğunluğu da, batılıları da abartma.. Algıda seçerler. İki kıdım sonrasını da okusalar orada da muhammed s.a.v. vardır...

Serasker

Yasaklı
Yahudilerden cesaret ödüllüler de var aramizda..

hirahos

Kıdemli Üye
Yahudilerden cesaret ödüllüler de var aramizda..

Başka numara bulun...

Erdoğan: Yahudi Kuruluşları, Alın Ödüllerinizi Başınıza Çalın...
Siyonist örgütler, bazen ülke liderlerini kafeslemek için bu tarz rüşvetler verirler. Ödüller Erdoğan'da işe yaramayınca, zor durumda kalmak istemeyen siyonistler, kendilerini kurtarmanın telaşına düştüler. Siyonistler, ödüllerini geri istemişler. Erdoğan da ödüllerini kafalarına çalarak iade etti.

Çapulcular, haşhaşiler ve saadetçiler, bu kafesleme ödüllerini yıllardır dillerine dolamışlardı. Güya Erdoğan'ı gizli İsrail yandaşı göstermekte bu ödülleri ileri sürüyorlardı. Şimdi başka bir delil bulmaları gerekecek. :)

Başbakan Erdoğan: Alın ödülünüzü başınıza çalın

Başbakan Erdoğan Cumhurbaşkanlığı seçimi çalışmalarında Van'da vatandaşlara seslendi ve Amerika'daki Musevi lobisine sert çıktı.

31 Temmuz 2014

Başbakan Erdoğan Cumhurbaşkanlığı seçimi çalışmalarında Van'da yaptığı konuşmada Musevilerin verdiği ödül hakkında çok sert konuştu. "Bundan sonra da bütün azınlıklar benim ülkemde huzur içinde barış içinde yaşayacak. Bu arada bir şey oldu. Neymiş Amerikan Musevi Komitesi bana verdiği ödülü geri istiyormuş. Eğer bu zulme bu soykırıma destek veriyorsanız alın ödülünüzü başınıza çalın." dedi​

hirahos

Kıdemli Üye
01-08-2014 konusu:

http://www.ihvanforum.org/showthrea...-Kuruluşları-Alın-Ödüllerinizi-Başınıza-Çalın

Bu da yazımız:

Bu meseleyi çok önemsemediğimiz için üzerinde durmamıştık. Erdoğan, ödülü iade ettikten sonra bile, gündeme getirildiğini gördüğümüz için bazı ayrıntılara girmek gerekli oldu.

Erdoğan'ı ve Gül'ü kafeslemek için klasik yahudi taktiğiyle verilen ve işe yaramayan :)) ) bu ödül, esasen doğrudan Erdoğan ve Gül'e verilmemiş, 2. dünya savaşında Türkiye'ye sığınanları himaye eden o dönemki devlet erkanı ve diplomatlara verilmiştir. Dönemin diplomatlarına verilen ödülü onlar adına Erdoğan ve Gül almıştır. Bu ödüle layık görülen o dönemki elemanların zaten çoğunlukla gizli yahudi mezhebi demek olan Sabbatayiler olduğu malumunuzdur.

Ödül verme hadisesinin ayrıntılarında şunlar var:

Erdoğan, ABD'nin önde gelen Yahudi örgütlerinden ADL'nin (Anti Defamation League), Rodos eski Konsolosu Selahattin Ülkümen'in başı çektiği, 2. Dünya Savaşı'nda soykırıma uğratılan Yahudileri kurtaran Türk diplomatlar adına verilen, 'Courage to Care' (İlgi göstermeye cesaret ödülü)'nü törenle aldı.

Erdoğan'a ödülünü veren ADL'nin yöneticisi Abraham Foxman, Osmanlı döneminde de, Cumhuriyet döneminde de Musevilerin hep Türkiye'den büyük misafirperverlik gördüğünü belirterek, ‘İkinci Dünya Savaşı sırasında, Portekiz ve Yunanistan'da Museviler zor durumdayken, Türkiye her zaman kapılarını açtı. Kriz dönemlerinde Türkiye bizler için hep güvenli bir liman oldu' dedi. Foxman, Erdoğan'a ödülü verirken, tören salonundaki Museviler uzun süre ayakta alkışladı. Foxman, Gül'e de yine Musevilere yardım eden Türk diplomatların adlarının yazılı olduğu bir plaketi Dışişleri Bakanlığı'nda duvara asılmak üzere verdi.

11 Haziran 2005

O dönemki Hürriyet'ten kısaltılarak alınmıştır.

Sonraki gelişmeler, Yahudilerin beklentileri dışında olmuştur; bunu ayrıca izah etmek fuzuli, çünkü açık ve göz önündedir..

ahze21

Yasaklı
01-08-2014 konusu:

http://www.ihvanforum.org/showthrea...-Kuruluşları-Alın-Ödüllerinizi-Başınıza-Çalın

Bu da yazımız:

Bu meseleyi çok önemsemediğimiz için üzerinde durmamıştık. Erdoğan, ödülü iade ettikten sonra bile, gündeme getirildiğini gördüğümüz için bazı ayrıntılara girmek gerekli oldu.

Erdoğan'ı ve Gül'ü kafeslemek için klasik yahudi taktiğiyle verilen ve işe yaramayan :)) ) bu ödül, esasen doğrudan Erdoğan ve Gül'e verilmemiş, 2. dünya savaşında Türkiye'ye sığınanları himaye eden o dönemki devlet erkanı ve diplomatlara verilmiştir. Dönemin diplomatlarına verilen ödülü onlar adına Erdoğan ve Gül almıştır. Bu ödüle layık görülen o dönemki elemanların zaten çoğunlukla gizli yahudi mezhebi demek olan Sabbatayiler olduğu malumunuzdur.

Ödül verme hadisesinin ayrıntılarında şunlar var:

Erdoğan, ABD'nin önde gelen Yahudi örgütlerinden ADL'nin (Anti Defamation League), Rodos eski Konsolosu Selahattin Ülkümen'in başı çektiği, 2. Dünya Savaşı'nda soykırıma uğratılan Yahudileri kurtaran Türk diplomatlar adına verilen, 'Courage to Care' (İlgi göstermeye cesaret ödülü)'nü törenle aldı.

Erdoğan'a ödülünü veren ADL'nin yöneticisi Abraham Foxman, Osmanlı döneminde de, Cumhuriyet döneminde de Musevilerin hep Türkiye'den büyük misafirperverlik gördüğünü belirterek, ‘İkinci Dünya Savaşı sırasında, Portekiz ve Yunanistan'da Museviler zor durumdayken, Türkiye her zaman kapılarını açtı. Kriz dönemlerinde Türkiye bizler için hep güvenli bir liman oldu' dedi. Foxman, Erdoğan'a ödülü verirken, tören salonundaki Museviler uzun süre ayakta alkışladı. Foxman, Gül'e de yine Musevilere yardım eden Türk diplomatların adlarının yazılı olduğu bir plaketi Dışişleri Bakanlığı'nda duvara asılmak üzere verdi.

11 Haziran 2005

O dönemki Hürriyet'ten kısaltılarak alınmıştır.

Sonraki gelişmeler, Yahudilerin beklentileri dışında olmuştur; bunu ayrıca izah etmek fuzuli, çünkü açık ve göz önündedir..

"Alın Ödüllerinizi Başınıza Çalın" :) ha? vay be.. kaç tane var acaba? Neyse... Başlarına çalma olayını ben hala duymadım, görmedim de.. Neyse. Alın ödülünüzü başınıza çalın. :)

hirahos

Kıdemli Üye
"Alın Ödüllerinizi Başınıza Çalın" :) ha? vay be.. kaç tane var acaba? Neyse... Başlarına çalma olayını ben hala duymadım, görmedim de.. Neyse. Alın ödülünüzü başınıza çalın. :)

İade ediyorum diye açıklaması bile yeter bu tarz ödüller için.

Haşhaşı çok çekme beynin lazım olabilir.

Kaçak

Yeni
Sen gülmekten öle böle şöle olmamışmıydın ?
fazla eğlenme git twit at ....
newyork time dan makale Filan tercüme et ....
hiç yapamadın git ihanet et ....

ahze21

Yasaklı
Sen gülmekten öle böle şöle olmamışmıydın ?
fazla eğlenme git twit at ....
newyork time dan makale Filan tercüme et ....
hiç yapamadın git ihanet et ....

Yahuu ben oldum dedim ama sen benden beter olmuşsun be kardeş. Baksana içine oturmuş. :) Sen merak etme herkes işinde gücünde. keşke sen de olsan. Fikir yürütmek beyninde son mitokondrileri de öldürdü. :)

Ama gitsem çok sevineceksin. Bunu yazdıklarından anladım. EEE! Zor iş tabii bilene cevap vermek.. Haydi bol güneşler, öpsün sizi... :)

KAFKAS

Kıdemli Üye
Yahuu ben oldum dedim ama sen benden beter olmuşsun be kardeş. Baksana içine oturmuş. :) Sen merak etme herkes işinde gücünde. keşke sen de olsan. Fikir yürütmek beyninde son mitokondrileri de öldürdü. :)

Ama gitsem çok sevineceksin. Bunu yazdıklarından anladım. EEE! Zor iş tabii bilene cevap vermek.. Haydi bol güneşler, öpsün sizi... :)

Hanhaber:)

tek çare hdp:)

ŞAHİN ALPAY

http://www.zaman.com.tr/sahin-alpay/...p_2288260.html