en karizmatik üniverste sizce hangisi?:)))

size göre en karizma ünv?

• Hacettepe ÜNV.

Oy: 13 13.8%
  • İstanbul ÜNV.

Oy: 15 16.0%
  • Gazi ÜNV.

Oy: 10 10.6%
  • Bilkent ÜNV.

Oy: 6 6.4%
  • Dokuz Eylül ÜNV.

Oy: 4 4.3%
  • Fatih ÜNV.

Oy: 9 9.6%
  • ODTÜ

Oy: 30 31.9%
  • Bogaz İçi ÜNV.

Oy: 29 30.9%
  • İTÜ

Oy: 5 5.3%
  • Bahçeşehir ÜNV.

Oy: 4 4.3%

• Kullanılan toplam oy
    94

SiNeM

Piss'a!
hagiarif' Alıntı:
Bilgi mi Fatihten sönük kalır egıtım konusunda, Yoksa Bahçeşehirden mi ?
Yoksa Ankaradan mı 9 Eylülden mi.. Bilgi özel üniversite degıl vakıf universitesi arasında bayagı bır fark var onun ıcınde apayrı topic saatlerce anlatmam lazım sana yukarıdakinı bıle anlamadıgından dolayı =)

Sonuc olarak, neyse hadi kolay gelsin sana ;)
fatih ve bahçeşehir hakkında fazla bilgiye sahip degilim.ama açıkcası ben össye hazırlanırken bilgiyi bi ara formda görmüştüm.iyi reklam yapamıyorsunuz sanırım:O .ama odtu bogaziçi bilkentin yanında yerlerde oldugundan eminim.zaten istatistiklere bakarsan anlaşılır bu durum.en kalite ögrenciler bogaziçi odtu bilkentte ve maddi imkani iyi olup össde iyi puan alan ögrenciler de bilkentte.bu arada özel ünv derken maddi durumu belli bir seviyenin üstündeki kişilerin gittigini belirtmek istemiştim.bu dezavantaj olsa gerek.özel pardon vakıf :O ünv.tesindeki ögrencilerin durumunu az çok biliyorum.

ben şimdi şıklara bilgiyi koysam kim tıklar Allah aşkına :O sadece benja tıklar sanırım:O

hagiarif

Doçent
Web sitesi
www.uABilgi.com
nesil' Alıntı:
Her zaman için gönlümde yatan İTÜ idi.
Ama en karizmatik Boğaziçi olsa gerek. Ama belki Ankara'da olsaydım, ODTÜ veya Bilkent derdim.
Bilgi Ünv. çok tercih edilmişti benim liseden mezun olduğum zamanlarda. O zamanlar başörtüsü ile ilgili bir sorun yoktu, öğrenciyi korur tavır alıyorlardı. Sonra zannedersem değişti bu durum. Bilgi hakkında aklımda kalan bunlar.

Konudışı : Bu arada hagiarif bişey sorucam. Senin selva adında bir kuzenin var mı?

Hala başörtü sorunu olmayan tek okul Bilgidir.. Özellikle kuştepe kampüsü. Dolapdere kampüsü biraz daha sıkıntılı..

Evet.. Ablamdır.. Yani amcamın kızı ;)

hagiarif

Doçent
Web sitesi
www.uABilgi.com
SiNeM' Alıntı:
fatih ve bahçeşehir hakkında fazla bilgiye sahip degilim.ama açıkcası ben össye hazırlanırken bilgiyi bi ara formda görmüştüm.iyi reklam yapamıyorsunuz sanırım:O .ama odtu bogaziçi bilkentin yanında yerlerde oldugundan eminim.zaten istatistiklere bakarsan anlaşılır bu durum.en kalite ögrenciler bogaziçi odtu bilkentte ve maddi imkani iyi olup össde iyi puan alan ögrenciler de bilkentte.bu arada özel ünv derken maddi durumu belli bir seviyenin üstündeki kişilerin gittigini belirtmek istemiştim.bu dezavantaj olsa gerek.özel pardon vakıf :O ünv.tesindeki ögrencilerin durumunu az çok biliyorum.

Tamam işte sorun senın bazı uniler hakkında fazla bılgı sahıbı olmaman.. Benım yeterınce var cunku.. tabıkı senelerın bogazıcının odtusunu bır tutulmaz kıyaslanmaz bıle. sonucta bılgı 1996 yılında kurulmus 10. senesını daha bu sene doldurmus bır universite. dıger unıversıtelerın onbınlerce ogrencı kapasıtesı varken bılgıde 8000 kısıyız. bunları aklı olan hıc kımse ınkar edemez. ama benım anlatmak ıstedıklerım farklı.. olanaklarımız cok seceneklerımı cok kadrolarımız cok ıyı. bogazıcınden odtuden her sene ogretım gorevlılerı bılgıye gelıyor. neden sence ? ogretmenler ıcınde olanaklar sartlar cok musaıt.. benım bu sene ekonomo hocam odtudendı.. yapıkredı ankare genel mudurlugunden ust duzey gorevlılerınden ve odtude on senedır hocaymıs ve bu sene bılgıye geldı. keske foruma falan uye olsada en ıcten ıkı okuluda bılerek anlatsa burda =)

ben marmara unıyede gecebılıyordum ıkıncı sınıftan snr ıyıkı gecmedım daha dogrusu ablamdan dolayı gecmedım. ablam marmara mezunu ve 5 sene herseyı cektı egıtımın rezaletınden ortamına kadar vs vs..

neyse herkes memnunsa unısnden sorun degıl..

Biz Bilgilyiz.. Yoktur inkarımız..
Bastonla.. =)

Bunyas bak devamını sen anlarsın
sana degınmeden gecemem..

B

benja

Guest
anladim canim anladim. verdigin bilgiler icin de tesekkurler =)

feyza:)

İstanbulî
Web sitesi
www.incebirdokunus.com
Hala başörtü sorunu olmayan tek okul Bilgidir.. Özellikle kuştepe kampüsü. Dolapdere kampüsü biraz daha sıkıntılı..

hala mı artık öyle olmadığını söylüyorlar ...bizim okuldan bilgiye geçiş yapan çooook kişi olmuştu ... benim anlamadığım neye göre sizin okulda serbest ..? kapalı sayısı mı çok az ve göze çarpmıyo ya da neye göre ??????

mesela bizim okulun çıkış saatlerinde cami cemaati dağılıyo sanırsınız o derece kapalı vardı yanii :D :D e buna bağlı olarak da en sıkı denetim bizim okulda oluyodu :O

neyse konumuz bu değildi :O

fatihli olmak bi ayrıcalıktır :O :O

B

benja

Guest
bu arada nesile bir soru sormak istiyorum. hagiarif & selva akrabaligini nasil tahmin edebildin? :D

hagiarif

Doçent
Web sitesi
www.uABilgi.com
FéS@' Alıntı:
hala mı artık öyle olmadığını söylüyorlar ...bizim okuldan bilgiye geçiş yapan çooook kişi olmuştu ... benim anlamadığım neye göre sizin okulda serbest ..? kapalı sayısı mı çok az ve göze çarpmıyo ya da neye göre ??????

mesela bizim okulun çıkış saatlerinde cami cemaati dağılıyo sanırsınız o derece kapalı vardı yanii :D :D e buna bağlı olarak da en sıkı denetim bizim okulda oluyodu :O

neyse konumuz bu değildi :O

fatihli olmak bi ayrıcalıktır :O :O

Kim söylemis.. Daha ıkı gun once mezun olduk bılgıden yahu =)
Tabıkı cok fazla kapalı yok ama azımsanmayacak sayıda..
Sonucta Bilgi uni herkes ne gıyerse gıysın ıster cıplak gelsın ıster kapalı gelsın ben onların kafalarının ıcındekı seylerle ılgılenıyorum mantıgıyla işliyor. herkes bu sekılde dusunmelı ama maalesef kımler bu sekılde dusunuyorkı.

sonucta goze carpmama olayı kesınlıkle yok..

hagiarif

Doçent
Web sitesi
www.uABilgi.com
benja' Alıntı:
bu arada nesile bir soru sormak istiyorum. hagiarif & selva akrabaligini nasil tahmin edebildin? :D

cok benzıyoruz dı mı ablamla =P

bende bu soruyu sorayım aksama cevaba bakarım
cunku evden cıkıyorum
dua et bunyas =)

nesil

Kedicik - Ummul Hureyre
Bilgi ünv ve ultraaslan kelimeleri çağrışım yaptı. Acaba dedim ve tuttu.
Bu arada selva benim liseden arkadaşım. Selam söyle selvaya hagiarif. Kimden diye sorar tabiki, lise 2 ve 3 te birlikte maça gitme hayalleri kurduğunuz, zırt pırt sana çorap gösteren arkadaşın dersin. o bilir :)

benja ,sen selvayı nerden tanıyosun?

B

benja

Guest
hagiarif' Alıntı:
cok benzıyoruz dı mı ablamla =P

bende bu soruyu sorayım aksama cevaba bakarım
cunku evden cıkıyorum
dua et bunyas =)

hayirli yolculuklar, selam soyle ;)

B

benja

Guest
nesil' Alıntı:
Bu arada selva benim liseden arkadaşım. Selam söyle selvaya hagiarif. Kimden diye sorar tabiki, lise 2 ve 3 te birlikte maça gitme hayalleri kurduğunuz, zırt pırt sana çorap gösteren arkadaşın dersin. o bilir :)

yillar sonra, bilmeden iki kardesi birbirine kavusturan iyi adam gibi hissettim kendimi :O

B

benja

Guest
nesil' Alıntı:

hagiarifle beraber gecen 7 senelik bir okul sureci ve sonrasinda devam eden dostluk. ailesini taniyim artik, degil mi? =)

hagiarif

Doçent
Web sitesi
www.uABilgi.com
nesil' Alıntı:

Ah bir de ultrAslan ı dogru yazsan..
Herkese ogretık serefsız basın bıle suan dogru duzgun yazıyor
sende ogren ltf =)

saka bir yana
a.s. dırek anlattıgın bu sekılde anlatamam ama corap morap lıse ıkı uc maca gıtmek vs gıbı seyler soylerım hatırlar sanırım..

B

benja

Guest
hagiarif' Alıntı:

saka bir yana
a.s. dırek anlattıgın bu sekılde anlatamam ama corap morap lıse ıkı uc maca gıtmek vs gıbı seyler soylerım hatırlar sanırım..

nesil de zaten senin anlattigin sekilde anlatmisti :D

Byrocktar

Profesör
şimdilik hangisi bilmiorm ama seneye inşaallah benim kazanacağım üniversitenin benim sayemde her yönden karizması artıcak :D