Emniyet’te cemaat savaşını başlattı

kitap satmak istiyorsan
yazıcaksın iftiraları gülen hakkında
inanıcak saflar hazır kıta zaten
yaşasın chp diye bağırıyorlar:D

hazır ol daima
sakın rahat olma
daha ne yalanlar var :D

Gülen'in bu ülkede (atanmış) iktidar otoritesi olduğunu düşünen herkes CHP taraftarı mı? "Gülen"den taraf değilsen illa "ağlayan"dan taraf mı olmak zorundasın bu ülkede? Eminim hala CaHPe den de Gülen örgütüne üye olmadan nefret eden insanlar mevcuttur.

|SEÇKiN|

Profesör
Eminim hala CaHPe den de Gülen örgütüne üye olmadan nefret eden insanlar mevcuttur.

ne bu düşmanlık ya, Allah aşkına muhterem!
kurduğu örgütten hangi müslümana ne zarar gelmiş?
din-i mübin-i islâm'a nasıl bir ihanette bulunmuş?
ne yapmış bu örgüt!(!)?
hangi tavuğunuza "kış" demiş, söyler misiniz?
"muhammedi" olan birinin günahkâr bile olsa bir müslümana bu denli hınç beslemesinin arka planında nasıl bir niyet ve amaç vardır,
inanın o kadar çok merak ediyorum ki...

|SEÇKiN|

Profesör
Çaresizleri oynayan ergenekon CEMAATİ ; her kurumda örgütlenmiş, neredeyse kendi devletini kurmaya ramak kalmışken enselenmiş, dindarlara dünyayı dar etmişken, aklıselim birileri bu durumu kavrayıp karşı atağa geçmiş, ipliklerini pzara çıkarmış.
Önemli makamlardaki bir çok kişiyi FUHUŞ çetesinin DON koleksiyonuna katmış ve bu suretle yargı, tsk, poliste bir çok kişye şantajla istediklerini söylettirmişler. Baykal boşunamı ERG AVUKATI OLDU ki buna rağmen çete onu lağvetti.
Hanefi avcının donuda yakında erg çetesinin fuhuş koleksiyonundan çıkabilir.
O zaman anlaşılır neden bu saçmalığı yaptığı.

hay o güzel yüreğinle bin yaşayasın güzel kardeşim.
emin olun, işin aslı faslı budur!
hanefi avcı denen zat temiz bir insandı aslında,
lâkin, sevgili takva kardeşin de büyük bir vukufiyetle belirttiği gibi köşeye sıkışan Allah düşmanı yahudi uşakları tıpkı deniz baykal da olduğu gibi işin içine "don" (bu satırları okuyan bacılarımın affını talep ederim) karıştırınca birden hidayete eriverdi(!) adamcağız!
ve tabii onların istekleri doğrultusunda sapla saman birbirine karıştırıverdi.
bu kadar basit!
eğer ki, gülen cemaati onun dediği gibi bu pisliklerin ortaya çıkarılmasında aktif bir rol oynadı ise, Rabbim onlardan razı olsun derim. ne âla işte, kötü mü yapmışlar yani?
müslümanların buna karşı çıkmasının sebebini anlayamıyorum bi türlü...
Devleti ele mi geçirmişler! oh ne ala işte... yüz yıldır yahudi maşalığı yapan islâm düşmanlarından devleti kurtarmanın hangi müslümana, ve bu ülke insanına ne zararı var Allah aşkına?
keşki gücüm yetseydi de o insanlara yardım edebilseydim!

ummuhan

Kıdemli Üye
Allah feraseti açık doğruyu görüp bilen O 'na doğru gidenlerden eylesin...

agbi

Yasaklı
son günlerde çok konuşulur oldu . helal olsun adama cesaretli yiğit adammış. başına gelecekleri bile bile yazmış. müslümanlara örnek olur !!! birde adamın kitabıda iyi satıyor hatta yok satıyor tüm engellemelere rağmen !!! belki haksız tarafları kadar haklı taraflarıda vardır !!!

eeee etme bulma dünyası.

müfteriliğin karşılığı müfterilikle olur herhalde.

malesef gücü elinde bulunduran zihniyet illa ki zulmediyor. ismi cismi ne olursa olsun. mevlam hepsirinin şerrinden muhafaza eylesin. amin.

Size bedüzzaman ın bir sözünü hatırlatayım

HERKESİN BAŞINA ZAPTİYE ÇAVUŞU KOYACAĞINIZA HERKES e ALLAH SEVGİSİNİ VERMEK EFTAL dir.

Mesajınızda DÜŞÜNCE YAPINIZ ortada.,,Fazla söze gerek yok.

müfteriliğin karşılığı müfterilikle olur herhalde. Burada hedefin belli KALPLERİ mi yardın da bu düşüncesindesin.

ne bu düşmanlık ya, Allah aşkına muhterem!
kurduğu örgütten hangi müslümana ne zarar gelmiş?
din-i mübin-i islâm'a nasıl bir ihanette bulunmuş?
ne yapmış bu örgüt!(!)?
hangi tavuğunuza "kış" demiş, söyler misiniz?
"muhammedi" olan birinin günahkâr bile olsa bir müslümana bu denli hınç beslemesinin arka planında nasıl bir niyet ve amaç vardır,
inanın o kadar çok merak ediyorum ki...

"Örgüt" kelimesi düşmanlık anlamı ifade etmez. Bu örgütün neler yaptığını ve neler yapacağını ise bu kitapla birlikte (örgüt tarafından sümenaltı edilmezse tabi) savcılar ortaya çıkarırlar heralde..

|SEÇKiN|

Profesör
"Örgüt" kelimesi düşmanlık anlamı ifade etmez. Bu örgütün neler yaptığını ve neler yapacağını ise bu kitapla birlikte (örgüt tarafından sümenaltı edilmezse tabi) savcılar ortaya çıkarırlar heralde..

tek başına belki düşmanlık ifade etmiyor da, cümle içinde kullandığınız diğer kelimelerle olan münasebetinden bunu okumak öyle zor olmasa gerek. hem zaten kitap yayınlanmış, nerdeyse bestseller olmak üzere... bu örgüt(!) bunu nasıl sümenaltı edecekmiş onu da anlamadım... bu tehlikeli örgüt(!) hadi diyelim bu ülkede saklandı, yakalanmadı... iyi de be mübarek çin'den avustralyaya, kanada'dan, izlandaya kadar dünyanın 180 ülkesinde kolları, faaliyetleri olan bir örgüt. yav bu kadar ülkenin gizli servisleri falanda mı bu tehlikeyi görememiş, müsaade etmiş bunlara?

muhterem, bu örgüt diye kara çaldığın insanlar müslümandır, sadece müslüman. dinine, diyanetine, vatanına milletine hizmeti aşk derecesinde ibadet telakki etmiş inanmış insanlar topluluğu...
eğer onların sicilinde bir nokta kadar "kara"lık olsaydı, bu namert düzen onları hallaç pamuğu gibi atar, dünya aleme rezil-i rüsvay ederdi yav!
Allahtan kork!

hacifersat

Doçent
selam. konumuza dönersek !!! konu kitap ve içeriği !!! şimdi her cemaat hem bir örgüttür... her örgütün bir amacı vardır !!! her cemaatin bir amacı olduğu gibi !!! her insan eleştirilebilir her örgüt veya cemaatte . hatta iftira atanda olabilir !!! tabi ki bunların bir kısmı meşrudur, bir kısmı gayri meşrudur !!! şimdi ben a cemaatini (örgütünü) eleştirebilirim bu eleştiri ilmen olur ve bu eleştirinin reddiyesi de ilmen olmak zorunda !!! malesef güçlü örgüt(cemaat)ler nufuzlarını kullanarak kendilerine yöneltilen eleştirileri ilmen bertaraf edemeyince zulmen bertaraf etme yoluna gidiyorlar.
bir kaç örnek verecek olursak ...
kıymetli ehl-i sünnet alimlerinden dr. EbuBekir Sifil hocanın Rıhle Dergisinin Allahu alem 4. sayısı Diyaloğu ilmen eleştirdiği için zulmen dağıtımı yapılmadı !!!
ismini zikretmeyeceğim bir yayınevinin kitaplarıda Diyaloğu eleştirdiği için dağıtımı engellendi (c5) ve hala engellenmey devam edilip başınada çorap örüldü (isim konusunda ısrar etmeyin ileride açıklayacağım) ...
hanefi avcının kitabı aynı cemaatin kitap dağıtım hizmeti veren kurumu tarafından c5 etiketi vurularak dağıtımı engellenmektedir.
bunlar sadece bir kaçı....
ben derim ki her insan, cemaat,meşrep,hoca hata eder !!! Bu hatalar ilmen ise ilmen reddedilir !! Bu reddiye usule göre olur. Şayet hata eden isabet ettiğini iddia ederse reddiyeye reddiye yazar ve bu yüzyıllardır böyle devam eder durur.
Şimdi siz kalkıp falancı bizi din namına eleştirdi deyip ilmen değilde zulmen tavrınızı koyarsanız bu aynen zulum olur. Müslümanada bu yakışmaz. mevlam zayıflara yardım etsin. zulmü bertaraf etsin. noksanlarımızı tamam etsin. müslümanları bir etsin.

hem hatırlatayım şu anda hapishanelerdeki müslüman kardeşlerimizin sayısı gün geçtikçe artmaktadır !!!

"Örgüt"="A.B.D" . ABD'nin hakim olduğu bir dünyada her yere girmesi normaldir. Örgüt diyerek kimseye kara çalmıyorum. İçlerindeki büyük bir kısım safi niyetle hareket ediyor olabilir. Ama bu, ABD çıkarlarına hizmet ettikleri gerçeğini değiştirmiyor maalesef dostum.. ABD'nin sicili değil, sülalesi kapkara olduğu halde hiç kimse onları ülkesinden atmıyor değil mi? Demek ki neymiş? Dediğin gibi düzen kahpelerin düzeniymiş. Esas bu düzenin sahip çıktığından, bağrına bastığından korkup şüphelenmek lazım!! Namert merdi hallaç pamuğu gibi atar, kendi gibi namerdi değil...