EMET - Free Anti-hacker Aracı - İndir/Download

YagmuR

Üye
Web sitesi
www.gencislam.com
Enhanced Mitigation Experience Toolkit v2.0

Hacker'larla tek başınıza mücadele etmeniz gerekmiyor, MS'in bu bedava aracı her zaman yanınızda...

Microsoft'ta göre firmanın en yeni işletim sistemi olan Windows 7, hacker'lara karşı üstün koruma özellikleri sunuyor. Fakat ne yazık ki işletim sistemi güvenli olsa bile, kullandığınız farklı programlar güvenlik konusunda yeterince güçlü olmayabilirler. Ama Microsoft'un ücretsiz anti-hacker yazılımı EMET (Enhanced Mitigation Experience Toolkit) ile daha üstün bir korumaya erişebilirsiniz.

Programın çalışma prensibi oldukça basit ama bir o kadar da etkili. EMET, sistemde o anda çalışmakta olan tüm programların güvenlik özellikleri size sunuyor. Ardından da özel teknikler ile hacker'ların olası saldırılarının önünü kendi yöntemleri ile kesiyor. Böylece yamanmamış işletim sistemleri veya güvenlik açığına sahip programları bile rahatlıkla kullanabiliyorsunuz.

Fakat EMET'in bazı sorunları da var. Ne yazık ki her program EMET'i desteklemiyor. Örneğin Google'ın popüler tarayıcısı Chrome'ı EMET ile güvenliğe aldığınızda tarayıcının hata verdiğini göreceksiniz. Eğer EMET ile hacker'lara karşı ek güvenlik almak istiyorsanız öncelikle sisteminizde kurulu olan programların hangilerinin EMET ile uyumlu olduğunu kontrol etmenizde fayda var.

EMET'i şu adresten indirebilirsiniz.

EMET Bilgi