ELVEDA..Herkes hakkını Helal Etsin...

drone

Üye
Arkadaşlar, Kardeşlerim...
Bu son yazım
Hiç kusura bakmayın, belki uzun zamandır aranızda değilim, ama bu forma KARDEŞLİK var diye girmiştim. ama son zamanlardaki olaylardan etkilendim. ve çok zoruma gitti. KUSURA BAKMAYIN hangi cemaat veya cemaat lideri olursa olsun, ileri geri konuşulması hoşuma gitmedi. bize yakışmıyor.. İslama yakışmıyor. UYARILARIDA dinleyen yok,
Gıybet, iftira, dedikodu
hiç sevilmeyen hasletler çoğaldı
Daha fazla dayanamıyorum.
HERKES HAKKINI HELAL ETSİN
Allah Günahlarımızı affetsin
Allaha Ismarladık
HOŞÇAKALIN

AdigeBatur

Profesör
Web sitesi
www.blogcu.com
Tavrında haklısın ama gitmekle bu mevzular çözüme kavuşmaz. Bende bu foruma sırf ismi "ihvan" diye geldim. forum yöneticilerininde bu kardeşlik bilincinde insanlar olduğuna eminim. Ama nihayetinde bu bir forum, hertür görüşe ve insana açık... Bahsettiğin mevzularda bende hassasım ama burayı kardeşlik ortamına çevirmekte bizim elimizde.

Kalmanı temenni ederim.

.

DaLokay

уüяєкℓєя∂є
Web sitesi
www.youtube.com
Tavrında haklısın ama gitmekle bu mevzular çözüme kavuşmaz. Bende bu foruma sırf ismi "ihvan" diye geldim. forum yöneticilerininde bu kardeşlik bilincinde insanlar olduğuna eminim. Ama nihayetinde bu bir forum, hertür görüşe ve insana açık... Bahsettiğin mevzularda bende hassasım ama burayı kardeşlik ortamına çevirmekte bizim elimizde.

Kalmanı temenni ederim.

.

kardeşimi destekliyorum.

çözümlere beraber ulaşmak da var hatalar insanlara mahsusdur değil mi?

gül

Doçent

Kalmanı temenni ederim.

.

bencede

AdımcA

Akşam ... Yine Akşam ...
ve çok zoruma gitti. KUSURA BAKMAYIN hangi cemaat veya cemaat lideri olursa olsun, ileri geri konuşulması hoşuma gitmedi. bize yakışmıyor.
Gıybet, iftira, dedikodu
hiç sevilmeyen hasletler çoğaldı

kardeş,
ileri-geri konuşulduğunu düşündüğün sayfaları açmazsın, olur biter.
ben öyle yapıyorum. :)

gıybet, iftira vs. diyorsun ...
bunlar için de ilk söylediğimi uygulayabilirsin.
neyse selametle ...

drone

Üye
Hepinizden Allah razı olsun, bir bakın konularıma, bütün herkesi seven bir kişiyim, ve bu sitenin yaygınlaşması içinde herkese adres dağıttım. ama son zamanlardaki forumdaki konular çığrından çıktı.
Yani hangi cemaat veya grup veya insan kim olursa olsun herkesin fikrine ve hareketlerine saygılıyım. Ama dediğim gibi ileri geri konuşmalar hoşuma gitmiyor.
Yapabiliyorsanız siz daha iyisini yapın değilmi...
Kim Allah için bi şey yapsa alkışlarım....
Hepinizden Allah razı olsun.
Dediklerinizi uygulayacağım.

yapma kardeş sende bu tür konuşmaları desteklemediğini yazarsın bol bol kötü şeylere engel olursun böyle kaçmakla olmazzzz:good[1]:

SeNoL

MUEYABYA
Hatalarımızı ancak bizi bir uyaran olduğunda daha çabuk fark edebiliriz...Tabii uyarılarda adabınca olmalı..Gitmek çözüm olmaz bencede

ArZu

GülenAy
Web sitesi
www.arzuzum.blogcu.com
bencede gitmek çözüm değil, bende birçok konularda öleyim ama adımca'nın dediği gibi bakmam yada yazmam olur biter...burda hepimiz birbirimize destek olacağızki bilmediğimiz yaptığımız hataları birbirimize söylerek farkedeceğiz...gitmek çözüm değil kardeş bencede kal devam et...
selametle...