Ellerini Nereye Attıysa Kuruttular : SP Ve BBP'de PARALELE ELEŞTİRİ SESLERİ YÜKSELMEYE BAŞLADI

Dua Nur

Kıdemli Üye
Katılım
29 Nis 2007
Mesajlar
37,459
Tepkime puanı
247
Puanları
0
Ellerini Nereye Attıysa Kuruttular : SP Ve BBP'de PARALELE ELEŞTİRİ SESLERİ YÜKSELMEYE BAŞLADI

17-25 Aralık polis-yargı darbesinden sonra yaşanan süreçte bütün kirli ilişkileri gözler önüne serilen Fetullahçı örgüt kamuoyu desteğinden sonra siyasi desteği de tamamen yitirdi. AK Parti’ye sızarak meclise girmeyi başaran paralelci milletvekilleri kendilerine aday olacak parti bulamazken, Paralel örgüt tarafından parti kurdurulan İdris Bal ve İdris Naim Şahin beş parasız ortada bırakıldı. Gülen medyasının gazı ile bağımsız aday olanların, seçim ittifakına zorlanan BBP ve Saadet Partisi’nin artık adı bile anılmıyor.

İDRİS BAL ORTADAN KAYBOLDU

İDRİS NAİM ŞAHİN DE YALNIZ BIRAKILDI!

BBP VE SAADET’TE PARALELE ELEŞTİRİ SESLERİ YÜKSELMEYE BAŞLADI

Paralel suç örgütü medyası günlerce haberini yaptığı Saadet Partisi-Büyük Birlik Partisi seçim ittifakı haberlerinde bu ittifakın potansiyel oyunun %17 olduğunu duyurdu. Ancak bu seçim oranına kendileri de inanmıyordu. İnansaydı o ittifak içinde İdris Naim Şahin de yer alırdı.

Bu hayale inandırılan BBP ve Saadet Partisi Milli İttifakı kurarak seçime birlikte girmeye karar verdi. Bu ittifakın kurulmasının ardından Saadet Partisi’nin oylarında bir düşüş görülmesi Paralel örgütün bu planının da suya düşmesine neden oldu.

Saadet-BBP gerçekleşmesinin ardından haberleri kesen ve BBP lideri Mustafa Destici ve Saadet lideri Mustafa Kamalak artık Paralel suç örgütünün medyasında yeralmıyor.

İdris Naim Şahin ve İdris Bal gibi Paralel örgüt tarafından kullanılıp kenara bırakılan bu iki ismin partisinden eleştiri sesleri şimdiden yükselmeye başladı.

Fetullahçı örgütün oy vereceği parti aslında aylar öncesinden belliydi. İdris Bal, İdris Naim Şahin, Abdurrahim Karslı, Mustafa Destici ve Mustafa Kamalak gibi isimler yalnızlaştırılan Paralel suç örgütüne destek vermesi için kullanıldı ve atıldı.

Örgüt, her ilde ayrı çalışma yaparak HDP, MHP ve CHP’ye oy vereceği aylar öncesinden biliniyordu. 7 Haziran seçimlerinde Paralel Suç Örgütü’nün aldığı yenilgiden çok, kullanıp kenara attığı tabela partileri ve aldığı komik oylarla alay konusu olan bağımsız milletvekili adayları konuşulacak.

http://www.medyagundem.com/fetullahci-teror-orgutunun-elini-attigi-yer-cokuyor/
 
Üst