Ekrem Erdem: Bakanların da özel uçağı olacak

can feda

Profesör
Bence önce Enerji Bakanı Taner Yıldız ile başlanmalı...uçak tahsisi...sanırım 3 döneme takılıyor oda...acele edilirse yetişir...

Ekrem-Erdem-1.jpg

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem, Türkiye'nin dünyanın her yerinde var olduğunu söyledi. Erdem, "Aldığımız uçaklara karşı çıkıyorlar. Cumhurbaşkanı'nın niye özel uçağı olsun? Başbakan'ın niye özel uçağı olsun? Bakın ben size söyleyeyim. Bakanların da özel uçağı olacak. Olacak, olmak mecburiyetinde." dedi.
Fatih'te Derviş Ali Seçim İrtibat Bürosu'nun açılışına AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem, 17 Aralık yolsuzluk ve rüşvet operasyonunda gözaltına alındıktan sonra serbest kalan Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir ve partililer katıldı.
Türkiye'nin dünyanın her yerinde var olduğunu kaydeden Erdem, "Onun için de bakın, aldığımız uçaklara karşı çıkıyorlar. Cumhurbaşkanı'nın niye özel uçağı olsun? Başbakan'ın niye özel uçağı olsun? Bakın ben size söyleyeyim. Bakanların da özel uçağı olacak. Olacak, olmak mecburiyetinde. Çünkü Türkiye'ni başka türlü büyütemezsin ki! Yani seferlere uygun olarak Başbakan'ın gittiğini düşünün. Bakanlar zaman zaman gidiyorlar, devlet uçaklarını kullanıyorlar. Ben öyle bakan biliyorum ki, sabah kahvaltıyı Bakü'de yapıyor, öğlen yemeğinde Kazakistan'da oluyor, akşam da Avrupa'nın bir ülkesinde oluyor. Niye? Türkiye artık dinamik. Türkiye'nin etrafında partimiz olduğu gibi iktidarımız da dünyanın her tarafında." dedi.

Zülkarneyn-23

Doçent
Zevkü alem yaşayın, gezin; aksırıncaya tıksırıncaya kadar yiyin. Yetim hakkını gasp edin.

Bu yediğiniz haramların bir taraflarınızdan çıkacağı güzel günler yakındır. O güvendiğiniz ingiltere, israil ve amerika bile kurtaramayacak sizi !!

Ahter

Kıdemli Üye
Haber doğruysa, gemi su almaya başlamış demektir...

Zülkarneyn-23

Doçent
Fuat Avni yazmıştı. Tiran, danışmanlarına uçağını 24 saat her an hazır tutmalarını söylemiş. Dediğine göre her an kaçmaya hazır.

Bakanlar da tutuşmuş olabilir mi ? Veya akrabaları, aileleri de dolduracaklar kaçarken ama 1-2 uçak yetmiyor galiba.

Güzel günler yakındır, bunlar iyice tutuşmuş.

Ahter

Kıdemli Üye
Rehberi fuat avni olan menzile kavuşamaz...Seçimden öncede erdoğan kaçacak yalanları ortalıkta dolaşıyordu...Sonuç ortada..Bu ülkeyi, ,F.G'in izinden gidenler, terkeder...zira takip ettikleri zat bu ülkede değil...Şeriatı garrayı muhammed bu ülkede cari olduğunda daha niceleri terkedecekler...Bekliyoruz..

Zülkarneyn-23

Doçent
Rehberi fuat avni olan menzile kavuşamaz...Seçimden öncede erdoğan kaçacak yalanları ortalıkta dolaşıyordu...Sonuç ortada..Bu ülkeyi, ,F.G'in izinden gidenler, terkeder...zira takip ettikleri zat bu ülkede değil...Şeriatı garrayı muhammed bu ülkede cari olduğunda daha niceleri terkedecekler...Bekliyoruz..

Satranç oyunu bittiğinde şah ve piyonların hepsi kutuya konulur.

Vahşet, haram, hırsızlık eken; aynı şekilde biçer.

Bunlar şimdiden uçakları hazırladılarsa güzel günler yakındır arkadaşlar.

Benim tahminim 2015 yılı itibarıyla erimeye başlayacaklar; bu erime 2016 gibi hızlanacak ve son perde !

Ama ne olursa olsun bunlar uçakları şimdiden hazır tutuyorlar ki kaçış sağlam olsun. Kara sarayın altlarına yaptırdığın kaçış tünelleri de seni kurtaramayacak.

amerika, ingiltere, israil, PKK'nın ipine sarılanların sonu kaçmaktır. Paraları zaten yurt dışındaki bankalara yığdılar; geriye sadece kaçmak kaldı.

Kaçak

Yeni
Koç kaçan kaçtı lo
28 Şubat'ta oldu bitti o iş ...

akesga

Asistan
Devlet adamına imkan lazım ama araç ile amaç birbirinin yerine geçmezse..

2003-2008 arası ihracatta çok artış oldu. nedeni öncelikle akp değildi ama konu o değil. 2008 de ihracat 138 milyar dolardı ama o zaman devletlülerimizdeki bu ihtişam, imkan bu günün 10'da 1 i bile değildi. 2014 de 157 oldu ve 2015 de ort. %10+ düşme trendine girdi, dolayısıyla bu yıl 140 lara düşeceği anlaşılıyor. yani 7 yılda bir arpa boyu yol gitmemiş ihracat. ama imkanlar, uçaklar, mersedesler, saraylar maaşallah aliyyül ala.