Ekrem Dumanlı İtirafçı Oldu İddiası

Dua Nur

Kıdemli Üye
Üst Akıl Oyunları ® @ustakiloyunu 19 sa.19 saat önce

Sizlerinde bildiği gibi Dumanlı TAHŞİYE Kumpas Davası şüphelisi olarak gözaltına alınmıştı. Ancak hakkında dava açılmadı.

Koza, İpek, Kaynak, Zaman, Samanyolu Şirketler grupları hakkında soruşturmalar başladı. Kayyumlar yolda. Ekrem DUMANLI Yurt dışı yasağının

Yurt dışı yasağının kaldırılmasını talep etti. Veeee EKREM DUMANLI CEMAATİ SATTI

Ekrem DUMANLI itirafçı oldu. TAHŞİYE Kumpas dosyasından ayrılma sebebi FETULLAH GÜLEN'i sattı ve tüm yapılanmayı deşifre etti.

TAHŞİYE Davası nasıl Cemaatin FETÖ Örgütü olmasına sebep olduysa. Cemaatin çözülmesi'de yine TAHŞİYE DAVASI sayesinde oldu..

Cemaatin şantaj arşivi artık Cumhuriyet Savcılığında.Kasetim var diye korkanlar rahat olun kasetleriniz emin ellerde.

Dumanlı İstifa dilekçesinde yazdığı gibi " ATEŞE GİDEN BU GEMİDEN İNİYORUM" dedi. Sonrasında FETÖ İtirafcısı oldu..

Ancak DUMANLI'nın Yurt dışı yasağı kalkmayacak. Çünkü girilecek tüm inlerin listesini bitirmedi halen. 40 yıllık yapılanmayı deşifde edecek.

Cemaatin şantaj arşivi artık Cumhuriyet Savcılığında.Kasetim var diye korkanlar rahat olun kasetleriniz emin ellerde. 417 CD 22 DVD bir arşiv ele geçirildi.

Dumanlı İstifa dilekçesinde yazdığı gibi " ATEŞE GİDEN BU GEMİDEN İNİYORUM" dedi. Sonrasında FETÖ İtirafcısı oldu..

Ancak DUMANLI'nın Yurt dışı yasağı kalkmayacak. Çünkü girilecek tüm inlerin listesini bitirmedi halen. 40 yıllık yapılanmayı deşifde edecek.