Ekmeleddin İhsanoğlu Tepeden Tırnağa Çakma..!!!!

DostunDostu

Süper Moderatör
Yönetici
Ben bu adamın Bilimadamı olduğuna da namıyorum artık. Tıpkı Kemal Derviş gibi çakma. Sokak arapçası biliyor olabilir ama fasih arapçası yok denebilir.

Arkadaşlar böyle çok çakma proflarımız vardır bizim.

İki çeşit insan vardır.

1) Dışına dolu, içi sıradan
2) İçine dolu, dışı sıradan

Ekmelleddin'in dışına bakınca ALLAME-İ CİHAN bir kişi ile karşılaşıyorsunuz. Fakat tanıdıkça içinin teneke gibi boş olduğunu anlıyorsunuz.

Ama Tayyip Erdoğan öyle değil. Konuştukça içi ne kadar dolu olduğu anlaşılıyor. Aradan 12 sene geçse bile hep yeni doluluklar keşfediyorsunuz. Fark burada..!

Dua Nur

Kıdemli Üye
Aslı dururken taklidini ne yapsın millet:))))

Muminaga

Yeni

doğru söylüyorsun.içi dolu ama kin ve nefretle dolu.düşmanlıkla hırsla kibir ve gururla dolu.
Erdoğan karşıtlarının içi sevgi dolu
kin ve nefret bilmezler
hepsi dost, düşmanlıkla hırsla kibirle hareket etmezler, hepsi alçakgönüllü mert insanlar..
oldu mu?

mesela onlardan bir kaç tanesi :

cemaliii

Kıdemli Üye
mahabad senin verdiğin örneğin benzeri ak partililerde de var.yalnız mesele partizanların yazarların dili kini nefreti değil mevzu.liderlerin kendisinin durumundan bahsediyoruz. erdoğan,bahçeliden ve kılıçdaroğlundan ekmelden çok daha fazla kin nefret hırs intikam düşmanlık dolu.mevzu bu.ama sen konu saptırma münazara ustası olarak,yine aklınca ustaca taktik kullanarak konuyu saptırmaya çalışıyorsun. senin hakkından @agbi gelir. seni ona havale ediyorum.tam birbirinizin kalemindensiniz.

Muminaga

Yeni

doğru söylüyorsun.içi dolu ama kin ve nefretle dolu.düşmanlıkla hırsla kibir ve gururla dolu.
mahabad senin verdiğin örneğin benzeri ak partililerde de var.
cambazlık yapmadan şuna doğru dürüst bir cevap verseydin.
sana, senin cenahtan kin, nefret düşmanlık hırs öfke örneklerini verdim.
oy verdiğin, arka çıktığın, savunmak için kendini paraladığın odaklarda kin, nefret, düşmanlık boyutunu gör de ona göre hareket et.
yalnız mesele partizanların yazarların dili kini nefreti değil mevzu.liderlerin kendisinin durumundan bahsediyoruz.
senin savunduğun liderlerin durumu daha aşırı ve daha tiksinti vericidir.
bunun dünya kadar örneği vardır.
buraya alsak sayfalar yetmez.
ama sen konu saptırma münazara ustası olarak,yine aklınca ustaca taktik kullanarak konuyu saptırmaya çalışıyorsun.
ustaca, konuyu saptırma taktiğim neymiş?

adamın biri çıkar karşı tarafı sen/siz/lideriniz şusunuz-busunuz diye suçlar. muhatabı kişi sen önce kendine bak der ve örnekleri sıralar.
hem bu örnekler insanlıktan çıkmanın sınırının aşıldığı, insanlıktan zerre nasip alınmamış boyutta iken.
başbakan işte bu insanlıktan çıkma kişilerin hayasızlıklarını eleştirirken bazıları çıkıp, başbakanı hırs gurur düşmanlıkla suçluyor.
bu derecede hadsizliklerde bulunup, sonrada vay sen beni nasıl eleştirirsin kafasıyla hareket ederek sen doğruyu yaptın öyle mi?
sizin haliniz bu, düşmanlık kin ve nefret olayında sizden aşırısı yok derken bende konuyu saptırmış mı oluyorum?
aklla bak..
senin hakkından @agbi gelir. seni ona havale ediyorum.tam birbirinizin kalemindensiniz.
belki
ama belki diyorum
yukarıdaki bu mesajının son bölümünü suratına çarparken belki utanırsın, belki kendi yazına gerçekten de yakışık kalmamış dersin umuduyla alıntıladım.
senden pek beklenmeyecek bir şey ama, doğruluk dürüstlük ortaya koyarsın diye bir şans verdim sana...

Dua Nur

Kıdemli Üye
Fatihayı bile okuyamadı, Erdoğan'ı taklit etedeceğim diye rezil oluyor:))

Dua Nur

Kıdemli Üye
esat ç. @esatreis · 2 sa.

fatiha'nın mealini kağıttan okuyamayan adamın arkasına "besmele" tablosu koyunca dindar olduğuna mı inanalım? olur. köşke falan da çıkarız.

Muminaga

Yeni
mhp ve chp'nin CB adayının "bana Ekmel diyorlar" derken isminden din'i çıkarmasını şimdi daha iyi anlayabiliyoruz. tuh senin prof'luğuna yazdığın kitaplara ve zihniyetine..

Ben bu adamın Bilimadamı olduğuna da namıyorum artık. Tıpkı Kemal Derviş gibi çakma. Sokak arapçası biliyor olabilir ama fasih arapçası yok denebilir.

Arkadaşlar böyle çok çakma proflarımız vardır bizim.

İki çeşit insan vardır.

1) Dışına dolu, içi sıradan
2) İçine dolu, dışı sıradan

Ekmelleddin'in dışına bakınca ALLAME-İ CİHAN bir kişi ile karşılaşıyorsunuz. Fakat tanıdıkça içinin teneke gibi boş olduğunu anlıyorsunuz.

Ama Tayyip Erdoğan öyle değil. Konuştukça içi ne kadar dolu olduğu anlaşılıyor. Aradan 12 sene geçse bile hep yeni doluluklar keşfediyorsunuz. Fark burada..!