Ehl-i Sünnetin Müdafaasi

adams77

Kanalizasyoncu
Iyi o zaman Adams77 mesele yi anlamissan ve bize de mi okuyacaksin.

sizi okumadan ne dediğinizi ne anlattığınızı nasıl anlayacağım. Gözlerinizin tek gördüğü şey atalarınızın yazdıkları kitaplar tek bildiğiniz ve bilmek istediğiniz o kitapların ne dediği

bırak bu anlayışı gözünüzü açın ve evreni okuyun yaratıcının sizin için yarattığı güzelliklerin farkına varın OKU YARATAN RABBİN ADI İLE bunun bismillah olmadığını 5 yaşındaki çocuklar bile fark ediyor bu yüzden sizden uzak duruyorlar.

ALI25

Kıdemli Üye
sizi okumadan ne dediğinizi ne anlattığınızı nasıl anlayacağım.Gözlerinizin tek gördüğü şey atalarınızın yazdıkları kitaplar tek bildiğiniz ve bilmek istediğiniz o kitapların ne dediği bırak bu anlayışı gözünüzü açın ve evreni okuyun yaratıcının sizin için yarattığı güzelliklerin farkına varın OKU YARATAN RABBİN ADI İLE bunun bismillah olmadığını 5 yaşındaki çocuklar bile fark ediyor bu yüzden sizden uzak duruyorlar.
Sizi diyorsun o ben olmuyor muyum bu sizi de kim anlatirmisin?.

Ne dedigimi yazmilmis yazilara bakip okursun bizim de vermek istedigimizi böylece sen de bir anlamis olursun.

Senin yazinin devamina dair de yazi yazmiyorum onu da birakip geciyorum.

ALI25

Kıdemli Üye
Yaziyorsaniz bir zahmet ve sizlerden de rica ediyorum okunakli yazin ve acik ve net bir $ekilde yazin ve de meseleyi oraya buraya da cekmeyin ve tek bir dal da kalin daldan dalada gecmeyin.