Eğitimm Durumunuz

• Konbuyu başlatan ummuhan
  • Başlangıç tarihi

Eğitim durumunuz nedir?

• İlköğretim

Oy: 10 6.4%
  • Lise

Oy: 44 28.2%
  • Üniversite

Oy: 91 58.3%
  • Lisansüstü

Oy: 11 7.1%

• Kullanılan toplam oy
    156
diplomalı eğitimi sorarsanız ilköğretim mezunuyum .ama dini eğitim aldım senelerce şimdi özel olarak ders veriyorum.inşaallah diplomamızı mevladan alırız:rtfm[1]:

Erhan

Profesör
Web sitesi
www.softajans.com
diplomalı eğitimi sorarsanız ilköğretim mezunuyum .ama dini eğitim aldım senelerce şimdi özel olarak ders veriyorum.inşaallah diplomamızı mevladan alırız:rtfm[1]:

Gurban oldugum ne güzel dedin öyle...ALlah yardımcın olsan bbiz okuyorz ama dünyevi ilim inşAllah asıl Dini ilimlerden hakkıyla faydalanırız...

ozti

Asistan
Üniversite az kaldı bitmeye :)

H

hod-ray

Guest

üniversiteye başörtüsü problemi yüzünden gidemiyen arkadaşlarım.. inanın bana o başörtüsünü açıp girenlerden kat kat daha üstünsünüz bana göre... ve kat kat daha kazançlı çıkacaksınız inşallah..!!! Üniversitelerin ne halde olduğunu ben anlatmıyacağım... neyse.. açıkçası üzüldümm..İster istemez üzüldümm.. Kendi ÖZ VATANIMIZDA garip duruyoruz... Hafif boynumuz aşağıda sanki... Offf offf...Bunlarda elbet gelir geçer... Bizim duruşumuz yeter... Bizim eylemlerimiz yeter... Bizim......

MEHMET EFE yakışıksız bir paragraf olmuş..

DİLARANUR

Üye
bizde başörtüsü mağdurlarındanız:(
lise mezunuyum sayelerinde!

H

hod-ray

Guest
Neden mi yakışıksız olmuş???MEHMET EFE arkadaşım "inanın bana o başörtüsünü açıp girenlerden kat kat daha üstünsünüz bana göre..." demiş.O'da ne demek oluyor?Söyleyecek çok sözüm var ama söylemeyeceğim.Sadece lütfen diyorum lütfen herkes kendi durumuyla ilgilensin.Hepimizin yaşam şartları farklı...ha bu cümleyi de olmadık yerlere çekip bir şeyler de yazmayın lütfen.Özellikle erkekler okumama konusunda yorum yapmamaya çalışsın bence.selam ve dua ile...

emmargah

Profesör
hod_ray canım biraz sakin ol.durumu en çok yaşayan bilir.yaşamayanlarında dışardan bakıp sana bana tavır koymaları normal.hem bence yaptığının doğru olduğuna inanıyorsan ve sırtını Rabbine dayadıysan bu tarz konuşmalardan da uzak dur.yoksa sende benim gibi kafir damgası yiyebilirsin.titreyerek sandalyeden kalkmak gibi;)

ebrar))

Paylaşımcı
ilköğretim hala yaaa. :crying:

ibrahimi

Has Uşak
Niye sert çıkıyosun ki emmergah.
Ne desin yani?
Siz niye açmıyorsunuz niye okumuyorsunuz mu desin?
Başörtüsü kutlu bir davadır bu böyle biline...
Bu davayı güdenleri yürekten destekliyorum...
Artı arkadaş bence demiş.

emmargah

Profesör
bak şimdi isteyen istediğini yapar istediğini destekler korur.kimseye neden yaptın yada yapıyorsun demek gibi bi hakkım(ız) yok.ama bana geçipte :)umutsuz kardeşim ben bununla ilgili konuşmak istemiyorum.neyse eyvallah

ibrahimi

Has Uşak
eyvAllah:)
kendini tutman güzel...
neyse ben sadece belirtmek istedim o kadar.
bence o sözde art niyet aramayın hüsnü zanla yaklaş...
kendi okuyan kimliğini çıkar bi ortadan bak derim.
neyse heryerde benle karşılaşıyosun oyunda sağda solda :)
birasda başkaları uğraşsın senle :p

aHuZaR

Can kayıp can firarda
Egitim nedir önce bunu aciklayalim
Egitim sadece okullardami gerceklesir?

EbRu

Paylaşımcı
Üniversite hazırlık okuyorum.

MEHMET EFE

Doçent
Web sitesi
www.serzenisler.com
Neden mi yakışıksız olmuş???MEHMET EFE arkadaşım "inanın bana o başörtüsünü açıp girenlerden kat kat daha üstünsünüz bana göre..." demiş.O'da ne demek oluyor?Söyleyecek çok sözüm var ama söylemeyeceğim.Sadece lütfen diyorum lütfen herkes kendi durumuyla ilgilensin.Hepimizin yaşam şartları farklı...ha bu cümleyi de olmadık yerlere çekip bir şeyler de yazmayın lütfen.Özellikle erkekler okumama konusunda yorum yapmamaya çalışsın bence.selam ve dua ile...

saygı duyuyorum... ama ERKEKLERİN yorum yapmaması fikri saçma.. Sizin kadar bizde içindeyiz bu olayın...