Eğer siz varsanız, duyuyorsanız durmayın!

Mustafa Cilasun

Kıdemli Üye
Web sitesi
twitter.com
[FONT=Palatino Linotype, serif][/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Kayıp bir şehrin derinliğinde başıboş adımlarım dirliksiz, şevksiz,mesnetsiz[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Nereye gidiyorum, neyi istiyorum, sanki bir uçurumun kenarındayım ve yalnızım[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Neydi aradığım, bin hüzünle sorguladığım, solgunlaşan umutlarım ah nerdeyim[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Bir iz, bir ışık görünmez mi oldu şafaklarda, kararan kalbimin ıssız cenahında[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Korkuyorum...Sessiz çığlığımın duyulmayan senasında niye bizarım, varmıyım[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Kaybolmuş yıllarda, hicranın yanık duvarlarında, sükut ettiğim ne varsa sızıyım[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Yolun yolcusuyum, nedir bu amacsız sarhoşluğum, ah ruhum için umutlu muyum[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Yüreğimi dağlayan, kurak ovaları gönlümde yaşatan, nefesi hoyratça boğanmıyım[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Bir ses, bir nefes, şevkin ve muhabbetin talan edilmişliği yüzüme şamar gibi iniyor[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Arıyorum sadakati, hasretini çektiğim aidiyeti, vevefayı ülfeti kalbim sual ediyor[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Nereye gitsem kaçmak istercesine nefesin takiyesinden tiksinsem yine beni buluyor[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Böyle olmasa gerek, kalbimin şeh ve şüphe içinde bulunmaması demek istiyorum[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Ne oldu, gül etrafımda bin bir renkleriyle doldu, umudum niye bu kadar yoruldu[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Lalenin mahzunluğu, hilalin masumluğu,aşkı resmeden yıldızların mağdurluğu[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Beklenen, yıllara sari dile gelen, halin en münbit ikliminde demlenen aşk ne oldu[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Annemin ninnisine, babamın helal kazanmak için azmine, gönül sesi men mi oldu[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Vicdan...Ruhumu şad eden ne kadar ulvi bir heyecan, iradem için bir mizan olan[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Aklım idrakime aldırmıyorsa, nefsim hala kalbi esaretten kurtaramıyor anlaşılan[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Neye şahitlik, dünyevileşmek için serdedilen bin bir kepazelik, sefillik adına hiçlik[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Bir keşmekeşliğin içinde boğulan liyakat ve akaidin maslahata tabi olan zilletlik[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Susmalıyım, boyun büküp sabrın rahlesinde, ümidin lehçesinde ellerimi açmalıyım[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Bir yeise kapılmadan, ruhumdan ilzam olan hakikati kalbimde azimle yaşamadan[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Vaki olacak hesabın cehdini gönlümün en mümtaz halinde umutla koklamalıyım[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Narın korkusunu yaşamamalıyım aşkı sevdanın lahzasına gönlümü bırakmalıyım[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Mustafa CİLASUN[/FONT]​