EDEN Ak parti ve Gülen Cemeati bitirilmek isteniyo.BİTİRMEK İSTEYENLER KİMLER ?

agbi

Yasaklı
EDEN Ak parti ve Gülen Cemeati bitirilmek isteniyo.BİTİRMEK İSTEYENLER KİMLER ?

Bu Forumlarda defelarca Konular açılıp Yüzlerce mesaj ile AK Parti ve F.Gülen & Cemeati eleştirildi.

Münafıklıkla hatta Kafirlikle ve Vatana Hainlikle SUÇLANDILAR.

ABD uşağı denildi AB uşağı denildi SİYASİ MÜNAFIK denildi vb.vb.vb.

Şimdi soruyorum.

Ak Parti yi ve F.Gülen & Cemeatini bitirmek isteyen kimler ?

korakademik

Ordinaryus
Mü'minler hariç
herkes
şeytan ve uşşakları:D

ukubat

Profesör
Web sitesi
www.ismailaga.org.tr
Akparti ve Güleni sevmemek serbest...
AMA...
Akparti ve Gülen düşmanlığından gidip ulusalcılarla kolkola olmak...
Hanefi AVCININ kitabını balyozcularla beraber bayram havasında kutlamak...
YASAK...(yani iman sahiblerine yakışmaz)

korakademik

Ordinaryus
akparti ve güleni sevmeyenler kafirmi?buyur burdan yak işte.

şeytana uşşaklık yapanların hepsini kafir sıfatını yakıştıran sensin:D
buyur yak:D:D:D

ak partiden bana ne gelen paşam giden paşam biz hizmete oy veririz.

gülen i ve vb. din adamlarını sevmeyen ise şeytanın uşşaklarıdır.
bu laftan da sen ne anlıyorsan anla. söylenen belli.
mü'min hakkında kötü zan besleyenler hakkında pek çok hadis ve ayet var.

agbi

Yasaklı
akparti ve güleni sevmeyenler kafirmi?buyur burdan yak işte.

Nu mesajı bi,r başkası yazsa acaba Konu başlığı veya mesajımda bir yanlışlıkmı yaptım diye düşüneceğim.

Halk deyimi vardır LAF SÖYLEYENE BAK diye.

Yaa seçimlerde yazdığın buradaki mesajlarını sana getiririm.

ÖNCE ŞUNU BİL ve kendine uygula KONULARA BAKIŞ AÇINI DEĞİŞTİR AT ŞU TARAFGİRLİK BAKIŞ AÇISINI Bakış en son Numan Bey hakkındaki yazdıkların FAZLA İLERİ GİTME

Yetim

Kısıtlı Erişim
Akparti ve Güleni sevmemek serbest...
AMA...
Akparti ve Gülen düşmanlığından gidip ulusalcılarla kolkola olmak...
Hanefi AVCININ kitabını balyozcularla beraber bayram havasında kutlamak...
YASAK...(yani iman sahiblerine yakışmaz)

F.g nin son İsraili OTORİTE olarak tanımasından sonra Üstad K.mısırlıoğlu açıkca F.gülen için Kalbindeki Küfrü Ortaya çıkardı dedi Yani F.güleni Tekfir etti...

Akp ise Malum elini milyonlarca ıraklı müslümanın kanına buladı vs bi çok din ve vatan hainlikleri icraatleri ile oratada Hele akp gibi bir partiye destek verenlerin dinden imandan dürüstlükten bahsetmeye hiç hakları yok...

i

ukubat

Profesör
Web sitesi
www.ismailaga.org.tr
[/B]

F.g nin son İsraili OTORİTE olarak tanımasından sonra Üstad K.mısırlıoğlu açıkca F.gülen için Kalbindeki Küfrü Ortaya çıkardı dedi Yani F.güleni Tekfir etti...

Akp ise Malum elini milyonlarca ıraklı müslümanın kanına buladı vs bi çok din ve vatan hainlikleri icraatleri ile oratada Hele akp gibi bir partiye destek verenlerin dinden imandan dürüstlükten bahsetmeye hiç hakları yok...

i

Rabbim din adına holiganlık yapmaktan bütün müslümanları muhafaza etsin...
amin...

korakademik

Ordinaryus
[/B]

i

o dediğin kimmiş.
tarihçi demiyor muydu kendisine
ne zamandan beri din adamı olmuş:D

bakış

Kıdemli Üye
şeytana uşşaklık yapanların hepsini kafir sıfatını yakıştıran sensin:D
buyur yak:D:D:D

ak partiden bana ne gelen paşam giden paşam biz hizmete oy veririz.

gülen i ve vb. din adamlarını sevmeyen ise şeytanın uşşaklarıdır.
bu laftan da sen ne anlıyorsan anla. söylenen belli.
mü'min hakkında kötü zan besleyenler hakkında pek çok hadis ve ayet var.
Ne diyorsun arkadaşım söylediklerine dikkat et...her mesajındada gülmene gerek yok.
Ben akparti iktidarının tez zamanda bu ülkeden gitmesini istiyorum,fetullah gülenede tavsiyem,evinin bahçesinde kurulup ya afuv zikrini çekmesidir.Belki affedilenlerden olur.
oluşumları eleştirmek en doğal demokratik hakkım taki hakaret olmadıktan sonra...
Bu iki oluşumu eleştirdim diye,ne müminlerin haricinde olurum nede şeytan uşağı.

ukubat

Profesör
Web sitesi
www.ismailaga.org.tr
Ne diyorsun arkadaşım söylediklerine dikkat et...her mesajındada gülmene gerek yok.
Ben akparti iktidarının tez zamanda bu ülkeden gitmesini istiyorum,fetullah gülenede tavsiyem,evinin bahçesinde kurulup ya afuv zikrini çekmesidir.Belki affedilenlerden olur.
oluşumları eleştirmek en doğal demokratik hakkım taki hakaret olmadıktan sonra...
Bu iki oluşumu eleştirdim diye,ne müminlerin haricinde olurum nede şeytan uşağı.

Bence şu mübarek ramazan gününde insanlara tevbe etmeyi tavsiye yerine kendimiz tevbe etmeliyiz...
Mesela iftar sofrası basanların veya onları fikren destekleyenlerin çoookk derinlerden YA AFUVV YA AFUVV diye inlemeleri lazımdır....

bakış

Kıdemli Üye
Bence şu mübarek ramazan gününde insanlara tevbe etmeyi tavsiye yerine kendimiz tevbe etmeliyiz...
Mesela iftar sofrası basanların veya onları fikren destekleyenlerin çoookk derinlerden YA AFUVV YA AFUVV diye inlemeleri lazımdır....
bay açık arama profesörü konuştu.Elbette kurana saygısızlık yapılmıştır.Kimse bu tutumundan dolayı kafir olmamıştır.Birde bu işte provakasyon olduğu kesinleşti.

Sana zor bir soru.Kuran okunurken ismailağada merhum bayram hoca şehit edildi.Ve bunun akabindede şehidi öldüren kişide linç edilerek öldürüldü.ne yani şimdi ismailağa gayrimeşrumu oldu bu cinayetle.Bununla birlikte 2.cinayet oldu.O zaman ismailağaya teksas diyelim.Olurmu?
hayır.
provakasyon oldumu ne kuran dinlenir,nede yerin cami olduğuna bakılır.
Sn açık arama profesörü olayları provakasyona göre değilde oluşumların meşru olmasına göre değerlendir.

|SEÇKiN|

Profesör
bakış ve musaddak kardeşler!
siz ve sizin gibi düşünen kardeşlerimiz haricinde, hiçbir partili, cemaat, tarikat, grup, hizip.... başka bir cemaat yahut grub'a bu denli düşmanlık etmedi, öfke ve düşmanlıklarını bu denli holiganizm ve fanatizm boyutuna taşımadı.

kardeşler, Allah var, ahiret var... unutmayın, hınç ve öfkelerimizin de hesabını vereceğiz. onları, Allah ve din düşmanlarına teksif etmedikçe bunun hesabını veremeyiz...
size tevbe sûresinin son ayetlerini bir kez daha okumanızı salık veririm. insaf edin, merhametli olun...

Allah için!

ukubat

Profesör
Web sitesi
www.ismailaga.org.tr
bay açık arama profesörü konuştu.Elbette kurana saygısızlık yapılmıştır.Kimse bu tutumundan dolayı kafir olmamıştır.Birde bu işte provakasyon olduğu kesinleşti.

Sana zor bir soru.Kuran okunurken ismailağada merhum bayram hoca şehit edildi.Ve bunun akabindede şehidi öldüren kişide linç edilerek öldürüldü.ne yani şimdi ismailağa gayrimeşrumu oldu bu cinayetle.Bununla birlikte 2.cinayet oldu.O zaman ismailağaya teksas diyelim.Olurmu?
hayır.
Sn açık arama profesörü olayları provakasyona göre değilde oluşumların meşru olmasına göre değerlendir.

İsmail ağayı sadece bir oy deposu olarak görenlerin gerçek yüzlerini belli etmeleri açıklama profesörünün çok hoşuna gitti...
İsmail ağaya sahte muhabbet gösterenleri ifşa ettiği için mevlaya şükürler olsun...

bakış

Kıdemli Üye
bakış ve musaddak kardeşler!
siz ve sizin gibi düşünen kardeşlerimiz haricinde, hiçbir partili, cemaat, tarikat, grup, hizip.... başka bir cemaat yahut grub'a bu denli düşmanlık etmedi
Sn seyyah yazılanları oku,bizahmet.
Ben fetullah güleni sevmiyorum diye,şeytan uşağı mı olurum veya müminlikten mi çıkarım.

agbi

Yasaklı
[/B]

i

Bana İSRAİL in Dünya siyasetinde ve sosyal yaşamında ORTARİTE OLMADIĞINI akıl bazında anlatırmısınız bilmiyorsam öğreneyim.BİLMEMEK AYIP DEĞİL ÖĞRENMEMEK AYIP.

K.MISIRLIOĞLU kendine baksın ZAMAN EN GÜZEL DOĞRULAYICIDIR.

Senin Haddinemi düşümüş F.Gülen e tavsiyede bulunmak HADDİNİ bil Daha MİLLİ GÖRÜŞ ruhunu bilmeyen MİLLİ GÖRÜŞ çü

AK partinin gitmesiniisteyen ADD & Tusiad & Sendikaler & mason Kulüplerine üyeler Prf lar & Baş örtüsünü yasaklayan Yargı mensupları & Kat sayıyı çıkaranlar İmam hatiplilere & Trkan SAYLAN lar & Tarık AKAN lar daha sayayımmı ? Pkk & Pkk nın partisi & İP & Ülkücülükten ULUSAL cılar & PERİNÇEKLER & Daha sayayımmı CHP liler & İnünü Atatürkçüleri & Belirli Medya & Başörtülülere haşa K.Fatma diyenler daha sayayımmı ama ANLAMAZSINIZ ki BENLİĞİNİZE ÖYLE KENDİNİZİ kaptırmışınız F.Gülen bile TAVSİYEDE bulunuyorsunuz.

Haddinizi Bilin

hayır.

Burada İsmail ağa ceneatine 2 nci vatikan ı için oynana olyunları aklım yettiği kadar Forum a taşıdım ERZİNCAN olaylarını getirdim O ZAMAN NERDE İDİNİZ OY İÇİN BU CEMEATE SAYGI GÖSTEREN Bakış

Siz NUMAN bey e bile DİL UZATTINIZ İnanın artık iflah olmassınız DİL UZATANLAR DİYORUM SİYASİ TARAFGİRLİK nedeni ile ( Dinen değil )

Ne oldu bakış Numan bey iöven yükselten çok mesajını getiririm buraya sonrada dil uatmalarını

bakış

Kıdemli Üye
İsmail ağayı sadece bir oy deposu olarak görenlerin gerçek yüzlerini belli etmeleri açıklama profesörünün çok hoşuna gitti...
İsmail ağaya sahte muhabbet gösterenleri ifşa ettiği için mevlaya şükürler olsun...
Ukubat sen hala slogan atıyorsun.Senin yalan iddialarına karşılık ismailağadaki cinayetleri gösterdim.mahmut efendi bizim mürşidimiz.Ben ismailağadki cinayetlere bakarak,ismailağanın menfi bir yer olduğunu düşünebilirmiyim.Elbette hayır.
Peki sen saadetteki olayı nasıl iftar basma olarak görüyorsun.gençlerin olgun bir şekilde yaptıkları protestolara daha sonra bir kişinin küfür etmesiyle ortalık karışmış ve 2 masa devrlmiş,5 tuzluk 2 çatalda orda hazır bulunmuş.
Evet yapılan bir yanlışlık var ve saygısızlık var.Bunu her platformda ve forumda dillendirmenin sana ne faydası var.

bakış

Kıdemli Üye
BENLİĞİNİZE ÖYLE KENDİNİZİ kaptırmışınız F.Gülen bile TAVSİYEDE bulunuyorsunuz.
Sn agbi neden coştun yine...-Sinirli misin ? O zaman ' Allâhümme salli alâ Muhammedin ve alâ âli Muhammed '
Sn fetullah gülen senin benim gibi bir kuldur.ona birtakım tavsiyelerde bulundum.ben fetullah gülene bir kul olarak bakıyorum.Siz hangi sıfatla baktığınızı söylesenizde rahatlasak.

agbi

Yasaklı
Sn agbi neden coştun yine...-Sinirli misin ? O zaman ' Allâhümme salli alâ Muhammedin ve alâ âli Muhammed '
Sn fetullah gülen senin benim gibi bir kuldur.ona birtakım tavsiyelerde bulundum.ben fetullah gülene bir kul olarak bakıyorum.Siz hangi sıfatla baktığınızı söylesenizde rahatlasak.

Mutlak herkes bir kuldur.

Tersini söylemek Allah muhafaza.

Yalnız Kullar da SOSYAL toplumda yerini bileli HADDİNİ AŞMAMALIDIR.

Ayrıca siyasi tarafgirliğin BENLİĞİNİ katlamış ÇİFTE STANDART yapıyorsun eleştirdinmi Kul görüyorsun ama eleştirilince neden Kul görmüyorsun.

Tekrarediyorum HADDİNİ BİL sen kimsinki hangi akıl la hangi sosyal toplumda başarılarınla F.Gülen e tavsiyede bulunabiliyorsun

bakış

Kıdemli Üye
Tekrarediyorum HADDİNİ BİL sen kimsinki hangi akıl la hangi sosyal toplumda başarılarınla F.Gülen e tavsiyede bulunabiliyorsun
Bi tavsiyem daha var.Sn fetullah gülen siyasi söylemlerden vazgeçmelidir.Açıkca taraf tutmamalıdır.Cemaat politize olmaktan çıkıp yeniden asli yoluna girmelidir.